Kadetky U17

Kadetky U17 - neúspěch v baráži o EL, přesto velmi úspěšná sezona

Kadetky U17 - neúspěch v baráži o EL, přesto velmi úspěšná sezona

21.5.2018
Od pátku do neděle (18. - 20.5.) jsme odehráli kvalifikační turnaj o postup do extraligy kadetek pro příští sezónu. Jako vítězové finálové skupiny… celý článek
Kvalifikace kadetek a MČR veteránů

Kvalifikace kadetek a MČR veteránů

18.5.2018
Dvě velké basketbalové akce nás v Klatovech čekají o nadcházejícím víkendu - 12.mistrovství České republiky veteránů a kvalifikace kadetek o postup do Extraligy … celý článek


Soutěž:

Kvalifikace o Extraligu   
Liga skupina A   
Liga Finálová skupina   


Trenéři:

hlavní trenér: Ladislav Smáha

telefon: 723 198 657

email: lada.smaha@seznam.cz


Tréninky:

úterý: Husák, 19:30-21:00

středa: CMS, 18:00-19:30

pátek: Husák, 17:00-18:30


Soubory ke stažení:

Osobní list sportovce

Faustová Sára

Faustová Sára

Datum narození: 25.9.2002

Výška/Váha: 172 / 53

Post:

Fürbacherová Emma

Fürbacherová Emma

Datum narození: 8.9.2004

Výška/Váha: 167 / 5

Post:

Hašková Zuzana

Hašková Zuzana

Datum narození: 4.12.2002

Výška/Váha: 184 / 66

Post:

Johánková Zuzana

Johánková Zuzana

Datum narození: 1.7.2002

Výška/Váha: 172 / 87

Post:

Karlovská Zuzana

Karlovská Zuzana

Datum narození: 2004

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Kostková Kateřina

Kostková Kateřina

Datum narození: 5.4.2003

Výška/Váha: 165 / 58

Post:

Mundlová Magdaléna

Mundlová Magdaléna

Datum narození: 4.6.2003

Výška/Váha: 175 / 64

Post:

Řezáčová Anna

Řezáčová Anna

Datum narození: 13.7.2005

Výška/Váha: 156 / 45

Post:

Schovancová Diana

Schovancová Diana

Datum narození: 14.5.2003

Výška/Váha: 168 / 47

Post:

Schovancová Viktorie

Schovancová Viktorie

Datum narození: 14.5.2003

Výška/Váha: 178 / 56

Post:

Smáhová Julie

Smáhová Julie

Datum narození: 4.1.2002

Výška/Váha: 158 / 50

Post:

Zahradníková Lucie

Zahradníková Lucie

Datum narození: 20.7.2005

Výška/Váha: 155 / 44

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
BK Brandýs n.L.-SLUNETA Ústí n. L.63 : 80(16:19,30:37,41:57)   
BK Strakonice-Basket Poděbrady105 : 33(33:9,58:14,85:23)   
BK Klatovy-OSK Olomouc57 : 61(9:25,26:38,42:48)   
2.kolo
BK Strakonice-OSK Olomouc84 : 46(20:15,39:26,59:31)   
BK Klatovy-Basket Poděbrady99 : 40(19:12,58:17,80:34)   
3.kolo
Basket Poděbrady-OSK Olomouc24.2.2019, 13:00Hala ZŠ   
BK Brandýs n.L.-BK Strakonice23.2.2019, 16:00ZŠ Na Výsluní   
SLUNETA Ústí n. L.-BK Klatovy23.2.2019, 17:30SPŠ spojů    
4.kolo
BK Brandýs n.L.-BK Klatovy24.2.2019, 09:30ZŠ Na Výsluní   
SLUNETA Ústí n. L.-BK Strakonice24.2.2019, 09:00SPŠ spojů    
5.kolo
BK Strakonice-BK Klatovy9.3.2019STARZ aréna   
Basket Poděbrady-BK Brandýs n.L.9.3.2019MSH Ostende   
OSK Olomouc-SLUNETA Ústí n. L.9.3.2019, 13:00Sportovní hala UP 2   
6.kolo
Basket Poděbrady-SLUNETA Ústí n. L.29.3.2019MSH Ostende   
OSK Olomouc-BK Brandýs n.L.10.3.2019, 09:00Sportovní hala SŠP   
7.kolo
OSK Olomouc-BK Strakonice23.3.2019Sportovní hala SŠP   
Basket Poděbrady-BK Klatovy23.3.2019MSH Ostende   
8.kolo
SLUNETA Ústí n. L.-BK Brandýs n.L.24.3.2019ZŠ Pod Parkem   
Basket Poděbrady-BK Strakonice24.3.2019MSH Ostende   
OSK Olomouc-BK Klatovy24.3.2019Sportovní hala SŠP   
9.kolo
BK Klatovy-BK Brandýs n.L.6.4.2019SH BK Klatovy   
BK Strakonice-SLUNETA Ústí n. L.6.4.2019STARZ aréna   
10.kolo
OSK Olomouc-Basket Poděbrady7.4.2019Sportovní hala SŠP   
BK Strakonice-BK Brandýs n.L.7.4.2019STARZ aréna   
BK Klatovy-SLUNETA Ústí n. L.7.4.2019SH BK Klatovy   
11.kolo
SLUNETA Ústí n. L.-Basket Poděbrady27.4.2019ZŠ Pod Parkem   
BK Brandýs n.L.-OSK Olomouc27.4.2019ZŠ Na Výsluní   
12.kolo
BK Klatovy-BK Strakonice28.4.2019SH BK Klatovy   
BK Brandýs n.L.-Basket Poděbrady28.4.2019ZŠ Na Výsluní   
SLUNETA Ústí n. L.-OSK Olomouc28.4.2019ZŠ Pod Parkem   
1.kolo
SBŠ Ostrava-BK Klatovy74 : 55(6:7,26:25,52:43)   
BK Strakonice-Levhartice Chomutov57 : 68(10:18,22:41,42:60)   
2.kolo
SBŠ Ostrava-BK Strakonice61 : 56(29:10,36:32,47:43)   
BK Klatovy-Levhartice Chomutov44 : 65(7:17,12:34,27:53)   
3.kolo
Levhartice Chomutov-SBŠ Ostrava71 : 41(13:15,25:24,49:33)   
BK Klatovy-BK Strakonice33 : 52(12:23,21:35,31:42)   
1.kolo
Basket Slovanka B-Sokol Nusle64 : 68(13:24,33:44,48:60)   
BK Strakonice-BK Klatovy82 : 55(29:14,43:27,59:42)   
Loko Karlovy Vary-TJ Sokol Kladno67 : 43(9:9,27:25,43:37)   
DBaK-HB Basket B72 : 77(13:20,29:34,44:48)   
2.kolo
Basket Slovanka B-DBaK63 : 60(15:8,27:24,46:49)   
Sokol Nusle-HB Basket B42 : 56(6:18,18:28,29:43)   
BK Strakonice-Loko Karlovy Vary85 : 35(22:4,38:16,59:28)   
BK Klatovy-TJ Sokol Kladno59 : 55(12:10,28:28,42:44)   
3.kolo
Basket Slovanka B-HB Basket B53 : 86(15:34,21:40,37:61)   
Sokol Nusle-DBaK20 : 0(0:0)   
BK Strakonice-TJ Sokol Kladno76 : 38(14:7,40:21,60:28)   
BK Klatovy-Loko Karlovy Vary61 : 57(25:8,42:26,48:43)   
4.kolo
DBaK-Loko Karlovy Vary0 : 20(0:0)   
HB Basket B-TJ Sokol Kladno61 : 70(14:17,27:35,41:53)   
Basket Slovanka B-BK Strakonice41 : 78(11:22,22:35,32:63)   
Sokol Nusle-BK Klatovy47 : 75(11:16,21:34,34:55)   
5.kolo
DBaK-TJ Sokol Kladno54 : 80(18:16,29:33,50:61)   
HB Basket B-Loko Karlovy Vary84 : 44(27:8,49:15,67:28)   
Basket Slovanka B-BK Klatovy62 : 75(7:23,34:38,47:57)   
Sokol Nusle-BK Strakonice45 : 96(15:23,31:49,39:73)   
6.kolo
BK Strakonice-DBaK78 : 60(28:15,44:36,63:45)   
BK Klatovy-HB Basket B55 : 47(18:19,29:26,45:37)   
Loko Karlovy Vary-Basket Slovanka B59 : 47(16:9,28:21,47:35)   
TJ Sokol Kladno-Sokol Nusle74 : 69(9:17,25:35,40:55)   
7.kolo
BK Strakonice-HB Basket B75 : 56(24:12,40:25,62:40)   
BK Klatovy-DBaK70 : 50(22:13,43:34,55:42)   
Loko Karlovy Vary-Sokol Nusle37 : 51(8:12,18:24,27:35)   
TJ Sokol Kladno-Basket Slovanka B63 : 41(16:5,26:24,45:29)   
8.kolo
Sokol Nusle-Basket Slovanka B50 : 53(10:18,25:27,33:35)   
BK Klatovy-BK Strakonice46 : 75(11:18,21:40,30:64)   
TJ Sokol Kladno-Loko Karlovy Vary66 : 48(18:9,35:21,53:32)   
HB Basket B-DBaK68 : 49(17:17,30:27,53:37)   
9.kolo
HB Basket B-Basket Slovanka B69 : 43(17:8,26:25,50:37)   
DBaK-Sokol Nusle84 : 52(21:11,45:24,64:35)   
TJ Sokol Kladno-BK Strakonice44 : 75(10:21,23:34,33:54)   
Loko Karlovy Vary-BK Klatovy54 : 48(15:10,27:16,40:29)   
10.kolo
DBaK-Basket Slovanka B82 : 68(30:19,42:32,64:51)   
HB Basket B-Sokol Nusle61 : 49(19:5,32:24,43:35)   
Loko Karlovy Vary-BK Strakonice53 : 67(8:13,24:32,35:55)   
TJ Sokol Kladno-BK Klatovy78 : 63(17:11,33:21,59:41)   
11.kolo
TJ Sokol Kladno-DBaK73 : 56(13:13,36:26,52:42)   
Loko Karlovy Vary-HB Basket B60 : 81(18:22,31:38,41:53)   
BK Klatovy-Basket Slovanka B97 : 42(17:13,50:20,68:25)   
BK Strakonice-Sokol Nusle58 : 34(21:4,35:16,48:21)   
12.kolo
Loko Karlovy Vary-DBaK41 : 73(12:17,19:33,25:54)   
TJ Sokol Kladno-HB Basket B78 : 55(23:10,39:28,68:44)   
BK Strakonice-Basket Slovanka B87 : 41(16:8,42:14,68:33)   
BK Klatovy-Sokol Nusle84 : 58(27:11,47:27,62:40)   
13.kolo
HB Basket B-BK Strakonice51 : 64(8:20,24:37,34:54)   
DBaK-BK Klatovy65 : 85(7:18,25:46,41:71)   
Sokol Nusle-Loko Karlovy Vary72 : 48(14:15,41:27,56:34)   
Basket Slovanka B-TJ Sokol Kladno66 : 52(22:20,36:33,48:42)   
14.kolo
DBaK-BK Strakonice47 : 71(11:20,24:34,30:52)   
HB Basket B-BK Klatovy54 : 73(7:16,24:33,38:54)   
Basket Slovanka B-Loko Karlovy Vary50 : 29(0:0)   
Sokol Nusle-TJ Sokol Kladno64 : 72(16:17,28:34,45:58)   
Pořadí Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. BK Strakonice 2 2 0 189 : 79 4
2. BK Klatovy 2 1 1 156 : 101 3
3. OSK Olomouc 2 1 1 107 : 141 3
4. SLUNETA Ústí n. L. 1 1 0 80 : 63 2
5. Basket Poděbrady 2 0 2 73 : 204 2
6. BK Brandýs n.L. 1 0 1 63 : 80 1

Kadetky U17 s DBaK a HB Basket B

Datum: 27.1.2019
Počet fotek: 40
Počet zobrazení: 142x

Kadetky U17 - Sokol Nusle

Datum: 13.1.2019
Počet fotek: 48
Počet zobrazení: 219x

Kadetky U17 - Basket Slovanka B

Datum: 12.1.2019
Počet fotek: 34
Počet zobrazení: 173x

Sokol Nusle - Kadetky U17

Datum: 20.10.2018
Počet fotek: 43
Počet zobrazení: 58x

Liga kadetek finálová skupina Brandýs , Žďár

Datum: 24.3.2018
Počet fotek: 68
Počet zobrazení: 307x
Autor: Mundl M

Kvalifikace o ligu Karlovy Vary a DaBK Plzeň

Datum: 24.2.2018
Počet fotek: 82
Počet zobrazení: 319x
Autor: Mundl M

Kadetky U17 - SBŠ Ostrava

Datum: 27.1.2018
Počet fotek: 15
Počet zobrazení: 442x

Kadetky U17 - Litoměřice / Ústí nad Labem

Datum: 13.1.2018
Počet fotek: 59
Počet zobrazení: 308x

Kadetky U17 - Sokol Kladno

Datum: 16.12.2017
Počet fotek: 45
Počet zobrazení: 397x

Kadetky U17 - BKJ Kralupy / USK Praha

Datum: 2.12.2017
Počet fotek: 45
Počet zobrazení: 242x

Kadetky U17 - DBaK Plzeň

Datum: 19.11.2017
Počet fotek: 62
Počet zobrazení: 351x

USK Praha B - Kadetky U17

Datum: 28.9.2017
Počet fotek: 36
Počet zobrazení: 486x

Kadetky U17 - BK Karlovy Vary

Datum: 17.12.2016
Počet fotek: 72
Počet zobrazení: 238x

Kdetky U17 - zápas s Kladnem

Datum: 8.10.2016
Počet fotek: 30
Počet zobrazení: 626x

U17 Ž - Slovan Ústí n. L.

Datum: 24.1.2016
Počet fotek: 50
Počet zobrazení: 695x
Autor: Mundl M

USA

Datum: 21.12.2015
Počet fotek: 11
Počet zobrazení: 738x

Americké pozdravy 2

Datum: 5.12.2015
Počet fotek: 12
Počet zobrazení: 744x

Amerika 1

Datum: 3.12.2015
Počet fotek: 7
Počet zobrazení: 700x

SUPER ! MÁME LIGU U17 KADETEK !

Datum: 18.5.2015
Počet fotek: 30
Počet zobrazení: 907x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

BK Klatovy U17 - BLK Slavia Praha kvalifikace o ligu

Datum: 18.5.2014
Počet fotek: 86
Počet zobrazení: 1268x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U17 Kadetky: BK Klatovy - USK Praha B

Datum: 23.11.2013
Počet fotek: 113
Počet zobrazení: 1176x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Kvalifikace o ligu kadetek U17 BK Klatovy - DDM Česká Lípa

Datum: 26.5.2013
Počet fotek: 263
Počet zobrazení: 1457x
Autor: Rudolf Lang

Kvalifikace o ligu kadetek U17 BK Klatovy - Lokomotiva Liberec

Datum: 25.5.2013
Počet fotek: 57
Počet zobrazení: 1260x
Autor: Rudolf Lang

Kvalifikace o ligu kadetek U17 BK Klatovy - BC Benešov

Datum: 25.5.2013
Počet fotek: 79
Počet zobrazení: 1462x
Autor: Rudolf Lang

TABULKA

1.BK Strakonice4
2.BK Klatovy3
3.OSK Olomouc3
4.SLUNETA Ústí n. L.2
5.Basket Poděbrady2
6.BK Brandýs n.L.1

POSLEDNÍ ZÁPASY

9.2.2019

BK Klatovy57
OSK Olomouc61

10.2.2019

BK Klatovy99
Basket Poděbrady40

PŘÍŠTÍ ZÁPASY

3.kolo - 23.2.2019

SLUNETA Ústí n. L.17:30
BK Klatovy

4.kolo - 24.2.2019

BK Brandýs n.L.09:30
BK Klatovy

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Silnice Klatovy a.s.


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace