Žačky mladší U14


Soutěž:

Žakovská liga Skupina A   
Žákovská liga Extraliga sk.A   


Trenéři:

hlavní trenér: Petr Volmut

telefon: 721 053 126

email: mamutp@seznam.cz

asistent trenéra: Václav Kubát

telefon: 775517770

email: vaclav.kubat2@gmail.com

asistent trenéra: Kristýna Bernklauová

telefon: 605767454

email: kristin05@seznam.cz


Tréninky:

pondělí: Husák, 17:00-18:30

středa: CMS, 17:00-18:30

čtvrtek: Husák, 17:00-18:30

pátek: CMS, 16:30-18:00


Soubory ke stažení:

Osobní list sportovce

Chaloupková Lucie

Chaloupková Lucie

Datum narození: 6.12.2006

Výška/Váha: 151 / 42

Post:

Forstová Karolína

Forstová Karolína

Datum narození:

Výška/Váha: 168 / 45

Post:

Křiváčková Lucie

Křiváčková Lucie

Datum narození: 20.5.2007

Výška/Váha: 160 / 55

Post:

Kubernátová Tereza

Kubernátová Tereza

Datum narození: 7.2.2006

Výška/Váha: 155 / 44

Post:

Makrlíková Lucie

Makrlíková Lucie

Datum narození: 19.7.2006

Výška/Váha: 174 / 65

Post:

Mundlová Michaela

Mundlová Michaela

Datum narození: 14.7.2006

Výška/Váha: 171 / 60

Post:

Pavelcová Anežka

Pavelcová Anežka

Datum narození: 27.5.2007

Výška/Váha: 146 / 42

Post:

Podestátová Barbora

Podestátová Barbora

Datum narození:

Výška/Váha: 153 / 47

Post:

Prošková Anna

Prošková Anna

Datum narození:

Výška/Váha: 161 / 51

Post:

Rendlová Barbora

Rendlová Barbora

Datum narození: 27.5.2007

Výška/Váha: 148 / 45

Post:

Struhárová Barbora

Struhárová Barbora

Datum narození: 3.10.2006

Výška/Váha: 147 / 46

Post:

Šnejdarová Sára

Šnejdarová Sára

Datum narození: 27.9.2006

Výška/Váha: 152 / 36

Post:

Šupová Andrea

Šupová Andrea

Datum narození: 30.3.2007

Výška/Váha: 151 / 43

Post:

Velkoborská Ivana

Velkoborská Ivana

Datum narození: 23.1.2008

Výška/Váha: 147 / 34

Post:

Zelenková Natálie

Zelenková Natálie

Datum narození: 2007

Výška/Váha: 146 / 46

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
SLUNETA Ústí nad Labem-BK Levhartice Chomutov29.2.2020Sportcentrum SLUNETA   
BK Klatovy-HB Basket1.3.2020, 13:00SH BK Klatovy   
Basket Slovanka-USK Praha12.2.2020, 18:00ZŠ Na Slovance   
Loko Trutnov-BSK Jičín29.2.20203. ZŠ   
2.kolo
SLUNETA Ústí nad Labem-Loko Trutnov63 : 60(14:28,31:38,46:45)   
BK Levhartice Chomutov-BSK Jičín79 : 69(22:13,39:39,56:59)   
BK Klatovy-Basket Slovanka46 : 43(14:8,19:23,37:34)   
HB Basket-USK Praha61 : 29(16:8,30:18,52:22)   
3.kolo
SLUNETA Ústí nad Labem-BSK Jičín52 : 71(17:11,27:32,32:54)   
BK Levhartice Chomutov-Loko Trutnov79 : 62(18:10,39:28,59:45)   
BK Klatovy-USK Praha19.1.2020, 13:00SH BK Klatovy   
HB Basket-Basket Slovanka73 : 47(22:15,39:28,55:39)   
4.kolo
Loko Trutnov-Basket Slovanka1.2.2020, 16:453. ZŠ   
BSK Jičín-USK Praha1.2.2020, 09:00Sportovní areál Jičín - malá hala   
SLUNETA Ústí nad Labem-BK Klatovy3.4.2020SH BK Klatovy   
BK Levhartice Chomutov-HB Basket29.3.2020Městská sportovní hala   
5.kolo
Loko Trutnov-USK Praha2.2.2020, 11:453. ZŠ   
BSK Jičín-Basket Slovanka2.2.2020, 09:00Sportovní areál Jičín - malá hala   
SLUNETA Ústí nad Labem-HB Basket28.3.2020, 15:30sportovní hala Zličín   
BK Levhartice Chomutov-BK Klatovy19.3.2020, 18:30SH BK Klatovy   
6.kolo
BK Klatovy-Loko Trutnov15.2.2020SH BK Klatovy   
HB Basket-BSK Jičín15.2.2020SK Aritma Praha   
Basket Slovanka-SLUNETA Ústí nad Labem15.2.2020TJ Pankrác   
USK Praha-BK Levhartice Chomutov15.2.2020SH Královka   
7.kolo
BK Klatovy-BSK Jičín16.2.2020SH BK Klatovy   
HB Basket-Loko Trutnov16.2.2020SK Aritma Praha   
Basket Slovanka-BK Levhartice Chomutov16.2.2020TJ Pankrác   
USK Praha-SLUNETA Ústí nad Labem16.2.2020SH Královka   
8.kolo
BK Levhartice Chomutov-SLUNETA Ústí nad Labem1.3.2020, 09:00Městská sportovní hala   
HB Basket-BK Klatovy29.2.2020, 13:00SK Aritma Praha   
USK Praha-Basket Slovanka12.3.2020, 17:30Hala Šantrochova   
BSK Jičín-Loko Trutnov1.3.2020Sportovní areál Jičín - malá hala   
9.kolo
BSK Jičín-SLUNETA Ústí nad Labem14.3.2020Sportovní areál Jičín - malá hala   
Loko Trutnov-BK Levhartice Chomutov14.3.20203. ZŠ   
USK Praha-BK Klatovy14.3.2020SH Královka   
Basket Slovanka-HB Basket14.3.2020TJ Pankrác   
10.kolo
Loko Trutnov-SLUNETA Ústí nad Labem15.3.20203. ZŠ   
BSK Jičín-BK Levhartice Chomutov15.3.2020Sportovní areál Jičín - malá hala   
Basket Slovanka-BK Klatovy15.3.2020TJ Pankrác   
USK Praha-HB Basket15.3.2020SH Královka   
11.kolo
USK Praha-Loko Trutnov28.3.2020SH Královka   
Basket Slovanka-BSK Jičín28.3.2020TJ Pankrác   
HB Basket-SLUNETA Ústí nad Labem28.3.2020sportovní hala Zličín   
BK Klatovy-BK Levhartice Chomutov28.3.2020SH BK Klatovy   
12.kolo
Basket Slovanka-Loko Trutnov29.3.2020TJ Pankrác   
USK Praha-BSK Jičín29.3.2020SH Královka   
BK Klatovy-SLUNETA Ústí nad Labem29.3.2020SH BK Klatovy   
HB Basket-BK Levhartice Chomutov7.4.2020, 18:00sportovní hala Zličín   
13.kolo
BSK Jičín-BK Klatovy18.4.2020Sportovní areál Jičín - malá hala   
Loko Trutnov-HB Basket18.4.20203. ZŠ   
BK Levhartice Chomutov-Basket Slovanka18.4.2020Městská sportovní hala   
SLUNETA Ústí nad Labem-USK Praha18.4.2020Sportcentrum SLUNETA   
14.kolo
Loko Trutnov-BK Klatovy19.4.20203. ZŠ   
BSK Jičín-HB Basket19.4.2020Sportovní areál Jičín - malá hala   
SLUNETA Ústí nad Labem-Basket Slovanka19.4.2020Sportcentrum SLUNETA   
BK Levhartice Chomutov-USK Praha19.4.2020Městská sportovní hala   
1.kolo
BC Benešov-Sojky Pelhřimov55 : 66(18:10,26:27,45:36)   
Nobiles Nusle-HB Basket34 : 70(8:18,13:33,20:56)   
BK Klatovy-BK Strakonice61 : 56(12:14,25:18,47:33)   
2.kolo
DBaK-BK Klatovy45 : 52(13:17,24:26,35:39)      
BC Benešov-Nobiles Nusle44 : 62(10:17,22:27,36:51)   
Sojky Pelhřimov-HB Basket31 : 82(11:13,19:41,27:57)   
3.kolo
DBaK-BK Strakonice67 : 45(16:12,36:23,51:34)   
BC Benešov-HB Basket21 : 72(2:20,5:37,12:51)   
Sojky Pelhřimov-Nobiles Nusle55 : 65(8:16,30:27,41:49)   
4.kolo
BK Klatovy-Nobiles Nusle70 : 46(23:12,33:22,47:31)      
BK Strakonice-HB Basket26 : 75(8:17,12:41,20:55)   
DBaK-BC Benešov124 : 25(32:6,60:10,91:18)   
5.kolo
BK Klatovy-HB Basket35 : 72(8:12,18:31,29:49)      
BK Strakonice-Nobiles Nusle64 : 43(22:9,32:22,53:30)   
DBaK-Sojky Pelhřimov101 : 47(25:11,49:18,72:34)   
6.kolo
BC Benešov-BK Klatovy32 : 83(9:16,13:34,25:52)      
Sojky Pelhřimov-BK Strakonice42 : 86(9:25,21:51,28:60)   
Nobiles Nusle-DBaK33 : 68(11:10,17:35,26:50)   
7.kolo
BC Benešov-BK Strakonice41 : 94(10:24,16:52,26:73)   
Sojky Pelhřimov-BK Klatovy46 : 77(9:14,21:30,30:65)      
HB Basket-DBaK58 : 48(14:11,34:22,50:35,0:0)   
8.kolo
Sojky Pelhřimov-BC Benešov69 : 60(19:16,32:23,56:34)   
HB Basket-Nobiles Nusle70 : 38(12:15,43:20,59:27)   
BK Strakonice-BK Klatovy55 : 57(16:15,27:24,45:37)   
9.kolo
BK Strakonice-DBaK81 : 44(20:10,38:24,58:34)   
HB Basket-BC Benešov119 : 32(25:10,56:16,95:24)   
Nobiles Nusle-Sojky Pelhřimov59 : 35(23:7,35:21,48:25)   
10.kolo
BK Klatovy-DBaK73 : 48(17:22,37:29,56:37)   
Nobiles Nusle-BC Benešov73 : 30(20:10,45:15,65:21)   
HB Basket-Sojky Pelhřimov98 : 25(18:2,39:5,67:11)   
11.kolo
HB Basket-BK Klatovy58 : 52(11:9,27:22,42:37)      
Nobiles Nusle-BK Strakonice84 : 56(20:15,48:23,70:42)   
Sojky Pelhřimov-DBaK45 : 80(16:27,26:41,38:67)   
12.kolo
Nobiles Nusle-BK Klatovy41 : 74(15:27,21:43,37:56)      
HB Basket-BK Strakonice58 : 35(13:11,29:20,41:26)   
BC Benešov-DBaK36 : 103(9:25,25:44,31:68)   
13.kolo
BK Strakonice-BC Benešov123 : 26(35:3,65:10,105:14,0:0)   
BK Klatovy-Sojky Pelhřimov76 : 59(23:14,39:31,58:49)   
DBaK-HB Basket52 : 56(13:8,30:21,41:38)   
14.kolo
BK Klatovy-BC Benešov99 : 29(29:11,50:17,73:23)   
BK Strakonice-Sojky Pelhřimov115 : 37(35:12,56:17,92:23)   
DBaK-Nobiles Nusle75 : 38(25:12,43:25,50:32)   
Pořadí Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. HB Basket 2 2 0 134 : 76 4
2. BK Levhartice Chomutov 2 2 0 158 : 131 4
3. BSK Jičín 2 1 1 140 : 131 3
4. SLUNETA Ústí nad Labem 2 1 1 115 : 131 3
5. BK Klatovy 1 1 0 46 : 43 2
6. Loko Trutnov 2 0 2 122 : 142 2
7. Basket Slovanka 2 0 2 90 : 119 2
8. USK Praha 1 0 1 29 : 61 1

Česká republika - Belgie

Datum: 10.2.2018
Počet fotek: 21
Počet zobrazení: 525x

Mladší žákyně U14 - Nusle

Datum: 2.12.2017
Počet fotek: 19
Počet zobrazení: 469x

DBaK Plzeň - Mladší žákyně U14

Datum: 18.11.2017
Počet fotek: 80
Počet zobrazení: 551x

Kvalifikace o postup do ligy starších žaček II. kolo

Datum: 12.6.2016
Počet fotek: 75
Počet zobrazení: 894x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Tj Klatovy - Sokol Kladno , BKj Kralupy

Datum: 24.1.2016
Počet fotek: 49
Počet zobrazení: 737x
Autor: Mundl M

Vánoční turnaj Plzeň U14 Dívky

Datum: 26.12.2015
Počet fotek: 57
Počet zobrazení: 782x
Autor: Mundl M

U14 dívky - BK Klatovy - Levhartice Chomotov , BC Slaný

Datum: 31.10.2015
Počet fotek: 34
Počet zobrazení: 942x
Autor: M Mundl

Mladší žákyně U14 - turnaj na USK

Datum: 1.9.2015
Počet fotek: 31
Počet zobrazení: 709x

BK Strakonice - BK Klatovy U14 žačky

Datum: 29.9.2013
Počet fotek: 21
Počet zobrazení: 1560x
Autor: BK Strakonice

AND1cup finále Klatovy 2013

Datum: 16.5.2013
Počet fotek: 47
Počet zobrazení: 1134x
Autor: Rudolf Lang

U14: Zápasy se Spartou a Aritmou

Datum: 9.3.2013
Počet fotek: 31
Počet zobrazení: 1783x
Autor: Diana Schovancová

TABULKA

1.HB Basket4
2.BK Levhartice Chomutov4
3.BSK Jičín3
4.SLUNETA Ústí nad Labem3
5.BK Klatovy2
6.Loko Trutnov2
7.Basket Slovanka2
8.USK Praha1

POSLEDNÍ ZÁPASY

18.1.2020

BK Klatovy46
Basket Slovanka43

19.1.2020

BK Klatovy
USK Praha

PŘÍŠTÍ ZÁPASY

6.kolo - 15.2.2020

BK Klatovy00:00
Loko Trutnov

7.kolo - 16.2.2020

BK Klatovy00:00
BSK Jičín

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Silnice Klatovy a.s.


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace