Muži

Dvě důležitá vítězství mužů

Dvě důležitá vítězství mužů

31.1.2018
Družstvo mužů pod vedením trenéra pana Jiřího Bureše odehrálo o víkendu dvě nesmírně důležitá utkání.Poslední hrací víkend naši muži nastupovali do… celý článek
DVĚ PROHRY S PRAŽSKÝMI CELKY

DVĚ PROHRY S PRAŽSKÝMI CELKY

16.1.2018
Wolves Radotín - BK Klatovy   86 - 81 K zápasům jsme odcestovali bez ústředních rozehrávačů Radima Dvořáka a Jakuba Andrleho. Zápas jsme začali… celý článek
MUŽI VENKU NEUSPĚLI

MUŽI VENKU NEUSPĚLI

19.11.2017
BC BENEŠOV – BK KLATOVY  107 : 86 (40:20, 27:22, 18:20, 22:24) Statistika: Aušprunk 26 - 9/4 – 1, Vondra 24 – 16/12 – 3, Bernas 11 – 6/4 – 0,… celý článek
Muži vydřeli  vítězství v sobotu, v neděli ani dřina nestačila ....

Muži vydřeli vítězství v sobotu, v neděli ani dřina nestačila ....

5.11.2017
V dalších 2 utkáních II.basketbalové ligy se na své palubovce prezentovali klatovští muži. Zatímco v sobotu zdolali loňský stříbrný tým Slavoj… celý článek
Muži padli na Kladně, se Slaným neporazitelnost trvá.

Muži padli na Kladně, se Slaným neporazitelnost trvá.

22.10.2017
Na palubovky soupeřů, se kterými v posledních dvou ligových sezónách v žádném vzájemném souboji neprohráli, zajížděl náš oslabený tým mužů. Již před… celý článek
DO KLATOV PŘILETÍ SRŠNI !

DO KLATOV PŘILETÍ SRŠNI !

17.10.2017
Třetím kolem pokračuje ve středu 18.10. Český basketbalový pohár. Připomeňme, že  právě před rokem po vítězství na hřišti Sokola Vyšehrad přivítal… celý článek
Úvod ligy mužům nevyšel

Úvod ligy mužům nevyšel

8.10.2017
Dvě velice podobné porážky zaznamenali muži v úvodních utkáních nové sezóny na domácí palubovce. V obou utkáních náš tým z počátku vedl. Pak ale… celý článek
Pavel Bosák a Pavel Staněk do Klatov !

Pavel Bosák a Pavel Staněk do Klatov !

10.8.2017
Na jaře ještě jedna z opor týmu Národní basketbalové ligy BK Sluneta Ústí n.L. a hráč, který od roku 1999 figuroval trvale na soupiskách týmů… celý článek


Soutěž:

2.liga skupina A   
Český pohár 2.kolo   
Český pohár 3.kolo   
2.liga play-off   


Trenéři:

hlavní trenér: Zdeněk Chalupecký

telefon: 775 736 101

email: chalupeckyz@seznam.cz


Tréninky:

středa: Husák, 19:30-21:00

pátek: Husák, 20:00-21:30


Soubory ke stažení:

Andrle Jakub

Andrle Jakub

Datum narození: 30.3.1998

Výška/Váha: 170 / 50

Post:

Aušprunk Karel

Aušprunk Karel

Datum narození: 1994

Výška/Váha: 202 / 98

Post:

Baselides Petr

Baselides Petr

Datum narození: 14.7.2000

Výška/Váha: 192 / 72

Post:

Bernas Tomáš

Bernas Tomáš

Datum narození: 28.2.1993

Výška/Váha: 192 / 94

Post:

Chobot Ondřej

Chobot Ondřej

Datum narození: 16.7.1998

Výška/Váha: 181 / 58

Post:

Dvořák Radim

Dvořák Radim

Datum narození: 8.12.1993

Výška/Váha: 187 / 87

Post:

Johánek Marek

Johánek Marek

Datum narození: 26.7.1993

Výška/Váha: 193 / 84

Post:

Kadlec Jakub

Kadlec Jakub

Datum narození: 14.9.1994

Výška/Váha: 210 / 80

Post:

Kohout Radek

Kohout Radek

Datum narození: 30.7.2000

Výška/Váha: 185 / 64

Post:

Kopecký Nikolas

Kopecký Nikolas

Datum narození: 12.10.2000

Výška/Váha: 179 / 62

Post:

Křiváček Jan

Křiváček Jan

Datum narození: 13.4.1996

Výška/Váha: 181 / 78

Post:

Kuneš Jan

Kuneš Jan

Datum narození: 25.3.1993

Výška/Váha: 196 / 87

Post:

Sazama Jan

Sazama Jan

Datum narození: 9.4.1993

Výška/Váha: 185 / 70

Post:

Vondra Pavel

Vondra Pavel

Datum narození: 1994

Výška/Váha: 203 / 106

Post:

Zeman Zdeněk

Zeman Zdeněk

Datum narození: 8.4.1994

Výška/Váha: 188 / 96

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
Sluneta USK Ústí n.L.-Slavoj BK Litoměřice "B"75 : 67(14:15,36:36,50:51)   
Sokol Písek B-BC Benešov77 : 86(24:27,45:47,63:70)   
Jiskra Domažlice-BK Klatovy88 : 60(24:15,43:24,67:41)   
Wolves Radotín-Sokol Vyšehrad65 : 57(16:15,36:35,52:44)   
BC Slaný-BK Kladno74 : 82(19:14,28:39,44:64)   
SKB Rokycany-BK Mariánské Lázně91 : 65(22:16,44:25,75:45)   
2.kolo
Sluneta USK Ústí n.L.-SKB Rokycany49 : 75(16:16,28:39,40:53)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Mariánské Lázně64 : 73(12:14,28:44,43:60)   
Sokol Písek B-BC Slaný0 : 20(0:0)   
BC Benešov-BK Kladno80 : 49(15:15,36:31,59:40)   
Jiskra Domažlice-Wolves Radotín74 : 54(23:19,38:22,49:36)   
BK Klatovy-Sokol Vyšehrad61 : 68(20:14,37:33,50:55)      
3.kolo
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Mariánské Lázně69 : 60(15:10,31:31,45:43)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-SKB Rokycany76 : 58(16:22,34:30,56:43)   
Sokol Písek B-BK Kladno0 : 20(0:0)   
BC Benešov-BC Slaný92 : 53(21:7,44:22,65:37)   
Jiskra Domažlice-Sokol Vyšehrad68 : 80(8:21,37:28,47:63)   
BK Klatovy-Wolves Radotín63 : 71(20:20,35:36,48:56)      
4.kolo
SKB Rokycany-Wolves Radotín109 : 67(23:19,51:34,81:46)   
BK Mariánské Lázně-Sokol Vyšehrad59 : 88(17:20,27:35,44:59)   
BC Slaný-Jiskra Domažlice48 : 75(11:18,15:37,34:58)   
BK Kladno-BK Klatovy65 : 50(18:11,30:31,43:42)      
Sluneta USK Ústí n.L.-Sokol Písek B78 : 53(13:9,30:27,55:42)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BC Benešov72 : 65(14:18,33:35,55:46)   
5.kolo
SKB Rokycany-Sokol Vyšehrad82 : 61(28:14,46:26,72:36)   
BK Mariánské Lázně-Wolves Radotín89 : 83(18:23,49:50,65:64)   
BC Slaný-BK Klatovy56 : 83(9:22,26:42,40:63)      
BK Kladno-Jiskra Domažlice56 : 72(15:19,33:36,42:56)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BC Benešov64 : 72(13:16,31:36,47:60)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sokol Písek B71 : 69(20:19,36:38,60:45)   
6.kolo
Sokol Písek B-SKB Rokycany66 : 90(18:19,24:46,46:70)   
BC Benešov-BK Mariánské Lázně88 : 71(27:7,56:32,72:48)   
Jiskra Domažlice-Sluneta USK Ústí n.L.71 : 77(14:21,31:31,53:52)   
BK Klatovy-Slavoj BK Litoměřice "B"68 : 61(20:11,35:30,51:41)      
BK Klatovy-Slavoj BK Litoměřice "B"68 : 61(20:11,35:30,51:41)      
Wolves Radotín-BC Slaný87 : 69(21:16,37:39,61:60)   
Sokol Vyšehrad-BK Kladno82 : 57(18:10,40:30,60:49)   
7.kolo
Sokol Písek B-BK Mariánské Lázně97 : 82(32:28,51:54,72:58)   
BC Benešov-SKB Rokycany69 : 85(20:25,42:44,56:60)   
Jiskra Domažlice-Slavoj BK Litoměřice "B"70 : 68(18:12,36:27,56:52)   
BK Klatovy-Sluneta USK Ústí n.L.59 : 60(17:20,35:37,50:46)      
BK Klatovy-Sluneta USK Ústí n.L.59 : 60(17:20,35:37,50:46)      
Wolves Radotín-BK Kladno98 : 85(22:17,47:41,65:66)   
Sokol Vyšehrad-BC Slaný121 : 45(31:12,71:21,92:41)   
8.kolo
SKB Rokycany-BC Slaný116 : 63(26:11,56:29,90:42)   
BK Mariánské Lázně-BK Kladno83 : 68(22:20,41:35,60:56)   
Sluneta USK Ústí n.L.-Wolves Radotín79 : 68(21:20,44:36,63:52)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sokol Vyšehrad61 : 69(13:11,29:26,44:51)   
Sokol Písek B-Jiskra Domažlice73 : 90(23:24,38:42,50:67)   
BC Benešov-BK Klatovy107 : 86(40:20,67:42,85:62)      
9.kolo
SKB Rokycany-BK Kladno92 : 45(28:9,46:16,65:32)   
BK Mariánské Lázně-BC Slaný90 : 70(24:15,48:33,71:51)   
Sluneta USK Ústí n.L.-Sokol Vyšehrad58 : 67(16:12,31:28,45:37)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Wolves Radotín70 : 76(23:19,39:42,53:61)   
Sokol Písek B-BK Klatovy85 : 56(21:15,41:30,60:46)      
BC Benešov-Jiskra Domažlice73 : 66(21:14,45:31,56:47)   
10.kolo
Jiskra Domažlice-SKB Rokycany93 : 90(19:25,44:48,76:67)   
BK Klatovy-BK Mariánské Lázně74 : 57(19:13,44:28,61:39)   
Wolves Radotín-Sokol Písek B75 : 74(18:12,42:40,65:52)   
Sokol Vyšehrad-BC Benešov92 : 75(28:20,49:40,62:60)   
BC Slaný-Sluneta USK Ústí n.L.62 : 73(24:9,32:31,54:51)   
BK Kladno-Slavoj BK Litoměřice "B"53 : 69(12:11,19:28,37:42)   
11.kolo
Jiskra Domažlice-BK Mariánské Lázně97 : 51(25:6,46:17,70:32)   
BK Klatovy-SKB Rokycany60 : 62(15:15,37:34,54:46)   
Wolves Radotín-BC Benešov60 : 68(9:22,24:34,43:50)   
Sokol Vyšehrad-Sokol Písek B79 : 65(18:20,37:32,63:42)   
BC Slaný-Slavoj BK Litoměřice "B"67 : 80(20:17,32:38,50:58)   
BK Kladno-Sluneta USK Ústí n.L.62 : 63(17:9,29:24,38:38)   
12.kolo
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sluneta USK Ústí n.L.59 : 68(17:18,30:31,42:53)   
BC Benešov-Sokol Písek B62 : 76(12:20,35:39,47:57)   
BK Klatovy-Jiskra Domažlice56 : 69(14:10,26:35,41:52)   
Sokol Vyšehrad-Wolves Radotín93 : 72(26:15,48:37,75:50)   
BK Kladno-BC Slaný70 : 76(25:17,45:37,50:51)   
BK Mariánské Lázně-SKB Rokycany84 : 113(20:27,34:58,51:86)   
13.kolo
BK Mariánské Lázně-Sluneta USK Ústí n.L.82 : 93(17:28,38:55,60:72)   
SKB Rokycany-Slavoj BK Litoměřice "B"93 : 65(31:14,51:32,67:48)   
BK Kladno-Sokol Písek B78 : 73(22:23,39:43,61:57)   
BC Slaný-BC Benešov47 : 91(17:26,34:43,41:64)   
Sokol Vyšehrad-Jiskra Domažlice90 : 85(23:16,52:39,70:67)   
Wolves Radotín-BK Klatovy86 : 81(17:21,39:41,52:56,76:76)      
14.kolo
SKB Rokycany-Sluneta USK Ústí n.L.89 : 62(16:23,41:38,70:56)   
BK Mariánské Lázně-Slavoj BK Litoměřice "B"75 : 88(21:29,30:49,53:64)   
BC Slaný-Sokol Písek B83 : 74(25:25,41:44,60:55)   
BK Kladno-BC Benešov51 : 69(12:29,21:35,29:51)   
Wolves Radotín-Jiskra Domažlice53 : 64(16:13,27:32,46:46)   
Sokol Vyšehrad-BK Klatovy98 : 81(24:24,47:43,71:60)      
15.kolo
Sokol Vyšehrad-SKB Rokycany48 : 60(15:11,24:28,32:44)   
Wolves Radotín-BK Mariánské Lázně104 : 55(23:10,52:22,77:42)   
BK Klatovy-BC Slaný94 : 53(19:18,51:31,78:47)      
Jiskra Domažlice-BK Kladno107 : 67(28:17,53:33,80:52)   
BC Benešov-Sluneta USK Ústí n.L.62 : 60(6:12,19:18,38:34,53:53)   
Sokol Písek B-Slavoj BK Litoměřice "B"86 : 60(18:15,44:31,62:45)   
16.kolo
Wolves Radotín-SKB Rokycany80 : 71(20:32,42:48,59:58)   
Sokol Vyšehrad-BK Mariánské Lázně91 : 53(17:16,37:36,60:44)   
Jiskra Domažlice-BC Slaný101 : 50(20:12,43:20,66:40)   
BK Klatovy-BK Kladno76 : 62(21:19,39:38,57:51)      
Sokol Písek B-Sluneta USK Ústí n.L.71 : 73(18:17,37:34,53:54)   
BC Benešov-Slavoj BK Litoměřice "B"65 : 56(25:17,36:34,51:46)   
17.kolo
BK Mariánské Lázně-Sokol Písek B90 : 81(24:20,44:37,65:57)   
SKB Rokycany-BC Benešov84 : 71(18:21,41:43,64:53)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Jiskra Domažlice75 : 65(25:19,37:38,52:46)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Klatovy81 : 58(26:11,52:29,64:42)   
BK Kladno-Wolves Radotín55 : 80(7:19,23:41,43:59)   
BC Slaný-Sokol Vyšehrad58 : 115(12:35,21:67,37:88)   
18.kolo
SKB Rokycany-Sokol Písek B95 : 66(22:11,52:30,66:53)   
BK Mariánské Lázně-BC Benešov87 : 93(22:23,43:44,61:66)   
Sluneta USK Ústí n.L.-Jiskra Domažlice80 : 50(23:11,49:19,65:33)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Klatovy70 : 74(19:21,43:38,54:56)   
BC Slaný-Wolves Radotín20 : 42(15:27)   
BK Kladno-Sokol Vyšehrad65 : 93(14:26,26:56,44:74)   
19.kolo
BK Kladno-SKB Rokycany74 : 84(19:19,38:43,55:68)   
BC Slaný-BK Mariánské Lázně84 : 58(17:12,40:27,62:43)   
Sokol Vyšehrad-Sluneta USK Ústí n.L.73 : 76(13:20,40:35,49:58,68:68)   
Wolves Radotín-Slavoj BK Litoměřice "B"68 : 80(24:17,40:37,56:52)   
BK Klatovy-Sokol Písek B72 : 52(16:22,31:31,52:43)   
Jiskra Domažlice-BC Benešov67 : 79(17:18,34:41,39:55)   
20.kolo
BC Slaný-SKB Rokycany59 : 81(13:11,31:30,43:56)   
BK Kladno-BK Mariánské Lázně74 : 60(25:14,34:34,58:48)   
Wolves Radotín-Sluneta USK Ústí n.L.86 : 63(18:13,46:30,69:45)   
Sokol Vyšehrad-Slavoj BK Litoměřice "B"87 : 48(18:10,38:25,60:34)   
Jiskra Domažlice-Sokol Písek B83 : 79(22:18,41:35,59:54)   
BK Klatovy-BC Benešov79 : 60(21:19,35:24,59:35)   
21.kolo
BK Mariánské Lázně-Jiskra Domažlice80 : 65(16:16,44:28,60:51)   
SKB Rokycany-BK Klatovy102 : 75(29:25,54:43,77:60)   
BC Benešov-Wolves Radotín77 : 69(23:17,41:28,59:43)   
Sokol Písek B-Sokol Vyšehrad48 : 87(11:18,17:39,31:61)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BC Slaný82 : 56(19:9,49:23,70:40)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BK Kladno62 : 55(17:14,24:19,39:35)   
22.kolo
SKB Rokycany-Jiskra Domažlice80 : 85(22:21,35:52,56:71)   
BK Mariánské Lázně-BK Klatovy79 : 75(18:23,40:42,61:56)   
Sokol Písek B-Wolves Radotín62 : 82(14:29,25:43,46:63)   
BC Benešov-Sokol Vyšehrad71 : 58(15:4,37:28,52:40)   
Sluneta USK Ústí n.L.-BC Slaný75 : 66(9:16,34:29,57:42)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Kladno69 : 87(16:21,32:48,48:72)   
1.kolo
BK Mariánské Lázně-BC Slaný78 : 69(24:12,43:25,59:41)   
BA LYNX Liberec-Sluneta USK Ústí n.L.84 : 61(22:13,39:33,63:50)   
Slovan Černá Pole-Fio banka J. Hradec B63 : 66(19:23,37:36,49:46)   
BK Krnov-TJ Šumperk73 : 55(18:11,39:30,53:39)   
2.kolo
Sokol Vyšehrad-Jiskra Domažlice65 : 62(13:7,32:29,44:48)   
BK Mariánské Lázně-SKB Rokycany56 : 82(14:13,27:39,40:54)   
BA LYNX Liberec-Slavoj BK Litoměřice "B"65 : 66(16:19,36:38,52:50)   
Stavební fakulta A-BK Klatovy72 : 76(10:23,34:40,50:58)   
Sokol Kutná Hora-BK Kladno78 : 73(20:27,37:43,49:56)   
Sokol Písek B-Sokol Kbely77 : 81(16:16,37:42,68:58)   
Basket Poděbrady -BC Benešov67 : 77(17:24,29:39,50:53)   
BVK Holice -Fio banka J. Hradec B112 : 63(33:15,61:35,87:52)   
Tesla Pardubice-BK Přelouč48 : 73(13:14,20:30,40:46)   
BK Lipník-VŠB Ostrava58 : 90(4:15,17:42,32:67)   
BK Krnov-BK Hladnov83 : 101(15:28,41:55,58:78)   
BK NAPOS Vysoká n.L.-Sokol Karviná76 : 80(23:19,35:41,55:57)   
3.kolo
Sokol Vyšehrad-Slavoj Litoměřice64 : 71(16:15,30:39,42:47)   
SKB Rokycany-Sokol Pražský64 : 84(22:27,38:46,47:70)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-BK Loko Plzeň47 : 74(14:17,28:35,35:57)   
BK Klatovy-Sokol Písek36 : 85(11:33,18:52,28:66)   
Sokol Kutná Hora-Basketbal Olomouc71 : 95(17:28,29:51,50:68)   
Sokol Kbely-UP Olomouc89 : 92(20:36,46:58,74:74)   
BC Benešov-Sokol Šlapanice63 : 78(14:14,24:31,49:53)   
BVK Holice -BC Nový Jičín65 : 75(20:23,36:38,44:59)   
BK Přelouč-KK Val. Meziříčí80 : 74(17:20,35:36,58:53)   
VŠB Ostrava-BK Opava "B"100 : 59(24:21,46:36,74:52)   
BK Hladnov-SKB Zlín84 : 72(12:19,31:35,57:51)   
Sokol Karviná-Start Havířov20 : 0(0:0)   
4.kolo
Slavoj Litoměřice-USK Praha60 : 80(17:23,35:39,46:66)   
Sokol Pražský-BK ARMEX Děčín71 : 95(24:29,39:53,57:75)   
BK Loko Plzeň-SLUNETA Ústí nad Labem46 : 113(13:26,31:54,40:80)   
Sokol Písek-Fio banka J. Hradec86 : 81(20:20,32:42,55:61)   
Basketbal Olomouc-Královští sokoli87 : 101(21:26,43:59,68:84)   
UP Olomouc-GEOSAN Kolín48 : 101(14:40,27:57,42:82)   
Sokol Šlapanice-BK JIP Pardubice57 : 105(14:26,23:50,39:79)   
BC Nový Jičín-mmcité+ Brno48 : 81(12:20,33:44,40:67)   
BK Přelouč-ČEZ Basketball Nymburk55 : 136(12:37,17:69,37:101)   
VŠB Ostrava-NH Ostrava61 : 85(14:21,29:47,47:66)   
BK Hladnov-Olomoucko53 : 113(15:28,33:51,39:83)   
Sokol Karviná-BK Opava38 : 134(11:45,18:73,27:103)   
5.kolo
BK ARMEX Děčín-USK Praha77 : 83(17:26,41:50,63:66)   
USK Praha-BK ARMEX Děčín53 : 77(3:19,23:36,36:56)   
Sokol Písek-SLUNETA Ústí nad Labem87 : 123(22:34,43:69,66:99)   
Královští sokoli-GEOSAN Kolín85 : 98(27:24,53:50,66:81)   
mmcité+ Brno-BK JIP Pardubice74 : 83(25:23,47:33,55:60)   
BK JIP Pardubice-mmcité+ Brno75 : 49(19:10,42:26,58:39)   
NH Ostrava-ČEZ Basketball Nymburk83 : 122(36:28,47:61,65:89)   
ČEZ Basketball Nymburk-NH Ostrava116 : 67(39:8,61:18,95:41)   
Olomoucko-BK Opava81 : 102(20:29,37:55,65:76)   
BK Opava-Olomoucko100 : 80(24:24,43:39,75:61)   
6.kolo
BK JIP Pardubice-GEOSAN Kolín83 : 55(28:13,44:33,65:53)   
GEOSAN Kolín-BK JIP Pardubice81 : 94(19:21,39:44,64:69)   
BK ARMEX Děčín-SLUNETA Ústí nad Labem85 : 79(19:15,47:32,64:57)   
SLUNETA Ústí nad Labem-BK ARMEX Děčín75 : 74(21:15,48:35,64:61)   
BK Opava-ČEZ Basketball Nymburk70 : 91(19:25,37:45,55:63)   
ČEZ Basketball Nymburk-BK Opava105 : 72(32:16,57:30,82:51)   
1.kolo
BK Klatovy-SKB Rokycany60 : 46(12:15,35:24,47:35)   
Slavoj BK Litoměřice "B"-Sokol Vyšehrad81 : 72(15:23,41:33,61:47)   
Wolves Radotín-BC Benešov77 : 59(12:16,30:20,51:39)   
Jiskra Domažlice-Sluneta USK Ústí n.L.60 : 72(15:25,27:43,45:53)   
Wolves Radotín-SKB Rokycany61 : 56(19:15,36:27,46:43)   
Sluneta USK Ústí n.L.-Sokol Vyšehrad70 : 72(17:14,33:41,57:55)   
2.kolo
SKB Rokycany-BK Klatovy108 : 68(29:13,59:26,87:45)   
Sokol Vyšehrad-Slavoj BK Litoměřice "B"88 : 58(25:16,42:30,69:44)   
BC Benešov-Wolves Radotín82 : 82(22:17,42:31,59:59)   
Sluneta USK Ústí n.L.-Jiskra Domažlice45 : 45(11:6,20:20,35:36)   
SKB Rokycany-Wolves Radotín75 : 57(26:14,46:30,63:45)   
Sokol Vyšehrad-Sluneta USK Ústí n.L.83 : 69(17:13,41:28,65:43)   

Klatovy - Rokycany - play-off A

Datum: 24.3.2018
Počet fotek: 47
Počet zobrazení: 252x
Autor: Mundl M

Muži - BK Kladno

Datum: 28.1.2018
Počet fotek: 49
Počet zobrazení: 426x

Pohár SF

Datum: 30.9.2017
Počet fotek: 28
Počet zobrazení: 323x
Autor: ing.Svojanovský

BK Klatovy-Thermia K. Vary

Datum: 4.3.2017
Počet fotek: 106
Počet zobrazení: 316x
Autor: Mundl M

MUŽI Český pohár - BK Klatovy - BK JIP Pardubice

Datum: 30.11.2016
Počet fotek: 133
Počet zobrazení: 426x
Autor: Mundl M

BK Klatovy - BK JIP Pardubice - Český pohár muži

Datum: 30.11.2016
Počet fotek: 286
Počet zobrazení: 677x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži doma

Datum: 15.11.2016
Počet fotek: 62
Počet zobrazení: 476x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži na Foli a Kladně

Datum: 31.10.2016
Počet fotek: 60
Počet zobrazení: 403x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži začali vítězstvími.

Datum: 3.10.2016
Počet fotek: 80
Počet zobrazení: 428x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži - příprava v Plzni.

Datum: 21.9.2016
Počet fotek: 5
Počet zobrazení: 436x
Autor: Ing.Svojanovský

Muži

Datum: 14.2.2016
Počet fotek: 90
Počet zobrazení: 540x

Muži s Domažlicemi

Datum: 21.12.2015
Počet fotek: 86
Počet zobrazení: 558x
Autor: Ing.Svojanovský

BK Klatovy - Jiskra Domažlice

Datum: 20.12.2015
Počet fotek: 35
Počet zobrazení: 494x
Autor: Mundl M

Muži

Datum: 7.12.2015
Počet fotek: 96
Počet zobrazení: 484x

Muži turnaj

Datum: 5.10.2015
Počet fotek: 39
Počet zobrazení: 559x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

Muži v Berouně

Datum: 20.9.2015
Počet fotek: 17
Počet zobrazení: 590x

BK Klatovy A - Jiskra Domažlice - krajský přebor I. třída muži

Datum: 24.1.2015
Počet fotek: 17
Počet zobrazení: 1932x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

BK Klatovy A - Loko Plzeň C - krajský přebor mužů

Datum: 10.1.2015
Počet fotek: 13
Počet zobrazení: 756x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži A - BK Loko Plzeň C

Datum: 10.1.2015
Počet fotek: 28
Počet zobrazení: 840x

Béčko zdolalo áčko.

Datum: 22.11.2014
Počet fotek: 46
Počet zobrazení: 830x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

MUŽI

Datum: 5.10.2014
Počet fotek: 31
Počet zobrazení: 927x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

BK Klatovy A - Loko Plzeň C - krajský pohár mužů

Datum: 20.9.2014
Počet fotek: 59
Počet zobrazení: 1101x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

Muži BK Klatovy - BK Teplice

Datum: 30.11.2013
Počet fotek: 94
Počet zobrazení: 1156x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

BK Klatovy - BK Sokolov - kvalifikace o postup do 2.ligy

Datum: 3.5.2013
Počet zobrazení: 15297x

BK Klatovy - BK Sokolov muži

Datum: 3.5.2013
Počet fotek: 292
Počet zobrazení: 1464x
Autor: Rudolf Lang

Muži BK Klatovy - BK Holýšov

Datum: 13.4.2013
Počet fotek: 71
Počet zobrazení: 1154x
Autor: Rudolf Lang

Muži BK Klatovy - Jiskra Domažlice

Datum: 12.4.2013
Počet fotek: 155
Počet zobrazení: 1132x
Autor: Rudolf Lang

Muži doma Rokycany, Beroun

Datum: 0.0.0000
Počet fotek: 87
Počet zobrazení: 411x
Autor: Ing.Svojanovský

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Silnice Klatovy a.s.


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace