Muži


Soutěž:

2.liga skupina A   
Český pohár 2.kolo   
Český pohár 3.kolo   


Trenéři:

hlavní trenér: Zdeněk Chalupecký

telefon: 775 736 101

email: chalupeckyz@seznam.cz


Tréninky:

úterý: Husák, 19:30-21:00

středa: Husák, 19:30-21:00

pátek: Husák, 19:30-21:00


Soubory ke stažení:

Andrle Jakub

Andrle Jakub

Datum narození: 30.3.1998

Výška/Váha: 170 / 50

Post:

Aušprunk Karel

Aušprunk Karel

Datum narození: 1994

Výška/Váha: 202 / 98

Post:

Baselides Petr

Baselides Petr

Datum narození: 14.7.2000

Výška/Váha: 189 / 72

Post:

Bernas Tomáš

Bernas Tomáš

Datum narození: 28.2.1993

Výška/Váha: 192 / 94

Post:

Chobot Ondřej

Chobot Ondřej

Datum narození: 16.7.1998

Výška/Váha: 181 / 58

Post:

Dvořák Radim

Dvořák Radim

Datum narození: 8.12.1993

Výška/Váha: 187 / 87

Post:

Johánek Marek

Johánek Marek

Datum narození: 26.7.1993

Výška/Váha: 193 / 84

Post:

Kadlec Jakub

Kadlec Jakub

Datum narození: 14.9.1994

Výška/Váha: 210 / 80

Post:

Kohout Radek

Kohout Radek

Datum narození: 30.7.2000

Výška/Váha: 185 / 64

Post:

Kopecký Nikolas

Kopecký Nikolas

Datum narození: 12.10.2000

Výška/Váha: 179 / 62

Post:

Křiváček Jan

Křiváček Jan

Datum narození: 13.4.1996

Výška/Váha: 181 / 78

Post:

Kuneš Jan

Kuneš Jan

Datum narození: 25.3.1993

Výška/Váha: 196 / 87

Post:

Sazama Jan

Sazama Jan

Datum narození: 9.4.1993

Výška/Váha: 185 / 70

Post:

Vondra Pavel

Vondra Pavel

Datum narození: 1994

Výška/Váha: 203 / 106

Post:

Zeman Zdeněk

Zeman Zdeněk

Datum narození: 8.4.1994

Výška/Váha: 188 / 96

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
Sluneta USK Ústí n.L.-Slavoj BK Litoměřice "B"6.1.2018, 20:00hala UJEP   
Sokol Písek B-BC Benešov77 : 86(24:27,45:47,63:70)   
Jiskra Domažlice-BK Klatovy88 : 60(24:15,43:24,67:41)   
Wolves Radotín-Sokol Vyšehrad16.12.2017, 19:00Sportovní hala Černošice   
BC Slaný-BK Kladno74 : 82(19:14,28:39,44:62)   
SKB Rokycany-BK Mariánské Lázně91 : 65(22:16,44:25,75:45)   
2.kolo
Sluneta USK Ústí n.L.-SKB Rokycany49 : 75(16:16,28:39,40:53)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Mariánské Lázně64 : 73(12:14,28:44,43:60)   
Sokol Písek B-BC Slaný0 : 20(0:0)   
BC Benešov-BK Kladno80 : 49(15:15,36:31,59:40)   
Jiskra Domažlice-Wolves Radotín74 : 54(23:19,38:22,49:36)   
BK Klatovy-Sokol Vyšehrad61 : 68(20:14,37:33,50:55)      
3.kolo
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Mariánské Lázně69 : 60(15:10,31:31,45:43)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-SKB Rokycany76 : 58(16:22,34:30,56:43)   
Sokol Písek B-BK Kladno0 : 20(0:0)   
BC Benešov-BC Slaný92 : 53(21:7,44:22,65:37)   
Jiskra Domažlice-Sokol Vyšehrad68 : 80(8:21,37:28,47:63)   
BK Klatovy-Wolves Radotín63 : 71(20:20,35:36,48:56)      
4.kolo
SKB Rokycany-Wolves Radotín109 : 67(23:19,51:34,81:46)   
BK Mariánské Lázně-Sokol Vyšehrad59 : 88(17:20,27:35,44:59)   
BC Slaný-Jiskra Domažlice48 : 75(11:18,15:37,34:58)   
BK Kladno-BK Klatovy65 : 50(18:11,30:31,43:42)      
Sluneta USK Ústí n.L.-Sokol Písek B78 : 53(13:9,30:27,55:42)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BC Benešov72 : 65(14:18,33:35,55:46)   
5.kolo
SKB Rokycany-Sokol Vyšehrad82 : 61(28:14,46:26,72:36)   
BK Mariánské Lázně-Wolves Radotín89 : 83(18:23,49:50,65:64)   
BC Slaný-BK Klatovy56 : 83(9:22,26:42,40:63)      
BK Kladno-Jiskra Domažlice56 : 72(15:19,33:36,42:56)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BC Benešov64 : 72(13:16,31:36,47:60)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sokol Písek B71 : 69(20:19,36:38,60:45)   
6.kolo
Sokol Písek B-SKB Rokycany66 : 90(18:19,24:46,46:70)   
BC Benešov-BK Mariánské Lázně88 : 71(27:7,56:32,72:48)   
Jiskra Domažlice-Sluneta USK Ústí n.L.71 : 77(14:21,31:31,53:52)   
BK Klatovy-Slavoj BK Litoměřice "B"68 : 61(20:11,35:30,51:41)      
BK Klatovy-Slavoj BK Litoměřice "B"68 : 61(20:11,35:30,51:41)      
Wolves Radotín-BC Slaný87 : 69(21:16,37:39,61:60)   
Sokol Vyšehrad-BK Kladno82 : 57(18:10,40:30,60:49)   
7.kolo
Sokol Písek B-BK Mariánské Lázně97 : 82(32:28,51:54,72:58)   
BC Benešov-SKB Rokycany69 : 85(20:25,42:44,56:60)   
Jiskra Domažlice-Slavoj BK Litoměřice "B"70 : 68(18:12,36:27,56:52)   
BK Klatovy-Sluneta USK Ústí n.L.59 : 60(17:20,35:37,50:46)      
BK Klatovy-Sluneta USK Ústí n.L.59 : 60(17:20,35:37,50:46)      
Wolves Radotín-BK Kladno98 : 85(22:17,47:41,65:66)   
Sokol Vyšehrad-BC Slaný121 : 45(31:12,71:21,92:41)   
8.kolo
SKB Rokycany-BC Slaný116 : 63(26:11,56:29,90:42)   
BK Mariánské Lázně-BK Kladno83 : 68(22:20,41:35,60:56)   
Sluneta USK Ústí n.L.-Wolves Radotín79 : 68(21:20,44:36,63:52)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sokol Vyšehrad61 : 69(13:11,29:26,44:51)   
Sokol Písek B-Jiskra Domažlice73 : 90(23:24,38:42,50:67)   
BC Benešov-BK Klatovy107 : 86(40:20,67:42,85:62)      
9.kolo
SKB Rokycany-BK Kladno92 : 45(28:9,46:16,65:32)   
BK Mariánské Lázně-BC Slaný90 : 70(24:15,48:33,71:51)   
Sluneta USK Ústí n.L.-Sokol Vyšehrad58 : 67(16:12,31:28,45:37)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Wolves Radotín70 : 76(23:19,39:42,53:61)   
Sokol Písek B-BK Klatovy85 : 56(21:15,41:30,60:46)      
BC Benešov-Jiskra Domažlice73 : 66(21:14,45:31,56:47)   
10.kolo
Jiskra Domažlice-SKB Rokycany93 : 90(19:25,44:48,76:67)   
BK Klatovy-BK Mariánské Lázně74 : 57(19:13,44:28,61:39)   
Wolves Radotín-Sokol Písek B75 : 74(18:12,42:40,65:52)   
Sokol Vyšehrad-BC Benešov92 : 75(28:20,49:40,62:60)   
BC Slaný-Sluneta USK Ústí n.L.62 : 73(24:9,32:31,54:51)   
BK Kladno-Slavoj BK Litoměřice "B"53 : 69(12:11,19:28,37:42)   
11.kolo
Jiskra Domažlice-BK Mariánské Lázně97 : 51(25:6,46:17,70:32)   
BK Klatovy-SKB Rokycany60 : 62(15:15,37:34,54:46)   
Wolves Radotín-BC Benešov60 : 68(9:22,24:34,43:50)   
Sokol Vyšehrad-Sokol Písek B79 : 65(18:20,37:32,63:42)   
BC Slaný-Slavoj BK Litoměřice "B"67 : 80(20:17,32:38,50:58)   
BK Kladno-Sluneta USK Ústí n.L.62 : 63(17:9,29:24,38:38)   
12.kolo
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sluneta USK Ústí n.L.59 : 68(17:18,30:31,42:53)   
BC Benešov-Sokol Písek B17.12.2017, 13:30SH Benešov   
BK Klatovy-Jiskra Domažlice56 : 69(14:10,26:35,41:52)   
Sokol Vyšehrad-Wolves Radotín17.12.2017, 17:00Sokolovna Vyšehrad   
BK Kladno-BC Slaný70 : 76(25:17,45:37,50:51)   
BK Mariánské Lázně-SKB Rokycany84 : 113(20:27,34:58,51:86)   
13.kolo
BK Mariánské Lázně-Sluneta USK Ústí n.L.13.1.2018, 17:00Městská sportovní hala   
SKB Rokycany-Slavoj BK Litoměřice "B"13.1.2018Sportovní hala SKB    
BK Kladno-Sokol Písek B13.1.2018SH Kladno (Zimní stadion)   
BC Slaný-BC Benešov13.1.2018, 18:00Víceúčelová sportovní hala    
Sokol Vyšehrad-Jiskra Domažlice13.1.2018Sokolovna Vyšehrad   
Wolves Radotín-BK Klatovy13.1.2018Sportovní hala Černošice   
14.kolo
SKB Rokycany-Sluneta USK Ústí n.L.14.1.2018Sportovní hala SKB    
BK Mariánské Lázně-Slavoj BK Litoměřice "B"14.1.2018, 11:00Městská sportovní hala   
BC Slaný-Sokol Písek B14.1.2018, 14:00Víceúčelová sportovní hala    
BK Kladno-BC Benešov14.1.2018SH Kladno (Zimní stadion)   
Wolves Radotín-Jiskra Domažlice14.1.2018Sportovní hala Černošice   
Sokol Vyšehrad-BK Klatovy14.1.2018Sokolovna Vyšehrad   
15.kolo
Sokol Vyšehrad-SKB Rokycany27.1.2018Sokolovna Vyšehrad   
Wolves Radotín-BK Mariánské Lázně27.1.2018Sportovní hala Černošice   
BK Klatovy-BC Slaný27.1.2018SH BK Klatovy   
Jiskra Domažlice-BK Kladno27.1.2018, 18:00Městská sportovní hala   
BC Benešov-Sluneta USK Ústí n.L.27.1.2018SH Benešov   
Sokol Písek B-Slavoj BK Litoměřice "B"27.1.2018, 17:00Hala 7. ZŠ Helsinská   
16.kolo
Wolves Radotín-SKB Rokycany28.1.2018Sportovní hala Černošice   
Sokol Vyšehrad-BK Mariánské Lázně28.1.2018Sokolovna Vyšehrad   
Jiskra Domažlice-BC Slaný28.1.2018, 10:00Městská sportovní hala   
BK Klatovy-BK Kladno28.1.2018SH BK Klatovy   
Sokol Písek B-Sluneta USK Ústí n.L.28.1.2018, 10:00Hala 7. ZŠ Helsinská   
BC Benešov-Slavoj BK Litoměřice "B"28.1.2018SH Benešov   
17.kolo
BK Mariánské Lázně-Sokol Písek B10.2.2018, 17:00Městská sportovní hala   
SKB Rokycany-BC Benešov10.2.2018Sportovní hala SKB    
Slavoj BK Litoměřice "B"-Jiskra Domažlice10.2.2018Hala 6. ZŠ   
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Klatovy10.2.2018hala UJEP   
BK Kladno-Wolves Radotín10.2.2018SH Kladno (Zimní stadion)   
BC Slaný-Sokol Vyšehrad10.2.2018, 18:00Víceúčelová sportovní hala    
18.kolo
SKB Rokycany-Sokol Písek B11.2.2018Sportovní hala SKB    
BK Mariánské Lázně-BC Benešov11.2.2018, 11:00Městská sportovní hala   
Sluneta USK Ústí n.L.-Jiskra Domažlice11.2.2018hala UJEP   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Klatovy11.2.2018Hala 6. ZŠ   
BC Slaný-Wolves Radotín11.2.2018, 11:00Víceúčelová sportovní hala    
BK Kladno-Sokol Vyšehrad11.2.2018SH Kladno (Zimní stadion)   
19.kolo
BK Kladno-SKB Rokycany24.2.2018SH Kladno (Zimní stadion)   
BC Slaný-BK Mariánské Lázně24.2.2018, 18:00Víceúčelová sportovní hala    
Sokol Vyšehrad-Sluneta USK Ústí n.L.24.2.2018Sokolovna Vyšehrad   
Wolves Radotín-Slavoj BK Litoměřice "B"24.2.2018Sportovní hala Černošice   
BK Klatovy-Sokol Písek B24.2.2018SH BK Klatovy   
Jiskra Domažlice-BC Benešov24.2.2018, 18:00Městská sportovní hala   
20.kolo
BC Slaný-SKB Rokycany25.2.2018, 11:00Víceúčelová sportovní hala    
BK Kladno-BK Mariánské Lázně25.2.2018SH Kladno (Zimní stadion)   
Wolves Radotín-Sluneta USK Ústí n.L.25.2.2018Sportovní hala Černošice   
Sokol Vyšehrad-Slavoj BK Litoměřice "B"25.2.2018Sokolovna Vyšehrad   
Jiskra Domažlice-Sokol Písek B25.2.2018, 10:00Městská sportovní hala   
BK Klatovy-BC Benešov25.2.2018SH BK Klatovy   
21.kolo
BK Mariánské Lázně-Jiskra Domažlice10.3.2018, 17:00Městská sportovní hala   
SKB Rokycany-BK Klatovy10.3.2018Sportovní hala SKB    
BC Benešov-Wolves Radotín10.3.2018SH Benešov   
Sokol Písek B-Sokol Vyšehrad10.3.2018, 17:00Hala 7. ZŠ Helsinská   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BC Slaný10.3.2018Hala 6. ZŠ   
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Kladno10.3.2018hala UJEP   
22.kolo
SKB Rokycany-Jiskra Domažlice11.3.2018Sportovní hala SKB    
BK Mariánské Lázně-BK Klatovy11.3.2018, 11:00Městská sportovní hala   
Sokol Písek B-Wolves Radotín11.3.2018, 10:00Hala 7. ZŠ Helsinská   
BC Benešov-Sokol Vyšehrad11.3.2018SH Benešov   
Sluneta USK Ústí n.L.-BC Slaný11.3.2018hala UJEP   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Kladno11.3.2018Hala 6. ZŠ   
1.kolo
BK Mariánské Lázně-BC Slaný78 : 69(24:12,43:25,59:41)   
BA LYNX Liberec-Sluneta USK Ústí n.L.84 : 61(22:13,39:33,63:50)   
Slovan Černá Pole-Fio banka J. Hradec B63 : 66(19:23,37:36,49:46)   
BK Krnov-TJ Šumperk73 : 55(18:11,39:30,53:39)   
2.kolo
Sokol Vyšehrad-Jiskra Domažlice65 : 62(13:7,32:29,44:48)   
BK Mariánské Lázně-SKB Rokycany56 : 82(14:13,27:39,40:54)   
BA LYNX Liberec-Slavoj BK Litoměřice "B"65 : 66(16:19,36:38,52:50)   
Stavební fakulta A-BK Klatovy72 : 76(10:23,34:40,50:58)   
Sokol Kutná Hora-BK Kladno78 : 73(20:27,37:43,49:56)   
Sokol Písek B-Sokol Kbely77 : 81(16:16,37:42,68:58)   
Basket Poděbrady -BC Benešov67 : 77(17:24,29:39,50:53)   
BVK Holice -Fio banka J. Hradec B112 : 63(33:15,61:35,87:52)   
Tesla Pardubice-BK Přelouč48 : 73(13:14,20:30,40:46)   
BK Lipník-VŠB Ostrava58 : 90(4:15,17:42,32:67)   
BK Krnov-BK Hladnov83 : 101(15:28,41:55,58:78)   
BK NAPOS Vysoká n.L.-Sokol Karviná76 : 80(23:19,35:41,55:57)   
3.kolo
Sokol Vyšehrad-Slavoj Litoměřice64 : 71(16:15,30:39,42:47)   
SKB Rokycany-Sokol Pražský64 : 84(22:27,38:46,47:70)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Loko Plzeň47 : 74(14:17,28:35,35:57)   
BK Klatovy-Sokol Písek36 : 85(11:33,18:52,28:66)   
Sokol Kutná Hora-Basketbal Olomouc71 : 95(17:28,29:51,50:68)   
Sokol Kbely-UP Olomouc89 : 92(20:36,46:58,74:74)   
BC Benešov-Sokol Šlapanice63 : 78(14:14,24:31,49:53)   
BVK Holice -BC Nový Jičín65 : 75(20:23,36:38,44:59)   
BK Přelouč-KK Val. Meziříčí80 : 74(17:20,35:36,58:53)   
VŠB Ostrava-BK Opava "B"100 : 59(24:21,46:36,74:52)   
BK Hladnov-SKB Zlín84 : 72(12:19,31:35,57:51)   
Sokol Karviná-Start Havířov20 : 0(0:0)   
4.kolo
Slavoj Litoměřice-USK Praha60 : 80(17:23,35:39,46:66)   
Sokol Pražský-BK ARMEX Děčín71 : 95(24:29,39:53,57:75)   
BK Loko Plzeň-SLUNETA Ústí nad Labem46 : 113(13:26,31:54,40:80)   
Sokol Písek-Fio banka J. Hradec86 : 81(20:20,32:42,55:61)   
Basketbal Olomouc-Královští sokoli87 : 101(21:26,43:59,68:84)   
UP Olomouc-GEOSAN Kolín48 : 101(14:40,27:57,42:82)   
Sokol Šlapanice-BK JIP Pardubice57 : 105(14:26,23:50,39:79)   
BC Nový Jičín-mmcité+ Brno48 : 81(12:20,33:44,40:67)   
BK Přelouč-ČEZ Basketball Nymburk55 : 136(12:37,17:69,37:101)   
VŠB Ostrava-NH Ostrava61 : 85(14:21,29:47,47:66)   
BK Hladnov-Olomoucko53 : 113(15:28,33:51,39:83)   
Sokol Karviná-BK Opava38 : 134(11:45,18:73,27:103)   
5.kolo
BK ARMEX Děčín-USK Praha77 : 83(17:26,41:50,63:66)   
USK Praha-BK ARMEX Děčín21.12.2017, 19:30SH Folimanka   
Sokol Písek-SLUNETA Ústí nad Labem87 : 123(22:34,43:69,66:99)   
Královští sokoli-GEOSAN Kolín85 : 98(27:24,53:50,66:81)   
mmcité+ Brno-BK JIP Pardubice74 : 83(25:23,47:33,55:60)   
BK JIP Pardubice-mmcité+ Brno20.12.2017, 19:00hala Sportovní gymnázium   
NH Ostrava-ČEZ Basketball Nymburk12.1.2018, 17:30SH Ostrava-Tatran   
ČEZ Basketball Nymburk-NH Ostrava0.0.0000Sportovní centrum ČUS Nymburk   
Olomoucko-BK Opava20.12.2017, 17:30Sportcentrum - DDM   
BK Opava-Olomoucko10.1.2018, 18:00Víceúčelová hala Opava   
Pořadí Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. SKB Rokycany 12 10 2 1063 : 798 22
2. Jiskra Domažlice 12 9 3 933 : 786 21
3. Sokol Vyšehrad 10 9 1 807 : 631 19
4. BC Benešov 11 8 3 875 : 775 19
5. Sluneta USK Ústí n.L. 11 8 3 738 : 708 19
6. Slavoj BK Litoměřice "B" 11 5 6 751 : 736 16
7. BK Mariánské Lázně 12 4 8 864 : 1002 16
8. Wolves Radotín 10 5 5 739 : 780 15
9. BK Klatovy 12 3 9 776 : 849 15
10. BK Kladno 12 3 9 712 : 839 15
11. BC Slaný 12 2 10 703 : 969 14
12. Sokol Písek B 11 2 9 659 : 747 13

Pohár SF

Datum: 30.9.2017
Počet fotek: 28
Počet zobrazení: 160x
Autor: ing.Svojanovský

BK Klatovy-Thermia K. Vary

Datum: 4.3.2017
Počet fotek: 106
Počet zobrazení: 205x
Autor: Mundl M

MUŽI Český pohár - BK Klatovy - BK JIP Pardubice

Datum: 30.11.2016
Počet fotek: 133
Počet zobrazení: 308x
Autor: Mundl M

BK Klatovy - BK JIP Pardubice - Český pohár muži

Datum: 30.11.2016
Počet fotek: 286
Počet zobrazení: 521x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži doma

Datum: 15.11.2016
Počet fotek: 62
Počet zobrazení: 352x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži na Foli a Kladně

Datum: 31.10.2016
Počet fotek: 60
Počet zobrazení: 306x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži začali vítězstvími.

Datum: 3.10.2016
Počet fotek: 80
Počet zobrazení: 339x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži - příprava v Plzni.

Datum: 21.9.2016
Počet fotek: 5
Počet zobrazení: 313x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži

Datum: 14.2.2016
Počet fotek: 90
Počet zobrazení: 445x

Muži s Domažlicemi

Datum: 21.12.2015
Počet fotek: 86
Počet zobrazení: 405x
Autor: Ing.Svojanovský

BK Klatovy - Jiskra Domažlice

Datum: 20.12.2015
Počet fotek: 35
Počet zobrazení: 384x
Autor: Mundl M

Muži

Datum: 7.12.2015
Počet fotek: 96
Počet zobrazení: 381x

Muži turnaj

Datum: 5.10.2015
Počet fotek: 39
Počet zobrazení: 458x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

Muži v Berouně

Datum: 20.9.2015
Počet fotek: 17
Počet zobrazení: 476x

BK Klatovy A - Jiskra Domažlice - krajský přebor I. třída muži

Datum: 24.1.2015
Počet fotek: 17
Počet zobrazení: 1767x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

BK Klatovy A - Loko Plzeň C - krajský přebor mužů

Datum: 10.1.2015
Počet fotek: 13
Počet zobrazení: 599x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži A - BK Loko Plzeň C

Datum: 10.1.2015
Počet fotek: 28
Počet zobrazení: 728x

Béčko zdolalo áčko.

Datum: 22.11.2014
Počet fotek: 46
Počet zobrazení: 726x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

MUŽI

Datum: 5.10.2014
Počet fotek: 31
Počet zobrazení: 795x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

BK Klatovy A - Loko Plzeň C - krajský pohár mužů

Datum: 20.9.2014
Počet fotek: 59
Počet zobrazení: 1002x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži BK Klatovy - BK Teplice

Datum: 30.11.2013
Počet fotek: 94
Počet zobrazení: 1046x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

BK Klatovy - BK Sokolov - kvalifikace o postup do 2.ligy

Datum: 3.5.2013
Počet zobrazení: 15172x

BK Klatovy - BK Sokolov muži

Datum: 3.5.2013
Počet fotek: 292
Počet zobrazení: 1307x
Autor: Rudolf Lang

Muži BK Klatovy - BK Holýšov

Datum: 13.4.2013
Počet fotek: 71
Počet zobrazení: 1049x
Autor: Rudolf Lang

Muži BK Klatovy - Jiskra Domažlice

Datum: 12.4.2013
Počet fotek: 155
Počet zobrazení: 1034x
Autor: Rudolf Lang

Muži doma Rokycany, Beroun

Datum: 0.0.0000
Počet fotek: 87
Počet zobrazení: 310x
Autor: Ing.Svojanovský

TABULKA

1.SKB Rokycany22
2.Jiskra Domažlice21
3.Sokol Vyšehrad19
4.BC Benešov19
5.Sluneta USK Ústí n.L.19
6.Slavoj BK Litoměřice "B"16
7.BK Mariánské Lázně16
8.Wolves Radotín15
9.BK Klatovy15
10.BK Kladno15
11.BC Slaný14
12.Sokol Písek B13

POSLEDNÍ ZÁPASY

16.12.2017

Jiskra Domažlice88
BK Klatovy60

17.12.2017

BK Klatovy56
Jiskra Domažlice69

PŘÍŠTÍ ZÁPASY

1.kolo - 16.12.2017

Jiskra Domažlice18:00
BK Klatovy

12.kolo - 17.12.2017

BK Klatovy11:00
Jiskra Domažlice

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Pink Aviation


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. Autodoprava Oulehle DEVELOP - start INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. Zeman Color Project Plus Klatovy, s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč HOPFRUIT - ovoce, zelenina, květiny Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace