Žáci mladší U14


Soutěž:

Žákovská liga skupina B   
Žákovská liga sk. A   


Trenéři:

hlavní trenér: Michal Tureček

telefon: 732 528 329

email: jmtureckovi@seznam.cz

asistent trenéra: Jan Sazama

telefon: 732 146 082

email: sazama.jan9@gmail.com


Tréninky:

úterý: CMS, 18:00-19:30

středa: Vodojem, 16:00-18:00

čtvrtek: Husák, 18:30-20:00

pátek: Vodojem, 17:30-19:00


Soubory ke stažení:

Osobní list sportovce

Doležal Štěpán

Doležal Štěpán

Datum narození:

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Groll Samuel

Groll Samuel

Datum narození: 2006

Výška/Váha: 165 / 65

Post:

Hajdúk Lukáš

Hajdúk Lukáš

Datum narození: 2006

Výška/Váha: 140 / 52

Post:

Kinský Ondřej

Kinský Ondřej

Datum narození: 2006

Výška/Váha: 165 / 55

Post:

Klepal Mikuláš

Klepal Mikuláš

Datum narození: 2008

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Kolář Dominik

Kolář Dominik

Datum narození: 2007

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Kotáb Patrik

Kotáb Patrik

Datum narození:

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Nováček Jan

Nováček Jan

Datum narození: 13.3.2006

Výška/Váha: 160 / 60

Post:

Petrovický Matyáš

Petrovický Matyáš

Datum narození: 2007

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Procházka Libor

Procházka Libor

Datum narození:

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Spielvogel Matyas

Spielvogel Matyas

Datum narození:

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Stýblo David

Stýblo David

Datum narození: 2006

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Suchý Adam

Suchý Adam

Datum narození: 2006

Výška/Váha: 152 / 43

Post:

Toman Vojtěch

Toman Vojtěch

Datum narození: 2006

Výška/Váha: 160 / 45

Post:

Zub Tomáš

Zub Tomáš

Datum narození: 2007

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Žák Petr

Žák Petr

Datum narození:

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
BK Klatovy-Lokomotiva Plzeň29.2.2020SH BK Klatovy   
Jižní Supi-BK Kunratice DDM P1029.2.2020TJ Sokol Petrovice   
Sokol Písek-Lions J. Hradec29.2.2020Sportovní hala Sokol   
2.kolo
BK Beroun-Sokol Písek33 : 69(3:24,17:37,23:52)   
BK Klatovy-Jižní Supi42 : 53(4:18,19:28,23:43)      
Lokomotiva Plzeň-BK Kunratice DDM P10195 : 20(55:7,91:18,139:18)   
3.kolo
BK Beroun-Lions J. Hradec71 : 75(14:19,29:33,47:49)   
BK Klatovy-BK Kunratice DDM P10117 : 11(25:3,52:9,84:11)      
Lokomotiva Plzeň-Jižní Supi80 : 53(16:11,40:19,57:36)   
4.kolo
Sokol Písek-Jižní Supi1.2.2020, 10:00Sportovní hala Sokol   
Lions J. Hradec-BK Kunratice DDM P101.2.2020, 15:30Městská SH J.Hradec II-malá   
BK Beroun-BK Klatovy1.2.2020, 10:30tělocvična ZŠ Preislerova   
5.kolo
Sokol Písek-BK Kunratice DDM P102.2.2020, 10:00Sportovní hala Sokol   
Lions J. Hradec-Jižní Supi2.2.2020, 15:30Městská SH J.Hradec II-malá   
BK Beroun-Lokomotiva Plzeň2.2.2020, 10:00tělocvična ZŠ Preislerova   
6.kolo
BK Klatovy-Sokol Písek15.2.2020SH BK Klatovy   
Lokomotiva Plzeň-Lions J. Hradec15.2.2020Tělocvična 28. ZŠ   
Jižní Supi-BK Beroun15.2.2020TJ Sokol Petrovice   
7.kolo
BK Klatovy-Lions J. Hradec16.2.2020SH BK Klatovy   
Lokomotiva Plzeň-Sokol Písek16.2.2020Tělocvična 28. ZŠ   
BK Kunratice DDM P10-BK Beroun10.2.2020, 17:00ZŠ Předškolní   
8.kolo
Lokomotiva Plzeň-BK Klatovy1.3.2020Tělocvična 28. ZŠ   
BK Kunratice DDM P10-Jižní Supi1.3.2020   
Lions J. Hradec-Sokol Písek1.3.2020Městská SH J.Hradec II-malá   
9.kolo
Lions J. Hradec-BK Beroun14.3.2020Městská SH J.Hradec II-malá   
BK Kunratice DDM P10-BK Klatovy14.3.2020, 16:30ZŠ Předškolní   
Jižní Supi-Lokomotiva Plzeň14.3.2020TJ Sokol Petrovice   
10.kolo
Sokol Písek-BK Beroun15.3.2020Sportovní hala Sokol   
Jižní Supi-BK Klatovy15.3.2020TJ Sokol Petrovice   
BK Kunratice DDM P10-Lokomotiva Plzeň15.3.2020, 15:30ZŠ Předškolní   
11.kolo
BK Kunratice DDM P10-Sokol Písek28.3.2020, 16:30ZŠ Předškolní   
Jižní Supi-Lions J. Hradec28.3.2020TJ Sokol Petrovice   
Lokomotiva Plzeň-BK Beroun28.3.2020Tělocvična 28. ZŠ   
12.kolo
Jižní Supi-Sokol Písek29.3.2020TJ Sokol Petrovice   
BK Kunratice DDM P10-Lions J. Hradec29.3.2020, 15:00ZŠ Předškolní   
BK Klatovy-BK Beroun29.3.2020SH BK Klatovy   
13.kolo
Lions J. Hradec-BK Klatovy18.4.2020Městská SH J.Hradec II-malá   
Sokol Písek-Lokomotiva Plzeň18.4.2020Sportovní hala Sokol   
BK Beroun-BK Kunratice DDM P1018.4.2020tělocvična ZŠ Preislerova   
14.kolo
Sokol Písek-BK Klatovy19.4.2020Sportovní hala Sokol   
Lions J. Hradec-Lokomotiva Plzeň19.4.2020Městská SH J.Hradec II-malá   
BK Beroun-Jižní Supi19.4.2020tělocvična ZŠ Preislerova   
1.kolo
BA Grizzlies Plzeň-Lokomotiva Plzeň67 : 52(11:13,36:20,50:41)   
BK Beroun-BA Sparta Praha13 : 132(1:42,5:75,9:104)   
BK Klatovy-BK Jiskra Domažlice61 : 85(19:19,24:43,44:62)      
2.kolo
BA Grizzlies Plzeň-BK Klatovy108 : 45(33:8,59:22,87:28)   
Lokomotiva Plzeň-BK Jiskra Domažlice72 : 106(17:27,35:56,54:81)   
kelti Nové Strašecí-BK Beroun60 : 41(23:9,29:31,43:33)   
3.kolo
BA Grizzlies Plzeň-BK Jiskra Domažlice85 : 71(24:13,49:33,70:45)   
Lokomotiva Plzeň-BK Klatovy101 : 45(29:17,65:22,75:32)   
kelti Nové Strašecí-BA Sparta Praha24 : 119(6:36,6:66,12:92)   
4.kolo
BK Klatovy-BK Beroun111 : 23(20:8,44:19,90:23)      
BK Jiskra Domažlice-BA Sparta Praha92 : 57(29:16,50:35,72:42)   
BA Grizzlies Plzeň-kelti Nové Strašecí152 : 25(29:11,73:11,106:17)   
5.kolo
BK Klatovy-BA Sparta Praha37 : 97(3:22,13:57,27:81)      
BK Jiskra Domažlice-BK Beroun121 : 22(30:8,54:14,91:14)   
Lokomotiva Plzeň-kelti Nové Strašecí176 : 22(40:8,79:12,136:16)   
6.kolo
kelti Nové Strašecí-BK Klatovy47 : 82(12:12,24:32,39:54)   
BK Beroun-BA Grizzlies Plzeň21 : 150(6:34,11:76,17:112)   
BA Sparta Praha-Lokomotiva Plzeň78 : 54(17:12,38:22,61:40)   
7.kolo
kelti Nové Strašecí-BK Jiskra Domažlice14 : 126(10:36,10:69,14:98)   
BK Beroun-Lokomotiva Plzeň37 : 119(10:35,19:58,30:94)   
BA Sparta Praha-BA Grizzlies Plzeň56 : 94(10:20,28:39,39:72)   
8.kolo
Lokomotiva Plzeň-BA Grizzlies Plzeň69 : 87(13:20,28:48,43:64)   
BA Sparta Praha-BK Beroun132 : 34(44:8,71:16,101:24)   
BK Jiskra Domažlice-BK Klatovy106 : 46(29:15,69:19,86:30)      
9.kolo
BK Jiskra Domažlice-BA Grizzlies Plzeň78 : 88(25:19,50:45,54:76)   
BK Klatovy-Lokomotiva Plzeň38 : 106(6:33,10:56,22:89)      
BA Sparta Praha-kelti Nové Strašecí148 : 28(28:7,75:9,111:20)   
10.kolo
BK Klatovy-BA Grizzlies Plzeň37 : 102(2:34,12:59,29:78)   
BK Jiskra Domažlice-Lokomotiva Plzeň78 : 68(21:12,40:36,61:54)   
BK Beroun-kelti Nové Strašecí60 : 62(13:25,37:33,52:40)   
11.kolo
BA Sparta Praha-BK Klatovy88 : 63(43:13,61:28,88:63)   
BK Beroun-BK Jiskra Domažlice22 : 170(8:43,14:91,17:123)   
kelti Nové Strašecí-Lokomotiva Plzeň35 : 89(12:18,17:48,21:71)   
12.kolo
BK Beroun-BK Klatovy29 : 83(9:24,13:36,14:61)   
BA Sparta Praha-BK Jiskra Domažlice63 : 85(21:18,33:38,47:62)   
kelti Nové Strašecí-BA Grizzlies Plzeň41 : 95(5:40,20:51,27:75)   
13.kolo
BK Jiskra Domažlice-kelti Nové Strašecí178 : 17(38:9,81:13,123:15)   
Lokomotiva Plzeň-BK Beroun86 : 28(26:6,51:12,61:22)   
BA Grizzlies Plzeň-BA Sparta Praha87 : 61(19:20,47:35,68:44)   
14.kolo
BK Klatovy-kelti Nové Strašecí115 : 32(32:6,50:17,80:26)      
BA Grizzlies Plzeň-BK Beroun125 : 11(34:0,54:5,87:9)   
Lokomotiva Plzeň-BA Sparta Praha57 : 86(15:26,26:49,43:68)   
Pořadí Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. Lokomotiva Plzeň 2 2 0 275 : 73 4
2. BK Klatovy 2 1 1 159 : 64 3
3. Jižní Supi 2 1 1 106 : 122 3
4. Sokol Písek 1 1 0 69 : 33 2
5. Lions J. Hradec 1 1 0 75 : 71 2
6. BK Beroun 2 0 2 104 : 144 2
7. BK Kunratice DDM P10 2 0 2 31 : 312 2

Mladší žáci U14 - Sokol Písek

Datum: 12.1.2019
Počet fotek: 44
Počet zobrazení: 334x

Kluci U14 Benešov MČR

Datum: 18.4.2016
Počet fotek: 3
Počet zobrazení: 570x

U14 ZDOLALI PO BOJI PLZEŇ

Datum: 8.11.2014
Počet fotek: 33
Počet zobrazení: 1138x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

U14 BK Klatovy - Sokol Písek

Datum: 12.10.2014
Počet fotek: 89
Počet zobrazení: 1065x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 BK Klatovy - Sparta Praha

Datum: 1.12.2013
Počet fotek: 88
Počet zobrazení: 1052x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 BK Klatovy - Tigers České Budějovice 75:31

Datum: 16.11.2013
Počet fotek: 114
Počet zobrazení: 1061x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 BK Klatovy - Baník Most 84:52

Datum: 20.10.2013
Počet fotek: 72
Počet zobrazení: 1201x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 BK Klatovy - Usti nad Labem 46:81

Datum: 19.10.2013
Počet fotek: 67
Počet zobrazení: 1010x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 ZDOLALI PO BOJI PLZEŇ

Datum: 8.11.0201
Počet fotek: 33
Počet zobrazení: 708x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

TABULKA

1.Lokomotiva Plzeň4
2.BK Klatovy3
3.Jižní Supi3
4.Sokol Písek2
5.Lions J. Hradec2
6.BK Beroun2
7.BK Kunratice DDM P102

POSLEDNÍ ZÁPASY

18.1.2020

BK Klatovy42
Jižní Supi53

19.1.2020

BK Klatovy117
BK Kunratice DDM P1011

PŘÍŠTÍ ZÁPASY

4.kolo - 1.2.2020

BK Beroun10:30
BK Klatovy

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Silnice Klatovy a.s.


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace