Kadeti U17

Dohrávka kadetů U17 v Litoměřicích

Dohrávka kadetů U17 v Litoměřicích

10.12.2019
Podobně jako v Ústí nad Labem před týdnem  neuspěli naši kadeti U17 pod „plzeňským vedením“ v dohrávce ligy U17. Zde je hodnocení plzeňského… celý článek
Kadeti U17 sahali v Ústí po vítězství

Kadeti U17 sahali v Ústí po vítězství

4.12.2019
Včera, tedy v úterý 3.12. v podvečer, nastoupili naši Kadeti U17 v Ústí nad Labem k sehrání odloženého ligového utkání, které se původně mělo hrát… celý článek
Prvé zápasy našej U17

Prvé zápasy našej U17

10.10.2019
Kadeti U17 odohrali cez víkend prvé zápasy celoštátnej ligy U17. Obidva zápasy prehrali vysokým rozdielom a to 5.10.19 proti Děčínu 18:75 a 6.10.19… celý článek


Soutěž:

Celostátní liga skupina A   
Celostátní liga play-out A   


Trenéři:

hlavní trenér: Aneta Flaisigová

telefon: 732 988 707

email: AnetaFlaisigova@seznam.cz


Tréninky:

úterý: Husák, 16:30-18:00

čtvrtek: Vodojem, 19:00-20:30

pátek: CMS, 18:00-19:30


Soubory ke stažení:

Osobní list sportovce

Artim Tomáš

Artim Tomáš

Datum narození:

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Bezděk Jan

Bezděk Jan

Datum narození: 5.4.2003

Výška/Váha: 164 / 68

Post:

Červený Tomáš

Červený Tomáš

Datum narození: 25.8.2005

Výška/Váha: 169 / 58

Post:

Čiko Filip

Čiko Filip

Datum narození:

Výška/Váha: 162 / 51

Post:

Faust Václav

Faust Václav

Datum narození: 15.2.2005

Výška/Váha: 166 / 50

Post:

Franěk Radek

Franěk Radek

Datum narození: 20.9.2003

Výška/Váha: 159 / 51

Post:

Hajdúk Martin

Hajdúk Martin

Datum narození: 6.7.2004

Výška/Váha: 185 / 76

Post:

Halámek Tomáš

Halámek Tomáš

Datum narození:

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Heřman Štěpán

Heřman Štěpán

Datum narození: 10.3.2003

Výška/Váha: 174 / 61

Post:

Kraml Jiří

Kraml Jiří

Datum narození: 25.11.2004

Výška/Váha: 185 / 69

Post:

Lagron Vojtěch

Lagron Vojtěch

Datum narození:

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Ouda Oldřich

Ouda Oldřich

Datum narození: 30.10.2005

Výška/Váha: 160 / 60

Post:

Říha Michal

Říha Michal

Datum narození:

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Strachota Vojtěch

Strachota Vojtěch

Datum narození:

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Šnor Samuel

Šnor Samuel

Datum narození: 18.2.2003

Výška/Váha: 167 / 61

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
Tygři Louny-BK Klatovy91 : 59(27:7,51:18,70:36)   
Válečníci Děčín-Slavoj Litoměřice63 : 41(27:10,44:22,60:33)   
Kondoři Liberec-Sluneta Ústí n. L. 96 : 71(27:21,50:43,79:61)   
2.kolo
Válečníci Děčín-Sluneta Ústí n. L. 88 : 53(25:14,44:22,68:38)   
Kondoři Liberec-Slavoj Litoměřice84 : 46(25:14,43:30,63:38)   
3.kolo
Slavoj Litoměřice-Sluneta Ústí n. L. 63 : 58(25:9,38:28,48:41)   
Tygři Louny-Válečníci Děčín67 : 59(25:10,38:25,49:43)   
BK Klatovy-Kondoři Liberec58 : 77(18:19,26:38,40:58)   
4.kolo
Tygři Louny-Kondoři Liberec68 : 88(19:24,32:50,49:70)   
BK Klatovy-Válečníci Děčín63 : 87(15:17,36:40,48:65)   
5.kolo
Válečníci Děčín-Kondoři Liberec67 : 92(13:22,32:46,57:64)   
Slavoj Litoměřice-Tygři Louny0.0.0000Hala 6. ZŠ   
Sluneta Ústí n. L. -BK Klatovy123 : 69(24:21,61:34,99:54)   
6.kolo
Slavoj Litoměřice-BK Klatovy93 : 56(22:17,43:31,68:40)   
Sluneta Ústí n. L. -Tygři Louny69 : 85(24:35,40:52,59:68)   
7.kolo
Sluneta Ústí n. L. -Válečníci Děčín0.0.0000Sportcentrum SLUNETA   
Slavoj Litoměřice-Kondoři Liberec0.0.0000Hala 6. ZŠ   
8.kolo
BK Klatovy-Tygři Louny0.0.0000SH BK Klatovy   
Slavoj Litoměřice-Válečníci Děčín0.0.0000Hala 6. ZŠ   
Sluneta Ústí n. L. -Kondoři Liberec0.0.0000Sportcentrum SLUNETA   
9.kolo
Kondoři Liberec-Tygři Louny0.0.0000Sportovní hala Kort   
Válečníci Děčín-BK Klatovy0.0.0000ARMEX Sportcentrum   
10.kolo
Sluneta Ústí n. L. -Slavoj Litoměřice0.0.0000hala UJEP   
Válečníci Děčín-Tygři Louny0.0.0000ARMEX Sportcentrum   
Kondoři Liberec-BK Klatovy0.0.0000Sportovní hala Kort   
11.kolo
BK Klatovy-Slavoj Litoměřice0.0.0000SH BK Klatovy   
Tygři Louny-Sluneta Ústí n. L. 0.0.0000Hala ZŠ Přemyslovců   
12.kolo
Kondoři Liberec-Válečníci Děčín0.0.0000Sportovní hala Kort   
Tygři Louny-Slavoj Litoměřice0.0.0000Hala ZŠ Přemyslovců   
BK Klatovy-Sluneta Ústí n. L. 0.0.0000SH BK Klatovy   
1.kolo
BK Klatovy-BA Sparta Praha49 : 107(7:28,22:51,37:81)   
Tygři Louny-Levharti Chomutov80 : 69(15:14,42:34,56:54)   
Slavoj Litoměřice-Sluneta Ústí n. L. 86 : 63(22:16,39:33,61:54)   
Válečníci Děčín-Kondoři Liberec60 : 94(14:28,24:47,46:67)   
2.kolo
BK Klatovy-Válečníci Děčín18 : 75(4:23,10:40,12:60)      
BA Sparta Praha-Kondoři Liberec20 : 0(0:0)   
Tygři Louny-Slavoj Litoměřice91 : 74(28:10,48:27,66:54)   
Levharti Chomutov-Sluneta Ústí n. L. 107 : 60(31:19,58:27,83:47)   
3.kolo
BK Klatovy-Kondoři Liberec20 : 0(0:0)      
BA Sparta Praha-Válečníci Děčín89 : 62(24:14,44:21,67:43)   
Tygři Louny-Sluneta Ústí n. L. 81 : 80(21:19,33:36,59:54)   
Levharti Chomutov-Slavoj Litoměřice88 : 63(24:16,46:25,74:37)   
4.kolo
Válečníci Děčín-Slavoj Litoměřice82 : 49(22:14,42:23,57:35)   
Kondoři Liberec-Sluneta Ústí n. L. 83 : 48(17:11,25:30,62:41)   
BK Klatovy-Tygři Louny61 : 87(11:19,30:40,46:60)   
BA Sparta Praha-Levharti Chomutov80 : 57(15:15,43:25,63:41)   
5.kolo
Válečníci Děčín-Sluneta Ústí n. L. 75 : 56(25:8,49:26,62:44)   
Kondoři Liberec-Slavoj Litoměřice87 : 60(33:12,45:28,63:46)   
BK Klatovy-Levharti Chomutov38 : 85(7:17,22:46,34:60)   
BA Sparta Praha-Tygři Louny108 : 48(26:13,60:16,94:29)   
6.kolo
Tygři Louny-Válečníci Děčín62 : 88(16:22,30:50,45:62)   
Levharti Chomutov-Kondoři Liberec70 : 71(18:19,33:43,47:56)   
Slavoj Litoměřice-BK Klatovy88 : 59(24:12,42:30,60:45)      
Sluneta Ústí n. L. -BA Sparta Praha59 : 79(12:26,22:43,36:61)   
7.kolo
Tygři Louny-Kondoři Liberec65 : 123(26:33,39:68,53:88)   
Levharti Chomutov-Válečníci Děčín83 : 60(21:8,42:24,62:36)   
Slavoj Litoměřice-BA Sparta Praha58 : 106(9:24,28:46,39:80)   
Sluneta Ústí n. L. -BK Klatovy81 : 77(16:20,34:41,54:58)      
8.kolo
BA Sparta Praha-BK Klatovy113 : 29(30:7,64:13,87:22)   
Levharti Chomutov-Tygři Louny73 : 94(19:22,36:43,52:74)   
Sluneta Ústí n. L. -Slavoj Litoměřice84 : 81(19:20,37:41,59:57)   
Kondoři Liberec-Válečníci Děčín100 : 55(22:7,49:21,82:39)   
9.kolo
Kondoři Liberec-BK Klatovy122 : 69(39:8,69:29,100:42)   
Válečníci Děčín-BA Sparta Praha37 : 72(6:23,16:37,26:58)   
Sluneta Ústí n. L. -Tygři Louny74 : 88(15:26,34:48,59:74)   
Slavoj Litoměřice-Levharti Chomutov59 : 62(19:24,38:37,45:46)   
10.kolo
Válečníci Děčín-BK Klatovy121 : 35(40:10,62:16,94:28)   
Kondoři Liberec-BA Sparta Praha66 : 74(18:16,33:37,51:52)   
Slavoj Litoměřice-Tygři Louny90 : 88(24:17,39:33,55:47,72:72,81:81)   
Sluneta Ústí n. L. -Levharti Chomutov64 : 86(14:20,25:46,49:64)   
11.kolo
Sluneta Ústí n. L. -Válečníci Děčín73 : 66(17:22,35:40,56:56)   
Slavoj Litoměřice-Kondoři Liberec79 : 69(28:21,46:33,55:47)   
Levharti Chomutov-BK Klatovy83 : 46(19:10,47:17,65:33)   
Tygři Louny-BA Sparta Praha65 : 103(15:28,24:51,45:81)   
12.kolo
Slavoj Litoměřice-Válečníci Děčín65 : 60(13:16,36:23,48:37)   
Sluneta Ústí n. L. -Kondoři Liberec55 : 91(16:25,26:45,46:70)   
Tygři Louny-BK Klatovy92 : 52(22:7,47:22,66:36)   
Levharti Chomutov-BA Sparta Praha57 : 40(17:11,31:21,46:29)   
13.kolo
Kondoři Liberec-Tygři Louny87 : 86(32:11,58:39,68:58)   
Válečníci Děčín-Levharti Chomutov63 : 70(14:21,34:38,44:51)   
BA Sparta Praha-Slavoj Litoměřice78 : 36(25:12,41:28,62:34)   
BK Klatovy-Sluneta Ústí n. L. 57 : 99(15:20,21:51,40:73)   
14.kolo
Válečníci Děčín-Tygři Louny57 : 79(5:23,27:46,41:67)   
Kondoři Liberec-Levharti Chomutov98 : 62(28:18,53:29,79:45)   
BK Klatovy-Slavoj Litoměřice70 : 101(9:28,32:52,51:70)   
BA Sparta Praha-Sluneta Ústí n. L. 99 : 46(21:10,45:17,75:36)   
Pořadí Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. Kondoři Liberec 5 5 0 437 : 310 10
2. Válečníci Děčín 5 3 2 364 : 316 8
3. Tygři Louny 4 3 1 311 : 275 7
4. Slavoj Litoměřice 4 2 2 243 : 261 6
5. Sluneta Ústí n. L. 5 1 4 374 : 401 6
6. BK Klatovy 5 0 5 305 : 471 5

Kadeti U17 - Výběr Bavorska

Datum: 2.9.2018
Počet fotek: 60
Počet zobrazení: 397x

Kadeti U 17

Datum: 15.4.2018
Počet fotek: 1
Počet zobrazení: 353x

Kadeti bojují o ligu

Datum: 8.2.2017
Počet fotek: 8
Počet zobrazení: 686x
Autor: Ing.Svojanovský

TABULKA

1.Kondoři Liberec10
2.Válečníci Děčín8
3.Tygři Louny7
4.Slavoj Litoměřice6
5.Sluneta Ústí n. L. 6
6.BK Klatovy5

POSLEDNÍ ZÁPASY

11.3.2020

Slavoj Litoměřice93
BK Klatovy56

PŘÍŠTÍ ZÁPASY

Neni žádný další zápas

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Silnice Klatovy a.s.


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace