Juniorky U19


Soutěž:

Kvalifikace o ligu skupina A   
Kvalifikace o ligu 2.kolo   
Liga skupina A   
Liga play-out A   


Trenéři:

hlavní trenér: Stanislav Křiváček

telefon: 777 552 211

email: krivacek@mlt.cz

asistent trenéra: Ladislav Smáha ml.

telefon: 723 198 657

email: lada.smaha@seznam.cz

asistent trenéra: Zdeněk Chalupecký

telefon: 775 736 101

email: chalupeckyz@seznam.cz


Tréninky:

pondělí: Husák, 18:30-19:30

úterý: Husák, 18:00-19:30

středa: CMS, 17:00-18:30

pátek: CMS, 18:00-19:30


Soubory ke stažení:

Brabcová Pavlína

Brabcová Pavlína

Datum narození: 6.1.1999

Výška/Váha: 172 / 60

Post:

Faustová Sára

Faustová Sára

Datum narození: 25.9.2002

Výška/Váha: 168 / 45

Post:

Hašková Zuzana

Hašková Zuzana

Datum narození: 4.12.2002

Výška/Váha: 172 / 59

Post:

Johánková Zuzana

Johánková Zuzana

Datum narození: 1.7.2002

Výška/Váha: 163 / 48

Post:

Kostková Kateřina

Kostková Kateřina

Datum narození: 5.4.2003

Výška/Váha: 157 / 47

Post:

Křiváčková Tereza

Křiváčková Tereza

Datum narození: 9.9.2000

Výška/Váha: 180 / 65

Post:

Poláčková Lucie

Poláčková Lucie

Datum narození: 20.5.2001

Výška/Váha: 173 / 62

Post:

Pytlová Nikol

Pytlová Nikol

Datum narození: 30.8.2000

Výška/Váha: 157 / 51

Post:

Schreiber Romana

Schreiber Romana

Datum narození: 5.8.2001

Výška/Váha: 165 / 52

Post:

Šeflová Jana

Šeflová Jana

Datum narození: 15.3.2002

Výška/Váha: 168 / 50

Post:

Šillarová Kristýna

Šillarová Kristýna

Datum narození: 24.10.2000

Výška/Váha: 170 / 54

Post:

Šurýova Kateřina

Šurýova Kateřina

Datum narození: 19.1.2000

Výška/Váha: 160 / 55

Post:

Vítková Klára

Vítková Klára

Datum narození: 17.5.2000

Výška/Váha: 173 / 60

Post:

Zástěrová Karolína

Zástěrová Karolína

Datum narození: 5.11.2000

Výška/Váha: 174 / 61

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
BK Klatovy-Sokol Kladno85 : 40(27:10,43:28,57:32)   
Aritma Praha-Slovan Litoměřice64 : 76(10:18,33:36,53:57)   
HB Basket-Slovan Ústí n. L.78 : 41(17:16,39:24,52:31)   
2.kolo
Aritma Praha-Slovan Ústí n. L.48 : 68(10:10,21:29,37:47)   
HB Basket-Slovan Litoměřice62 : 68(17:15,35:33,51:45)   
3.kolo
Slovan Litoměřice-Slovan Ústí n. L.59 : 50(13:10,26:15,42:32)   
BK Klatovy-Aritma Praha79 : 54(19:20,34:26,54:45)   
Sokol Kladno-HB Basket61 : 81(18:18,42:43,52:68)   
4.kolo
BK Klatovy-HB Basket56 : 53(17:21,19:31,31:38,46:46)   
Sokol Kladno-Aritma Praha71 : 47(20:15,36:30,55:35)   
5.kolo
Aritma Praha-HB Basket38 : 65(10:17,18:29,27:47)   
BK Klatovy-Slovan Litoměřice50 : 46(13:13,28:23,36:33)      
Sokol Kladno-Slovan Ústí n. L.71 : 30(17:10,36:13,48:23)   
6.kolo
Slovan Litoměřice-Sokol Kladno34 : 54(4:16,16:29,25:42)   
BK Klatovy-Slovan Ústí n. L.83 : 48(21:2,32:18,54:34)   
7.kolo
Slovan Ústí n. L.-Aritma Praha72 : 66(17:19,33:30,51:44)   
Slovan Litoměřice-HB Basket47 : 73(14:14,27:37,43:52)   
8.kolo
Sokol Kladno-BK Klatovy59 : 69(12:18,24:34,36:51)      
Slovan Litoměřice-Aritma Praha62 : 54(12:21,17:37,43:46)   
Slovan Ústí n. L.-HB Basket28 : 76(6:15,10:27,22:52)   
9.kolo
HB Basket-BK Klatovy66 : 50(11:8,30:19,54:36)   
Aritma Praha-Sokol Kladno46 : 57(11:8,21:29,33:46)   
10.kolo
Slovan Ústí n. L.-Slovan Litoměřice59 : 46(13:10,31:21,45:38)   
Aritma Praha-BK Klatovy55 : 58(14:7,19:31,43:41)   
HB Basket-Sokol Kladno49 : 68(17:17,31:33,39:51)   
11.kolo
Sokol Kladno-Slovan Litoměřice79 : 67(18:16,34:32,52:49)   
Slovan Ústí n. L.-BK Klatovy45 : 54(8:12,12:24,24:37)      
12.kolo
HB Basket-Aritma Praha52 : 49(18:12,31:20,43:34)   
Slovan Litoměřice-BK Klatovy34 : 55(5:15,12:35,23:44)      
Slovan Ústí n. L.-Sokol Kladno58 : 65(14:9,30:25,49:48)   
1.kolo
Levhartice Chomutov-Aritma Praha71 : 52(23:15,44:30,59:39)   
Aritma Praha-BK Klatovy32 : 56(6:15,20:25,22:41)   
BK Klatovy-Levhartice Chomutov44 : 58(15:17,30:29,37:49)   
Aritma Praha-Lokomotiva Liberec71 : 78(13:24,37:37,61:54)   
BKj. Kralupy n.V.-OSK Olomouc0 : 20()   
SKB Tišnov-BK Klatovy62 : 58(16:20,34:28,51:38)      
SKB Tišnov-BK Klatovy62 : 58(16:20,34:28,51:38)      
2.kolo
Lokomotiva Liberec-Aritma Praha62 : 60(13:17,27:34,42:41)   
OSK Olomouc-BKj. Kralupy n.V.20 : 0()   
BK Klatovy-SKB Tišnov54 : 43(11:9,28:17,41:26)      
BK Klatovy-SKB Tišnov54 : 43(11:9,28:17,41:26)      
1.kolo
Levhartice Chomutov-Sokol Kladno77 : 37(21:7,45:15,58:29)   
BK Klatovy-DBaK51 : 65(10:20,24:37,43:50)   
Slovan Ústí n. L.-Slovan Litoměřice54 : 80(14:18,28:38,43:56)   
Aritma Praha-HB Basket33 : 59(12:23,26:37,31:48)   
2.kolo
Levhartice Chomutov-Aritma Praha96 : 39(18:6,49:12,68:27)   
Sokol Kladno-HB Basket38 : 73(6:23,21:44,23:52)   
BK Klatovy-Slovan Ústí n. L.70 : 52(17:8,40:26,51:37)      
DBaK-Slovan Litoměřice48 : 88(12:15,20:37,36:68)   
3.kolo
Levhartice Chomutov-HB Basket59 : 51(14:10,35:17,52:31)   
Sokol Kladno-Aritma Praha65 : 57(24:16,34:26,45:44)   
BK Klatovy-Slovan Litoměřice60 : 58(16:14,38:30,42:39)      
DBaK-Slovan Ústí n. L.73 : 64(16:15,35:30,53:53)   
4.kolo
Aritma Praha-Slovan Ústí n. L.52 : 56(15:13,27:35,36:53)   
HB Basket-Slovan Litoměřice60 : 52(17:17,36:34,49:50)   
Levhartice Chomutov-BK Klatovy60 : 51(11:15,31:26,45:36)      
Sokol Kladno-DBaK53 : 69(12:15,26:30,42:52)   
5.kolo
Aritma Praha-Slovan Litoměřice60 : 72(23:8,25:34,45:54)   
HB Basket-Slovan Ústí n. L.72 : 37(26:5,42:17,52:29)   
Levhartice Chomutov-DBaK77 : 46(24:14,39:21,57:33)   
Sokol Kladno-BK Klatovy54 : 81(20:13,28:38,39:63)      
6.kolo
BK Klatovy-Aritma Praha59 : 44(9:14,29:21,38:25)      
DBaK-HB Basket66 : 59(13:16,43:25,52:40)   
Slovan Ústí n. L.-Levhartice Chomutov57 : 66(12:21,30:46,38:59)   
Slovan Litoměřice-Sokol Kladno60 : 37(12:9,32:15,47:27)   
7.kolo
BK Klatovy-HB Basket61 : 60(12:13,25:27,34:37,51:51)      
DBaK-Aritma Praha85 : 70(31:10,51:30,67:52)   
Slovan Ústí n. L.-Sokol Kladno68 : 57(17:12,39:29,60:42)   
Slovan Litoměřice-Levhartice Chomutov35 : 63(6:21,20:34,28:47)   
8.kolo
Sokol Kladno-Levhartice Chomutov51 : 58(12:9,26:25,32:50)   
DBaK-BK Klatovy76 : 57(19:18,35:24,58:36)   
Slovan Litoměřice-Slovan Ústí n. L.53 : 49(16:14,28:26,47:34)   
HB Basket-Aritma Praha76 : 44(15:11,26:22,54:32)   
9.kolo
HB Basket-Levhartice Chomutov69 : 66(11:16,34:34,47:49)   
Aritma Praha-Sokol Kladno72 : 54(19:8,36:24,58:33)   
Slovan Litoměřice-BK Klatovy72 : 70(19:16,32:33,58:51)      
Slovan Ústí n. L.-DBaK55 : 74(11:14,29:31,48:48)   
10.kolo
Aritma Praha-Levhartice Chomutov46 : 87(19:20,23:38,35:67)   
HB Basket-Sokol Kladno75 : 43(14:14,34:23,51:32)   
Slovan Ústí n. L.-BK Klatovy61 : 67(9:11,18:26,45:45)      
Slovan Litoměřice-DBaK64 : 62(15:16,33:34,55:49)   
11.kolo
Slovan Litoměřice-Aritma Praha70 : 54(19:12,36:31,46:36)   
Slovan Ústí n. L.-HB Basket45 : 69(11:12,19:32,30:50)   
DBaK-Levhartice Chomutov67 : 70(11:21,29:36,44:50)   
BK Klatovy-Sokol Kladno75 : 40(17:10,35:24,55:33)   
12.kolo
Slovan Ústí n. L.-Aritma Praha85 : 42(16:8,39:21,65:30)   
Slovan Litoměřice-HB Basket53 : 66(10:16,22:29,37:46)   
BK Klatovy-Levhartice Chomutov51 : 70(11:20,31:36,40:52)   
DBaK-Sokol Kladno91 : 52(32:18,60:26,77:37)   
13.kolo
HB Basket-BK Klatovy46 : 49(10:15,18:23,35:27)      
Aritma Praha-DBaK56 : 70(14:23,29:40,42:52)   
Sokol Kladno-Slovan Ústí n. L.71 : 55(25:21,41:31,49:47)   
Levhartice Chomutov-Slovan Litoměřice81 : 60(24:12,45:26,60:44)   
14.kolo
Aritma Praha-BK Klatovy67 : 66(11:18,36:37,56:54)      
HB Basket-DBaK71 : 76(19:16,35:37,53:59)   
Levhartice Chomutov-Slovan Ústí n. L.89 : 59(21:20,47:32,69:42)   
Sokol Kladno-Slovan Litoměřice55 : 67(17:19,29:34,46:49)   
Pořadí Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. BK Klatovy 20 17 3 1297 : 1054 37
2. Slovan Ústí n. L. 20 6 14 1061 : 1279 26
3. HB Basket 10 8 2 656 : 455 18
4. HB Basket 10 7 3 655 : 506 17
5. Slovan Litoměřice 10 7 3 637 : 565 17
6. Sokol Kladno 10 7 3 625 : 566 17
7. Slovan Litoměřice 10 4 6 539 : 600 14
8. Aritma Praha 10 2 8 525 : 662 12
9. Sokol Kladno 10 2 8 514 : 683 12
10. Aritma Praha 10 0 10 521 : 660 10

U19 Juniorky s Kladnem

Datum: 14.3.2015
Počet fotek: 10
Počet zobrazení: 545x

TABULKA

1.BK Klatovy37
2.Slovan Ústí n. L.26
3.HB Basket18
4.HB Basket17
5.Slovan Litoměřice17
6.Sokol Kladno17
7.Slovan Litoměřice14
8.Aritma Praha12
9.Sokol Kladno12
10.Aritma Praha10

POSLEDNÍ ZÁPASY

7.4.2018

Slovan Ústí n. L.45
BK Klatovy54

8.4.2018

Slovan Litoměřice34
BK Klatovy55

PŘÍŠTÍ ZÁPASY

Neni žádný další zápas

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Pink Aviation


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. Autodoprava Oulehle DEVELOP - start INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. Zeman Color Project Plus Klatovy, s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč HOPFRUIT - ovoce, zelenina, květiny Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace