Žáci mladší U14

Žáci slaví velký úspěch, když vybojovli na domácí půdě ligu U15

Žáci slaví velký úspěch, když vybojovli na domácí půdě ligu U15

8.6.2017
Po skvělé prezentaci družstva U14 na Easter cupu, kde tým skončil na 2. místě po prohraném boji se Sokolem Pražským, čekala na hochy velká dřina v… celý článek
U14 - dvojička s Plzní

U14 - dvojička s Plzní

22.2.2017
O víkendu jsme odehráli dvojičku se soupeřem z Plzně. V sobotu jsme zahájili domácí utkání nad naše očekávání výborně. První poločas jsme doslova… celý článek
Hoši U14 si příjemně zatrénovali v lázeňských městech

Hoši U14 si příjemně zatrénovali v lázeňských městech

2.11.2016
V sobotu jsme první zápas odehráli v Karlových Varech, kde byla příjemná atmosféra. Kluci bojovali od začátku a několikrát nenechali soupeře přejít… celý článek
Hoši U14 vybojovali 3 body na domácí půdě

Hoši U14 vybojovali 3 body na domácí půdě

19.10.2016
V sobotu jsme nastoupili zatím proti nejslabšímu týmu soutěže. Zápas jsme sehráli se začátečníky a věkově spíše se staršími minižáky, jelikož týmu… celý článek
Hoši U14 přivezli výhru z Plzně

Hoši U14 přivezli výhru z Plzně

5.10.2016
Ve svátek 28. 9. 2016 jsme se vydali do Plzně, kde jsme sehráli odvetný zápas. Tento zápas byl velice odlišný od domácího utkání, kde jsme měli… celý článek
Kluci U14 - poloviční úspěch na domácí palubovce

Kluci U14 - poloviční úspěch na domácí palubovce

5.10.2016
  O víkendu jsme se utkali s pražskými soupeři. V sobotu nás měl čekal ten lehčí ze soupeřů. Avšak pro nás to bylo velmi těžké utkání, jelikož… celý článek
Mladším žákům U14 se vstup do nové sezóny vydařil

Mladším žákům U14 se vstup do nové sezóny vydařil

20.9.2016
O víkendu hoši U14 odstartovali sezónu 2016/2017 pod vedením nových trenérů Anety Flaisigové a Kyla Nelsona na domácí palubovce s tradičním rivalem z… celý článek


Soutěž:

Žákovská liga skupina A   
Žákovská liga sk. A   


Trenéři:

hlavní trenér: Aneta Flaisigová

telefon: 732 988 707

email: anetaflaisigova@seznam.cz


Tréninky:

úterý: CMS, 16:00-17:30

čtvrtek: Husák, 18:30-20:00

pátek: Vodojem, 16:00-17:30


Soubory ke stažení:

Osobní list sportovce

Adam Zdeněk

Adam Zdeněk

Datum narození: 2.3.2003

Výška/Váha: 178 / 86

Post:

Baselides Michal

Baselides Michal

Datum narození: 6.8.2003

Výška/Váha: 173 / 60

Post:

Bezděk Jan

Bezděk Jan

Datum narození: 5.4.2003

Výška/Váha: 164 / 68

Post:

Brada Petr

Brada Petr

Datum narození: 2003

Výška/Váha: 145 / 42

Post:

Brož Lukáš

Brož Lukáš

Datum narození: 2003

Výška/Váha: 180 / 61

Post:

Bureš Martin

Bureš Martin

Datum narození: 14.6.2003

Výška/Váha: 178 / 59

Post:

Cepek Jakub

Cepek Jakub

Datum narození: 8.4.2004

Výška/Váha: 162 / 43

Post:

Cepek Vojtěch

Cepek Vojtěch

Datum narození: 8.4.2004

Výška/Váha: 160 / 41

Post:

Frančík Jakub

Frančík Jakub

Datum narození: 18.10.2003

Výška/Váha: 169 / 55

Post:

Franěk Radek

Franěk Radek

Datum narození: 20.9.2003

Výška/Váha: 159 / 51

Post:

Hajdúk Martin

Hajdúk Martin

Datum narození: 6.7.2004

Výška/Váha: 171 / 66

Post:

Heřman Štěpán

Heřman Štěpán

Datum narození: 10.3.2003

Výška/Váha: 174 / 61

Post:

Janda Karel

Janda Karel

Datum narození: 6.5.2003

Výška/Váha: 164 / 45

Post:

Komárek Adam

Komárek Adam

Datum narození: 2003

Výška/Váha: 165 / 51

Post:

Kraml Jiří

Kraml Jiří

Datum narození: 25.11.2004

Výška/Váha: 167 / 48

Post:

Majer Jakub

Majer Jakub

Datum narození: 26.2.2004

Výška/Váha: 171 / 49

Post:

Ouda Martin

Ouda Martin

Datum narození: 31.3.2004

Výška/Váha: 157 / 45

Post:

Pytelka Kryštof

Pytelka Kryštof

Datum narození: 18.1.2003

Výška/Váha: 173 / 54

Post:

Škoch Matěj

Škoch Matěj

Datum narození: 3.10.2003

Výška/Váha: 152 / 45

Post:

Šnor Samuel

Šnor Samuel

Datum narození: 18.2.2003

Výška/Váha: 167 / 61

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
BK Klatovy-Lokomotiva Plzeň65 : 34(14:9,32:18,49:26)      
BK Beroun-Jižní Supi14 : 164(1:48,4:86,12:117)   
TJ Thermia K. Vary-BK Mariánské Lázně80 : 50(18:12,40:18,59:31)   
Sokol Vyšehrad-Sokol Pražský25 : 109(6:25,14:43,20:77)   
2.kolo
BK Klatovy-Sokol Vyšehrad63 : 38(12:11,19:19,39:28)      
Lokomotiva Plzeň-Sokol Pražský43 : 105(13:31,17:53,32:79)   
BK Beroun-TJ Thermia K. Vary76 : 73(22:16,36:38,53:56)   
Jižní Supi-BK Mariánské Lázně167 : 26(39:6,89:6,139:8)   
3.kolo
BK Klatovy-Sokol Pražský48 : 79(5:17,17:43,33:61)      
Lokomotiva Plzeň-Sokol Vyšehrad73 : 47(15:19,26:31,57:37)   
BK Beroun-BK Mariánské Lázně97 : 44(26:6,58:12,80:32)   
Jižní Supi-TJ Thermia K. Vary129 : 28(42:4,74:11,103:19)   
4.kolo
Sokol Vyšehrad-TJ Thermia K. Vary100 : 51(28:14,55:25,74:33)   
Sokol Pražský-BK Mariánské Lázně178 : 5(41:0,86:0,140:3)   
BK Klatovy-BK Beroun121 : 20(24:7,61:11,87:18)      
Lokomotiva Plzeň-Jižní Supi51 : 100(10:24,22:45,33:70)   
5.kolo
Sokol Vyšehrad-BK Mariánské Lázně95 : 33(23:7,48:12,70:24)   
Sokol Pražský-TJ Thermia K. Vary155 : 14(39:2,93:6,125:6)   
BK Klatovy-Jižní Supi55 : 86(11:30,26:46,41:60)      
Lokomotiva Plzeň-BK Beroun127 : 20(36:8,76:8,105:13)   
6.kolo
BK Beroun-Sokol Vyšehrad28 : 136(6:43,8:85,18:110)   
Jižní Supi-Sokol Pražský58 : 78(18:16,32:32,42:60)   
TJ Thermia K. Vary-BK Klatovy34 : 104(11:27,20:45,26:76)      
BK Mariánské Lázně-Lokomotiva Plzeň30 : 122(6:30,7:69,18:93)   
7.kolo
BK Beroun-Sokol Pražský9 : 154(0:33,0:81,3:119)   
Jižní Supi-Sokol Vyšehrad61 : 51(16:9,31:19,45:33)   
TJ Thermia K. Vary-Lokomotiva Plzeň46 : 99(9:28,17:51,34:80)   
BK Mariánské Lázně-BK Klatovy30 : 120(7:36,11:64,20:97)      
8.kolo
Lokomotiva Plzeň-BK Klatovy64 : 79(19:21,38:34,46:55)      
Jižní Supi-BK Beroun140 : 33(36:13,72:17,101:23)   
BK Mariánské Lázně-TJ Thermia K. Vary51 : 62(17:14,27:37,37:55)   
Sokol Pražský-Sokol Vyšehrad94 : 52(20:14,33:26,63:38)   
9.kolo
Sokol Pražský-BK Klatovy103 : 42(22:5,47:21,71:40)   
Sokol Vyšehrad-Lokomotiva Plzeň61 : 50(18:9,44:22,53:40)   
BK Mariánské Lázně-BK Beroun89 : 46(29:8,39:21,69:34)   
TJ Thermia K. Vary-Jižní Supi56 : 84(22:26,37:41,44:65)   
10.kolo
Sokol Vyšehrad-BK Klatovy66 : 64(28:7,43:18,53:47)   
Sokol Pražský-Lokomotiva Plzeň88 : 34(19:7,49:12,62:26)   
TJ Thermia K. Vary-BK Beroun114 : 31(28:5,59:19,85:23)   
BK Mariánské Lázně-Jižní Supi39 : 102(9:29,18:57,26:88)   
11.kolo
BK Mariánské Lázně-Sokol Vyšehrad68 : 89(10:29,29:56,49:75)   
TJ Thermia K. Vary-Sokol Pražský24 : 121(6:26,15:59,17:91)   
Jižní Supi-BK Klatovy89 : 64(37:9,57:30,72:46)   
BK Beroun-Lokomotiva Plzeň30 : 127(10:32,13:72,27:94)   
12.kolo
TJ Thermia K. Vary-Sokol Vyšehrad60 : 70(11:28,34:35,43:52)   
BK Mariánské Lázně-Sokol Pražský13 : 180(3:45,6:88,11:144)   
BK Beroun-BK Klatovy24 : 135(2:23,8:63,14:110)   
Jižní Supi-Lokomotiva Plzeň99 : 42(19:19,50:30,71:36)   
13.kolo
Sokol Pražský-BK Beroun165 : 14(44:2,88:2,124:10)   
Sokol Vyšehrad-Jižní Supi63 : 73(11:23,24:39,39:57)   
Lokomotiva Plzeň-TJ Thermia K. Vary110 : 42(31:11,60:24,87:33)   
BK Klatovy-BK Mariánské Lázně127 : 20(27:4,50:8,84:13)   
14.kolo
Sokol Vyšehrad-BK Beroun110 : 24(33:9,73:9,92:15)   
Sokol Pražský-Jižní Supi63 : 48(11:17,33:20,51:34)   
BK Klatovy-TJ Thermia K. Vary98 : 38(19:10,51:19,75:28)   
Lokomotiva Plzeň-BK Mariánské Lázně120 : 29(15:7,64:9,94:18)   
1.kolo
BK Klatovy-Lokomotiva Plzeň99 : 50(35:6,56:15,75:37)      
TJ Thermia K. Vary-BK Mariánské Lázně86 : 43(8:12,43:18,71:30)   
Medvědi Tábor-Sokol Písek34 : 87(7:17,15:36,23:56)   
2.kolo
TJ Thermia K. Vary-Medvědi Tábor40 : 70(3:17,15:36,30:50)   
BK Mariánské Lázně-Sokol Písek35 : 126(9:36,15:74,24:99)   
3.kolo
TJ Thermia K. Vary-Sokol Písek34 : 97(3:21,11:50,22:73)   
BK Mariánské Lázně-Medvědi Tábor48 : 76(10:18,22:44,32:66)   
4.kolo
BK Klatovy-TJ Thermia K. Vary111 : 35(19:12,51:27,80:27)   
Lokomotiva Plzeň-BK Mariánské Lázně80 : 21(26:10,48:11,68:17)   
5.kolo
BK Klatovy-BK Mariánské Lázně85 : 27(0:8,31:16,58:20)   
Lokomotiva Plzeň-TJ Thermia K. Vary90 : 23(32:10,49:15,69:20)   
6.kolo
Medvědi Tábor-BK Klatovy45 : 113(7:36,17:60,31:85)   
Sokol Písek-Lokomotiva Plzeň78 : 47(30:14,50:26,64:34)   
7.kolo
Medvědi Tábor-Lokomotiva Plzeň32 : 91(3:25,15:42,25:72)   
Sokol Písek-BK Klatovy78 : 67(25:21,49:45,63:55)   
8.kolo
Lokomotiva Plzeň-BK Klatovy50 : 79(9:16,21:30,33:50)      
BK Mariánské Lázně-TJ Thermia K. Vary43 : 74(13:6,25:33,30:60)   
Sokol Písek-Medvědi Tábor86 : 39(23:11,55:15,76:28)   
9.kolo
Sokol Písek-TJ Thermia K. Vary104 : 44(31:13,66:19,88:31)   
Medvědi Tábor-BK Mariánské Lázně41 : 28(8:10,14:16,32:21)   
10.kolo
Medvědi Tábor-TJ Thermia K. Vary64 : 61(14:17,42:29,52:46)   
Sokol Písek-BK Mariánské Lázně80 : 39(35:4,90:19,74:28)   
11.kolo
BK Mariánské Lázně-BK Klatovy35 : 161(14:41,20:85,22:128)   
TJ Thermia K. Vary-Lokomotiva Plzeň15 : 84(6:16,9:36,12:60)   
12.kolo
TJ Thermia K. Vary-BK Klatovy44 : 108(14:31,11:23,6:30)   
BK Mariánské Lázně-Lokomotiva Plzeň34 : 104(6:24,17:57,24:92)   
13.kolo
Lokomotiva Plzeň-Medvědi Tábor73 : 45(18:8,35:23,52:35)   
BK Klatovy-Sokol Písek56 : 57(13:22,25:33,48:41)   
14.kolo
BK Klatovy-Medvědi Tábor84 : 35(23:5,42:24,62:33)   
Lokomotiva Plzeň-Sokol Písek60 : 68(12:20,22:35,44:49)   

Kluci U14 Benešov MČR

Datum: 18.4.2016
Počet fotek: 3
Počet zobrazení: 337x

U14 ZDOLALI PO BOJI PLZEŇ

Datum: 8.11.2014
Počet fotek: 33
Počet zobrazení: 789x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

U14 BK Klatovy - Sokol Písek

Datum: 12.10.2014
Počet fotek: 89
Počet zobrazení: 813x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 BK Klatovy - Sparta Praha

Datum: 1.12.2013
Počet fotek: 88
Počet zobrazení: 783x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 BK Klatovy - Tigers České Budějovice 75:31

Datum: 16.11.2013
Počet fotek: 114
Počet zobrazení: 784x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 BK Klatovy - Baník Most 84:52

Datum: 20.10.2013
Počet fotek: 72
Počet zobrazení: 956x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 BK Klatovy - Usti nad Labem 46:81

Datum: 19.10.2013
Počet fotek: 67
Počet zobrazení: 735x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 ZDOLALI PO BOJI PLZEŇ

Datum: 8.11.0201
Počet fotek: 33
Počet zobrazení: 462x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Pink Aviation


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. Autodoprava Oulehle DEVELOP - start INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. Zeman Color Project Plus Klatovy, s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč HOPFRUIT - ovoce, zelenina, květiny Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace