Žáci mladší U14

U14 hoši a napravená reputace v Táboře

U14 hoši a napravená reputace v Táboře

31.1.2018
V neděli 28. 1. 2018 se naše družstvo hochů U14 vydalo na výlet do Tábora. Jelikož se z pracovních důvodů nemohl utkání zúčastnit hlavní trenér pan… celý článek
U14 deklasovali Domažlice

U14 deklasovali Domažlice

3.10.2017
V den kdy po celé republice oslavoval svůj svátek patron české země Václav, poměřil svou sílu s Domažlicemi náš velmi nadaný tým mladších žáků U14.… celý článek
První víkend žáků U14

První víkend žáků U14

27.9.2017
Mladší žáci U14 se v sobotu pod vedením pana trenéra Turečka vydali na výlet do hlavního města Praha. Sobotní destinací byla pro družsto sportovní… celý článek

Soutěž:

Žákovská liga skupina A   
Žákovská liga sk. A   


Trenéři:

hlavní trenér: Michal Tureček

telefon: 732 528 329

email: jmtureckovi@seznam.cz

asistent trenéra: Andrea Fremutová


Tréninky:

úterý: CMS, 16:00-17:30

čtvrtek: Husák, 18:30-20:00

pátek: Vodojem, 16:00-17:30


Soubory ke stažení:

Osobní list sportovce

Cepek Jakub

Cepek Jakub

Datum narození: 8.4.2004

Výška/Váha: 162 / 43

Post:

Cepek Vojtěch

Cepek Vojtěch

Datum narození: 8.4.2004

Výška/Váha: 160 / 41

Post:

Červený Tomáš

Červený Tomáš

Datum narození: 25.8.2005

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Denk Lukáš

Denk Lukáš

Datum narození: 2005

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Denk Tomáš

Denk Tomáš

Datum narození: 2005

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Faust Václav

Faust Václav

Datum narození: 15.2.2005

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Hajdúk Martin

Hajdúk Martin

Datum narození: 6.7.2004

Výška/Váha: 171 / 66

Post:

Hodan Filip

Hodan Filip

Datum narození: 2005

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Kraml Jiří

Kraml Jiří

Datum narození: 25.11.2004

Výška/Váha: 167 / 48

Post:

Louda Filip

Louda Filip

Datum narození: 26.12.2005

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Majer Jakub

Majer Jakub

Datum narození: 26.2.2004

Výška/Váha: 171 / 49

Post:

Ouda Martin

Ouda Martin

Datum narození: 31.3.2004

Výška/Váha: 157 / 45

Post:

Ouda Oldřich

Ouda Oldřich

Datum narození: 30.10.2005

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Poláček Pavel

Poláček Pavel

Datum narození: 28.2.2006

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Poláček Petr

Poláček Petr

Datum narození: 28.2.2006

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Schejbal Petr

Schejbal Petr

Datum narození: 5.10.2005

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Šťastný Ondřej

Šťastný Ondřej

Datum narození: 13.12.2005

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
NBK Praha 2004-BA Sparta Praha52 : 94(9:16,24:44,43:73)   
Sokol Písek-Lokomotiva Plzeň88 : 45(28:11,57:22,73:33)   
Fio banka J. Hradec-Medvědi Tábor83 : 26(20:7,57:14,70:18)   
BK Klatovy-BK Jiskra Domažlice100 : 30(24:9,22:8,13:4)      
2.kolo
NBK Praha 2004-BK Klatovy62 : 85(20:25,4:18,22:17,16:25)      
BA Sparta Praha-BK Jiskra Domažlice112 : 31(26:11,57:15,85:15)   
Sokol Písek-Fio banka J. Hradec92 : 67(30:21,47:38,70:47)   
Lokomotiva Plzeň-Medvědi Tábor70 : 79(17:28,40:36,55:53)   
3.kolo
NBK Praha 2004-BK Jiskra Domažlice81 : 39(36:8,55:13,61:27)   
BA Sparta Praha-BK Klatovy68 : 34(12:6,26:15,55:23)      
Sokol Písek-Medvědi Tábor83 : 48(28:8,48:27,65:34)   
Lokomotiva Plzeň-Fio banka J. Hradec34 : 90(5:30,16:51,27:73)   
4.kolo
BK Klatovy-Fio banka J. Hradec59 : 66(19:15,27:39,45:56)   
BK Jiskra Domažlice-Medvědi Tábor43 : 79(16:18,24:39,26:65)   
NBK Praha 2004-Sokol Písek58 : 78(9:13,14:41,31:68)   
BA Sparta Praha-Lokomotiva Plzeň92 : 43(15:10,46:20,65:32)   
5.kolo
BK Klatovy-Medvědi Tábor53 : 41(23:9,30:18,42:26)   
BK Jiskra Domažlice-Fio banka J. Hradec27 : 114(10:23,13:49,21:86)   
NBK Praha 2004-Lokomotiva Plzeň55 : 63(14:8,24:24,37:45)   
BA Sparta Praha-Sokol Písek43 : 59(8:12,18:29,33:49)   
6.kolo
Sokol Písek-BK Klatovy70 : 51(20:11,34:21,51:35)   
Lokomotiva Plzeň-BK Jiskra Domažlice87 : 38(26:10,47:20,66:27)   
Fio banka J. Hradec-NBK Praha 2004105 : 51(29:9,56:17,89:38)   
Medvědi Tábor-BA Sparta Praha28 : 93(13:15,18:52,24:69)   
7.kolo
Sokol Písek-BK Jiskra Domažlice128 : 30(27:9,63:15,99:20)   
Lokomotiva Plzeň-BK Klatovy41 : 73(8:13,23:27,35:47)   
Fio banka J. Hradec-BA Sparta Praha62 : 59(11:16,31:26,43:48)   
Medvědi Tábor-NBK Praha 200470 : 77(15:10,28:26,50:54)   
8.kolo
BA Sparta Praha-NBK Praha 200490 : 68(22:7,51:25,76:50)   
Lokomotiva Plzeň-Sokol Písek47 : 85(15:23,29:42,36:67)   
Medvědi Tábor-Fio banka J. Hradec32 : 60(8:25,18:38,24:55)   
BK Jiskra Domažlice-BK Klatovy47 : 109(9:25,19:49,29:90)   
9.kolo
BK Jiskra Domažlice-NBK Praha 200460 : 73(8:16,30:36,39:54)   
BK Klatovy-BA Sparta Praha61 : 47(7:9,23:23,46:37)   
Medvědi Tábor-Sokol Písek27 : 78(6:25,13:45,17:63)   
Fio banka J. Hradec-Lokomotiva Plzeň103 : 50(29:18,57:24,78:35)   
10.kolo
BK Klatovy-NBK Praha 200470 : 48(20:8,33:22,50:39)   
BK Jiskra Domažlice-BA Sparta Praha32 : 127(8:30,19:47,25:85)   
Fio banka J. Hradec-Sokol Písek69 : 49(11:18,27:21,53:37)   
Medvědi Tábor-Lokomotiva Plzeň55 : 66(2:23,22:40,37:52)   
11.kolo
Medvědi Tábor-BK Klatovy56 : 45(4:9,28:23,32:39)   
Fio banka J. Hradec-BK Jiskra Domažlice117 : 29(24:6,63:10,84:19)   
Lokomotiva Plzeň-NBK Praha 200475 : 82(17:25,28:43,53:56)   
Sokol Písek-BA Sparta Praha80 : 54(21:25,42:42,62:43)   
12.kolo
Fio banka J. Hradec-BK Klatovy66 : 50(11:12,30:20,46:38)   
Medvědi Tábor-BK Jiskra Domažlice69 : 32(16:14,31:15,49:28)   
Sokol Písek-NBK Praha 2004126 : 46(30:12,55:20,91:30)   
Lokomotiva Plzeň-BA Sparta Praha55 : 102(13:25,22:47,35:79)   
13.kolo
BK Jiskra Domažlice-Sokol Písek39 : 106(15:26,19:51,28:85)   
BK Klatovy-Lokomotiva Plzeň87 : 41(23:7,19:7,16:16)   
BA Sparta Praha-Fio banka J. Hradec63 : 46(9:9,29:27,46:40)   
NBK Praha 2004-Medvědi Tábor48 : 52(0:0)   
14.kolo
BK Klatovy-Sokol Písek49 : 61(12:15,22:25,32:50)   
BK Jiskra Domažlice-Lokomotiva Plzeň87 : 81(21:16,34:35,62:53)   
NBK Praha 2004-Fio banka J. Hradec60 : 81(14:24,27:49,40:65)   
BA Sparta Praha-Medvědi Tábor76 : 48(24:7,44:24,64:34)   
1.kolo
BK Chomutov-Lokomotiva Plzeň73 : 75(26:13,40:37,51:62)   
BA Tygři Louny-ŠSK Slaný49 : 56(6:28,24:34,37:43)   
BK Jiskra Domažlice-BK Klatovy18 : 127(1:28,7:53,16:92)   
2.kolo
BK Chomutov-Medvědi Tábor62 : 45(20:7,35:19,44:34)   
BA Tygři Louny-BK Jiskra Domažlice88 : 70(14:18,41:25,64:40)   
ŠSK Slaný-BK Klatovy24 : 92(6:30,11:48,19:74)   
3.kolo
Lokomotiva Plzeň-Medvědi Tábor89 : 39(14:12,36:22,58:33)   
BA Tygři Louny-BK Klatovy40 : 71(5:19,10:40,27:49)   
ŠSK Slaný-BK Jiskra Domažlice69 : 71(11:20,39:31,52:52)   
4.kolo
Medvědi Tábor-BK Jiskra Domažlice96 : 31(22:10,40:17,71:24)   
BK Chomutov-BA Tygři Louny61 : 65(16:10,29:22,44:52)   
Lokomotiva Plzeň-ŠSK Slaný119 : 36(34:6,76:16,99:24)   
5.kolo
Medvědi Tábor-BK Klatovy39 : 58(11:10,22:25,33:44)      
BK Chomutov-ŠSK Slaný42 : 74(5:19,15:29,25:58)   
Lokomotiva Plzeň-BA Tygři Louny90 : 60(23:8,47:19,62:38)   
6.kolo
BA Tygři Louny-Medvědi Tábor41 : 52(12:8,19:22,30:39)   
BK Jiskra Domažlice-BK Chomutov59 : 83(10:32,26:49,41:61)   
BK Klatovy-Lokomotiva Plzeň67 : 62(14:15,29:23,52:32)   
7.kolo
ŠSK Slaný-Medvědi Tábor39 : 72(9:23,18:44,31:58)   
BK Jiskra Domažlice-Lokomotiva Plzeň33 : 107(11:21,16:58,24:83)   
BK Klatovy-BK Chomutov65 : 66(20:22,39:35,53:56)   
8.kolo
Lokomotiva Plzeň-BK Chomutov62 : 66(12:20,25:34,47:42)   
ŠSK Slaný-BA Tygři Louny52 : 41(14:4,28:18,35:29)   
BK Klatovy-BK Jiskra Domažlice132 : 20(28:8,59:13,94:17)   
9.kolo
Medvědi Tábor-Lokomotiva Plzeň63 : 79(13:20,23:48,45:68)   
BK Klatovy-BA Tygři Louny89 : 34(22:6,46:13,65:25)   
BK Jiskra Domažlice-ŠSK Slaný53 : 75(18:11,26:35,36:52)   
10.kolo
Medvědi Tábor-BK Chomutov55 : 53(21:14,33:34,47:42,0:0)   
BK Jiskra Domažlice-BA Tygři Louny22 : 90(6:19,14:42,14:66)   
BK Klatovy-ŠSK Slaný100 : 42(24:8,46:27,74:34)   
11.kolo
BK Klatovy-Medvědi Tábor77 : 22(12:1,31:7,57:16)   
ŠSK Slaný-BK Chomutov57 : 65(5:18,25:34,40:48)   
BA Tygři Louny-Lokomotiva Plzeň54 : 86(11:17,23:46,41:58)   
12.kolo
BK Jiskra Domažlice-Medvědi Tábor33 : 60(12:8,20:24,24:36)   
BA Tygři Louny-BK Chomutov51 : 63(7:27,26:38,40:50)   
ŠSK Slaný-Lokomotiva Plzeň33 : 103(14:20,18:50,25:73)   
13.kolo
Medvědi Tábor-ŠSK Slaný76 : 38(17:9,39:19,54:26)   
Lokomotiva Plzeň-BK Jiskra Domažlice109 : 43(29:8,63:25,89:31)   
BK Chomutov-BK Klatovy64 : 56(24:14,38:24,51:47)   
14.kolo
Medvědi Tábor-BA Tygři Louny57 : 50(18:9,29:18,44:31)   
BK Chomutov-BK Jiskra Domažlice88 : 37(16:10,44:24,68:31)   
Lokomotiva Plzeň-BK Klatovy53 : 69(15:12,22:29,42:43)   

Kluci U14 Benešov MČR

Datum: 18.4.2016
Počet fotek: 3
Počet zobrazení: 456x

U14 ZDOLALI PO BOJI PLZEŇ

Datum: 8.11.2014
Počet fotek: 33
Počet zobrazení: 987x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

U14 BK Klatovy - Sokol Písek

Datum: 12.10.2014
Počet fotek: 89
Počet zobrazení: 950x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 BK Klatovy - Sparta Praha

Datum: 1.12.2013
Počet fotek: 88
Počet zobrazení: 930x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 BK Klatovy - Tigers České Budějovice 75:31

Datum: 16.11.2013
Počet fotek: 114
Počet zobrazení: 904x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 BK Klatovy - Baník Most 84:52

Datum: 20.10.2013
Počet fotek: 72
Počet zobrazení: 1077x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 BK Klatovy - Usti nad Labem 46:81

Datum: 19.10.2013
Počet fotek: 67
Počet zobrazení: 889x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U14 ZDOLALI PO BOJI PLZEŇ

Datum: 8.11.0201
Počet fotek: 33
Počet zobrazení: 586x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Pink Aviation


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. Autodoprava Oulehle DEVELOP - start INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. Zeman Color Project Plus Klatovy, s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč HOPFRUIT - ovoce, zelenina, květiny Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace