Juniorky U19


Soutěž:

Celostátní liga skupina A   
Celostátní liga Play-out A   


Trenéři:

hlavní trenér: Ladislav Smáha

telefon: 723 198 657

email: lada.smaha@seznam.cz


Tréninky:

úterý: Husák, 19:30-21:00

středa: CMS, 18:30-20:00

pátek: Husák, 17:00-18:30


Soubory ke stažení:

Faustová Sára

Faustová Sára

Datum narození: 25.9.2002

Výška/Váha: 172 / 53

Post:

Fürbacherová Emma

Fürbacherová Emma

Datum narození: 8.9.2004

Výška/Váha: 167 / 56

Post:

Hašková Zuzana

Hašková Zuzana

Datum narození: 4.12.2002

Výška/Váha: 184 / 66

Post:

Johánková Zuzana

Johánková Zuzana

Datum narození: 1.7.2002

Výška/Váha: 172 / 87

Post:

Kostková Kateřina

Kostková Kateřina

Datum narození: 5.4.2003

Výška/Váha: 165 / 58

Post:

Langová Nela

Langová Nela

Datum narození: 1.6.2004

Výška/Váha: 166 / 41

Post:

Mundlová Magdaléna

Mundlová Magdaléna

Datum narození: 4.6.2003

Výška/Váha: 175 / 64

Post:

Poláčková Lucie

Poláčková Lucie

Datum narození: 20.5.2001

Výška/Váha: 181 / 66

Post:

Řezáčová Anna

Řezáčová Anna

Datum narození: 13.7.2005

Výška/Váha: 164 / 46

Post:

Schovancová Diana

Schovancová Diana

Datum narození: 14.5.2003

Výška/Váha: 168 / 47

Post:

Schovancová Viktorie

Schovancová Viktorie

Datum narození: 14.5.2003

Výška/Váha: 178 / 56

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
Aritma Praha-BKj. Kralupy n.V.57 : 78(17:22,26:41,40:61)   
Tygřice Louny-Tigers Č. Budějovice29 : 88(7:21,13:38,23:62)   
Sokol Kladno-BK Klatovy75 : 81(28:22,43:36,53:49,67:67)   
2.kolo
Tygřice Louny-BK Klatovy26.1.2020, 10:00Hala ZŠ Přemyslovců   
Sokol Kladno-Tigers Č. Budějovice26.1.2020, 09:00Hala 5. ZŠ Kladno   
3.kolo
Tigers Č. Budějovice-BK Klatovy8.2.2020SH ZŠ Kubatova   
Aritma Praha-Tygřice Louny8.2.2020, 18:00SK Aritma Praha   
BKj. Kralupy n.V.-Sokol Kladno8.2.2020, 16:00SH Kralupy nad Vltavou   
4.kolo
Aritma Praha-Sokol Kladno9.2.2020, 10:30SK Aritma Praha   
BKj. Kralupy n.V.-Tygřice Louny9.2.2020, 15:00SH Kralupy nad Vltavou   
5.kolo
Tygřice Louny-Sokol Kladno22.2.2020Hala ZŠ Přemyslovců   
Tigers Č. Budějovice-Aritma Praha22.2.2020SH ZŠ Kubatova   
BK Klatovy-BKj. Kralupy n.V.22.2.2020SH BK Klatovy   
6.kolo
Tigers Č. Budějovice-BKj. Kralupy n.V.23.2.2020SH ZŠ Kubatova   
BK Klatovy-Aritma Praha23.2.2020SH BK Klatovy   
7.kolo
BK Klatovy-Tygřice Louny7.3.2020SH BK Klatovy   
Tigers Č. Budějovice-Sokol Kladno7.3.2020SH ZŠ Kubatova   
8.kolo
BKj. Kralupy n.V.-Aritma Praha8.3.2020SH Kralupy nad Vltavou   
Tigers Č. Budějovice-Tygřice Louny8.3.2020SH ZŠ Kubatova   
BK Klatovy-Sokol Kladno8.3.2020SH BK Klatovy   
9.kolo
Sokol Kladno-Aritma Praha21.3.2020, 15:00Hala 5. ZŠ Kladno   
Tygřice Louny-BKj. Kralupy n.V.21.3.2020Hala ZŠ Přemyslovců   
10.kolo
BK Klatovy-Tigers Č. Budějovice22.3.2020SH BK Klatovy   
Tygřice Louny-Aritma Praha22.3.2020Hala ZŠ Přemyslovců   
Sokol Kladno-BKj. Kralupy n.V.22.3.2020, 12:30Hala 5. ZŠ Kladno   
11.kolo
BKj. Kralupy n.V.-Tigers Č. Budějovice4.4.2020SH Kralupy nad Vltavou   
Aritma Praha-BK Klatovy4.4.2020, 18:00SK Aritma Praha   
12.kolo
Sokol Kladno-Tygřice Louny5.4.2020, 09:30Hala 5. ZŠ Kladno   
Aritma Praha-Tigers Č. Budějovice5.4.2020, 10:30SK Aritma Praha   
BKj. Kralupy n.V.-BK Klatovy5.4.2020SH Kralupy nad Vltavou   
1.kolo
Tygřice Louny-Levhartice Chomutov38 : 86(6:26,16:44,28:70)   
Aritma Praha-DBaK54 : 103(7:30,19:49,33:79)   
Sokol Kladno-BKj. Kralupy n.V.64 : 83(20:21,36:47,52:63)   
BK Klatovy-Tigers Č. Budějovice72 : 61(23:17,41:39,55:47)   
2.kolo
Tygřice Louny-BK Klatovy37 : 93(4:17,13:45,27:63)   
Levhartice Chomutov-Tigers Č. Budějovice76 : 55(22:8,44:30,62:44)   
Aritma Praha-Sokol Kladno55 : 73(18:19,21:43,37:56)   
DBaK-BKj. Kralupy n.V.109 : 89(27:20,52:41,81:68)   
3.kolo
Tygřice Louny-Tigers Č. Budějovice49 : 76(13:25,29:35,33:55)   
Levhartice Chomutov-BK Klatovy84 : 72(24:25,39:47,65:65)   
Aritma Praha-BKj. Kralupy n.V.60 : 115(9:28,29:52,40:90)   
DBaK-Sokol Kladno71 : 57(16:12,40:31,52:47)   
4.kolo
BK Klatovy-Sokol Kladno87 : 44(19:11,41:25,66:35)   
Tigers Č. Budějovice-BKj. Kralupy n.V.73 : 65(25:18,42:34,60:54)   
Tygřice Louny-Aritma Praha49 : 64(8:12,22:33,37:51)   
Levhartice Chomutov-DBaK96 : 53(35:22,58:29,73:43)   
5.kolo
BK Klatovy-BKj. Kralupy n.V.78 : 73(20:15,39:36,56:51)   
Tigers Č. Budějovice-Sokol Kladno69 : 64(21:13,42:23,56:45)   
Tygřice Louny-DBaK65 : 67(20:13,36:32,50:53)   
Levhartice Chomutov-Aritma Praha101 : 36(27:10,51:17,73:29)   
6.kolo
Aritma Praha-BK Klatovy49 : 93(17:21,30:49,42:71)   
DBaK-Tigers Č. Budějovice95 : 73(24:14,48:39,69:54)   
Sokol Kladno-Tygřice Louny77 : 63(23:14,39:38,64:48)   
BKj. Kralupy n.V.-Levhartice Chomutov59 : 89(15:34,25:53,45:68)   
7.kolo
Aritma Praha-Tigers Č. Budějovice46 : 78(13:16,26:39,37:59)   
DBaK-BK Klatovy74 : 70(24:17,49:31,59:53)   
Sokol Kladno-Levhartice Chomutov61 : 86(15:19,32:45,50:70)   
BKj. Kralupy n.V.-Tygřice Louny72 : 69(24:12,46:30,59:53)   
8.kolo
Levhartice Chomutov-Tygřice Louny108 : 31(24:12,48:18,78:29)   
DBaK-Aritma Praha97 : 44(15:10,26:16,58:32)   
BKj. Kralupy n.V.-Sokol Kladno57 : 62(17:15,28:36,43:46)   
Tigers Č. Budějovice-BK Klatovy82 : 69(23:12,36:31,54:52)   
9.kolo
Tigers Č. Budějovice-Tygřice Louny76 : 45(15:8,38:22,52:39)   
BK Klatovy-Levhartice Chomutov45 : 89(15:31,25:47,39:66)   
BKj. Kralupy n.V.-Aritma Praha70 : 60(12:18,30:36,54:52)   
Sokol Kladno-DBaK63 : 99(18:32,34:58,49:73)   
10.kolo
BK Klatovy-Tygřice Louny65 : 34(10:15,28:26,44:30)   
Tigers Č. Budějovice-Levhartice Chomutov58 : 73(10:19,28:35,46:53)   
Sokol Kladno-Aritma Praha67 : 71(17:17,40:35,51:54)   
BKj. Kralupy n.V.-DBaK67 : 71(14:19,29:35,48:49)   
11.kolo
BKj. Kralupy n.V.-BK Klatovy88 : 57(20:13,43:27,65:40)   
Sokol Kladno-Tigers Č. Budějovice65 : 70(11:17,27:35,45:52)   
DBaK-Tygřice Louny127 : 61(34:11,62:27,102:44)   
Aritma Praha-Levhartice Chomutov61 : 94(23:27,30:53,48:74)   
12.kolo
Sokol Kladno-BK Klatovy68 : 98(20:20,33:44,45:65)   
BKj. Kralupy n.V.-Tigers Č. Budějovice56 : 78(16:21,26:41,42:65)   
Aritma Praha-Tygřice Louny60 : 68(14:16,38:33,42:51)   
DBaK-Levhartice Chomutov88 : 80(28:28,46:37,70:67)   
13.kolo
Tigers Č. Budějovice-Aritma Praha99 : 39(29:5,53:18,78:30)   
BK Klatovy-DBaK66 : 68(18:17,37:31,52:52)   
Levhartice Chomutov-Sokol Kladno76 : 37(13:9,40:21,54:29)   
Tygřice Louny-BKj. Kralupy n.V.64 : 69(10:18,31:33,50:52)   
14.kolo
BK Klatovy-Aritma Praha84 : 52(14:21,33:38,58:48)   
Tigers Č. Budějovice-DBaK87 : 84(21:23,38:35,66:66)   
Tygřice Louny-Sokol Kladno59 : 60(15:9,30:27,49:42)   
Levhartice Chomutov-BKj. Kralupy n.V.78 : 58(16:11,46:23,52:40)   
Pořadí Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. Tigers Č. Budějovice 1 1 0 88 : 29 2
2. BKj. Kralupy n.V. 1 1 0 78 : 57 2
3. BK Klatovy 1 1 0 81 : 75 2
4. Sokol Kladno 1 0 1 75 : 81 1
5. Aritma Praha 1 0 1 57 : 78 1
6. Tygřice Louny 1 0 1 29 : 88 1

Ostrava cup 2019 - juniorky U19

Datum: 6.9.2019
Počet fotek: 45
Počet zobrazení: 241x

Juniorky U19 vs. Kladno a Chomutov

Datum: 13.10.2018
Počet fotek: 63
Počet zobrazení: 184x

U19 Juniorky s Kladnem

Datum: 14.3.2015
Počet fotek: 10
Počet zobrazení: 734x

TABULKA

1.Tigers Č. Budějovice2
2.BKj. Kralupy n.V.2
3.BK Klatovy2
4.Sokol Kladno1
5.Aritma Praha1
6.Tygřice Louny1

POSLEDNÍ ZÁPASY

25.1.2020

Sokol Kladno75
BK Klatovy81

26.1.2020

Tygřice Louny
BK Klatovy

PŘÍŠTÍ ZÁPASY

1.kolo - 25.1.2020

Sokol Kladno15:00
BK Klatovy

2.kolo - 26.1.2020

Tygřice Louny10:00
BK Klatovy

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Silnice Klatovy a.s.


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace