Muži

Středeční trénink mužů již od 18,00 !!!

Středeční trénink mužů již od 18,00 !!!

6.6.2017
S ohledem na skutečnost, že chlapci U11 /roč.2006/ zajíždějí ve středu 7.6. na přátelské utkání do Plzně, bude trénink mužů probíhat již od 18,00 do… celý článek
Houpy hou, houpy hou  na koši se Aušprunk houpá …

Houpy hou, houpy hou na koši se Aušprunk houpá …

6.3.2017
Známou píseň o „loďce na vlnách“ mohlo o víkendu několikrát zazpívat diváctvo v hale BK v parafrázové verzi při posledních dvou utkáních mužů „A“… celý článek
II.liga mužů končí o víkendu – muži hostí K.Vary a Slaný

II.liga mužů končí o víkendu – muži hostí K.Vary a Slaný

28.2.2017
Hodně kritiky v posledním období je směrováno na vedení České basketbalové federace ve vztahu k organizaci soutěží, které centrála v Praze (a ve… celý článek
VYDŘENÉ VÍTĚZSTVÍ NEZMĚRNÉ VŮLE

VYDŘENÉ VÍTĚZSTVÍ NEZMĚRNÉ VŮLE

20.2.2017
Od článku z 16.1.2017 o 7 statečných ženách, které čelily v Praze dosud neporaženému týmu Sparty, se titulek o statečných hráčkách či hráčích objevil… celý článek
KLATOVSKÝ DOUBLE – MUŽI ZDOLALI KLADNO I LÍDRA ZE ŽIŽKOVA

KLATOVSKÝ DOUBLE – MUŽI ZDOLALI KLADNO I LÍDRA ZE ŽIŽKOVA

6.2.2017
Sobotní basketbalový večer přilákal do haly BK na Husáku překvapivě početnou skupinu fanoušků, kteří byli svědky dramatické podívané, která se jen… celý článek
V neděli přivítáme lídra tabulky, ale už v sobotu jeho jediného přemožitele !

V neděli přivítáme lídra tabulky, ale už v sobotu jeho jediného přemožitele !

1.2.2017
II.LIGA MUŽŮ zavítá v tomto roce poprvé znovu do Klatov.  To proto, že poslední utkání na domácí palubovce odehráli muži BK KLATOVY  10.12.2016… celý článek
Muži - deváté vítězství v sezóně, z toho 6 na hřištích soupeřů.

Muži - deváté vítězství v sezóně, z toho 6 na hřištích soupeřů.

23.1.2017
S odhodláním navázat na vítězství v Berouně a kvalitní výkon v prvních třech čtvrtinách utkání v Rokycanech, odjížděli za mrazivého počasí muži na… celý článek
MUŽI PŘIVEZLI JEDNO VÍTĚZSTVÍ, ALE I ZNAČNÉ ROZHOŘČENÍ

MUŽI PŘIVEZLI JEDNO VÍTĚZSTVÍ, ALE I ZNAČNÉ ROZHOŘČENÍ

9.1.2017
Muži naposled prohráli doma v poháru s Pardubicemi 30.11.2016 v poměru 53:76 (o víkendu Pardubice vyhrály v Brně v NBL 91:57) a v prosinci pak… celý článek
KLATOVSKÝ DOUBLE V DERBY !!!

KLATOVSKÝ DOUBLE V DERBY !!!

11.12.2016
Stejně jako před rokem svedl los II.ligy k posledním dvěma utkáním v roce 2016 náš tým s rivaly z BK Jiskra Domažlice.  Loni se začínalo v sobotu… celý článek
Video i fotografie z utkání s Pardubicemi

Video i fotografie z utkání s Pardubicemi

6.12.2016
Videoreportáž pořízená partnerem našeho klubu společností FILMpro, které tímto za filmové zdokumentování našeho souboje s BK JIP Pardubice děkujeme … celý článek
SLÁVA VÍTĚZŮM, ČEST PORAŽENÝM !

SLÁVA VÍTĚZŮM, ČEST PORAŽENÝM !

1.12.2016
Staré rčení v titulku je velice příhodné pro 4.kolo Českého poháru mužů v basketbalu, ve kterém domácí II.ligový tým BK Klatovy hostil aktuálně 2.tým… celý článek
Klatovský deník: Rozhovor s Tomášem Bernasem před zápasem s Pardubicemi

Klatovský deník: Rozhovor s Tomášem Bernasem před zápasem s Pardubicemi

29.11.2016
Vydáno 26. listopadu 2016 v tištěném Klatovském deníku: Na basketbalový svátek se připravují hráči BK Klatovy, které ve středu 30. listopadu od 18… celý článek
DVĚ DOBYTÉ TVRZE !!!

DVĚ DOBYTÉ TVRZE !!!

28.11.2016
S cílem přivézt minimálně jedno vítězství z víkendového tripu odjížděli v sobotu naši muži k dalším dvěma utkáním ve II.basketbalové lize. „Ani… celý článek
SEVERNÍ VÍTR BYL KRUTÝ

SEVERNÍ VÍTR BYL KRUTÝ

15.11.2016
Po nejlepším výsledku, kterého zatím některý z účastníků sk.A II.ligy dosáhl proti stále neporaženému Sokolu Žižkov a drtivém vítězství na palubovce… celý článek
PARDUBICE VÍTĚZÍ V LITVĚ!  JAK DOPADNOU V KLATOVECH?

PARDUBICE VÍTĚZÍ V LITVĚ! JAK DOPADNOU V KLATOVECH?

3.11.2016
Náš soupeř ve 4.kole Českého poháru, BK JiP Pardubice, je aktuálně druhým týmem nejvyšší české Kooperativa Národní basketbalové ligy s 8 vítězstvími… celý článek
TRADIČNÍ FOLIMANKA A ZASLÍBENÉ KLADNO

TRADIČNÍ FOLIMANKA A ZASLÍBENÉ KLADNO

1.11.2016
O víkendu pokračovala II.liga mužů a klatovští fanoušci basketbalu byli právem zvědaví, jak se týmu povede po středeční „krasojízdě“ s Prostějovem… celý článek
AKTUALIZOVÁNO! 1.10.2016 – DEN, KDY V KLATOVECH PADLY ROKYCANY

AKTUALIZOVÁNO! 1.10.2016 – DEN, KDY V KLATOVECH PADLY ROKYCANY

3.10.2016
Titulkem dnes navazujeme na jeden takřka identický z prosince 2015, který  si můžete otevřít na… celý článek
ROCKY BY NA NÁS BYL HRDÝ

ROCKY BY NA NÁS BYL HRDÝ

24.9.2016
Vítězství podobná těm, které známe z 6dílné americké filmové ságy ROCKY, zaznamenali v Českém poháru klatovští muži. Ti také byli po první čtvrtině… celý článek
Muži přátelsky s Loko Plzeň

Muži přátelsky s Loko Plzeň

21.9.2016
Muži "A" sehráli velice kvalitní přípravný zápas proti týmu Lokomotiva Plzeň "A" na jeho palubovce. Domácí účastník 1.ligy se naplno dokázal prosadit… celý článek
NADĚJNÝ START MUŽŮ

NADĚJNÝ START MUŽŮ

5.9.2016
V sobotu večer čekalo muže A první sousto z koláče sezóny 2016/2017. A v duchu loni založené tradice byl prvním soupeřem německý tým, který… celý článek
MUŽI VE II.LIZE – PRVNÍ 4 UTKÁNÍ DOMA !!!!

MUŽI VE II.LIZE – PRVNÍ 4 UTKÁNÍ DOMA !!!!

4.7.2016
Rozlosování  národních soutěží opět přineslo, ostatně stejně jako každý rok, řadu rozporuplných názorů jak na systémy jednotlivých soutěží, tak i na… celý článek


Soutěž:

2.liga skupina A   
Český pohár 2.kolo   
Český pohár 3.kolo   
Český pohár 4.kolo   


Trenéři:

hlavní trenér: Ing.Jindřich Svojanovský

telefon: 724369038

email: jindra.svojan@seznam.cz


Tréninky:

pondělí: Husák, 20:30-22:00

středa: Husák, 19:15-20:45

pátek: Husák, 19:45-21:30


Soubory ke stažení:

Andrle Jakub

Andrle Jakub

Datum narození: 30.3.1998

Výška/Váha: 170 / 50

Post:

Aušprunk Karel

Aušprunk Karel

Datum narození: 1994

Výška/Váha: 202 / 98

Post:

Bernas Tomáš

Bernas Tomáš

Datum narození: 28.2.1993

Výška/Váha: 192 / 94

Post:

Chobot Ondřej

Chobot Ondřej

Datum narození: 16.7.1998

Výška/Váha: 181 / 58

Post:

Dvořák Radim

Dvořák Radim

Datum narození: 8.12.1993

Výška/Váha: 187 / 87

Post:

Johánek Marek

Johánek Marek

Datum narození: 26.7.1993

Výška/Váha: 193 / 84

Post:

Kadlec Jakub

Kadlec Jakub

Datum narození: 14.9.1994

Výška/Váha: 210 / 80

Post:

Kohout Radek

Kohout Radek

Datum narození: 30.7.2000

Výška/Váha: 185 / 64

Post:

Kopecký Nikolas

Kopecký Nikolas

Datum narození: 12.10.2000

Výška/Váha: 179 / 62

Post:

Křiváček Jan

Křiváček Jan

Datum narození: 13.4.1996

Výška/Váha: 181 / 78

Post:

Kučera Petr

Kučera Petr

Datum narození: 15.2.2000

Výška/Váha: 183 / 66

Post:

Kuneš Jan

Kuneš Jan

Datum narození: 25.3.1993

Výška/Váha: 196 / 87

Post:

Nelson Kyle

Nelson Kyle

Datum narození: 1993

Výška/Váha: 203 / 98

Post:

Sazama Jan

Sazama Jan

Datum narození: 9.4.1993

Výška/Váha: 185 / 70

Post:

Vondra Pavel

Vondra Pavel

Datum narození: 1994

Výška/Váha: 203 / 106

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
BK Klatovy-Jiskra Domažlice76 : 61(19:14,39:30,56:45)      
Sokol Kbely-BC Benešov79 : 89(24:16,36:33,50:58,72:72)   
Sokol Žižkov-BK Kladno74 : 51(13:13,36:26,61:39)   
Sluneta USK Ústí n.L.-Slavoj BK Litoměřice "B"54 : 79(10:23,30:41,44:55)   
BC Slaný-Thermia K. Vary84 : 72(31:16,45:34,63:53)   
SKB Rokycany-BK Beroun75 : 69(26:19,40:32,51:49)   
2.kolo
BK Klatovy-SKB Rokycany65 : 52(19:15,30:23,49:33)      
Jiskra Domažlice-BK Beroun88 : 39(25:5,49:14,70:28)   
Sokol Kbely-BC Slaný84 : 54(28:14,43:26,67:38)   
BC Benešov-Thermia K. Vary88 : 62(16:11,40:24,63:40)   
Sokol Žižkov-Sluneta USK Ústí n.L.57 : 54(12:8,22:24,36:47)   
BK Kladno-Slavoj BK Litoměřice "B"58 : 74(16:25,36:43,46:58)   
3.kolo
BK Klatovy-BK Beroun70 : 43(18:12,32:0,0:20,57:29)      
Jiskra Domažlice-SKB Rokycany70 : 57(13:15,35:22,52:35)   
Sokol Kbely-Thermia K. Vary82 : 74(21:21,39:46,61:64)   
BC Benešov-BC Slaný91 : 66(28:15,47:34,70:54)   
Sokol Žižkov-Slavoj BK Litoměřice "B"81 : 48(25:21,47:31,66:42)   
BK Kladno-Sluneta USK Ústí n.L.50 : 72(14:13,27:33,38:51)   
4.kolo
SKB Rokycany-Sluneta USK Ústí n.L.80 : 77(15:24,38:41,57:60)   
BK Beroun-Slavoj BK Litoměřice "B"49 : 92(18:15,31:35,39:67)   
BC Slaný-Sokol Žižkov63 : 76(13:17,31:42,40:64)   
Thermia K. Vary-BK Kladno51 : 88(12:22,19:46,34:60)   
BK Klatovy-Sokol Kbely64 : 80(18:23,41:48,55:67)   
Jiskra Domažlice-BC Benešov78 : 58(11:16,37:28,57:43)   
5.kolo
SKB Rokycany-Slavoj BK Litoměřice "B"82 : 53(19:7,31:26,57:37)   
BK Beroun-Sluneta USK Ústí n.L.48 : 61(12:17,27:28,31:40)   
BC Slaný-BK Kladno76 : 79(24:28,40:48,58:61)   
Thermia K. Vary-Sokol Žižkov71 : 76(15:24,34:39,60:55)   
BK Klatovy-BC Benešov65 : 72(13:24,28:43,51:53)   
Jiskra Domažlice-Sokol Kbely82 : 62(21:26,43:41,65:49)   
6.kolo
Sokol Kbely-SKB Rokycany66 : 54(12:18,34:26,48:35)   
BC Benešov-BK Beroun82 : 64(26:13,44:25,62:40)   
Sokol Žižkov-BK Klatovy68 : 63(17:12,34:27,53:45)      
BK Kladno-Jiskra Domažlice66 : 88(9:24,30:41,49:65)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BC Slaný81 : 64(22:19,39:33,60:52)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Thermia K. Vary94 : 69(28:13,45:31,66:49)   
7.kolo
Sokol Kbely-BK Beroun97 : 68(29:16,44:36,72:51)   
BC Benešov-SKB Rokycany72 : 77(13:24,25:39,46:51,64:64)   
Sokol Žižkov-Jiskra Domažlice65 : 51(15:16,33:30,50:44)   
BK Kladno-BK Klatovy52 : 82(13:23,25:39,36:55)      
Sluneta USK Ústí n.L.-Thermia K. Vary83 : 68(22:19,43:38,69:55)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BC Slaný87 : 64(21:16,48:31,64:46)   
8.kolo
SKB Rokycany-BC Slaný97 : 54(22:11,47:28,68:46)   
BK Beroun-Thermia K. Vary81 : 60(25:15,51:29,63:41)   
BK Klatovy-Sluneta USK Ústí n.L.58 : 76(18:19,26:38,41:54)      
Jiskra Domažlice-Slavoj BK Litoměřice "B"76 : 85(9:21,29:46,49:65)   
Sokol Kbely-Sokol Žižkov66 : 88(9:24,24:46,48:67)   
BC Benešov-BK Kladno88 : 55(24:19,53:27,69:35)   
9.kolo
SKB Rokycany-Thermia K. Vary89 : 75(24:16,53:31,74:58)   
BK Beroun-BC Slaný83 : 54(20:17,45:27,62:42)   
BK Klatovy-Slavoj BK Litoměřice "B"69 : 81(21:29,46:40,51:61)      
Jiskra Domažlice-Sluneta USK Ústí n.L.82 : 60(17:15,35:30,56:52)   
Sokol Kbely-BK Kladno60 : 73(19:20,36:44,45:58)   
BC Benešov-Sokol Žižkov65 : 81(8:19,36:41,50:56)   
10.kolo
Sokol Žižkov-SKB Rokycany76 : 60(18:19,36:40,62:55)   
BK Kladno-BK Beroun78 : 56(20:12,36:28,60:40)   
Sluneta USK Ústí n.L.-Sokol Kbely95 : 50(31:12,50:29,72:45)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BC Benešov83 : 77(21:16,43:32,67:51)   
BC Slaný-BK Klatovy46 : 72(13:20,26:41,32:60)      
Thermia K. Vary-Jiskra Domažlice70 : 82(19:19,32:41,48:57)   
11.kolo
Sokol Žižkov-BK Beroun82 : 53(21:9,42:24,69:37)   
BK Kladno-SKB Rokycany63 : 73(18:22,39:35,49:47)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BC Benešov68 : 65(22:13,37:32,53:53)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sokol Kbely75 : 46(19:8,45:15,63:27)   
BC Slaný-Jiskra Domažlice65 : 76(15:26,32:42,52:57)   
Thermia K. Vary-BK Klatovy66 : 84(16:25,34:43,51:68)      
12.kolo
Jiskra Domažlice-BK Klatovy82 : 85(23:16,42:40,56:54)      
BC Benešov-Sokol Kbely77 : 64(22:12,33:24,57:51)   
BK Kladno-Sokol Žižkov72 : 66(23:11,44:25,56:41)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sluneta USK Ústí n.L.70 : 40(19:9,38:18,54:25)   
Thermia K. Vary-BC Slaný100 : 48(37:10,56:19,70:32)   
BK Beroun-SKB Rokycany72 : 83(21:15,36:35,53:61)   
13.kolo
BK Beroun-BK Klatovy83 : 106(19:30,44:61,68:86)      
SKB Rokycany-Jiskra Domažlice103 : 79(23:16,55:40,81:53)   
Thermia K. Vary-Sokol Kbely76 : 83(14:13,32:37,56:61)   
BC Slaný-BC Benešov93 : 97(30:20,55:41,68:66)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sokol Žižkov61 : 70(18:12,35:26,48:47)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Kladno70 : 72(19:19,41:36,55:52)   
14.kolo
SKB Rokycany-BK Klatovy81 : 52(23:11,39:27,55:45)      
BK Beroun-Jiskra Domažlice69 : 64(25:16,45:31,59:48)   
BC Slaný-Sokol Kbely72 : 79(16:17,28:33,47:47)   
Thermia K. Vary-BC Benešov80 : 92(23:26,45:52,65:74)   
Sluneta USK Ústí n.L.-Sokol Žižkov71 : 78(25:20,41:38,55:54)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Kladno81 : 57(26:17,45:25,64:46)   
15.kolo
Slavoj BK Litoměřice "B"-SKB Rokycany64 : 54(15:15,33:30,48:45)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Beroun79 : 42(20:6,42:25,58:35)   
BK Kladno-BC Slaný109 : 67(25:15,55:29,79:45)   
Sokol Žižkov-Thermia K. Vary97 : 58(28:11,49:28,74:48)   
BC Benešov-BK Klatovy81 : 72(17:25,41:42,57:59)   
Sokol Kbely-Jiskra Domažlice79 : 78(18:21,34:41,59:57)   
16.kolo
Sluneta USK Ústí n.L.-SKB Rokycany75 : 57(21:13,31:20,56:41)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Beroun100 : 60(26:11,44:24,67:48)   
Sokol Žižkov-BC Slaný127 : 42(31:13,65:21,96:34)   
BK Kladno-Thermia K. Vary108 : 84(24:20,55:36,83:56)   
Sokol Kbely-BK Klatovy71 : 87(17:23,37:45,53:62)   
BC Benešov-Jiskra Domažlice82 : 62(13:20,43:36,62:47)   
17.kolo
BK Beroun-Sokol Kbely61 : 83(12:28,33:42,46:66)   
SKB Rokycany-BC Benešov85 : 62(15:22,41:28,65:42)   
Jiskra Domažlice-Sokol Žižkov57 : 73(17:17,28:39,41:52)   
BK Klatovy-BK Kladno80 : 72(18:13,41:29,58:49)      
BK Klatovy-BK Kladno80 : 72(18:13,41:29,58:49)      
Thermia K. Vary-Sluneta USK Ústí n.L.74 : 71(20:18,42:39,61:47)   
BC Slaný-Slavoj BK Litoměřice "B"75 : 81(24:26,46:50,62:65)   
18.kolo
SKB Rokycany-Sokol Kbely99 : 68(21:12,48:29,72:43)   
BK Beroun-BC Benešov50 : 85(7:11,19:44,27:67)   
BK Klatovy-Sokol Žižkov80 : 57(13:24,32:39,57:49)      
BK Klatovy-Sokol Žižkov80 : 57(13:24,32:39,57:49)      
Jiskra Domažlice-BK Kladno141 : 71(37:10,71:29,102:50)   
BC Slaný-Sluneta USK Ústí n.L.83 : 79(20:14,49:36,63:62)   
Thermia K. Vary-Slavoj BK Litoměřice "B"66 : 57(17:20,37:41,45:49)   
19.kolo
Thermia K. Vary-SKB Rokycany71 : 89(14:28,35:46,60:75)   
BC Slaný-BK Beroun103 : 44(29:9,46:23,78:33)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Klatovy72 : 59(12:13,34:27,54:45)      
Sluneta USK Ústí n.L.-Jiskra Domažlice49 : 69(16:21,28:41,37:60)   
BK Kladno-Sokol Kbely69 : 60(22:13,36:28,52:42)   
Sokol Žižkov-BC Benešov57 : 59(12:17,22:28,42:42)   
20.kolo
BC Slaný-SKB Rokycany76 : 66(22:24,35:39,53:55)   
Thermia K. Vary-BK Beroun115 : 43(22:4,54:16,85:24)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Klatovy61 : 68(22:20,34:39,49:61)      
Slavoj BK Litoměřice "B"-Jiskra Domažlice75 : 64(18:16,36:29,59:41)   
Sokol Žižkov-Sokol Kbely103 : 74(26:25,47:42,74:64)   
BK Kladno-BC Benešov59 : 63(19:17,34:32,42:52)   
21.kolo
BK Beroun-Sokol Žižkov38 : 123(0:27,12:57,23:94)   
SKB Rokycany-BK Kladno98 : 77(27:21,50:37,73:59)   
BC Benešov-Sluneta USK Ústí n.L.96 : 72(24:18,42:32,65:50)   
Sokol Kbely-Slavoj BK Litoměřice "B"92 : 83(24:15,44:37,64:54)   
Jiskra Domažlice-BC Slaný66 : 55(16:13,24:21,44:39)   
BK Klatovy-Thermia K. Vary102 : 75(30:12,57:40,75:60)      
22.kolo
SKB Rokycany-Sokol Žižkov78 : 107(20:34,35:56,61:81)   
BK Beroun-BK Kladno56 : 128(13:24,27:44,36:86)   
Sokol Kbely-Sluneta USK Ústí n.L.80 : 77(16:20,34:40,54:66)   
BC Benešov-Slavoj BK Litoměřice "B"59 : 73(10:15,21:30,35:48)   
BK Klatovy-BC Slaný85 : 44(26:13,53:27,78:33)      
Jiskra Domažlice-Thermia K. Vary103 : 70(18:20,45:34,69:47)   
1.kolo
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Beroun71 : 55(19:9,41:23,56:33)   
Sokol Kutná Hora-Basket Poděbrady 103 : 48(22:14,47:30,67:34)   
BK Vysoká n.L.-BVK Holice 46 : 52(13:12,23:21,32:30)   
Spartak Uh. Brod-BK Hladnov72 : 87(13:28,40:54,50:72)   
BK Kladno-BC Slaný79 : 45(27:8,42:20,56:34)   
2.kolo
Sluneta USK Ústí n.L.-Sokol Kbely79 : 49(21:11,47:15,65:37)   
Thermia K. Vary-Jiskra Domažlice66 : 71(12:12,33:29,45:47)   
Sokol Vyšehrad-BK Klatovy65 : 91(31:20,45:47,57:68)   
BK Kladno-Slavoj BK Litoměřice "B"45 : 74(15:18,24:38,37:68)   
Sokol Kutná Hora-BK Přelouč72 : 98(25:25,43:41,61:65)   
Medicina Praha-Sokol Žižkov66 : 91(14:15,26:37,44:64)   
Sokol Písek B-SKB Rokycany72 : 73(17:16,29:46,54:60)   
BVK Holice -TJ Šumperk69 : 71(15:23,27:35,46:52)   
Tesla Pardubice-BC Benešov78 : 75(18:27,40:50,64:64)   
SK Žabovřesky-Lions J. Hradec B80 : 62(16:17,41:29,62:51)   
BK Hladnov-Sokol Karviná82 : 76(24:27,51:40,66:62)   
KK Val. Meziříčí-Basketbal Svitavy77 : 46(21:13,37:22,60:30)   
3.kolo
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Loko Plzeň49 : 73(15:15,25:35,39:56)   
Jiskra Domažlice-Slavoj Litoměřice60 : 79(16:22,29:43,44:60)   
BK Klatovy-BCM Orli Prostějov86 : 67(25:16,42:37,61:55)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sokol Písek67 : 91(20:19,41:47,52:70)   
BK Přelouč-Basketbal Olomouc63 : 72(29:16,43:38,52:53)   
Sokol Žižkov-Sokol Šlapanice61 : 71(20:17,43:32,54:55)   
SKB Rokycany-BC Vysočina59 : 64(21:13,31:34,41:47)   
TJ Šumperk-Snakes Ostrava76 : 102(15:30,30:51,56:83)   
Tesla Pardubice-BC Nový Jičín61 : 81(9:12,27:34,45:61)   
SK Žabovřesky-SKB Zlín78 : 93(21:32,40:65,62:78)   
BK Hladnov-VŠB Ostrava110 : 49(23:11,52:26,81:30)   
KK Val. Meziříčí-Start Havířov83 : 61(29:26,49:40,60:53)   
4.kolo
BK Loko Plzeň-BK ARMEX Děčín50 : 113(12:26,21:53,34:82)   
Slavoj Litoměřice-SLUNETA Ústí nad Labem65 : 74(17:16,31:33,50:60)   
BK Klatovy-BK JIP Pardubice53 : 76(15:14,25:32,37:60)      
BK Klatovy-BK JIP Pardubice53 : 76(15:14,25:32,37:60)      
Sokol Písek-GEOSAN Kolín76 : 101(19:26,39:50,57:77)   
Basketbal Olomouc-Lions J. Hradec61 : 107(17:25,31:61,49:89)   
Sokol Šlapanice-ČEZ Basketball Nymburk54 : 122(9:29,24:58,39:86)   
BC Vysočina-USK Praha54 : 91(12:36,29:61,46:79)   
Snakes Ostrava-Královští sokoli49 : 80(13:22,31:39,41:60)   
BC Nový Jičín-DEKSTONE Tuři Svitavy67 : 95(18:19,34:50,53:73)   
SKB Zlín-BK Opava40 : 104(10:18,19:46,30:68)   
BK Hladnov-mmcité Brno66 : 108(27:28,36:54,51:81)   
KK Val. Meziříčí-NH Ostrava48 : 112(12:29,25:61,39:87)   
5.kolo
SLUNETA Ústí nad Labem-BK ARMEX Děčín64 : 79(18:14,33:37,50:56)   
GEOSAN Kolín-BK JIP Pardubice71 : 75(19:27,40:44,58:62)   
ČEZ Basketball Nymburk-Lions J. Hradec97 : 58(32:8,59:26,78:41)   
Královští sokoli-USK Praha57 : 92(16:21,32:46,42:72)   
BK Opava-DEKSTONE Tuři Svitavy85 : 58(16:11,41:31,61:46)   
mmcité Brno-NH Ostrava67 : 73(15:15,29:33,48:60)   
6.kolo
BK ARMEX Děčín-BK JIP Pardubice70 : 78(15:19,39:37,51:58)   
USK Praha-ČEZ Basketball Nymburk60 : 97(13:28,25:43,42:70)   
NH Ostrava-BK Opava95 : 99(28:20,56:40,70:65,87:87)   

BK Klatovy-Thermia K. Vary

Datum: 4.3.2017
Počet fotek: 106
Počet zobrazení: 128x
Autor: Mundl M

MUŽI Český pohár - BK Klatovy - BK JIP Pardubice

Datum: 30.11.2016
Počet fotek: 133
Počet zobrazení: 241x
Autor: Mundl M

BK Klatovy - BK JIP Pardubice - Český pohár muži

Datum: 30.11.2016
Počet fotek: 286
Počet zobrazení: 454x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži doma

Datum: 15.11.2016
Počet fotek: 62
Počet zobrazení: 292x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži na Foli a Kladně

Datum: 31.10.2016
Počet fotek: 60
Počet zobrazení: 243x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži začali vítězstvími.

Datum: 3.10.2016
Počet fotek: 80
Počet zobrazení: 291x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži - příprava v Plzni.

Datum: 21.9.2016
Počet fotek: 5
Počet zobrazení: 245x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži

Datum: 14.2.2016
Počet fotek: 90
Počet zobrazení: 399x

Muži s Domažlicemi

Datum: 21.12.2015
Počet fotek: 86
Počet zobrazení: 354x
Autor: Ing.Svojanovský

BK Klatovy - Jiskra Domažlice

Datum: 20.12.2015
Počet fotek: 35
Počet zobrazení: 327x
Autor: Mundl M

Muži

Datum: 7.12.2015
Počet fotek: 96
Počet zobrazení: 328x

Muži turnaj

Datum: 5.10.2015
Počet fotek: 39
Počet zobrazení: 398x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

Muži v Berouně

Datum: 20.9.2015
Počet fotek: 17
Počet zobrazení: 404x

BK Klatovy A - Jiskra Domažlice - krajský přebor I. třída muži

Datum: 24.1.2015
Počet fotek: 17
Počet zobrazení: 1703x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

BK Klatovy A - Loko Plzeň C - krajský přebor mužů

Datum: 10.1.2015
Počet fotek: 13
Počet zobrazení: 546x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži A - BK Loko Plzeň C

Datum: 10.1.2015
Počet fotek: 28
Počet zobrazení: 670x

Béčko zdolalo áčko.

Datum: 22.11.2014
Počet fotek: 46
Počet zobrazení: 665x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

MUŽI

Datum: 5.10.2014
Počet fotek: 31
Počet zobrazení: 722x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

BK Klatovy A - Loko Plzeň C - krajský pohár mužů

Datum: 20.9.2014
Počet fotek: 59
Počet zobrazení: 939x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži BK Klatovy - BK Teplice

Datum: 30.11.2013
Počet fotek: 94
Počet zobrazení: 978x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

BK Klatovy - BK Sokolov - kvalifikace o postup do 2.ligy

Datum: 3.5.2013
Počet zobrazení: 15086x

BK Klatovy - BK Sokolov muži

Datum: 3.5.2013
Počet fotek: 292
Počet zobrazení: 1258x
Autor: Rudolf Lang

Muži BK Klatovy - BK Holýšov

Datum: 13.4.2013
Počet fotek: 71
Počet zobrazení: 993x
Autor: Rudolf Lang

Muži BK Klatovy - Jiskra Domažlice

Datum: 12.4.2013
Počet fotek: 155
Počet zobrazení: 973x
Autor: Rudolf Lang

Muži doma Rokycany, Beroun

Datum: 0.0.0000
Počet fotek: 87
Počet zobrazení: 266x
Autor: Ing.Svojanovský

Hlavní partneři BK Klatovy

     

BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Lesní stavby, s.r.o. FINAl KOM s.r.o. Pink Aviation


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. Autosklo Rada Autodoprava Oulehle DEVELOP - start INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. Zeman Color Project Plus Klatovy, s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč HOPFRUIT - ovoce, zelenina, květiny Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

Klatovan ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace