Juniorky U19

Soutěž:

Liga skupina A   
Liga play-out A   


Trenéři:

hlavní trenér: Petr Fleisig

telefon: 777 667 740

email: p.fleisig@seznam.cz

asistent trenéra: Petr Novák

telefon: 604 367 189

email: petr.novak1996@seznam.cz

asistent trenéra: Štěpánka Funfálková

telefon: 724 181 798

email: funfalkovas@seznam.cz


Tréninky:

úterý: Husák, 19:30-21:00

středa: CMS, 18:00-19:30

pátek: CMS, 18:00-19:30


Soubory ke stažení:

Flaisigová Hana

Flaisigová Hana

Datum narození: 31.3.1997

Výška/Váha: 169 / 65

Post:

Horová Magdaléna

Horová Magdaléna

Datum narození: 10.11.1995

Výška/Váha: 170 / 55

Post:

Kozáková Iveta

Kozáková Iveta

Datum narození: 28.4.1997

Výška/Váha: 172 / 60

Post:

Nováková Lenka

Nováková Lenka

Datum narození: 16.2.1996

Výška/Váha: 171 / 55

Post:

Peksová Tereza

Peksová Tereza

Datum narození: 6.7.1996

Výška/Váha: 177 / 85

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
BK Klatovy-DBaK70 : 68(5:15,23:28,46:43)   
BK Teplice-Basket Poděbrady72 : 70(11:21,26:31,41:42,58:58)   
Sokol Nusle-Lokomotiva Liberec66 : 28(16:5,29:8,49:17)   
Aritma Praha-B. Jablonec n. N.76 : 45(25:7,45:17,63:31)   
BC Benešov-Sokol Kladno50 : 73(11:19,19:41,31:58)   
BKj. Kralupy n.V.-Tigers Č. Budějovice81 : 74(24:17,41:34,59:50)   
2.kolo
Slovan Ústí n. L.-Basket Poděbrady40 : 68(9:9,18:29,26:49)   
Sokol Nusle-B. Jablonec n. N.56 : 65(19:11,37:35,43:47)   
Aritma Praha-Lokomotiva Liberec106 : 32(25:7,46:20,75:27)   
BC Benešov-BKj. Kralupy n.V.65 : 76(15:14,29:33,47:59)   
Sokol Kladno-Tigers Č. Budějovice62 : 84(15:22,33:45,50:67)   
3.kolo
Sokol Kladno-BKj. Kralupy n.V.59 : 93(22:25,33:53,40:77)   
Lokomotiva Liberec-BC Benešov53 : 59(21:12,33:27,47:44)   
B. Jablonec n. N.-Tigers Č. Budějovice83 : 62(16:22,31:29,51:45)   
Basket Poděbrady-Aritma Praha56 : 64(21:14,34:33,46:45)   
DBaK-Slovan Ústí n. L.108 : 59(24:19,52:33,76:51)   
BK Klatovy-BK Teplice53 : 58(6:13,17:28,30:38)   
4.kolo
Lokomotiva Liberec-Tigers Č. Budějovice49 : 63(6:18,17:35,30:50)   
B. Jablonec n. N.-BC Benešov75 : 60(16:12,38:25,62:41)   
Basket Poděbrady-Sokol Nusle55 : 42(12:14,26:25,45:34)   
DBaK-BK Teplice71 : 57(15:10,35:28,50:45)   
BK Klatovy-Slovan Ústí n. L.56 : 55(13:17,25:27,43:36)   
5.kolo
Slovan Ústí n. L.-BK Teplice54 : 58(11:14,34:26,41:47)   
Sokol Nusle-DBaK67 : 49(15:10,29:21,53:30)   
Aritma Praha-BK Klatovy111 : 49(21:15,53:23,89:39)   
Tigers Č. Budějovice-Basket Poděbrady60 : 87(15:19,28:45,37:65)   
Sokol Kladno-Lokomotiva Liberec62 : 52(13:18,30:28,47:42)   
BKj. Kralupy n.V.-B. Jablonec n. N.72 : 69(18:20,36:35,54:51)   
6.kolo
Sokol Nusle-BK Klatovy59 : 46(18:10,29:25,48:35)   
Aritma Praha-DBaK86 : 51(17:13,33:27,59:38)   
BC Benešov-Basket Poděbrady65 : 69(11:18,29:30,45:55)   
Sokol Kladno-B. Jablonec n. N.50 : 91(14:28,27:51,44:69)   
BKj. Kralupy n.V.-Lokomotiva Liberec68 : 54(16:9,34:19,47:34)   
7.kolo
Lokomotiva Liberec-B. Jablonec n. N.58 : 78(12:16,29:29,42:53)   
Basket Poděbrady-BKj. Kralupy n.V.82 : 57(26:27,44:38,66:45)   
DBaK-BC Benešov73 : 54(13:16,32:38,54:48)   
BK Klatovy-Tigers Č. Budějovice51 : 76(6:18,22:35,35:56)   
Slovan Ústí n. L.-Sokol Nusle58 : 72(14:23,29:39,42:54)   
BK Teplice-Aritma Praha36 : 106(11:23,13:59,25:84)   
8.kolo
Basket Poděbrady-Sokol Kladno83 : 27(21:5,43:9,59:25)   
DBaK-Tigers Č. Budějovice81 : 72(21:22,40:39,64:49)   
BK Klatovy-BC Benešov53 : 49(20:11,31:16,37:30)   
Slovan Ústí n. L.-Aritma Praha46 : 79(15:19,27:40,37:66)   
BK Teplice-Sokol Nusle47 : 77(17:15,23:31,35:48)   
9.kolo
Sokol Nusle-Aritma Praha51 : 78(17:22,29:38,36:62)   
BC Benešov-Slovan Ústí n. L.64 : 57(15:11,27:21,44:42)   
Tigers Č. Budějovice-BK Teplice60 : 53(11:13,33:17,35:48)   
Sokol Kladno-DBaK65 : 91(21:18,42:39,55:64)   
BKj. Kralupy n.V.-BK Klatovy66 : 61(24:15,38:26,50:41)   
B. Jablonec n. N.-Basket Poděbrady33 : 41(6:19,14:25,20:32)   
10.kolo
BC Benešov-BK Teplice66 : 42(14:5,30:15,44:32)   
Tigers Č. Budějovice-Slovan Ústí n. L.75 : 66(20:16,31:36,57:50)   
Sokol Kladno-BK Klatovy54 : 61(18:12,24:23,37:39)   
BKj. Kralupy n.V.-DBaK66 : 46(15:8,31:24,58:34)   
Lokomotiva Liberec-Basket Poděbrady38 : 53(5:14,14:29,20:48)   
11.kolo
DBaK-Lokomotiva Liberec102 : 56(24:13,46:27,76:39)   
BK Klatovy-B. Jablonec n. N.45 : 82(7:15,17:45,33:60)   
Slovan Ústí n. L.-Sokol Kladno65 : 57(18:19,34:29,50:53)   
BK Teplice-BKj. Kralupy n.V.45 : 68(14:23,24:39,31:54)   
Sokol Nusle-BC Benešov79 : 55(16:10,36:17,57:36)   
Aritma Praha-Tigers Č. Budějovice95 : 42(25:10,48:19,69:31)   
12.kolo
DBaK-B. Jablonec n. N.60 : 73(21:27,30:36,46:52)   
BK Klatovy-Lokomotiva Liberec40 : 65(11:15,20:31,29:50)   
Slovan Ústí n. L.-BKj. Kralupy n.V.60 : 70(11:17,21:42,38:52)   
BK Teplice-Sokol Kladno77 : 80(21:20,36:35,49:55)   
Sokol Nusle-Tigers Č. Budějovice80 : 46(10:15,30:22,51:35)   
Aritma Praha-BC Benešov96 : 62(31:19,56:35,76:50)   
13.kolo
BC Benešov-Tigers Č. Budějovice75 : 60(10:14,28:26,50:45)   
Sokol Kladno-Sokol Nusle46 : 76(14:19,25:42,30:69)   
BKj. Kralupy n.V.-Aritma Praha65 : 63(21:15,31:36,53:46)   
Lokomotiva Liberec-Slovan Ústí n. L.64 : 67(13:17,26:29,41:48)   
B. Jablonec n. N.-BK Teplice103 : 50(28:13,58:26,78:37)   
Basket Poděbrady-BK Klatovy67 : 42(15:16,33:25,52:33)   
14.kolo
Sokol Kladno-Aritma Praha58 : 104(11:32,33:55,46:77)   
BKj. Kralupy n.V.-Sokol Nusle58 : 75(12:22,27:40,38:59)   
Lokomotiva Liberec-BK Teplice69 : 62(16:6,33:25,45:49)   
B. Jablonec n. N.-Slovan Ústí n. L.83 : 53(22:18,36:30,57:44)   
Basket Poděbrady-DBaK46 : 53(14:5,25:13,31:30)   
15.kolo
Basket Poděbrady-Slovan Ústí n. L.62 : 47(16:9,32:27,45:41)   
B. Jablonec n. N.-Sokol Nusle61 : 66(11:10,25:25,42:44,51:51)   
Lokomotiva Liberec-Aritma Praha46 : 72(15:19,21:44,36:61)   
BKj. Kralupy n.V.-BC Benešov82 : 58(23:12,46:20,64:40)   
Tigers Č. Budějovice-Sokol Kladno65 : 61(17:17,38:33,52:48)   
16.kolo
DBaK-BK Klatovy63 : 51(13:9,27:23,42:36)   
Basket Poděbrady-BK Teplice60 : 58(7:9,29:23,49:45)   
Lokomotiva Liberec-Sokol Nusle52 : 91(18:27,32:47,42:76)   
B. Jablonec n. N.-Aritma Praha70 : 61(17:19,35:28,47:41)   
Sokol Kladno-BC Benešov60 : 72(9:15,20:30,41:49)   
Tigers Č. Budějovice-BKj. Kralupy n.V.65 : 77(19:22,36:50,65:49)   
17.kolo
Tigers Č. Budějovice-Lokomotiva Liberec72 : 50(17:16,29:26,53:41)   
BC Benešov-B. Jablonec n. N.61 : 53(22:13,37:22,51:34)   
Sokol Nusle-Basket Poděbrady39 : 45(6:18,20:27,28:34)   
BK Teplice-DBaK66 : 70(10:10,34:25,52:54)   
Slovan Ústí n. L.-BK Klatovy53 : 61(8:14,17:33,41:45)   
18.kolo
BKj. Kralupy n.V.-Sokol Kladno79 : 50(12:15,33:23,50:33)   
BC Benešov-Lokomotiva Liberec70 : 44(20:11,35:19,48:33)   
Tigers Č. Budějovice-B. Jablonec n. N.76 : 61(23:10,43:25,62:39)   
Aritma Praha-Basket Poděbrady86 : 66(15:22,42:35,64:45)   
Slovan Ústí n. L.-DBaK61 : 71(14:20,30:34,45:47)   
BK Teplice-BK Klatovy59 : 61(11:15,27:30,38:42)   
19.kolo
BK Klatovy-Sokol Nusle52 : 64(14:18,29:43,38:51)   
DBaK-Aritma Praha67 : 81(19:25,35:35,50:57)   
Basket Poděbrady-BC Benešov58 : 36(17:15,31:19,43:30)   
B. Jablonec n. N.-Sokol Kladno81 : 50(18:22,45:36,59:47)   
Lokomotiva Liberec-BKj. Kralupy n.V.81 : 87(23:21,36:48,64:66)   
20.kolo
BK Teplice-Slovan Ústí n. L.78 : 68(23:16,45:30,59:44)   
DBaK-Sokol Nusle57 : 95(10:17,28:43,43:68)   
BK Klatovy-Aritma Praha52 : 89(14:20,26:46,41:63)   
Basket Poděbrady-Tigers Č. Budějovice65 : 22(17:7,41:9,51:15)   
Lokomotiva Liberec-Sokol Kladno57 : 59(11:9,35:21,47:43)   
B. Jablonec n. N.-BKj. Kralupy n.V.84 : 50(25:11,49:23,62:34)   
21.kolo
Sokol Kladno-Basket Poděbrady53 : 74(13:16,33:36,40:55)   
Tigers Č. Budějovice-DBaK60 : 55(11:15,33:32,46:44)   
BC Benešov-BK Klatovy68 : 54(16:14,29:27,49:38)   
Aritma Praha-Slovan Ústí n. L.89 : 65(21:20,46:33,65:54)   
Sokol Nusle-BK Teplice71 : 50(17:17,33:25,53:39)   
22.kolo
B. Jablonec n. N.-Lokomotiva Liberec60 : 49(10:14,31:22,43:39)   
BKj. Kralupy n.V.-Basket Poděbrady54 : 47(13:10,21:28,38:37)   
BC Benešov-DBaK60 : 65(13:12,34:30,49:51)   
Tigers Č. Budějovice-BK Klatovy66 : 42(20:11,30:22,43:28)   
Sokol Nusle-Slovan Ústí n. L.98 : 66(27:6,43:21,75:33)   
Aritma Praha-BK Teplice109 : 62(26:4,53:21,81:44)   
23.kolo
BK Teplice-BC Benešov74 : 48(19:11,40:23,52:33)   
Slovan Ústí n. L.-Tigers Č. Budějovice60 : 55(20:20,34:30,43:38)   
BK Klatovy-Sokol Kladno52 : 32(11:9,20:21,37:26)   
DBaK-BKj. Kralupy n.V.66 : 63(15:24,27:38,38:54)   
Basket Poděbrady-Lokomotiva Liberec92 : 24(19:11,44:11,70:16)   
24.kolo
Aritma Praha-Sokol Nusle91 : 85(19:28,41:46,68:67,79:79)   
Slovan Ústí n. L.-BC Benešov72 : 55(18:15,36:21,52:41)   
BK Teplice-Tigers Č. Budějovice65 : 82(19:18,42:41,50:58)   
DBaK-Sokol Kladno80 : 45(24:13,33:24,59:39)   
BK Klatovy-BKj. Kralupy n.V.75 : 87(20:17,40:43,55:71)   
Basket Poděbrady-B. Jablonec n. N.41 : 74(7:20,14:43,30:56)   
25.kolo
B. Jablonec n. N.-DBaK82 : 63(18:14,39:25,59:39)   
Lokomotiva Liberec-BK Klatovy52 : 62(12:17,27:40,35:48)   
BKj. Kralupy n.V.-Slovan Ústí n. L.81 : 66(27:17,50:36,63:53)   
Sokol Kladno-BK Teplice71 : 70(18:11,32:34,50:54)   
Tigers Č. Budějovice-Sokol Nusle56 : 65(14:12,27:27,35:44)   
BC Benešov-Aritma Praha43 : 87(10:30,20:52,30:63)   
26.kolo
Lokomotiva Liberec-DBaK50 : 71(16:17,32:33,38:53)   
B. Jablonec n. N.-BK Klatovy67 : 55(17:5,35:16,47:33)   
Sokol Kladno-Slovan Ústí n. L.72 : 74(18:11,34:29,54:48)   
BKj. Kralupy n.V.-BK Teplice85 : 68(20:11,47:23,66:44)   
BC Benešov-Sokol Nusle42 : 74(5:16,27:41,36:58)   
Tigers Č. Budějovice-Aritma Praha78 : 93(19:26,37:56,60:78)   
27.kolo
Aritma Praha-Sokol Kladno101 : 40(27:8,50:16,78:28)   
Sokol Nusle-BKj. Kralupy n.V.69 : 40(19:9,40:19,58:32)   
BK Teplice-Lokomotiva Liberec64 : 49(17:6,31:14,48:27)   
Slovan Ústí n. L.-B. Jablonec n. N.66 : 70(20:17,30:28,44:47)   
DBaK-Basket Poděbrady53 : 66(9:19,20:33,30:48)   
28.kolo
Tigers Č. Budějovice-BC Benešov80 : 50(20:6,43:20,62:40)   
Sokol Nusle-Sokol Kladno82 : 27(28:8,46:16,63:25)   
Aritma Praha-BKj. Kralupy n.V.91 : 67(22:9,47:25,73:52)   
Slovan Ústí n. L.-Lokomotiva Liberec49 : 45(14:15,27:24,41:35)   
BK Teplice-B. Jablonec n. N.50 : 93(15:17,31:41,40:67)   
BK Klatovy-Basket Poděbrady46 : 45(16:9,30:27,39:38)   
1.kolo
BK Teplice-Slovan Ústí n. L.54 : 77(20:21,34:33,44:56)   
BC Benešov-BK Klatovy57 : 54(20:9,35:27,45:42)   
2.kolo
Slovan Ústí n. L.-BK Teplice79 : 65(23:17,44:26,59:45)   
BK Klatovy-BC Benešov39 : 52(5:10,18:26,26:40)   
3.kolo
BK Teplice-BK Klatovy69 : 67(23:25,38:41,60:61)   
Slovan Ústí n. L.-BC Benešov69 : 54(15:15,35:27,52:38)   
4.kolo
BK Teplice-BC Benešov71 : 68(15:21,31:36,53:48,64:64)   
Slovan Ústí n. L.-BK Klatovy81 : 49(15:17,35:29,52:40)   
5.kolo
BK Klatovy-Slovan Ústí n. L.60 : 50(20:20,32:28,45:36)   
BC Benešov-BK Teplice73 : 56(17:9,32:21,53:27)   
6.kolo
BC Benešov-Slovan Ústí n. L.57 : 47(10:7,25:16,36:34)   
BK Klatovy-BK Teplice79 : 36(17:16,32:22,57:28)   

U19 Juniorky s Kladnem

Datum: 14.3.2015
Počet fotek: 10
Počet zobrazení: 604x

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Silnice Klatovy a.s.


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace