Muži


Soutěž:

2.liga skupina A   
Český pohár 1. kolo   


Trenéři:

hlavní trenér: Stanislav Křiváček

telefon: 777 552 211

email: krivacek@mlt.cz


Tréninky:

pondělí: Husák, 19:30-21:00

středa: Husák, 19:30-21:00

pátek: Husák, 20:00-21:30


Soubory ke stažení:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sluneta USK Ústí n.L.14.12.2019Hala 6. ZŠ   
BK Klatovy-Jiskra Domažlice14.12.2019SH BK Klatovy   
Tigers Č. Budějovice-Sokol Písek B14.12.2019SH ZŠ Kubatova   
BK Levharti Chomutov -Sokol Žižkov12.12.2019, 19:00Městská sportovní hala   
Příbram-Wolves Radotín14.12.2019ZŠ Březové Hory   
SKB Rokycany-BK Mariánské Lázně14.12.2019Sportovní hala SKB    
2.kolo
Slavoj BK Litoměřice "B"-SKB Rokycany64 : 55(11:14,25:26,44:40)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Mariánské Lázně112 : 57(30:18,58:35,92:49)   
BK Klatovy-Příbram100 : 65(26:19,49:35,70:50)      
Jiskra Domažlice-Wolves Radotín95 : 75(28:12,52:35,74:50)   
Tigers Č. Budějovice-BK Levharti Chomutov 70 : 84(21:26,42:47,58:59)   
Sokol Písek B-Sokol Žižkov80 : 70(20:18,42:37,66:54)   
3.kolo
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Mariánské Lázně142 : 53(31:12,72:23,104:31)   
Sluneta USK Ústí n.L.-SKB Rokycany79 : 66(14:22,35:31,55:45)   
BK Klatovy-Wolves Radotín77 : 74(27:16,45:39,64:50)      
Jiskra Domažlice-Příbram94 : 69(22:23,50:33,73:55)   
Tigers Č. Budějovice-Sokol Žižkov85 : 97(26:24,47:50,70:70)   
Sokol Písek B-BK Levharti Chomutov 80 : 85(15:26,38:43,58:61)   
4.kolo
SKB Rokycany-BK Levharti Chomutov 84 : 90(21:21,41:44,69:69)   
BK Mariánské Lázně-Sokol Žižkov78 : 114(20:24,38:53,62:83)   
Příbram-Tigers Č. Budějovice56 : 80(12:25,23:43,45:55)   
Wolves Radotín-Sokol Písek B106 : 96(31:24,53:50,82:73)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Klatovy80 : 68(19:24,42:33,64:53)   
Sluneta USK Ústí n.L.-Jiskra Domažlice79 : 65(16:12,41:30,62:49)   
5.kolo
SKB Rokycany-Sokol Žižkov72 : 89(13:28,33:43,51:60)   
BK Mariánské Lázně-BK Levharti Chomutov 57 : 113(10:31,22:63,36:90)   
Příbram-Sokol Písek B62 : 78(18:21,30:45,48:60)   
Wolves Radotín-Tigers Č. Budějovice95 : 103(16:18,45:41,68:73)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Jiskra Domažlice84 : 74(28:15,45:32,68:50)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Klatovy80 : 65(14:16,33:30,58:50)   
6.kolo
BK Klatovy-SKB Rokycany77 : 82(26:22,36:38,57:57,73:73)   
Jiskra Domažlice-BK Mariánské Lázně2.11.2019, 18:00Městská sportovní hala   
Tigers Č. Budějovice-Slavoj BK Litoměřice "B"72 : 70(20:13,41:29,56:44)   
Sokol Písek B-Sluneta USK Ústí n.L.92 : 63(35:21,58:36,79:54)   
BK Levharti Chomutov -Příbram126 : 68(38:19,77:36,101:58)   
Sokol Žižkov-Wolves Radotín72 : 77(21:18,39:40,54:56)   
7.kolo
BK Klatovy-BK Mariánské Lázně3.11.2019SH BK Klatovy   
Jiskra Domažlice-SKB Rokycany72 : 83(16:22,36:47,51:65)   
Tigers Č. Budějovice-Sluneta USK Ústí n.L.62 : 79(16:24,34:38,47:58)   
Sokol Písek B-Slavoj BK Litoměřice "B"74 : 70(19:17,33:27,53:50)   
BK Levharti Chomutov -Wolves Radotín103 : 63(34:18,59:33,85:43)   
Sokol Žižkov-Příbram86 : 56(27:8,42:22,65:44)   
8.kolo
SKB Rokycany-Příbram102 : 72(29:22,57:33,80:59)   
BK Mariánské Lázně-Wolves Radotín16.11.2019, 17:00Městská sportovní hala   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Levharti Chomutov 61 : 78(15:20,32:44,48:60)   
Sluneta USK Ústí n.L.-Sokol Žižkov70 : 63(19:23,36:39,53:53)   
BK Klatovy-Tigers Č. Budějovice65 : 63(22:12,40:34,53:48)   
Jiskra Domažlice-Sokol Písek B88 : 70(28:18,46:32,61:50)   
9.kolo
SKB Rokycany-Wolves Radotín79 : 85(21:23,40:39,63:61)   
BK Mariánské Lázně-Příbram17.11.2019, 11:00Městská sportovní hala   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sokol Žižkov62 : 80(17:13,33:29,49:53)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Levharti Chomutov 67 : 77(8:25,38:41,45:65)   
BK Klatovy-Sokol Písek B61 : 66(17:19,33:36,51:47)   
Jiskra Domažlice-Tigers Č. Budějovice104 : 53(29:9,51:20,77:29)   
10.kolo
Tigers Č. Budějovice-SKB Rokycany30.11.2019SH ZŠ Kubatova   
Sokol Písek B-BK Mariánské Lázně30.11.2019Sportovní hala Sokol   
BK Levharti Chomutov -BK Klatovy30.11.2019, 19:30Městská sportovní hala   
Sokol Žižkov-Jiskra Domažlice30.11.2019, 19:00Sokolovna Vyšehrad   
Příbram-Slavoj BK Litoměřice "B"30.11.2019ZŠ Březové Hory   
Wolves Radotín-Sluneta USK Ústí n.L.30.11.2019, 18:00Sportovní hala Černošice   
11.kolo
Tigers Č. Budějovice-BK Mariánské Lázně1.12.2019SH ZŠ Kubatova   
Sokol Písek B-SKB Rokycany1.12.2019, 12:00Sportovní hala Sokol   
BK Levharti Chomutov -Jiskra Domažlice1.12.2019, 10:00Městská sportovní hala   
Sokol Žižkov-BK Klatovy1.12.2019, 11:00Sokolovna Vyšehrad   
Příbram-Sluneta USK Ústí n.L.1.12.2019ZŠ Březové Hory   
Wolves Radotín-Slavoj BK Litoměřice "B"1.12.2019, 17:00Sportovní hala Černošice   
12.kolo
Sluneta USK Ústí n.L.-Slavoj BK Litoměřice "B"15.12.2019hala UJEP   
Jiskra Domažlice-BK Klatovy15.12.2019, 10:00Městská sportovní hala   
Sokol Písek B-Tigers Č. Budějovice15.12.2019Sportovní hala Sokol   
Sokol Žižkov-BK Levharti Chomutov 9.12.2019, 19:15TJ Sokol Žižkov I.   
Wolves Radotín-Příbram15.12.2019, 17:00Sportovní hala Černošice   
BK Mariánské Lázně-SKB Rokycany15.12.2019, 11:00Městská sportovní hala   
13.kolo
BK Mariánské Lázně-Slavoj BK Litoměřice "B"4.1.2020, 17:00Městská sportovní hala   
SKB Rokycany-Sluneta USK Ústí n.L.4.1.2020Sportovní hala SKB    
Wolves Radotín-BK Klatovy4.1.2020, 18:00Sportovní hala Černošice   
Příbram-Jiskra Domažlice4.1.2020ZŠ Březové Hory   
Sokol Žižkov-Tigers Č. Budějovice4.1.2020SH Folimanka   
BK Levharti Chomutov -Sokol Písek B4.1.2020, 18:00Městská sportovní hala   
14.kolo
SKB Rokycany-Slavoj BK Litoměřice "B"5.1.2020Sportovní hala SKB    
BK Mariánské Lázně-Sluneta USK Ústí n.L.5.1.2020, 11:00Městská sportovní hala   
Příbram-BK Klatovy5.1.2020ZŠ Březové Hory   
Wolves Radotín-Jiskra Domažlice5.1.2020, 17:00Sportovní hala Černošice   
BK Levharti Chomutov -Tigers Č. Budějovice5.1.2020, 13:00Městská sportovní hala   
Sokol Žižkov-Sokol Písek B5.1.2020SH Folimanka   
15.kolo
Sokol Žižkov-SKB Rokycany18.1.2020SH Folimanka   
BK Levharti Chomutov -BK Mariánské Lázně18.1.2020Městská sportovní hala   
Sokol Písek B-Příbram18.1.2020Sportovní hala Sokol   
Tigers Č. Budějovice-Wolves Radotín18.1.2020SH ZŠ Kubatova   
Jiskra Domažlice-Slavoj BK Litoměřice "B"18.1.2020, 18:00Městská sportovní hala   
BK Klatovy-Sluneta USK Ústí n.L.18.1.2020SH BK Klatovy   
16.kolo
BK Levharti Chomutov -SKB Rokycany19.1.2020, 09:00Městská sportovní hala   
Sokol Žižkov-BK Mariánské Lázně19.1.2020SH Folimanka   
Tigers Č. Budějovice-Příbram19.1.2020SH ZŠ Kubatova   
Sokol Písek B-Wolves Radotín19.1.2020Sportovní hala Sokol   
BK Klatovy-Slavoj BK Litoměřice "B"19.1.2020SH BK Klatovy   
Jiskra Domažlice-Sluneta USK Ústí n.L.19.1.2020, 10:00Městská sportovní hala   
17.kolo
BK Mariánské Lázně-BK Klatovy1.2.2020, 17:00Městská sportovní hala   
SKB Rokycany-Jiskra Domažlice1.2.2020Sportovní hala SKB    
Sluneta USK Ústí n.L.-Tigers Č. Budějovice1.2.2020hala UJEP   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sokol Písek B1.2.2020Hala 6. ZŠ   
Wolves Radotín-BK Levharti Chomutov 1.2.2020, 18:00Sportovní hala Černošice   
Příbram-Sokol Žižkov1.2.2020ZŠ Březové Hory   
18.kolo
SKB Rokycany-BK Klatovy2.2.2020Sportovní hala SKB    
BK Mariánské Lázně-Jiskra Domažlice2.2.2020, 11:00Městská sportovní hala   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Tigers Č. Budějovice2.2.2020Hala 6. ZŠ   
Sluneta USK Ústí n.L.-Sokol Písek B2.2.2020hala UJEP   
Příbram-BK Levharti Chomutov 2.2.2020ZŠ Březové Hory   
Wolves Radotín-Sokol Žižkov2.2.2020, 17:00Sportovní hala Černošice   
19.kolo
Wolves Radotín-SKB Rokycany15.2.2020, 18:00Sportovní hala Černošice   
Příbram-BK Mariánské Lázně15.2.2020ZŠ Březové Hory   
Sokol Žižkov-Slavoj BK Litoměřice "B"15.2.2020SH Folimanka   
BK Levharti Chomutov -Sluneta USK Ústí n.L.15.2.2020, 19:30Městská sportovní hala   
Sokol Písek B-BK Klatovy15.2.2020Sportovní hala Sokol   
Tigers Č. Budějovice-Jiskra Domažlice15.2.2020SH ZŠ Kubatova   
20.kolo
Příbram-SKB Rokycany16.2.2020ZŠ Březové Hory   
Wolves Radotín-BK Mariánské Lázně16.2.2020, 17:00Sportovní hala Černošice   
BK Levharti Chomutov -Slavoj BK Litoměřice "B"16.2.2020, 10:00Městská sportovní hala   
Sokol Žižkov-Sluneta USK Ústí n.L.16.2.2020SH Folimanka   
Tigers Č. Budějovice-BK Klatovy16.2.2020SH ZŠ Kubatova   
Sokol Písek B-Jiskra Domažlice16.2.2020Sportovní hala Sokol   
21.kolo
BK Mariánské Lázně-Tigers Č. Budějovice29.2.2020, 17:00Městská sportovní hala   
SKB Rokycany-Sokol Písek B29.2.2020Sportovní hala SKB    
Jiskra Domažlice-BK Levharti Chomutov 29.2.2020, 18:00Městská sportovní hala   
BK Klatovy-Sokol Žižkov29.2.2020SH BK Klatovy   
Sluneta USK Ústí n.L.-Příbram29.2.2020hala UJEP   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Wolves Radotín29.2.2020Hala 6. ZŠ   
22.kolo
SKB Rokycany-Tigers Č. Budějovice1.3.2020Sportovní hala SKB    
BK Mariánské Lázně-Sokol Písek B1.3.2020, 11:00Městská sportovní hala   
BK Klatovy-BK Levharti Chomutov 1.3.2020SH BK Klatovy   
Jiskra Domažlice-Sokol Žižkov1.3.2020, 10:00Městská sportovní hala   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Příbram1.3.2020Hala 6. ZŠ   
Sluneta USK Ústí n.L.-Wolves Radotín1.3.2020hala UJEP   
1.kolo
Sokol Kbely-Sokol Žižkov77 : 101(13:27,37:49,63:82)   
BK Kladno-Sluneta USK Ústí n.L.54 : 70(18:23,29:38,36:55)   
BK Mariánské Lázně-Slavoj BK Litoměřice "B"76 : 128(17:39,31:79,53:101)   
BK Levharti Chomutov -BA LYNX Liberec80 : 53(18:16,38:25,61:39)   
Příbram-BC Benešov68 : 74(18:12,36:33,53:53)   
BK Klatovy-SKB Rokycany79 : 84(16:22,41:39,67:62)      
TJ HÁJE - JM A-Tesla Pardubice84 : 74(21:29,54:55,71:70)   
Sokol Kutná Hora-BVK Holice 72 : 70(20:23,32:44,51:52)   
GBA Lions J. Hradec B-BK NAPOS Vysoká n.L.72 : 65(27:18,37:32,56:48)   
TJ Jiskra Kyjov-KK Val. Meziříčí67 : 66(19:20,42:36,53:51)   
Slavia Kroměříž-SK Žabovřesky99 : 79(23:18,53:43,75:55)   
Slovan Č. Pole Brno-BK Vlci Žďár72 : 82(14:21,39:40,56:58)   
VŠB Ostrava-Sokol Karviná73 : 78(12:10,26:35,51:49)   
SA IMA Brno-UP Olomouc84 : 63(22:9,44:27,66:44)   
2.kolo
Sokol Žižkov-GEOSAN Kolín63 : 116(18:27,37:65,50:92)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Loko Plzeň70 : 80(9:18,24:39,62:42)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sokol Písek77 : 79(23:17,38:44,62:62)   
BK Levharti Chomutov -Slavoj Litoměřice85 : 58(15:9,38:28,60:46)   
BC Benešov-GBA Lions J. Hradec87 : 88(25:8,40:34,66:64)   
SKB Rokycany-Sokol Pražský101 : 107(20:29,44:55,77:90)   
YDEA KONDOR-Sokol Vyšehrad71 : 80(15:27,28:45,38:61)   
TJ HÁJE - JM A-Kingspan Královští sokoli71 : 122(20:27,32:66,51:96)   
Sokol Kutná Hora-mmcité1 Basket Brno38 : 117(9:29,17:63,30:91)   
GBA Lions J. Hradec B-BK Pardubice74 : 88(20:15,31:39,51:65)   
TJ Jiskra Kyjov-SKB Zlín65 : 80(20:18,31:40,44:59)   
SA KOMFORT Brno-BC Nový Jičín101 : 86(27:24,59:44,79:62)   
Slavia Kroměříž-Snakes Ostrava91 : 86(13:24,36:51,69:68,82:82)   
BK Vlci Žďár-BK Opava "B"61 : 83(15:23,30:44,40:53)   
Sokol Karviná-Basket Opava 201075 : 81(17:21,44:46,61:68)   
SA IMA Brno-NH Ostrava46 : 92(20:22,28:47,36:68)   
3.kolo
BK Loko Plzeň-GEOSAN Kolín57 : 110(19:30,31:54,48:78)   
BK Levharti Chomutov -Sokol Písek3.12.2019, 19:00Městská sportovní hala   
Sokol Pražský-GBA Lions J. Hradec4.12.2019Sokol pražský   
Sokol Vyšehrad-Kingspan Královští sokoli4.12.2019Sokolovna Vyšehrad   
BK Pardubice-mmcité1 Basket Brno4.12.2019Hala BK Pardubice, V Ráji 311   
SA KOMFORT Brno-SKB Zlín4.12.2019SH Morenda   
Slavia Kroměříž-BK Opava "B"4.12.2019Hala TJ Slavia   
Basket Opava 2010-NH Ostrava3.12.2019, 20:10Víceúčelová hala Opava   
Pořadí Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. BK Levharti Chomutov 8 8 0 756 : 550 16
2. Sluneta USK Ústí n.L. 8 6 2 629 : 547 14
3. Sokol Žižkov 8 5 3 671 : 580 13
4. Sokol Písek B 8 5 3 636 : 605 13
5. Slavoj BK Litoměřice "B" 8 4 4 633 : 554 12
6. Jiskra Domažlice 7 4 3 592 : 513 11
7. SKB Rokycany 8 3 5 623 : 628 11
8. Tigers Č. Budějovice 8 3 5 588 : 650 11
9. BK Klatovy 7 3 4 513 : 510 10
10. Wolves Radotín 7 3 4 575 : 625 10
11. Příbram 7 0 7 448 : 666 7
12. BK Mariánské Lázně 4 0 4 245 : 481 4

Muži A - BK Příbram

Datum: 5.10.2019
Počet fotek: 31
Počet zobrazení: 183x

Muži - BK Mariánské Lázně a Rokycany

Datum: 12.1.2019
Počet fotek: 71
Počet zobrazení: 310x

Klatovy - Rokycany - play-off A

Datum: 24.3.2018
Počet fotek: 47
Počet zobrazení: 341x
Autor: Mundl M

Muži - BK Kladno

Datum: 28.1.2018
Počet fotek: 49
Počet zobrazení: 620x

Pohár SF

Datum: 30.9.2017
Počet fotek: 28
Počet zobrazení: 419x
Autor: ing.Svojanovský

BK Klatovy-Thermia K. Vary

Datum: 4.3.2017
Počet fotek: 106
Počet zobrazení: 406x
Autor: Mundl M

MUŽI Český pohár - BK Klatovy - BK JIP Pardubice

Datum: 30.11.2016
Počet fotek: 133
Počet zobrazení: 513x
Autor: Mundl M

BK Klatovy - BK JIP Pardubice - Český pohár muži

Datum: 30.11.2016
Počet fotek: 286
Počet zobrazení: 781x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži doma

Datum: 15.11.2016
Počet fotek: 62
Počet zobrazení: 560x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži na Foli a Kladně

Datum: 31.10.2016
Počet fotek: 60
Počet zobrazení: 470x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži začali vítězstvími.

Datum: 3.10.2016
Počet fotek: 80
Počet zobrazení: 523x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži - příprava v Plzni.

Datum: 21.9.2016
Počet fotek: 5
Počet zobrazení: 514x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži

Datum: 14.2.2016
Počet fotek: 90
Počet zobrazení: 620x

Muži s Domažlicemi

Datum: 21.12.2015
Počet fotek: 86
Počet zobrazení: 639x
Autor: Ing.Svojanovský

BK Klatovy - Jiskra Domažlice

Datum: 20.12.2015
Počet fotek: 35
Počet zobrazení: 578x
Autor: Mundl M

Muži

Datum: 7.12.2015
Počet fotek: 96
Počet zobrazení: 580x

Muži turnaj

Datum: 5.10.2015
Počet fotek: 39
Počet zobrazení: 638x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

Muži v Berouně

Datum: 20.9.2015
Počet fotek: 17
Počet zobrazení: 660x

BK Klatovy A - Jiskra Domažlice - krajský přebor I. třída muži

Datum: 24.1.2015
Počet fotek: 17
Počet zobrazení: 2033x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

BK Klatovy A - Loko Plzeň C - krajský přebor mužů

Datum: 10.1.2015
Počet fotek: 13
Počet zobrazení: 849x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži A - BK Loko Plzeň C

Datum: 10.1.2015
Počet fotek: 28
Počet zobrazení: 924x

Béčko zdolalo áčko.

Datum: 22.11.2014
Počet fotek: 46
Počet zobrazení: 904x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

MUŽI

Datum: 5.10.2014
Počet fotek: 31
Počet zobrazení: 1003x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

BK Klatovy A - Loko Plzeň C - krajský pohár mužů

Datum: 20.9.2014
Počet fotek: 59
Počet zobrazení: 1182x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži BK Klatovy - BK Teplice

Datum: 30.11.2013
Počet fotek: 94
Počet zobrazení: 1233x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

BK Klatovy - BK Sokolov - kvalifikace o postup do 2.ligy

Datum: 3.5.2013
Počet zobrazení: 15362x

BK Klatovy - BK Sokolov muži

Datum: 3.5.2013
Počet fotek: 292
Počet zobrazení: 1538x
Autor: Rudolf Lang

Muži BK Klatovy - BK Holýšov

Datum: 13.4.2013
Počet fotek: 71
Počet zobrazení: 1233x
Autor: Rudolf Lang

Muži BK Klatovy - Jiskra Domažlice

Datum: 12.4.2013
Počet fotek: 155
Počet zobrazení: 1229x
Autor: Rudolf Lang

Muži doma Rokycany, Beroun

Datum: 0.0.0000
Počet fotek: 87
Počet zobrazení: 485x
Autor: Ing.Svojanovský

TABULKA

1.BK Levharti Chomutov 16
2.Sluneta USK Ústí n.L.14
3.Sokol Žižkov13
4.Sokol Písek B13
5.Slavoj BK Litoměřice "B"12
6.Jiskra Domažlice11
7.SKB Rokycany11
8.Tigers Č. Budějovice11
9.BK Klatovy10
10.Wolves Radotín10
11.Příbram7
12.BK Mariánské Lázně4

POSLEDNÍ ZÁPASY

16.11.2019

BK Klatovy65
Tigers Č. Budějovice63

17.11.2019

BK Klatovy61
Sokol Písek B66

PŘÍŠTÍ ZÁPASY

10.kolo - 30.11.2019

BK Levharti Chomutov 19:30
BK Klatovy

11.kolo - 1.12.2019

Sokol Žižkov11:00
BK Klatovy

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Silnice Klatovy a.s.


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace