Muži

II.LIGA MUŽŮ V KLATOVECH ZŮSTÁVÁ

II.LIGA MUŽŮ V KLATOVECH ZŮSTÁVÁ

15.3.2016
Jak již bylo uvedeno, po 4 startech ve II.lize mužů v posledních 12 letech, startech, které přinesly celkem 13 vítězství z 88 utkání a pokaždé… celý článek
MUŽI „A“  V OHROŽENÍ

MUŽI „A“ V OHROŽENÍ

29.2.2016
„Jak si kdo ustele, tak si i lehne“.  Stará ale stále platná pravda. A lze ji vztáhnout i na náš tým mužů, jehož pozice jako nováčka v II.lize byla… celý článek
PROHRA TRESTEM A VÍTĚZSTVÍ VELKÉ VŮLE

PROHRA TRESTEM A VÍTĚZSTVÍ VELKÉ VŮLE

16.2.2016
Dva velice rozdílné zápasy odehráli II.ligoví muži o víkendu. V tom prvním po většinu utkání vedli, odešli však poraženi, v tom druhém naopak většinu… celý článek
ZLATÉ BODY ZE SEVERU V II.LIZE MUŽŮ

ZLATÉ BODY ZE SEVERU V II.LIZE MUŽŮ

2.2.2016
I když bychom měli začít oslavným komentářem, musíme se vyhnout tomu, abychom „pro les neviděli stromy“ a také si „nalili čistého vína“. „Vedení… celý článek
DVĚ SRÁŽKY SE ZKUŠENOSTMI

DVĚ SRÁŽKY SE ZKUŠENOSTMI

20.1.2016
Se dvěma možná nejzkušenějšími týmy sk.A II.ligy mužů svedl los náš tým mužů v jeho prvních utkáních v roce 2016. I když na naší straně byla výhoda… celý článek
20.12.2015 – DEN, KDY V KLATOVECH PADLY DOMAŽLICE

20.12.2015 – DEN, KDY V KLATOVECH PADLY DOMAŽLICE

22.12.2015
Pokud by jste chtěli zjistit něco z dávné minulosti, musíte čerpat z archivní dokumentace nebo, pokud vám není k dispozici, pak ze vzpomínek… celý článek
II.LIGOVÝ VÍKEND VE ZNAMENÍ DERBY

II.LIGOVÝ VÍKEND VE ZNAMENÍ DERBY

15.12.2015
V čase už hodně předvánočním, tedy v době, kdy již byl měl vládnout mír, klid, pohoda a především pak přátelská vánoční nálada, kdy si lidé vzájemně… celý článek
ZÁZRAKY SE DĚJÍ !!! AKTUALIZOVÁNO !!!

ZÁZRAKY SE DĚJÍ !!! AKTUALIZOVÁNO !!!

7.12.2015
Ano, zázraky se dějí !!! Na Mikuláše s anděly a čerty jsme si začátkem prosince už zvykli. Trošku nám i zevšedněli, tedy žádný zázrak. Přesto se o… celý článek
BOMBA PŘÍMO ATOMOVÁ  -  MUŽI „A“ VEZOU VÍTĚZSTVÍ Z LITOMĚŘIC

BOMBA PŘÍMO ATOMOVÁ - MUŽI „A“ VEZOU VÍTĚZSTVÍ Z LITOMĚŘIC

8.11.2015
Neděle 8.11.2015 dopoledne cca 10,48 hod pohled z hradu Házmburg (Klapý) - co to v Litoměřicích jen vybuchlo?   Když „áčko“ mužů zdolalo před 14… celý článek
MUŽI „A“ – DŮLEŽITÁ VÍTĚZSTVÍ, KTERÁ ALE NELZE PŘECEŇOVAT

MUŽI „A“ – DŮLEŽITÁ VÍTĚZSTVÍ, KTERÁ ALE NELZE PŘECEŇOVAT

26.10.2015
Tím nejlepším způsobem, tedy dvěma II.ligovými vítězstvími, se představili poprvé v této sezóně  na domácí palubovce muži „A“. V sobotním utkání se… celý článek
PAVEL PRACH O VÍKENDU PROTI „SVÝM“

PAVEL PRACH O VÍKENDU PROTI „SVÝM“

19.10.2015
Odchovanec BK Klatovy Pavel Prach v dresu BK Děčín, ve kterém odehrál 7 úspěšných sezón v NBL. Po nich pak ještě 2 sezóny v Aplus Brno. V neděli… celý článek
MUŽI „A“  -  ZAČAL SBĚR ZKUŠENOSTÍ

MUŽI „A“ - ZAČAL SBĚR ZKUŠENOSTÍ

12.10.2015
Dosti netradičně, v porovnání s předchozími sezónami, vstoupili do mistrovské části sezóny 2015/2016 naši muži „A“ ve II.lize. Netradičně proto, že… celý článek
MUŽI V ROKYCANECH PŘEKVAPILI

MUŽI V ROKYCANECH PŘEKVAPILI

5.10.2015
I když po středeční přípravě v Domažlicích měli trenéři Ing.Svojanovský a Chaloupecký ke spokojenosti hodně daleko, na sobotním turnaji v Rokycanech,… celý článek
DO - DO DO

DO - DO DO

17.9.2015
„Domažlice – dobrý dojem“. Tak lze stručně a jasně charakterizovat přípravné utkání mužů proti týmu, který v minulé sezóně II.ligy odešel poražen… celý článek
MUŽE ČEKAJÍ 3 UTKÁNÍ BĚHEM 5 DNŮ

MUŽE ČEKAJÍ 3 UTKÁNÍ BĚHEM 5 DNŮ

8.9.2015
V přípravě na start ve II.lize čekají, po 13 absolvovaných trénincích, klatovské muže  ještě dva ostré tréninky ve středu a v pátek, v sobotu pak již… celý článek
STARTUJEME !

STARTUJEME !

3.8.2015
Svoji přípravu na sezónu 2015/2016 zahájí, na klatovské poměry posledních několika let nezvykle brzo, také tým mužů. „Nabídka od Sršňů z Písku na… celý článek


Soutěž:

II.liga Skupina A   
Český pohár 1.kolo   


Trenéři:

hlavní trenér: Ing.Jindřich Svojanovský

telefon: 724369038

email: jindra.svojan@seznam.cz

asistent trenéra: Zdeněk Chalupecký

telefon: 775 736 101

email: chalupeckyz@seznam.cz


Tréninky:

pondělí: Husák, 20:30-22:00

středa: Husák, 19:15-20:45

pátek: Husák, 19:45-21:30


Soubory ke stažení:

Andrle Jakub

Andrle Jakub

Datum narození: 30.3.1998

Výška/Váha: 170 / 50

Post:

Bernas Tomáš

Bernas Tomáš

Datum narození: 28.2.1993

Výška/Váha: 192 / 94

Post:

Chobot Ondřej

Chobot Ondřej

Datum narození: 16.7.1998

Výška/Váha: 181 / 58

Post:

Dvořák Radim

Dvořák Radim

Datum narození: 8.12.1993

Výška/Váha: 187 / 87

Post:

Johánek Marek

Johánek Marek

Datum narození: 26.7.1993

Výška/Váha: 193 / 84

Post:

Křiváček Jan

Křiváček Jan

Datum narození: 13.4.1996

Výška/Váha: 181 / 78

Post:

Kubát Václav

Kubát Václav

Datum narození: 23.7.1993

Výška/Váha: 190 / 80

Post:

Kuneš Jan

Kuneš Jan

Datum narození: 25.3.1993

Výška/Váha: 196 / 87

Post:

Sazama Jan

Sazama Jan

Datum narození: 9.4.1993

Výška/Váha: 185 / 70

Post:

Vondra Pavel

Vondra Pavel

Datum narození: 1994

Výška/Váha: 203 / 106

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
BK Kladno-BC Slaný78 : 75(18:23,40:37,52:55)   
SKB Rokycany-BK Beroun93 : 79(32:26,51:47,68:64)   
BK Horejsek Děčín-Slovan Varnsdorf84 : 49(20:18,39:27,60:43)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sluneta USK Ústí n.L.80 : 64(10:24,28:35,58:47)   
Jiskra Domažlice-BK Klatovy74 : 63(10:12,28:31,50:44)      
AŠ Mladá Boleslav-Sokol Kbely87 : 47(17:5,37:20,60:32)   
2.kolo
BK Kladno-AŠ Mladá Boleslav51 : 73(9:15,24:39,37:55)   
BC Slaný-Sokol Kbely78 : 60(20:18,32:35,60:53)   
SKB Rokycany-Jiskra Domažlice84 : 58(23:9,42:29,62:45)   
BK Beroun-BK Klatovy62 : 48(12:8,32:22,42:33)   
BK Horejsek Děčín-Slavoj BK Litoměřice "B"20 : 0(0:0)   
Slovan Varnsdorf-Sluneta USK Ústí n.L.63 : 77(13:19,34:40,44:56)   
3.kolo
BK Kladno-Sokol Kbely92 : 54(18:14,47:25,70:37)   
BC Slaný-AŠ Mladá Boleslav76 : 67(21:19,32:31,54:50)   
SKB Rokycany-BK Klatovy75 : 49(20:2,31:18,59:25)   
BK Beroun-Jiskra Domažlice79 : 62(19:24,41:38,54:47)   
BK Horejsek Děčín-Sluneta USK Ústí n.L.49 : 56(18:12,29:24,36:36)   
Slovan Varnsdorf-Slavoj BK Litoměřice "B"64 : 82(16:18,29:44,48:61)   
4.kolo
AŠ Mladá Boleslav-Slavoj BK Litoměřice "B"74 : 60(19:19,29:28,44:43)   
Sokol Kbely-Sluneta USK Ústí n.L.59 : 79(10:21,27:35,41:59)   
Jiskra Domažlice-BK Horejsek Děčín81 : 59(19:10,40:22,60:42)   
BK Klatovy-Slovan Varnsdorf72 : 65(24:16,40:31,56:53)      
BK Kladno-SKB Rokycany56 : 68(16:21,27:39,35:50)   
BC Slaný-BK Beroun68 : 53(8:12,22:32,51:36)   
5.kolo
AŠ Mladá Boleslav-Sluneta USK Ústí n.L.75 : 58(24:16,44:26,58:41)   
Sokol Kbely-Slavoj BK Litoměřice "B"94 : 90(27:20,49:36,69:58)   
Jiskra Domažlice-Slovan Varnsdorf90 : 51(18:7,44:19,68:36)   
BK Klatovy-BK Horejsek Děčín83 : 62(25:16,45:27,59:44)      
BK Kladno-BK Beroun76 : 61(19:19,43:32,60:51)   
BC Slaný-SKB Rokycany71 : 60(21:14,28:37,51:43)   
6.kolo
SKB Rokycany-AŠ Mladá Boleslav90 : 77(27:19,52:40,70:64)   
BK Beroun-Sokol Kbely64 : 85(15:24,31:42,45:66)   
BK Horejsek Děčín-BK Kladno60 : 80(10:23,29:41,49:64)   
Slovan Varnsdorf-BC Slaný79 : 69(21:17,39:37,60:49)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Jiskra Domažlice86 : 60(25:15,49:34,73:43)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Klatovy64 : 40(13:13,30:18,47:28)      
7.kolo
SKB Rokycany-Sokol Kbely88 : 68(27:7,45:22,76:45)   
BK Beroun-AŠ Mladá Boleslav79 : 85(25:22,47:33,63:55)   
BK Horejsek Děčín-BC Slaný94 : 67(18:12,36:32,67:53)   
Slovan Varnsdorf-BK Kladno64 : 117(23:38,35:61,43:88)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Klatovy65 : 73(18:16,34:30,48:52)      
Sluneta USK Ústí n.L.-Jiskra Domažlice73 : 61(23:14,43:39,58:51)   
8.kolo
AŠ Mladá Boleslav-Jiskra Domažlice74 : 67(10:21,34:40,48:59)   
Sokol Kbely-BK Klatovy71 : 50(22:16,41:28,59:36)   
BK Kladno-Slavoj BK Litoměřice "B"92 : 77(25:16,40:38,71:54)   
BC Slaný-Sluneta USK Ústí n.L.62 : 60(17:21,26:36,44:50)   
SKB Rokycany-BK Horejsek Děčín91 : 63(19:22,43:39,62:49)   
BK Beroun-Slovan Varnsdorf106 : 50(27:12,51:19,72:29)   
9.kolo
AŠ Mladá Boleslav-BK Klatovy87 : 56(20:21,47:25,64:47)   
Sokol Kbely-Jiskra Domažlice75 : 83(20:16,34:45,59:62)   
BK Kladno-Sluneta USK Ústí n.L.72 : 62(22:13,40:31,58:48)   
BC Slaný-Slavoj BK Litoměřice "B"81 : 93(21:22,37:40,57:72)   
SKB Rokycany-Slovan Varnsdorf123 : 49(41:13,65:26,95:32)   
BK Beroun-BK Horejsek Děčín71 : 69(15:20,32:41,44:47)   
10.kolo
BK Horejsek Děčín-AŠ Mladá Boleslav90 : 92(18:16,31:33,55:59,82:82)   
Slovan Varnsdorf-Sokol Kbely60 : 76(20:22,40:35,49:59)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-SKB Rokycany81 : 76(17:15,41:39,64:54)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Beroun78 : 83(19:19,33:41,47:62)   
Jiskra Domažlice-BK Kladno83 : 57(22:8,35:24,63:36)   
BK Klatovy-BC Slaný81 : 55(22:15,45:31,63:37)      
11.kolo
BK Horejsek Děčín-Sokol Kbely61 : 43(26:13,43:23,57:30)   
Slovan Varnsdorf-AŠ Mladá Boleslav55 : 104(10:28,29:53,40:76)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Beroun89 : 41(31:7,60:19,80:39)   
Sluneta USK Ústí n.L.-SKB Rokycany77 : 72(23:19,49:46,55:62)   
Jiskra Domažlice-BC Slaný108 : 94(23:14,51:36,68:63,83:83,93:93)   
BK Klatovy-BK Kladno67 : 58(24:19,33:30,47:39)      
12.kolo
BC Slaný-BK Kladno96 : 74(24:16,57:38,76:59)   
BK Beroun-SKB Rokycany71 : 58(18:11,41:29,58:41)   
Slovan Varnsdorf-BK Horejsek Děčín62 : 71(14:19,31:38,45:55)   
Sluneta USK Ústí n.L.-Slavoj BK Litoměřice "B"83 : 63(17:14,37:25,57:46)   
BK Klatovy-Jiskra Domažlice77 : 73(21:17,49:30,59:50)      
Sokol Kbely-AŠ Mladá Boleslav79 : 76(23:9,41:31,50:55)   
13.kolo
Sokol Kbely-BK Kladno77 : 74(21:21,40:46,59:67)   
AŠ Mladá Boleslav-BC Slaný80 : 60(19:16,33:27,55:49)   
BK Klatovy-SKB Rokycany47 : 77(8:18,20:35,31:59)      
Jiskra Domažlice-BK Beroun85 : 65(25:15,43:33,60:52)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Horejsek Děčín64 : 44(16:20,32:26,44:35)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Slovan Varnsdorf75 : 56(16:18,38:28,63:39)   
14.kolo
AŠ Mladá Boleslav-BK Kladno76 : 61(15:14,34:26,60:43)   
Sokol Kbely-BC Slaný87 : 76(30:20,56:38,71:59)   
Jiskra Domažlice-SKB Rokycany99 : 75(26:19,54:33,73:53)   
BK Klatovy-BK Beroun77 : 53(19:20,47:34,65:44)      
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Horejsek Děčín40 : 12(34:9,40:12,0:0)   
Sluneta USK Ústí n.L.-Slovan Varnsdorf82 : 63(24:14,46:30,62:45)   
15.kolo
Sluneta USK Ústí n.L.-AŠ Mladá Boleslav61 : 68(10:21,24:42,46:55)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sokol Kbely91 : 63(22:12,39:35,58:48)   
Slovan Varnsdorf-Jiskra Domažlice72 : 100(27:22,44:52,66:81)   
BK Horejsek Děčín-BK Klatovy57 : 69(16:23,35:39,46:51)      
BK Beroun-BK Kladno72 : 68(25:15,42:23,50:37)   
SKB Rokycany-BC Slaný88 : 81(26:23,48:39,73:56)   
16.kolo
Slavoj BK Litoměřice "B"-AŠ Mladá Boleslav92 : 84(21:21,47:40,60:64)   
Sluneta USK Ústí n.L.-Sokol Kbely68 : 87(14:21,30:51,51:71)   
BK Horejsek Děčín-Jiskra Domažlice57 : 64(13:17,34:28,51:51)   
Slovan Varnsdorf-BK Klatovy67 : 86(19:27,32:50,50:70)      
SKB Rokycany-BK Kladno103 : 72(33:16,61:38,86:52)   
BK Beroun-BC Slaný66 : 76(16:19,33:34,52:48)   
17.kolo
Sokol Kbely-SKB Rokycany45 : 89(16:24,25:40,38:67)   
AŠ Mladá Boleslav-BK Beroun92 : 64(25:15,48:28,66:46)   
BC Slaný-BK Horejsek Děčín94 : 49(23:15,52:26,72:36)   
BK Kladno-Slovan Varnsdorf89 : 49(23:14,46:31,71:44)   
BK Klatovy-Slavoj BK Litoměřice "B"69 : 74(19:13,32:34,51:50)      
Jiskra Domažlice-Sluneta USK Ústí n.L.81 : 61(19:14,35:34,60:48)   
18.kolo
AŠ Mladá Boleslav-SKB Rokycany84 : 57(19:18,43:26,67:41)   
Sokol Kbely-BK Beroun91 : 54(17:15,43:31,66:45)   
BK Kladno-BK Horejsek Děčín86 : 93(18:24,42:36,69:71)   
BC Slaný-Slovan Varnsdorf101 : 57(29:19,61:35,88:47)   
Jiskra Domažlice-Slavoj BK Litoměřice "B"93 : 75(27:11,46:34,74:54)   
BK Klatovy-Sluneta USK Ústí n.L.72 : 70(16:26,38:42,60:52)      
19.kolo
BK Klatovy-AŠ Mladá Boleslav56 : 66(11:17,28:21,44:47)      
Jiskra Domažlice-Sokol Kbely89 : 83(28:25,43:44,72:61)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Kladno54 : 82(17:26,35:47,46:69)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BC Slaný82 : 76(19:16,45:37,63:50)   
Slovan Varnsdorf-SKB Rokycany59 : 125(16:32,24:62,38:96)   
BK Horejsek Děčín-BK Beroun64 : 73(16:21,33:35,48:48)   
20.kolo
Jiskra Domažlice-AŠ Mladá Boleslav83 : 75(28:14,46:39,61:56)   
BK Klatovy-Sokol Kbely59 : 64(15:18,32:35,48:45)      
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Kladno63 : 85(11:26,34:53,49:69)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BC Slaný65 : 91(19:24,33:52,51:73)   
BK Horejsek Děčín-SKB Rokycany53 : 89(11:24,17:46,32:62)   
Slovan Varnsdorf-BK Beroun63 : 74(14:16,36:40,47:58)   
21.kolo
Sokol Kbely-BK Horejsek Děčín66 : 56(16:24,30:32,47:46)   
AŠ Mladá Boleslav-Slovan Varnsdorf112 : 39(22:11,47:22,78:33)   
BK Beroun-Slavoj BK Litoměřice "B"84 : 79(19:24,34:43,56:56)   
SKB Rokycany-Sluneta USK Ústí n.L.84 : 62(22:8,42:20,59:50)   
BC Slaný-Jiskra Domažlice79 : 67(18:14,37:28,60:50)   
BK Kladno-BK Klatovy95 : 108(21:15,56:38,69:60,88:88)      
22.kolo
AŠ Mladá Boleslav-BK Horejsek Děčín89 : 67(19:27,37:44,63:54)   
Sokol Kbely-Slovan Varnsdorf105 : 69(30:13,58:33,80:54)   
SKB Rokycany-Slavoj BK Litoměřice "B"93 : 57(21:17,48:32,72:42)   
BK Beroun-Sluneta USK Ústí n.L.77 : 74(16:25,37:40,58:60)   
BK Kladno-Jiskra Domažlice69 : 101(18:27,34:46,54:71)   
BC Slaný-BK Klatovy59 : 65(20:10,27:22,45:44)      
1.kolo
Slovan Varnsdorf-BC Slaný76 : 75(21:17,47:37,58:57)   
BK Beroun-BK Klatovy60 : 49(12:11,37:22,50:35)   
Sokol Josefov-Wolves Radotín51 : 76(13:18,31:38,39:58)   
BK Tábor-Lions J. Hradec B63 : 72(20:10,34:29,44:56)   
SBK Val. Meziříčí-BC Nový Jičín61 : 72(13:14,26:30,41:49)   
VŠTJ SF A-BK Kladno86 : 74(13:15,36:35,59:54)   
2.kolo
Slovan Varnsdorf-Slavoj BK Litoměřice "B"57 : 81(12:19,31:49,41:62)   
BK Beroun-Jiskra Domažlice51 : 83(12:17,18:40,37:59)   
VŠTJ SF A-SKB Rokycany83 : 92(17:19,32:47,61:68)   
BK Horejsek Děčín-Sokol Žižkov90 : 57(36:12,52:30,74:46)   
Wolves Radotín-Sluneta USK Ústí n.L.74 : 53(20:9,47:21,54:32)   
Lions J. Hradec B-BC Benešov59 : 44(19:10,35:22,45:31)   
Tesla Pardubice-BVK Holice 55 : 61(17:7,32:19,43:48)   
Sokol Kbely-Sokol Nová Paka110 : 63(35:29,60:48,88:56)   
Sokol Karviná-KK Val. Meziříčí64 : 71(14:22,32:38,36:50)   
Basketbal Svitavy-TJ Šumperk64 : 52(20:16,37:28,45:42)   
BC Nový Jičín-BK Hladnov79 : 71(19:10,35:25,49:41,66:66)   
Jiskra Humpolec-BK Přelouč89 : 59(14:23,40:33,70:43)   
3.kolo
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Kondoři Liberec77 : 75(16:17,35:38,60:56)   
Jiskra Domažlice-BK Loko Plzeň57 : 82(13:25,23:41,41:64)   
SKB Rokycany-Basketball Nymburk B61 : 77(13:14,37:29,47:54)   
BK Horejsek Děčín-Sokol Vyšehrad71 : 60(10:17,27:36,54:49)   
Wolves Radotín-Sokol pražský63 : 61(14:19,27:28,47:49)   
Lions J. Hradec B-Sokol Písek44 : 84(11:29,21:45,35:61)   
BVK Holice -Basketbal Olomouc57 : 75(11:17,21:38,41:63)   
Sokol Kbely-Královští sokoli74 : 86(18:26,35:45,52:67)   
KK Val. Meziříčí-SKB Zlín73 : 71(18:19,33:32,56:45)   
Basketbal Svitavy-JBC mmcité Brno54 : 67(10:25,39:25,36:55)   
BC Nový Jičín-Start Havířov71 : 66(12:19,33:32,54:50)   
Jiskra Humpolec-BC Vysočina52 : 85(14:19,20:44,33:60)   
4.kolo
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK ARMEX Děčín60 : 96(14:26,29:48,45:76)   
BK Loko Plzeň-USK Praha53 : 75(14:15,30:44,33:64)   
Basketball Nymburk B-SLUNETA Ústí nad Labem72 : 67(16:11,28:25,47:54)   
BK Horejsek Děčín-Slavoj Litoměřice57 : 90(20:18,22:48,43:68)   
Sokol Písek-GEOSAN Kolín69 : 84(22:18,38:41,50:63)   
Basketbal Olomouc-Ariete Prostějov44 : 118(17:25,24:52,36:91)   
Královští sokoli-mmcité Brno79 : 72(17:18,36:36,55:48)   
KK Val. Meziříčí-NH Ostrava71 : 90(20:21,44:44,56:67)   
JBC mmcité Brno-Lions J. Hradec58 : 103(14:29,38:54,49:74)   
BC Nový Jičín-BK Opava48 : 114(19:25,26:54,37:83)   
BC Vysočina-DEKSTONE Tuři Svitavy58 : 79(12:21,40:48,50:69)   
5.kolo
USK Praha-BK ARMEX Děčín53 : 69(15:16,30:29,42:50)   
Slavoj Litoměřice-Basketball Nymburk B54 : 72(11:23,23:39,39:57)   
Wolves Radotín-GEOSAN Kolín38 : 93(7:27,24:47,33:71)   
Královští sokoli-Ariete Prostějov70 : 101(16:30,37:59,54:76)   
DEKSTONE Tuři Svitavy-BK Opava85 : 90(24:27,37:44,60:65)   
Lions J. Hradec-NH Ostrava92 : 77(21:12,47:40,63:60)   
6.kolo
Basketball Nymburk B-BK ARMEX Děčín67 : 72(20:19,32:40,55:57)   
GEOSAN Kolín-Ariete Prostějov97 : 76(26:19,50:42,68:64)   
Lions J. Hradec-BK Opava71 : 78(27:13,33:35,54:64)   

BK Klatovy-Thermia K. Vary

Datum: 4.3.2017
Počet fotek: 106
Počet zobrazení: 128x
Autor: Mundl M

MUŽI Český pohár - BK Klatovy - BK JIP Pardubice

Datum: 30.11.2016
Počet fotek: 133
Počet zobrazení: 241x
Autor: Mundl M

BK Klatovy - BK JIP Pardubice - Český pohár muži

Datum: 30.11.2016
Počet fotek: 286
Počet zobrazení: 454x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži doma

Datum: 15.11.2016
Počet fotek: 62
Počet zobrazení: 292x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži na Foli a Kladně

Datum: 31.10.2016
Počet fotek: 60
Počet zobrazení: 243x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži začali vítězstvími.

Datum: 3.10.2016
Počet fotek: 80
Počet zobrazení: 291x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži - příprava v Plzni.

Datum: 21.9.2016
Počet fotek: 5
Počet zobrazení: 245x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži

Datum: 14.2.2016
Počet fotek: 90
Počet zobrazení: 399x

Muži s Domažlicemi

Datum: 21.12.2015
Počet fotek: 86
Počet zobrazení: 354x
Autor: Ing.Svojanovský

BK Klatovy - Jiskra Domažlice

Datum: 20.12.2015
Počet fotek: 35
Počet zobrazení: 327x
Autor: Mundl M

Muži

Datum: 7.12.2015
Počet fotek: 96
Počet zobrazení: 328x

Muži turnaj

Datum: 5.10.2015
Počet fotek: 39
Počet zobrazení: 398x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

Muži v Berouně

Datum: 20.9.2015
Počet fotek: 17
Počet zobrazení: 404x

BK Klatovy A - Jiskra Domažlice - krajský přebor I. třída muži

Datum: 24.1.2015
Počet fotek: 17
Počet zobrazení: 1703x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

BK Klatovy A - Loko Plzeň C - krajský přebor mužů

Datum: 10.1.2015
Počet fotek: 13
Počet zobrazení: 546x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži A - BK Loko Plzeň C

Datum: 10.1.2015
Počet fotek: 28
Počet zobrazení: 670x

Béčko zdolalo áčko.

Datum: 22.11.2014
Počet fotek: 46
Počet zobrazení: 665x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

MUŽI

Datum: 5.10.2014
Počet fotek: 31
Počet zobrazení: 722x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

BK Klatovy A - Loko Plzeň C - krajský pohár mužů

Datum: 20.9.2014
Počet fotek: 59
Počet zobrazení: 939x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži BK Klatovy - BK Teplice

Datum: 30.11.2013
Počet fotek: 94
Počet zobrazení: 978x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

BK Klatovy - BK Sokolov - kvalifikace o postup do 2.ligy

Datum: 3.5.2013
Počet zobrazení: 15086x

BK Klatovy - BK Sokolov muži

Datum: 3.5.2013
Počet fotek: 292
Počet zobrazení: 1258x
Autor: Rudolf Lang

Muži BK Klatovy - BK Holýšov

Datum: 13.4.2013
Počet fotek: 71
Počet zobrazení: 993x
Autor: Rudolf Lang

Muži BK Klatovy - Jiskra Domažlice

Datum: 12.4.2013
Počet fotek: 155
Počet zobrazení: 973x
Autor: Rudolf Lang

Muži doma Rokycany, Beroun

Datum: 0.0.0000
Počet fotek: 87
Počet zobrazení: 266x
Autor: Ing.Svojanovský

Hlavní partneři BK Klatovy

     

BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Lesní stavby, s.r.o. FINAl KOM s.r.o. Pink Aviation


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. Autosklo Rada Autodoprava Oulehle DEVELOP - start INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. Zeman Color Project Plus Klatovy, s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč HOPFRUIT - ovoce, zelenina, květiny Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

Klatovan ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace