Muži


Soutěž:

2.liga skupina A   


Trenéři:

hlavní trenér: Chris Pagentine

email: coachpagentine@gmail.com

asistent trenéra: Robert Šturcel

telefon: +421902721695

email: sturo13@gmail.com


Tréninky:

pondělí: Husák, 19:30-21:00

středa: Husák, 19:30-21:00

pátek: Husák, 20:00-21:30


Soubory ke stažení:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sluneta USK Ústí n.L.14.12.2019Hala 6. ZŠ   
BK Klatovy-Jiskra Domažlice14.12.2019SH BK Klatovy   
Tigers Č. Budějovice-Sokol Písek B14.12.2019SH ZŠ Kubatova   
BK Levharti Chomutov -Sokol Žižkov14.12.2019, 19:00Městská sportovní hala   
Příbram-Wolves Radotín14.12.2019ZŠ Březové Hory   
SKB Rokycany-BK Mariánské Lázně14.12.2019Sportovní hala SKB    
2.kolo
Slavoj BK Litoměřice "B"-SKB Rokycany5.10.2019, 17:00Hala 6. ZŠ   
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Mariánské Lázně5.10.2019, 16:00hala UJEP   
BK Klatovy-Příbram5.10.2019SH BK Klatovy   
Jiskra Domažlice-Wolves Radotín5.10.2019, 18:00Městská sportovní hala   
Tigers Č. Budějovice-BK Levharti Chomutov 5.10.2019SH ZŠ Kubatova   
Sokol Písek B-Sokol Žižkov5.10.2019, 18:00Sportovní hala Sokol   
3.kolo
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Mariánské Lázně6.10.2019, 11:00Hala 6. ZŠ   
Sluneta USK Ústí n.L.-SKB Rokycany6.10.2019, 10:00hala UJEP   
BK Klatovy-Wolves Radotín6.10.2019SH BK Klatovy   
Jiskra Domažlice-Příbram6.10.2019, 10:00Městská sportovní hala   
Tigers Č. Budějovice-Sokol Žižkov6.10.2019SH ZŠ Kubatova   
Sokol Písek B-BK Levharti Chomutov 6.10.2019, 12:00Sportovní hala Sokol   
4.kolo
SKB Rokycany-BK Levharti Chomutov 19.10.2019Sportovní hala SKB    
BK Mariánské Lázně-Sokol Žižkov19.10.2019, 17:00Městská sportovní hala   
Příbram-Tigers Č. Budějovice19.10.2019ZŠ Březové Hory   
Wolves Radotín-Sokol Písek B19.10.2019Sportovní hala Černošice   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Klatovy19.10.2019Hala 6. ZŠ   
Sluneta USK Ústí n.L.-Jiskra Domažlice19.10.2019hala UJEP   
5.kolo
SKB Rokycany-Sokol Žižkov20.10.2019Sportovní hala SKB    
BK Mariánské Lázně-BK Levharti Chomutov 20.10.2019, 11:00Městská sportovní hala   
Příbram-Sokol Písek B20.10.2019ZŠ Březové Hory   
Wolves Radotín-Tigers Č. Budějovice20.10.2019Sportovní hala Černošice   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Jiskra Domažlice20.10.2019Hala 6. ZŠ   
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Klatovy20.10.2019hala UJEP   
6.kolo
BK Klatovy-SKB Rokycany2.11.2019SH BK Klatovy   
Jiskra Domažlice-BK Mariánské Lázně2.11.2019, 18:00Městská sportovní hala   
Tigers Č. Budějovice-Slavoj BK Litoměřice "B"2.11.2019SH ZŠ Kubatova   
Sokol Písek B-Sluneta USK Ústí n.L.2.11.2019Sportovní hala Sokol   
BK Levharti Chomutov -Příbram2.11.2019, 19:30Městská sportovní hala   
Sokol Žižkov-Wolves Radotín2.11.2019SH Folimanka   
7.kolo
BK Klatovy-BK Mariánské Lázně3.11.2019SH BK Klatovy   
Jiskra Domažlice-SKB Rokycany3.11.2019, 10:00Městská sportovní hala   
Tigers Č. Budějovice-Sluneta USK Ústí n.L.3.11.2019SH ZŠ Kubatova   
Sokol Písek B-Slavoj BK Litoměřice "B"3.11.2019Sportovní hala Sokol   
BK Levharti Chomutov -Wolves Radotín3.11.2019, 10:00Městská sportovní hala   
Sokol Žižkov-Příbram3.11.2019SH Folimanka   
8.kolo
SKB Rokycany-Příbram16.11.2019Sportovní hala SKB    
BK Mariánské Lázně-Wolves Radotín16.11.2019, 17:00Městská sportovní hala   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Levharti Chomutov 16.11.2019Hala 6. ZŠ   
Sluneta USK Ústí n.L.-Sokol Žižkov16.11.2019hala UJEP   
BK Klatovy-Tigers Č. Budějovice16.11.2019SH BK Klatovy   
Jiskra Domažlice-Sokol Písek B16.11.2019, 18:00Městská sportovní hala   
9.kolo
SKB Rokycany-Wolves Radotín17.11.2019Sportovní hala SKB    
BK Mariánské Lázně-Příbram17.11.2019, 11:00Městská sportovní hala   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sokol Žižkov17.11.2019Hala 6. ZŠ   
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Levharti Chomutov 17.11.2019hala UJEP   
BK Klatovy-Sokol Písek B17.11.2019SH BK Klatovy   
Jiskra Domažlice-Tigers Č. Budějovice17.11.2019, 10:00Městská sportovní hala   
10.kolo
Tigers Č. Budějovice-SKB Rokycany30.11.2019SH ZŠ Kubatova   
Sokol Písek B-BK Mariánské Lázně30.11.2019Sportovní hala Sokol   
BK Levharti Chomutov -BK Klatovy30.11.2019, 19:30Městská sportovní hala   
Sokol Žižkov-Jiskra Domažlice30.11.2019SH Folimanka   
Příbram-Slavoj BK Litoměřice "B"30.11.2019ZŠ Březové Hory   
Wolves Radotín-Sluneta USK Ústí n.L.30.11.2019Sportovní hala Černošice   
11.kolo
Tigers Č. Budějovice-BK Mariánské Lázně1.12.2019SH ZŠ Kubatova   
Sokol Písek B-SKB Rokycany1.12.2019Sportovní hala Sokol   
BK Levharti Chomutov -Jiskra Domažlice1.12.2019, 10:00Městská sportovní hala   
Sokol Žižkov-BK Klatovy1.12.2019SH Folimanka   
Příbram-Sluneta USK Ústí n.L.1.12.2019ZŠ Březové Hory   
Wolves Radotín-Slavoj BK Litoměřice "B"1.12.2019Sportovní hala Černošice   
12.kolo
Sluneta USK Ústí n.L.-Slavoj BK Litoměřice "B"15.12.2019hala UJEP   
Jiskra Domažlice-BK Klatovy15.12.2019, 10:00Městská sportovní hala   
Sokol Písek B-Tigers Č. Budějovice15.12.2019Sportovní hala Sokol   
Sokol Žižkov-BK Levharti Chomutov 15.12.2019SH Folimanka   
Wolves Radotín-Příbram15.12.2019Sportovní hala Černošice   
BK Mariánské Lázně-SKB Rokycany15.12.2019, 11:00Městská sportovní hala   
13.kolo
BK Mariánské Lázně-Slavoj BK Litoměřice "B"4.1.2020, 17:00Městská sportovní hala   
SKB Rokycany-Sluneta USK Ústí n.L.4.1.2020Sportovní hala SKB    
Wolves Radotín-BK Klatovy4.1.2020Sportovní hala Černošice   
Příbram-Jiskra Domažlice4.1.2020ZŠ Březové Hory   
Sokol Žižkov-Tigers Č. Budějovice4.1.2020SH Folimanka   
BK Levharti Chomutov -Sokol Písek B4.1.2020Městská sportovní hala   
14.kolo
SKB Rokycany-Slavoj BK Litoměřice "B"5.1.2020Sportovní hala SKB    
BK Mariánské Lázně-Sluneta USK Ústí n.L.5.1.2020, 11:00Městská sportovní hala   
Příbram-BK Klatovy5.1.2020ZŠ Březové Hory   
Wolves Radotín-Jiskra Domažlice5.1.2020Sportovní hala Černošice   
BK Levharti Chomutov -Tigers Č. Budějovice5.1.2020Městská sportovní hala   
Sokol Žižkov-Sokol Písek B5.1.2020SH Folimanka   
15.kolo
Sokol Žižkov-SKB Rokycany18.1.2020SH Folimanka   
BK Levharti Chomutov -BK Mariánské Lázně18.1.2020Městská sportovní hala   
Sokol Písek B-Příbram18.1.2020Sportovní hala Sokol   
Tigers Č. Budějovice-Wolves Radotín18.1.2020SH ZŠ Kubatova   
Jiskra Domažlice-Slavoj BK Litoměřice "B"18.1.2020, 18:00Městská sportovní hala   
BK Klatovy-Sluneta USK Ústí n.L.18.1.2020SH BK Klatovy   
16.kolo
BK Levharti Chomutov -SKB Rokycany19.1.2020Městská sportovní hala   
Sokol Žižkov-BK Mariánské Lázně19.1.2020SH Folimanka   
Tigers Č. Budějovice-Příbram19.1.2020SH ZŠ Kubatova   
Sokol Písek B-Wolves Radotín19.1.2020Sportovní hala Sokol   
BK Klatovy-Slavoj BK Litoměřice "B"19.1.2020SH BK Klatovy   
Jiskra Domažlice-Sluneta USK Ústí n.L.19.1.2020, 10:00Městská sportovní hala   
17.kolo
BK Mariánské Lázně-BK Klatovy1.2.2020, 17:00Městská sportovní hala   
SKB Rokycany-Jiskra Domažlice1.2.2020Sportovní hala SKB    
Sluneta USK Ústí n.L.-Tigers Č. Budějovice1.2.2020hala UJEP   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sokol Písek B1.2.2020Hala 6. ZŠ   
Wolves Radotín-BK Levharti Chomutov 1.2.2020Sportovní hala Černošice   
Příbram-Sokol Žižkov1.2.2020ZŠ Březové Hory   
18.kolo
SKB Rokycany-BK Klatovy2.2.2020Sportovní hala SKB    
BK Mariánské Lázně-Jiskra Domažlice2.2.2020, 11:00Městská sportovní hala   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Tigers Č. Budějovice2.2.2020Hala 6. ZŠ   
Sluneta USK Ústí n.L.-Sokol Písek B2.2.2020hala UJEP   
Příbram-BK Levharti Chomutov 2.2.2020ZŠ Březové Hory   
Wolves Radotín-Sokol Žižkov2.2.2020Sportovní hala Černošice   
19.kolo
Wolves Radotín-SKB Rokycany15.2.2020Sportovní hala Černošice   
Příbram-BK Mariánské Lázně15.2.2020ZŠ Březové Hory   
Sokol Žižkov-Slavoj BK Litoměřice "B"15.2.2020SH Folimanka   
BK Levharti Chomutov -Sluneta USK Ústí n.L.15.2.2020Městská sportovní hala   
Sokol Písek B-BK Klatovy15.2.2020Sportovní hala Sokol   
Tigers Č. Budějovice-Jiskra Domažlice15.2.2020SH ZŠ Kubatova   
20.kolo
Příbram-SKB Rokycany16.2.2020ZŠ Březové Hory   
Wolves Radotín-BK Mariánské Lázně16.2.2020Sportovní hala Černošice   
BK Levharti Chomutov -Slavoj BK Litoměřice "B"16.2.2020Městská sportovní hala   
Sokol Žižkov-Sluneta USK Ústí n.L.16.2.2020SH Folimanka   
Tigers Č. Budějovice-BK Klatovy16.2.2020SH ZŠ Kubatova   
Sokol Písek B-Jiskra Domažlice16.2.2020Sportovní hala Sokol   
21.kolo
BK Mariánské Lázně-Tigers Č. Budějovice29.2.2020, 17:00Městská sportovní hala   
SKB Rokycany-Sokol Písek B29.2.2020Sportovní hala SKB    
Jiskra Domažlice-BK Levharti Chomutov 29.2.2020, 18:00Městská sportovní hala   
BK Klatovy-Sokol Žižkov29.2.2020SH BK Klatovy   
Sluneta USK Ústí n.L.-Příbram29.2.2020hala UJEP   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Wolves Radotín29.2.2020Hala 6. ZŠ   
22.kolo
SKB Rokycany-Tigers Č. Budějovice1.3.2020Sportovní hala SKB    
BK Mariánské Lázně-Sokol Písek B1.3.2020, 11:00Městská sportovní hala   
BK Klatovy-BK Levharti Chomutov 1.3.2020SH BK Klatovy   
Jiskra Domažlice-Sokol Žižkov1.3.2020, 10:00Městská sportovní hala   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Příbram1.3.2020Hala 6. ZŠ   
Sluneta USK Ústí n.L.-Wolves Radotín1.3.2020hala UJEP   

Muži - BK Mariánské Lázně a Rokycany

Datum: 12.1.2019
Počet fotek: 71
Počet zobrazení: 284x

Klatovy - Rokycany - play-off A

Datum: 24.3.2018
Počet fotek: 47
Počet zobrazení: 329x
Autor: Mundl M

Muži - BK Kladno

Datum: 28.1.2018
Počet fotek: 49
Počet zobrazení: 606x

Pohár SF

Datum: 30.9.2017
Počet fotek: 28
Počet zobrazení: 402x
Autor: ing.Svojanovský

BK Klatovy-Thermia K. Vary

Datum: 4.3.2017
Počet fotek: 106
Počet zobrazení: 395x
Autor: Mundl M

MUŽI Český pohár - BK Klatovy - BK JIP Pardubice

Datum: 30.11.2016
Počet fotek: 133
Počet zobrazení: 503x
Autor: Mundl M

BK Klatovy - BK JIP Pardubice - Český pohár muži

Datum: 30.11.2016
Počet fotek: 286
Počet zobrazení: 763x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži doma

Datum: 15.11.2016
Počet fotek: 62
Počet zobrazení: 555x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži na Foli a Kladně

Datum: 31.10.2016
Počet fotek: 60
Počet zobrazení: 464x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži začali vítězstvími.

Datum: 3.10.2016
Počet fotek: 80
Počet zobrazení: 517x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži - příprava v Plzni.

Datum: 21.9.2016
Počet fotek: 5
Počet zobrazení: 505x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži

Datum: 14.2.2016
Počet fotek: 90
Počet zobrazení: 614x

Muži s Domažlicemi

Datum: 21.12.2015
Počet fotek: 86
Počet zobrazení: 631x
Autor: Ing.Svojanovský

BK Klatovy - Jiskra Domažlice

Datum: 20.12.2015
Počet fotek: 35
Počet zobrazení: 568x
Autor: Mundl M

Muži

Datum: 7.12.2015
Počet fotek: 96
Počet zobrazení: 573x

Muži turnaj

Datum: 5.10.2015
Počet fotek: 39
Počet zobrazení: 630x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

Muži v Berouně

Datum: 20.9.2015
Počet fotek: 17
Počet zobrazení: 653x

BK Klatovy A - Jiskra Domažlice - krajský přebor I. třída muži

Datum: 24.1.2015
Počet fotek: 17
Počet zobrazení: 2023x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

BK Klatovy A - Loko Plzeň C - krajský přebor mužů

Datum: 10.1.2015
Počet fotek: 13
Počet zobrazení: 839x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži A - BK Loko Plzeň C

Datum: 10.1.2015
Počet fotek: 28
Počet zobrazení: 918x

Béčko zdolalo áčko.

Datum: 22.11.2014
Počet fotek: 46
Počet zobrazení: 897x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

MUŽI

Datum: 5.10.2014
Počet fotek: 31
Počet zobrazení: 997x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

BK Klatovy A - Loko Plzeň C - krajský pohár mužů

Datum: 20.9.2014
Počet fotek: 59
Počet zobrazení: 1178x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži BK Klatovy - BK Teplice

Datum: 30.11.2013
Počet fotek: 94
Počet zobrazení: 1227x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

BK Klatovy - BK Sokolov - kvalifikace o postup do 2.ligy

Datum: 3.5.2013
Počet zobrazení: 15354x

BK Klatovy - BK Sokolov muži

Datum: 3.5.2013
Počet fotek: 292
Počet zobrazení: 1532x
Autor: Rudolf Lang

Muži BK Klatovy - BK Holýšov

Datum: 13.4.2013
Počet fotek: 71
Počet zobrazení: 1226x
Autor: Rudolf Lang

Muži BK Klatovy - Jiskra Domažlice

Datum: 12.4.2013
Počet fotek: 155
Počet zobrazení: 1221x
Autor: Rudolf Lang

Muži doma Rokycany, Beroun

Datum: 0.0.0000
Počet fotek: 87
Počet zobrazení: 479x
Autor: Ing.Svojanovský

TABULKA

Tabulka neexistuje

POSLEDNÍ ZÁPASY

9.3.2019

BK Klatovy63
Sluneta USK Ústí n.L.84

10.3.2019

BK Klatovy83
Slavoj BK Litoměřice "B"54

PŘÍŠTÍ ZÁPASY

2.kolo - 5.10.2019

BK Klatovy00:00
Příbram

3.kolo - 6.10.2019

BK Klatovy00:00
Wolves Radotín

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Silnice Klatovy a.s.


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace