Juniorky U19

U19 Juniorky dvě porážky z půdy hostujících

U19 Juniorky dvě porážky z půdy hostujících

19.1.2015
Sobotní uktání se děvčatům podařilo předvést snad svůj nejhorší výkon, který kdy odehrály. Obrovská nechu a nulové nasazení bylo vidět na každém… celý článek
Juniorky vybojovaly další 4 body

Juniorky vybojovaly další 4 body

26.10.2014
Děvčata v sobotu věděla, že nastupují proti soupeři, který je sice v tabulce poslední, ale nesmí ho za žádnou cenu podcenit. První hrací část dopadla… celý článek
Juniorky opět tři body

Juniorky opět tři body

12.10.2014
Sobotní Utkání se Sadskou jsme na začátku dost zaspali. Ale hned při poradě mezi čtvrtinami jsme dali jasný pokyn hráčkám. Doslova jsme děvčatům… celý článek
Juniorky urvaly první body v lize !

Juniorky urvaly první body v lize !

28.9.2014
V sobotu se děvčata utkala ve svém první ligovém utkání se Sokolem Kladno. Utkání začlo pro domácí velice dobře. Hráčky zodpovědně bránily a hrály… celý článek
Kvalifikace DU19 Úspěšně !

Kvalifikace DU19 Úspěšně !

26.5.2014
Děvčata v neděli 25.5. odehrála dvě kvalifikační utkání o postup do ligy U19. BC Benešov - BK Klatovy 49:52 (10:11 27:19  37:33) První utkání od… celý článek


Soutěž:

Liga Skupina A   
Liga play-out   


Trenéři:

hlavní trenér: Petr Volmut

telefon: 721 053 126

email: mamutp@seznam.cz


Tréninky:

úterý: Husák, 19:30-21:00

středa: CMS, 18:00-19:30

pátek: CMS, 18:00-19:30


Soubory ke stažení:

Bernklauová Kristýna

Bernklauová Kristýna

Datum narození: 7.6.1996

Výška/Váha: 180 / 69

Post:

Brabcová Pavlína

Brabcová Pavlína

Datum narození: 6.1.1999

Výška/Váha: 172 / 60

Post:

Flaisigová Hana

Flaisigová Hana

Datum narození: 31.3.1997

Výška/Váha: 169 / 65

Post:

Kozáková Iveta

Kozáková Iveta

Datum narození: 28.4.1997

Výška/Váha: 172 / 60

Post:

Nováková Lenka

Nováková Lenka

Datum narození: 16.2.1996

Výška/Váha: 171 / 55

Post:

Peksová Tereza

Peksová Tereza

Datum narození: 6.7.1996

Výška/Váha: 177 / 85

Post:

Petrušková Eliška

Petrušková Eliška

Datum narození: 1998

Výška/Váha: 172 / 59

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
DBaK-BK Klatovy76 : 72(17:16,34:37,56:52)   
Slovan Litoměřice-Slovan Varnsdorf68 : 59(14:17,28:24,48:38)   
BKj. Kralupy n.V.-Sokol Nusle35 : 95(11:20,19:47,27:72)   
BK Prosek-BK Brandýs n.L.57 : 49(16:18,30:25,47:40)   
Sokol Kladno-Aritma Praha94 : 88(19:15,45:38,65:64)   
Basket Poděbrady-ŠBK P-H Sadská69 : 53(18:16,30:29,49:44)   
2.kolo
DBaK-Basket Poděbrady87 : 91(23:24,39:44,62:67)   
BK Klatovy-ŠBK P-H Sadská57 : 61(6:21,30:37,41:50)      
Slovan Litoměřice-Sokol Kladno90 : 64(21:19,38:32,66:51)   
Slovan Varnsdorf-Aritma Praha65 : 78(15:18,33:48,52:61)   
BKj. Kralupy n.V.-BK Prosek27 : 73(4:19,16:44,19:61)   
Sokol Nusle-BK Brandýs n.L.53 : 47(17:12,34:20,40:36)   
3.kolo
DBaK-ŠBK P-H Sadská59 : 94(23:23,34:47,39:70)   
BK Klatovy-Basket Poděbrady59 : 42(17:13,32:25,44:29)      
Slovan Litoměřice-Aritma Praha72 : 40(15:4,32:22,55:35)   
Slovan Varnsdorf-Sokol Kladno61 : 59(17:11,35:22,47:39)   
BKj. Kralupy n.V.-BK Brandýs n.L.36 : 95(9:23,17:51,30:73)   
Sokol Nusle-BK Prosek44 : 48(11:12,23:20,34:39)   
4.kolo
Basket Poděbrady-BK Prosek50 : 70(10:10,29:28,39:54)   
ŠBK P-H Sadská-BK Brandýs n.L.60 : 50(18:12,24:27,36:36,50:50)   
Sokol Kladno-BKj. Kralupy n.V.110 : 22(24:6,48:17,78:17)   
Aritma Praha-Sokol Nusle80 : 66(19:15,40:21,60:44)   
DBaK-Slovan Litoměřice70 : 40(17:9,46:11,60:21)   
BK Klatovy-Slovan Varnsdorf75 : 48(15:15,31:23,49:30)      
5.kolo
Basket Poděbrady-BK Brandýs n.L.64 : 55(19:14,38:25,58:40)   
ŠBK P-H Sadská-BK Prosek50 : 52(9:12,27:27,38:35)   
Sokol Kladno-Sokol Nusle44 : 71(12:16,29:30,38:45)   
Aritma Praha-BKj. Kralupy n.V.88 : 31(27:11,46:17,66:23)   
DBaK-Slovan Varnsdorf95 : 74(34:14,53:37,75:60)   
BK Klatovy-Slovan Litoměřice74 : 52(24:20,43:30,54:40)      
6.kolo
Slovan Litoměřice-Basket Poděbrady96 : 66(20:25,39:40,71:48)   
Slovan Varnsdorf-ŠBK P-H Sadská50 : 83(7:17,17:35,31:63)   
BKj. Kralupy n.V.-DBaK43 : 72(5:12,14:36,31:59)   
Sokol Nusle-BK Klatovy63 : 54(17:15,35:30,51:42)   
BK Prosek-Sokol Kladno75 : 58(21:10,40:21,51:37)   
BK Brandýs n.L.-Aritma Praha58 : 53(10:13,27:32,43:40)   
7.kolo
Slovan Litoměřice-ŠBK P-H Sadská50 : 65(12:22,31:40,41:49)   
Slovan Varnsdorf-Basket Poděbrady78 : 70(16:20,43:41,51:57)   
BKj. Kralupy n.V.-BK Klatovy37 : 58(10:25,19:37,28:49)   
Sokol Nusle-DBaK71 : 48(18:8,40:27,56:38)   
BK Prosek-Aritma Praha54 : 38(17:11,27:19,37:25)   
BK Brandýs n.L.-Sokol Kladno82 : 53(24:16,44:30,58:47)   
8.kolo
Basket Poděbrady-Sokol Kladno66 : 42(20:7,33:12,53:27)   
ŠBK P-H Sadská-Aritma Praha68 : 60(14:21,30:38,53:50)   
DBaK-BK Prosek69 : 63(12:14,27:28,49:50)   
BK Klatovy-BK Brandýs n.L.43 : 61(15:15,26:30,35:42)   
Slovan Litoměřice-BKj. Kralupy n.V.86 : 31(24:11,45:17,65:21)   
Slovan Varnsdorf-Sokol Nusle60 : 64(16:22,30:41,44:46)   
9.kolo
Basket Poděbrady-Aritma Praha55 : 47(14:10,34:19,48:25)   
ŠBK P-H Sadská-Sokol Kladno94 : 63(29:16,41:33,66:50)   
DBaK-BK Brandýs n.L.74 : 81(12:24,28:38,46:57)   
BK Klatovy-BK Prosek42 : 50(10:8,21:26,29:36)   
Slovan Litoměřice-Sokol Nusle73 : 67(22:11,37:30,58:48)   
Slovan Varnsdorf-BKj. Kralupy n.V.95 : 47(26:16,51:31,75:38)   
10.kolo
BKj. Kralupy n.V.-Basket Poděbrady37 : 92(5:20,17:39,33:62)   
Sokol Nusle-ŠBK P-H Sadská43 : 49(9:12,28:22,38:39)   
BK Prosek-Slovan Litoměřice75 : 74(21:13,38:31,52:50,68:68)   
BK Brandýs n.L.-Slovan Varnsdorf71 : 46(16:12,36:30,54:40)   
Sokol Kladno-DBaK48 : 88(12:19,26:38,34:58)   
Aritma Praha-BK Klatovy102 : 70(30:26,49:39,66:56)   
11.kolo
BKj. Kralupy n.V.-ŠBK P-H Sadská42 : 78(10:15,22:32,32:57)   
Sokol Nusle-Basket Poděbrady76 : 39(20:6,41:17,58:32)   
BK Prosek-Slovan Varnsdorf68 : 60(17:14,35:30,55:46)   
BK Brandýs n.L.-Slovan Litoměřice67 : 65(17:11,36:21,58:42)   
Sokol Kladno-BK Klatovy58 : 62(13:18,29:32,45:48)   
Aritma Praha-DBaK60 : 73(17:14,32:28,46:52)   
12.kolo
BK Klatovy-DBaK62 : 47(14:16,35:20,51:37)   
Slovan Varnsdorf-Slovan Litoměřice78 : 74(25:26,42:46,56:67)   
Sokol Nusle-BKj. Kralupy n.V.129 : 16(37:11,63:11,93:14)   
BK Brandýs n.L.-BK Prosek53 : 38(22:9,32:18,48:28)   
Aritma Praha-Sokol Kladno58 : 60(14:16,27:34,49:47)   
ŠBK P-H Sadská-Basket Poděbrady65 : 74(19:12,33:30,49:51)   
13.kolo
ŠBK P-H Sadská-DBaK65 : 48(15:13,32:22,50:40)   
Basket Poděbrady-BK Klatovy69 : 54(17:10,38:24,60:37)   
Aritma Praha-Slovan Litoměřice70 : 50(26:12,44:23,57:37)   
Sokol Kladno-Slovan Varnsdorf50 : 47(16:6,26:15,39:27)   
BK Brandýs n.L.-BKj. Kralupy n.V.87 : 37(22:16,48:22,73:31)   
BK Prosek-Sokol Nusle70 : 48(21:16,36:23,57:36)   
14.kolo
Basket Poděbrady-DBaK58 : 57(20:18,38:27,47:32)   
ŠBK P-H Sadská-BK Klatovy84 : 35(24:13,44:23,64:27)   
Sokol Kladno-Slovan Litoměřice75 : 65(19:15,45:34,59:46)   
Aritma Praha-Slovan Varnsdorf69 : 51(21:15,42:23,55:38)   
BK Prosek-BKj. Kralupy n.V.95 : 21(18:5,50:7,75:14)   
BK Brandýs n.L.-Sokol Nusle53 : 52(14:16,26:28,42:34)   
15.kolo
BK Brandýs n.L.-Basket Poděbrady57 : 52(12:18,25:32,33:45)   
BK Prosek-ŠBK P-H Sadská51 : 38(15:8,32:22,45:30)   
Sokol Nusle-Sokol Kladno81 : 56(29:11,47:32,66:43)   
BKj. Kralupy n.V.-Aritma Praha39 : 80(12:14,18:42,31:60)   
Slovan Varnsdorf-DBaK65 : 82(17:18,28:37,50:60)   
Slovan Litoměřice-BK Klatovy78 : 61(25:15,37:27,53:46)   
16.kolo
BK Prosek-Basket Poděbrady20 : 0(0:0)   
BK Brandýs n.L.-ŠBK P-H Sadská68 : 62(16:20,40:29,55:46)   
BKj. Kralupy n.V.-Sokol Kladno45 : 84(11:21,20:39,30:59)   
Sokol Nusle-Aritma Praha65 : 35(14:10,34:14,52:25)   
Slovan Litoměřice-DBaK80 : 75(22:11,41:35,65:53)   
Slovan Varnsdorf-BK Klatovy64 : 69(18:18,31:33,52:46)   
17.kolo
ŠBK P-H Sadská-Slovan Litoměřice55 : 65(13:12,25:25,44:41)   
Basket Poděbrady-Slovan Varnsdorf54 : 52(14:11,30:22,40:37)   
BK Klatovy-BKj. Kralupy n.V.62 : 51(17:14,28:33,48:46)   
DBaK-Sokol Nusle64 : 59(15:16,33:36,51:46)   
Aritma Praha-BK Prosek30 : 60(4:14,9:26,17:46)   
Sokol Kladno-BK Brandýs n.L.61 : 60(21:15,33:23,47:36)   
18.kolo
Basket Poděbrady-Slovan Litoměřice68 : 74(19:14,32:42,53:61)   
ŠBK P-H Sadská-Slovan Varnsdorf81 : 55(20:16,44:28,64:42)   
DBaK-BKj. Kralupy n.V.91 : 44(22:9,38:25,71:29)   
BK Klatovy-Sokol Nusle54 : 64(9:13,21:31,44:41)   
Sokol Kladno-BK Prosek50 : 85(23:24,28:47,43:68)   
Aritma Praha-BK Brandýs n.L.75 : 63(23:15,45:33,58:49)   
19.kolo
Aritma Praha-Basket Poděbrady91 : 57(24:13,45:30,71:48)   
Sokol Kladno-ŠBK P-H Sadská42 : 82(9:22,19:46,32:62)   
BK Brandýs n.L.-DBaK68 : 47(21:9,37:21,55:31)   
BK Prosek-BK Klatovy67 : 56(13:13,25:15,44:33)   
Sokol Nusle-Slovan Litoměřice52 : 86(11:25,29:38,37:59)   
BKj. Kralupy n.V.-Slovan Varnsdorf59 : 68(10:18,26:39,39:59)   
20.kolo
Sokol Kladno-Basket Poděbrady53 : 64(10:10,22:31,35:53)   
Aritma Praha-ŠBK P-H Sadská52 : 56(15:16,30:31,41:46)   
BK Prosek-DBaK58 : 44(15:13,25:28,35:40)   
BK Brandýs n.L.-BK Klatovy87 : 53(19:8,44:18,69:37)   
BKj. Kralupy n.V.-Slovan Litoměřice46 : 96(12:17,23:45,33:72)   
Sokol Nusle-Slovan Varnsdorf57 : 64(15:17,32:30,43:45)   
21.kolo
ŠBK P-H Sadská-BKj. Kralupy n.V.98 : 34(21:7,51:19,70:25)   
Basket Poděbrady-Sokol Nusle63 : 58(10:16,18:34,34:48,50:50)   
Slovan Varnsdorf-BK Prosek46 : 52(12:17,26:20,35:36)   
Slovan Litoměřice-BK Brandýs n.L.59 : 76(19:16,35:36,41:59)   
BK Klatovy-Sokol Kladno47 : 53(8:5,34:23,36:39)      
DBaK-Aritma Praha70 : 79(22:19,38:38,54:55)   
22.kolo
Basket Poděbrady-BKj. Kralupy n.V.75 : 37(21:8,36:19,53:28)   
ŠBK P-H Sadská-Sokol Nusle62 : 57(17:16,33:36,41:44)   
Slovan Litoměřice-BK Prosek77 : 72(19:15,37:28,49:48,65:65)   
Slovan Varnsdorf-BK Brandýs n.L.55 : 88(10:22,27:46,43:62)   
DBaK-Sokol Kladno103 : 51(23:16,43:27,67:40)   
BK Klatovy-Aritma Praha65 : 48(17:7,34:20,45:31)      
1.kolo
Aritma Praha-Slovan Varnsdorf66 : 36(20:6,37:20,52:22,0:0)   
BK Klatovy-Sokol Kladno53 : 62(10:17,21:28,38:48)   
2.kolo
Slovan Varnsdorf-Aritma Praha76 : 64(18:12,33:33,60:47)   
Sokol Kladno-BK Klatovy58 : 51(10:22,24:27,41:31)   
3.kolo
Aritma Praha-BK Klatovy89 : 36(26:11,54:18,66:32)   
Slovan Varnsdorf-Sokol Kladno67 : 61(15:18,35:31,52:42)   
4.kolo
Aritma Praha-Sokol Kladno52 : 56(13:9,20:31,44:43)   
Slovan Varnsdorf-BK Klatovy20 : 0(0:0)   
5.kolo
Sokol Kladno-Aritma Praha55 : 58(10:12,29:18,44:35)   
BK Klatovy-Slovan Varnsdorf38 : 79(8:19,22:30,28:61)   
6.kolo
Sokol Kladno-Slovan Varnsdorf61 : 70(23:10,35:34,45:48)   
BK Klatovy-Aritma Praha55 : 87(14:28,22:44,37:67)   

U19 Juniorky s Kladnem

Datum: 14.3.2015
Počet fotek: 10
Počet zobrazení: 604x

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Silnice Klatovy a.s.


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace