Muži

Muži A po dlouhé době zase pozitivně

Muži A po dlouhé době zase pozitivně

10.2.2014
V sobotním utkání nastoupilo družstvo stále ještě částečně oslabené z důvodu velkého počtu zraněných hráčů, ale i  přesto předvedli solidní výkon.… celý článek
Dvě porážky mužů A venku

Dvě porážky mužů A venku

26.1.2014
V sobotu muži nastoupili proti Písku, který se momentálně nachází na druhém místě v tabulce 2. ligy mužů. Klatovské družstvo bylo oslabené hned o… celý článek
Muži venku opět neuspěli

Muži venku opět neuspěli

19.11.2013
Sobotní utkání s Rokycany venku mělo pěkný nástup. První poločas jsme se drželi se soupeřem, ale v druhé půlce zápasu se ukázala větší fyzický… celý článek
První dva zápasy mužů A jsou za námi

První dva zápasy mužů A jsou za námi

24.10.2013
O víkendu muži A sehráli první dvě utkání 2. ligy. V sobotu se klatovští hráči utkali se Strakonicemi, které tuto soutěž hrají už 8 let , a tak se… celý článek
Mezinárodní přípravné utkání mužů

Mezinárodní přípravné utkání mužů

15.9.2013
Dnes 15.9. sehrají od 16:30 v hale CMS muži přípravné utkání s týmem z Německa, Passau White Wolves. Přijďte podpořit klatovské muže proti… celý článek
Družstvo mužů postupuje do II.ligy !!!

Družstvo mužů postupuje do II.ligy !!!

9.5.2013
Minulý pátek se v Klatovech hrála odveta baráže basketbalistů o postup do 2.ligy. Fanoušci domácímu týmu vytvořili atmosféru, která je nevídaná a… celý článek
1.zápas kvalifikace mužů o II.ligu - nabídka pro fanoušky

1.zápas kvalifikace mužů o II.ligu - nabídka pro fanoušky

22.4.2013
26.dubna odehrají muži v Sokolově od 19:00 první zápas kvalifikace o postup do 2.ligy. Pokud bude zájem fanoušků podpořit tým při boji o postup do … celý článek


Soutěž:

2.liga skupina A   


Trenéři:

asistent trenéra: Zdeněk Chalupecký

telefon: 775 736 101

email: chalupeckyz@seznam.cz


Tréninky:

pondělí: Husák, 20:30-22:00

středa: Husák, 19:15-20:45

pátek: Husák, 19:45-21:30


Soubory ke stažení:

Andrle Jiří

Andrle Jiří

Datum narození: 9.12.1984

Výška/Váha: 185 / 83

Post:

Bernas Tomáš

Bernas Tomáš

Datum narození: 28.2.1993

Výška/Váha: 192 / 94

Post:

Bureš Jiří

Bureš Jiří

Datum narození: 3.7.1969

Výška/Váha: 0 / 0

Post:

Chalupecký Vítek

Chalupecký Vítek

Datum narození: 1995

Výška/Váha: 195 / 90

Post:

Johánek Marek

Johánek Marek

Datum narození: 26.7.1993

Výška/Váha: 193 / 84

Post:

Král Tomáš

Král Tomáš

Datum narození: 24.8.1982

Výška/Váha: 198 / 98

Post:

Křiváček Jan

Křiváček Jan

Datum narození: 13.4.1996

Výška/Váha: 181 / 78

Post:

Kuneš Jan

Kuneš Jan

Datum narození: 25.3.1993

Výška/Váha: 196 / 87

Post:

Podhůrský Pavel

Podhůrský Pavel

Datum narození: 16.5.1996

Výška/Váha: 175 / 68

Post:

Sazama Jan

Sazama Jan

Datum narození: 9.4.1993

Výška/Váha: 185 / 70

Post:

Toman Marek

Toman Marek

Datum narození: 1996

Výška/Váha: 177 / 86

Post:

Volmut Petr

Volmut Petr

Datum narození: 9.1.1993

Výška/Váha: 205 / 98

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Teplice72 : 79(14:24,32:38,50:60)   
Basket Košíře-BK Kladno81 : 75(17:17,34:40,54:63)   
Sršni Sokol Písek-SKB Strakonice84 : 68(23:14,49:35,63:53)   
Thermia K. Vary-Baník Most79 : 71(17:16,44:37,66:55)   
Jiskra Domažlice-BK Klatovy80 : 60(15:15,32:32,53:45)   
BK Beroun-SKB Rokycany74 : 81(20:21,44:37,58:53)   
2.kolo
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Beroun94 : 63(26:14,49:28,69:40)   
BK Teplice-SKB Rokycany90 : 61(22:16,46:30,64:49)   
Basket Košíře-Jiskra Domažlice100 : 61(26:17,58:30,72:47)   
BK Kladno-BK Klatovy74 : 59(22:17,32:34,52:44)   
Sršni Sokol Písek-Thermia K. Vary84 : 67(27:23,59:35,68:43)   
SKB Strakonice-Baník Most72 : 65(12:15,30:37,49:50)   
3.kolo
Slavoj BK Litoměřice "B"-SKB Rokycany101 : 67(29:17,53:30,83:36)   
BK Teplice-BK Beroun98 : 80(23:27,44:46,69:55)   
Basket Košíře-BK Klatovy97 : 57(22:16,44:31,68:45)   
BK Kladno-Jiskra Domažlice93 : 65(18:13,43:28,68:42)   
Sršni Sokol Písek-Baník Most86 : 66(19:17,41:36,63:45)   
SKB Strakonice-Thermia K. Vary84 : 51(22:13,41:26,69:33)   
4.kolo
BK Beroun-Thermia K. Vary67 : 69(20:15,39:27,53:47)   
SKB Rokycany-Baník Most94 : 62(31:10,57:34,79:51)   
Jiskra Domažlice-Sršni Sokol Písek67 : 62(15:18,32:30,51:49)   
BK Klatovy-SKB Strakonice52 : 87(7:21,23:38,30:70)      
Slavoj BK Litoměřice "B"-Basket Košíře64 : 87(18:24,34:47,50:69)   
BK Teplice-BK Kladno72 : 76(23:19,33:37,53:50)   
5.kolo
BK Beroun-Baník Most105 : 48(33:10,59:28,82:35)   
SKB Rokycany-Thermia K. Vary118 : 50(38:10,58:30,81:40)   
Jiskra Domažlice-SKB Strakonice60 : 54(13:14,36:36,49:49)   
BK Klatovy-Sršni Sokol Písek51 : 84(17:17,29:37,38:61)      
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Kladno81 : 76(26:21,36:41,57:51)   
BK Teplice-Basket Košíře49 : 64(22:14,34:41,43:52)   
6.kolo
Basket Košíře-BK Beroun84 : 73(30:24,50:36,67:55)   
BK Kladno-SKB Rokycany74 : 92(15:26,46:35,57:68)   
Sršni Sokol Písek-Slavoj BK Litoměřice "B"90 : 96(25:24,45:41,62:65)   
SKB Strakonice-BK Teplice58 : 67(11:13,27:29,36:47)   
Thermia K. Vary-Jiskra Domažlice66 : 81(21:15,39:38,57:57)   
Baník Most-BK Klatovy20 : 0()   
7.kolo
Basket Košíře-SKB Rokycany72 : 75(17:17,33:35,47:56)   
BK Kladno-BK Beroun92 : 55(22:12,43:25,69:43)   
Sršni Sokol Písek-BK Teplice72 : 91(16:17,34:42,59:67)   
SKB Strakonice-Slavoj BK Litoměřice "B"67 : 55(17:18,37:39,49:50)   
Thermia K. Vary-BK Klatovy20 : 0()   
Baník Most-Jiskra Domažlice74 : 79(15:20,37:42,52:64)   
8.kolo
BK Beroun-Jiskra Domažlice67 : 88(18:28,35:48,53:68)   
SKB Rokycany-BK Klatovy89 : 64(20:17,39:33,66:47)      
Slavoj BK Litoměřice "B"-Thermia K. Vary79 : 63(20:12,48:31,63:44)   
BK Teplice-Baník Most92 : 60(23:16,36:29,68:37)   
Basket Košíře-Sršni Sokol Písek62 : 69(17:12,26:25,45:46)   
BK Kladno-SKB Strakonice76 : 63(23:24,46:33,62:45)   
9.kolo
BK Beroun-BK Klatovy76 : 57(17:16,37:30,56:47)      
SKB Rokycany-Jiskra Domažlice68 : 73(15:23,40:47,57:54)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Baník Most96 : 73(22:19,44:38,79:50)   
BK Teplice-Thermia K. Vary81 : 64(23:14,46:23,61:38)   
Basket Košíře-SKB Strakonice58 : 52(11:16,21:24,39:40)   
BK Kladno-Sršni Sokol Písek74 : 79(22:19,37:43,47:49)   
10.kolo
Sršni Sokol Písek-BK Beroun87 : 58(17:16,48:29,73:47)   
SKB Strakonice-SKB Rokycany82 : 65(25:19,47:33,62:41)   
Thermia K. Vary-Basket Košíře84 : 74(27:15,38:32,53:55)   
Baník Most-BK Kladno62 : 87(11:20,23:43,42:65)   
Jiskra Domažlice-Slavoj BK Litoměřice "B"90 : 70(18:17,41:36,66:59)   
BK Klatovy-BK Teplice51 : 64(13:15,29:32,38:47)   
11.kolo
Sršni Sokol Písek-SKB Rokycany104 : 68(26:18,61:36,87:43)   
SKB Strakonice-BK Beroun68 : 63(18:8,31:23,51:38)   
Thermia K. Vary-BK Kladno107 : 96(23:27,57:45,84:68)   
Baník Most-Basket Košíře60 : 68(23:20,35:37,47:52)   
Jiskra Domažlice-BK Teplice72 : 75(24:24,36:44,55:58)   
BK Klatovy-Slavoj BK Litoměřice "B"82 : 58(24:14,43:27,67:42)   
12.kolo
BK Teplice-Slavoj BK Litoměřice "B"88 : 68(17:11,37:33,58:52)   
BK Kladno-Basket Košíře82 : 87(26:20,40:38,57:63)   
SKB Strakonice-Sršni Sokol Písek89 : 63(24:12,45:29,57:43)   
Baník Most-Thermia K. Vary64 : 63(19:12,32:23,41:44)   
BK Klatovy-Jiskra Domažlice64 : 69(14:18,30:32,52:51)   
SKB Rokycany-BK Beroun81 : 79(13:18,36:35,65:54)   
13.kolo
SKB Rokycany-Slavoj BK Litoměřice "B"75 : 82(18:19,33:45,55:65)   
BK Beroun-BK Teplice53 : 78(12:23,21:32,40:54)   
BK Klatovy-Basket Košíře61 : 68(10:15,26:30,45:56)   
Jiskra Domažlice-BK Kladno103 : 64(34:17,59:36,77:45)   
Baník Most-Sršni Sokol Písek69 : 104(14:26,36:53,58:77)   
Thermia K. Vary-SKB Strakonice88 : 54(15:13,40:27,69:40)   
14.kolo
BK Beroun-Slavoj BK Litoměřice "B"80 : 76(25:27,39:38,57:56)   
SKB Rokycany-BK Teplice74 : 51(21:12,37:25,51:41)   
Jiskra Domažlice-Basket Košíře88 : 71(23:25,49:42,63:58)   
BK Klatovy-BK Kladno72 : 82(21:25,34:44,46:63)   
Thermia K. Vary-Sršni Sokol Písek74 : 78(18:25,43:48,58:58)   
Baník Most-SKB Strakonice69 : 82(9:20,39:36,53:61)   
15.kolo
Baník Most-BK Beroun67 : 75(17:21,36:43,55:57)   
Thermia K. Vary-SKB Rokycany107 : 85(26:23,52:47,78:73)   
SKB Strakonice-Jiskra Domažlice64 : 60(17:11,34:31,48:33)   
Sršni Sokol Písek-BK Klatovy113 : 43(22:13,49:18,83:30)      
BK Kladno-Slavoj BK Litoměřice "B"89 : 66(25:17,46:33,66:50)   
Basket Košíře-BK Teplice88 : 55(20:16,44:32,67:43)   
16.kolo
Thermia K. Vary-BK Beroun86 : 85(23:18,46:46,74:62)   
Baník Most-SKB Rokycany83 : 68(21:22,41:39,69:45)   
Sršni Sokol Písek-Jiskra Domažlice75 : 62(23:22,40:38,63:49)   
SKB Strakonice-BK Klatovy74 : 40(16:10,36:25,58:36)      
Basket Košíře-Slavoj BK Litoměřice "B"74 : 88(20:25,47:50,63:67)   
BK Kladno-BK Teplice60 : 64(14:13,24:32,42:48)   
17.kolo
SKB Rokycany-Basket Košíře77 : 97(15:19,35:55,52:76)   
BK Beroun-BK Kladno81 : 91(19:14,47:31,69:56)   
BK Teplice-Sršni Sokol Písek75 : 87(12:16,38:24,50:51,71:71)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-SKB Strakonice79 : 69(19:23,33:44,54:57)   
BK Klatovy-Thermia K. Vary61 : 73(15:18,35:40,50:60)      
Jiskra Domažlice-Baník Most95 : 71(33:13,50:35,69:56)   
18.kolo
BK Beroun-Basket Košíře74 : 86(19:15,36:36,59:53,72:72)   
SKB Rokycany-BK Kladno102 : 71(31:14,50:33,74:49)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sršni Sokol Písek67 : 79(20:24,36:42,58:62)   
BK Teplice-SKB Strakonice81 : 46(20:19,41:27,61:37)   
Jiskra Domažlice-Thermia K. Vary83 : 40(24:8,45:17,68:25)   
BK Klatovy-Baník Most66 : 58(21:8,32:21,47:39)      
19.kolo
BK Klatovy-BK Beroun70 : 59(15:14,25:32,49:42)   
Jiskra Domažlice-SKB Rokycany87 : 78(25:15,40:37,64:59)   
Baník Most-Slavoj BK Litoměřice "B"61 : 73(18:12,34:32,43:50)   
Thermia K. Vary-BK Teplice78 : 81(18:20,30:43,50:62)   
SKB Strakonice-Basket Košíře57 : 70(10:24,30:32,37:50)   
Sršni Sokol Písek-BK Kladno90 : 78(28:25,48:40,77:59)   
20.kolo
Jiskra Domažlice-BK Beroun92 : 70(30:25,54:43,74:53)   
BK Klatovy-SKB Rokycany72 : 97(18:15,34:42,53:72)   
Thermia K. Vary-Slavoj BK Litoměřice "B"84 : 64(18:16,42:23,63:46)   
Baník Most-BK Teplice79 : 83(23:11,39:42,61:58)   
Sršni Sokol Písek-Basket Košíře79 : 78(19:26,35:42,54:63)   
SKB Strakonice-BK Kladno68 : 52(17:17,37:25,47:42)   
21.kolo
SKB Rokycany-Sršni Sokol Písek77 : 87(19:21,40:46,58:69)   
BK Beroun-SKB Strakonice54 : 60(16:12,31:26,40:42)   
BK Kladno-Thermia K. Vary81 : 61(20:16,45:31,64:46)   
Basket Košíře-Baník Most97 : 81(24:20,43:46,74:66)   
BK Teplice-Jiskra Domažlice73 : 64(18:12,38:31,50:49)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Klatovy105 : 77(27:10,60:32,82:53)   
22.kolo
BK Beroun-Sršni Sokol Písek72 : 83(12:23,32:42,50:61)   
SKB Rokycany-SKB Strakonice77 : 57(23:17,34:30,57:45)   
Basket Košíře-Thermia K. Vary114 : 50(23:18,51:30,79:40)   
BK Kladno-Baník Most98 : 77(25:18,55:39,69:62)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Jiskra Domažlice59 : 58(8:17,25:29,38:44)   
BK Teplice-BK Klatovy112 : 50(32:14,62:25,90:34)   

BK Klatovy-Thermia K. Vary

Datum: 4.3.2017
Počet fotek: 106
Počet zobrazení: 128x
Autor: Mundl M

MUŽI Český pohár - BK Klatovy - BK JIP Pardubice

Datum: 30.11.2016
Počet fotek: 133
Počet zobrazení: 241x
Autor: Mundl M

BK Klatovy - BK JIP Pardubice - Český pohár muži

Datum: 30.11.2016
Počet fotek: 286
Počet zobrazení: 454x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži doma

Datum: 15.11.2016
Počet fotek: 62
Počet zobrazení: 292x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži na Foli a Kladně

Datum: 31.10.2016
Počet fotek: 60
Počet zobrazení: 243x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži začali vítězstvími.

Datum: 3.10.2016
Počet fotek: 80
Počet zobrazení: 291x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži - příprava v Plzni.

Datum: 21.9.2016
Počet fotek: 5
Počet zobrazení: 245x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži

Datum: 14.2.2016
Počet fotek: 90
Počet zobrazení: 399x

Muži s Domažlicemi

Datum: 21.12.2015
Počet fotek: 86
Počet zobrazení: 354x
Autor: Ing.Svojanovský

BK Klatovy - Jiskra Domažlice

Datum: 20.12.2015
Počet fotek: 35
Počet zobrazení: 327x
Autor: Mundl M

Muži

Datum: 7.12.2015
Počet fotek: 96
Počet zobrazení: 328x

Muži turnaj

Datum: 5.10.2015
Počet fotek: 39
Počet zobrazení: 398x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

Muži v Berouně

Datum: 20.9.2015
Počet fotek: 17
Počet zobrazení: 404x

BK Klatovy A - Jiskra Domažlice - krajský přebor I. třída muži

Datum: 24.1.2015
Počet fotek: 17
Počet zobrazení: 1703x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

BK Klatovy A - Loko Plzeň C - krajský přebor mužů

Datum: 10.1.2015
Počet fotek: 13
Počet zobrazení: 546x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži A - BK Loko Plzeň C

Datum: 10.1.2015
Počet fotek: 28
Počet zobrazení: 670x

Béčko zdolalo áčko.

Datum: 22.11.2014
Počet fotek: 46
Počet zobrazení: 665x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

MUŽI

Datum: 5.10.2014
Počet fotek: 31
Počet zobrazení: 722x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

BK Klatovy A - Loko Plzeň C - krajský pohár mužů

Datum: 20.9.2014
Počet fotek: 59
Počet zobrazení: 939x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži BK Klatovy - BK Teplice

Datum: 30.11.2013
Počet fotek: 94
Počet zobrazení: 978x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

BK Klatovy - BK Sokolov - kvalifikace o postup do 2.ligy

Datum: 3.5.2013
Počet zobrazení: 15086x

BK Klatovy - BK Sokolov muži

Datum: 3.5.2013
Počet fotek: 292
Počet zobrazení: 1258x
Autor: Rudolf Lang

Muži BK Klatovy - BK Holýšov

Datum: 13.4.2013
Počet fotek: 71
Počet zobrazení: 993x
Autor: Rudolf Lang

Muži BK Klatovy - Jiskra Domažlice

Datum: 12.4.2013
Počet fotek: 155
Počet zobrazení: 973x
Autor: Rudolf Lang

Muži doma Rokycany, Beroun

Datum: 0.0.0000
Počet fotek: 87
Počet zobrazení: 266x
Autor: Ing.Svojanovský

Hlavní partneři BK Klatovy

     

BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Lesní stavby, s.r.o. FINAl KOM s.r.o. Pink Aviation


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. Autosklo Rada Autodoprava Oulehle DEVELOP - start INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. Zeman Color Project Plus Klatovy, s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč HOPFRUIT - ovoce, zelenina, květiny Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

Klatovan ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace