Žáci mladší U14

Tréninky kluci U13 a U14

Tréninky kluci U13 a U14

11.5.2015
Tento týden bude trénink kluků U13 a U14 pouze v pátek 15.5. od 17:30 v hale na Vodojemu.… celý článek
Mladší žáci U14 - dohrávané 3. a 4.kolo

Mladší žáci U14 - dohrávané 3. a 4.kolo

16.3.2015
O tomto víkendu jsme dohrávali 3. a 4.kolo s celky ze severu republiky, které jsme měli odložené kvůli chřipkové epidemii. Bohužel situace byla… celý článek
U 14kluci - liga - v sobotu do Mostu v neděli do Ústí

U 14kluci - liga - v sobotu do Mostu v neděli do Ústí

23.2.2015
V sobotu 28.2.2015 od 16.00 hodin pokračuje liga U 14 a tentokrát zajíždíme do mostu, kde se utkáme s Baníkem Most od 16.00 hodin. V neděli 1.3.2015… celý článek
Mladší žáci U14 - 1 + 1

Mladší žáci U14 - 1 + 1

19.1.2015
Na úvodní zápasy nadstavbové části ligy mladších žáků U14 skupiny A, jsme zajížděli k celkům Brandýsa a Liberce. Z tohoto dvojutkání jsme se vrátili… celý článek
Kluci U 14 - sobota, neděle - Písek a České Budějovice

Kluci U 14 - sobota, neděle - Písek a České Budějovice

5.12.2014
V sobotu 6.12. a v neděli 7.12. pokračuje liga U 14, tentokrát zajíždíme do Písku a Českých Budějovic. Sraz v sobotu v 09.00 hodin na Husáku, v… celý článek
Kluci U 14 - sobota, neděle - konečná nominace

Kluci U 14 - sobota, neděle - konečná nominace

21.11.2014
V sobotu  sraz v 15.00 hodin na Husáku. Do Prahy odjíždí: Kuba Šurý, Pavel Černý, Ondra Fleisig , Petr Naď, Kryštof Pytelka, Matouš Vlnas, Šimon… celý článek
Liga U 14 - dvakrát vítězné derby s Plzní

Liga U 14 - dvakrát vítězné derby s Plzní

12.11.2014
V sobotu 8.11. a v neděli 9.11. odehráli mladší žáci dvě utkání ligy U 14 proti tradičnímu soupeři BK Lokomotivě Plzeň. Sobotní zápas na domácí… celý článek
Kluci U 14 v sobotu 25.10.2014 z Modřan bez výhry

Kluci U 14 v sobotu 25.10.2014 z Modřan bez výhry

26.10.2014
V sobotu 25.10.2014 od 10.30 hodin odehráli ml. žáci své první venkovní utkání v lize U14.  Zavítali na palubovku Jižních Supů do Modřan. V prvních… celý článek
Ml. žáci U 14  - z domácí palubovky tři body

Ml. žáci U 14 - z domácí palubovky tři body

14.10.2014
O víkendu 1..10 a 12.102014 odehráli ml. žáci dva zápasy. V sobotu přivítali BK Tigers České Budějovice. Od začátku zápasu předváděli kluci velmi… celý článek
O víkendu odstartovala žákovská liga chlapců U 14

O víkendu odstartovala žákovská liga chlapců U 14

28.9.2014
O víkendu 27. a 28.9.. 2014 odstartovala  liga mladších žáků.  V sobotu od 14.OO hodin přivítali kluci celek Sokola Vyšehrad. Ačkoliv se  pro většinu… celý článek
Pozor!!!   CHLAPCI  U13/14

Pozor!!! CHLAPCI U13/14

2.9.2014
POZOR !!! V pátek 5.9.2014 změna tréninku:  Trénuje se od 18,00 do 19,30 na CMS !!!… celý článek


Soutěž:

Žákovská liga skupina B   
Žákovská liga sk. A   


Trenéři:

hlavní trenér: Petr Fleisig

telefon: 777 667 740

email: p.fleisig@seznam.cz

asistent trenéra: Pavel Naď

telefon: 777 671 293

email: nadovci@ktnet.cz


Tréninky:

úterý: CMS, 16:00-17:30

čtvrtek: Husák, 18:30-20:00

pátek: Vodojem, 16:00-17:30


Soubory ke stažení:

Osobní list sportovce

Baselides Michal

Baselides Michal

Datum narození: 6.8.2003

Výška/Váha: 173 / 60

Post:

Černý Pavel

Černý Pavel

Datum narození: 14.2.2001

Výška/Váha: 183 / 65

Post:

Čiko Petr

Čiko Petr

Datum narození: 2.5.2001

Výška/Váha: 196 / 80

Post:

Fleisig Ondřej

Fleisig Ondřej

Datum narození: 1.5.2002

Výška/Váha: 179 / 64

Post:

Hanuš Jan

Hanuš Jan

Datum narození: 14.12.2001

Výška/Váha: 184 / 70

Post:

Kohout Hynek

Kohout Hynek

Datum narození: 22.4.2002

Výška/Váha: 158 / 63

Post:

Naď Petr

Naď Petr

Datum narození: 2.3.2002

Výška/Váha: 189 / 87

Post:

Pekárek Šimon

Pekárek Šimon

Datum narození: 6.6.2002

Výška/Váha: 182 / 67

Post:

Petrmichl Vítek

Petrmichl Vítek

Datum narození: 22.9.2002

Výška/Váha: 164 / 83

Post:

Pytelka Kryštof

Pytelka Kryštof

Datum narození: 18.1.2003

Výška/Váha: 173 / 54

Post:

Pytlík Michal

Pytlík Michal

Datum narození: 2001

Výška/Váha: 181 / 73

Post:

Šurý Jakub

Šurý Jakub

Datum narození: 27.4.2002

Výška/Váha: 172 / 55

Post:

Švára Jiří

Švára Jiří

Datum narození: 18.9.2002

Výška/Váha: 169 / 44

Post:

Tůma Vojtěch

Tůma Vojtěch

Datum narození: 2001

Výška/Váha: 175 / 69

Post:

Vlnas Matouš

Vlnas Matouš

Datum narození: 27.1.2002

Výška/Váha: 188 / 68

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
BK Klatovy-Lokomotiva Plzeň38 : 36(7:16,16:18,29:29)      
Tigers Č. Budějovice-Sokol Písek72 : 85(19:15,40:40,48:64)   
Sokol Vyšehrad-Sokol Pražský46 : 70(13:13,27:30,39:51)   
2.kolo
BK Klatovy-Sokol Vyšehrad63 : 46(19:5,28:29,49:31)      
Lokomotiva Plzeň-Sokol Pražský43 : 137(13:32,17:72,30:106)   
Tigers Č. Budějovice-Jižní Supi73 : 70(23:24,34:41,61:51)   
3.kolo
BK Klatovy-Sokol Pražský40 : 88(9:20,16:47,22:65)      
Lokomotiva Plzeň-Sokol Vyšehrad64 : 38(14:16,34:25,42:30)   
Sokol Písek-Jižní Supi89 : 66(23:15,53:34,76:45)   
4.kolo
Sokol Vyšehrad-Jižní Supi42 : 94(9:35,19:54,32:72)   
BK Klatovy-Tigers Č. Budějovice69 : 48(15:21,27:25,49:33)      
Lokomotiva Plzeň-Sokol Písek52 : 87(8:23,23:39,36:71)   
5.kolo
Sokol Pražský-Jižní Supi77 : 56(18:19,35:37,54:44)   
BK Klatovy-Sokol Písek35 : 68(5:25,16:33,23:54)      
Lokomotiva Plzeň-Tigers Č. Budějovice49 : 74(10:15,32:27,37:61)   
6.kolo
Tigers Č. Budějovice-Sokol Vyšehrad66 : 61(6:16,28:35,44:50)   
Sokol Písek-Sokol Pražský48 : 93(19:13,29:50,34:74)   
Jižní Supi-BK Klatovy84 : 58(27:17,48:28,62:41)      
7.kolo
Tigers Č. Budějovice-Sokol Pražský62 : 133(9:45,20:77,45:102)   
Sokol Písek-Sokol Vyšehrad67 : 56(32:22,44:32,56:44)   
Jižní Supi-Lokomotiva Plzeň112 : 22(39:4,66:10,91:16)   
8.kolo
Lokomotiva Plzeň-BK Klatovy44 : 65(8:17,25:35,39:52)      
Sokol Písek-Tigers Č. Budějovice106 : 61(27:10,55:24,77:51)   
Sokol Pražský-Sokol Vyšehrad95 : 48(18:14,49:26,73:36)   
9.kolo
Sokol Pražský-BK Klatovy103 : 25(34:7,54:12,83:19)      
Sokol Vyšehrad-Lokomotiva Plzeň72 : 50(21:3,31:12,54:27)   
Jižní Supi-Sokol Písek81 : 88(29:19,50:37,57:58)   
10.kolo
Sokol Vyšehrad-BK Klatovy55 : 45(17:7,24:12,37:26)      
Sokol Pražský-Lokomotiva Plzeň115 : 29(27:5,49:10,81:22)   
Jižní Supi-Tigers Č. Budějovice105 : 34(26:13,65:20,85:24)   
11.kolo
Jižní Supi-Sokol Pražský31 : 71(10:25,16:39,22:52)   
Sokol Písek-BK Klatovy95 : 44(36:8,60:16,74:31)   
Tigers Č. Budějovice-Lokomotiva Plzeň78 : 55(27:9,37:23,72:38)   
12.kolo
Jižní Supi-Sokol Vyšehrad86 : 36(16:12,34:19,58:28)   
Tigers Č. Budějovice-BK Klatovy62 : 47(9:12,25:17,46:31)   
Sokol Písek-Lokomotiva Plzeň61 : 49(17:10,33:21,52:31)   
13.kolo
Sokol Pražský-Tigers Č. Budějovice124 : 53(23:11,52:20,87:31)   
Sokol Vyšehrad-Sokol Písek64 : 66(17:6,32:31,43:49)   
Lokomotiva Plzeň-Jižní Supi42 : 80(4:27,17:48,34:61)   
14.kolo
Sokol Vyšehrad-Tigers Č. Budějovice59 : 66(17:17,33:32,44:49)   
Sokol Pražský-Sokol Písek116 : 44(29:5,59:27,90:33)   
BK Klatovy-Jižní Supi47 : 72(8:16,21:30,31:48)   
1.kolo
Sluneta Ústí n. L.-Sokol Vyšehrad42 : 72(6:27,24:52,33:65)   
BK Brandýs n. L.-BK Klatovy47 : 77(18:18,26:37,34:58)   
Kondoři Liberec-Lokomotiva Plzeň113 : 30(33:8,60:13,87:18)   
2.kolo
Baník Most-Sokol Vyšehrad33 : 111(10:29,16:58,18:95)   
BK Brandýs n. L.-Lokomotiva Plzeň44 : 39(19:11,23:23,32:32)   
Kondoři Liberec-BK Klatovy61 : 52(28:11,37:23,45:39)   
3.kolo
Sokol Vyšehrad-BK Brandýs n. L.58 : 54(13:18,22:29,34:41)   
BK Klatovy-Sluneta Ústí n. L.51 : 65(10:13,21:29,30:46)   
Lokomotiva Plzeň-Baník Most81 : 43(15:5,43:18,64:25)   
4.kolo
Sokol Vyšehrad-Kondoři Liberec52 : 53(18:12,24:20,43:36)   
BK Klatovy-Baník Most74 : 45(17:7,35:13,54:29)   
Lokomotiva Plzeň-Sluneta Ústí n. L.74 : 64(21:17,44:34,57:41)   
5.kolo
Kondoři Liberec-Sokol Vyšehrad68 : 48(16:17,38:26,47:35)   
Baník Most-BK Klatovy38 : 83(12:15,15:39,26:61)      
Sluneta Ústí n. L.-Lokomotiva Plzeň52 : 49(15:14,29:25,38:43)   
6.kolo
BK Brandýs n. L.-Sokol Vyšehrad25 : 78(6:16,17:33,19:58)   
Sluneta Ústí n. L.-BK Klatovy78 : 35(25:7,46:16,59:24)      
Baník Most-Lokomotiva Plzeň38 : 83(11:32,20:48,30:60)   
7.kolo
Sokol Vyšehrad-Baník Most91 : 33(27:10,46:17,74:25)   
Lokomotiva Plzeň-BK Brandýs n. L.63 : 40(18:3,30:10,46:25)   
BK Klatovy-Kondoři Liberec56 : 51(7:15,23:38,38:42)   
8.kolo
Sokol Vyšehrad-Sluneta Ústí n. L.63 : 54(21:14,34:30,50:43)   
BK Klatovy-BK Brandýs n. L.68 : 40(11:12,33:21,54:34)   
Lokomotiva Plzeň-Kondoři Liberec57 : 76(15:22,30:44,48:54)   

Kluci U14 Benešov MČR

Datum: 18.4.2016
Počet fotek: 3
Počet zobrazení: 337x

U14 ZDOLALI PO BOJI PLZEŇ

Datum: 8.11.2014
Počet fotek: 33
Počet zobrazení: 789x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

U14 BK Klatovy - Sokol Písek

Datum: 12.10.2014
Počet fotek: 89
Počet zobrazení: 813x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 BK Klatovy - Sparta Praha

Datum: 1.12.2013
Počet fotek: 88
Počet zobrazení: 783x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 BK Klatovy - Tigers České Budějovice 75:31

Datum: 16.11.2013
Počet fotek: 114
Počet zobrazení: 784x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 BK Klatovy - Baník Most 84:52

Datum: 20.10.2013
Počet fotek: 72
Počet zobrazení: 956x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 BK Klatovy - Usti nad Labem 46:81

Datum: 19.10.2013
Počet fotek: 67
Počet zobrazení: 735x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 ZDOLALI PO BOJI PLZEŇ

Datum: 8.11.0201
Počet fotek: 33
Počet zobrazení: 462x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Pink Aviation


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. Autodoprava Oulehle DEVELOP - start INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. Zeman Color Project Plus Klatovy, s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč HOPFRUIT - ovoce, zelenina, květiny Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace