Žáci starší U15

Začátek sezóny již tuto sobotu!

Začátek sezóny již tuto sobotu!

12.9.2018
Basketbalové prázdniny pomalu končí! Již tuto sobotu budeme moci v Klatovech přivítat první soupeře hochů U15. V sobotu 15. září od 11 hodin ve… celý článek
Hoši U15 a jejich velký úspěch

Hoši U15 a jejich velký úspěch

27.5.2018
O tom, že se v Klatovech bude hrát kvalifikace o ligu U15 jsme Vás už informovali, ale to o čem Vás budeme informovat teď, tak to zahřeje opravdu… celý článek


Soutěž:

Kvalifikace o ligu skupina A   
Žákovská liga skupina A   
Žákovská liga sk.A   


Trenéři:

hlavní trenér: Jan Sazama

telefon: 732 146 082

email: sazama.jan9@gmail.com

asistent trenéra: Michal Tureček

telefon: 732 528 329

email: jmtureckovi@seznam.cz


Tréninky:

úterý: CMS, 18:00-19:30

středa: Vodojem, 16:00-17:30

čtvrtek: Husák, 18:30-20:00

pátek: Vodojem, 16:00-17:30


Soubory ke stažení:

Osobní list sportovce

Cepek Jakub

Cepek Jakub

Datum narození: 8.4.2004

Výška/Váha: 162 / 43

Post:

Cepek Vojtěch

Cepek Vojtěch

Datum narození: 8.4.2004

Výška/Váha: 160 / 41

Post:

Červený Tomáš

Červený Tomáš

Datum narození: 25.8.2005

Výška/Váha: 160 / 50

Post:

Faust Václav

Faust Václav

Datum narození: 15.2.2005

Výška/Váha: 157 / 47

Post:

Groll Samuel

Groll Samuel

Datum narození: 2006

Výška/Váha: 165 / 65

Post:

Hajdúk Martin

Hajdúk Martin

Datum narození: 6.7.2004

Výška/Váha: 171 / 66

Post:

Kraml Jiří

Kraml Jiří

Datum narození: 25.11.2004

Výška/Váha: 183 / 67

Post:

Majer Jakub

Majer Jakub

Datum narození: 26.2.2004

Výška/Váha: 185 / 60

Post:

Nováček Jan

Nováček Jan

Datum narození: 13.3.2006

Výška/Váha: 160 / 60

Post:

Ouda Martin

Ouda Martin

Datum narození: 31.3.2004

Výška/Váha: 157 / 45

Post:

Ouda Oldřich

Ouda Oldřich

Datum narození: 30.10.2005

Výška/Váha: 160 / 60

Post:

Poláček Pavel

Poláček Pavel

Datum narození: 28.2.2006

Výška/Váha: 163 / 50

Post:

Poláček Petr

Poláček Petr

Datum narození: 28.2.2006

Výška/Váha: 163 / 49

Post:

Schejbal Petr

Schejbal Petr

Datum narození: 5.10.2005

Výška/Váha: 150 / 48

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
Lokomotiva Plzeň-BK Klatovy57 : 108(6:20,21:49,43:78)   
BK Kladno-BA Sparta58 : 81(10:16,28:34,41:63)   
Válečníci Děčín-BK SLUNETA Ústí n.L.68 : 58(18:15,42:22,56:36)   
BK Chomutov-Slavoj Litoměřice61 : 45(21:7,33:23,46:34)   
2.kolo
Lokomotiva Plzeň-BK Chomutov97 : 58(28:17,47:34,69:44)   
BK Klatovy-Slavoj Litoměřice117 : 42(29:12,50:21,80:33)      
BK Kladno-Válečníci Děčín36 : 115(14:30,25:62,30:88)   
BA Sparta-BK SLUNETA Ústí n.L.83 : 64(20:16,46:35,66:48)   
3.kolo
Lokomotiva Plzeň-Slavoj Litoměřice89 : 66(22:22,41:35,71:50)   
BK Klatovy-BK Chomutov89 : 39(23:14,52:20,75:29)      
BK Kladno-BK SLUNETA Ústí n.L.70 : 91(17:17,34:47,50:62)   
BA Sparta-Válečníci Děčín72 : 85(22:11,40:34,59:55)   
4.kolo
BK Chomutov-Válečníci Děčín36 : 85(3:34,17:55,29:73)   
Slavoj Litoměřice-BK SLUNETA Ústí n.L.58 : 75(16:19,22:37,42:49)   
Lokomotiva Plzeň-BK Kladno79 : 66(24:10,41:26,65:52)   
BK Klatovy-BA Sparta41 : 67(14:20,22:30,31:51)      
5.kolo
BK Chomutov-BK SLUNETA Ústí n.L.54 : 59(21:6,32:25,44:39)   
Slavoj Litoměřice-Válečníci Děčín42 : 76(7:21,24:37,35:51)   
Lokomotiva Plzeň-BA Sparta59 : 92(21:30,36:56,44:79)   
BK Klatovy-BK Kladno107 : 43(33:7,55:14,79:31)      
6.kolo
BK Kladno-BK Chomutov69 : 62(15:22,41:37,50:52)   
BA Sparta-Slavoj Litoměřice94 : 54(15:18,35:39,73:48)   
Válečníci Děčín-Lokomotiva Plzeň88 : 41(24:14,45:24,64:36)   
BK SLUNETA Ústí n.L.-BK Klatovy99 : 61(29:16,54:33,77:46)   
7.kolo
BK Kladno-Slavoj Litoměřice64 : 65(17:16,23:35,46:51)   
BA Sparta-BK Chomutov84 : 49(25:14,42:27,71:36)   
Válečníci Děčín-BK Klatovy108 : 59(42:17,66:33,86:49)   
BK SLUNETA Ústí n.L.-Lokomotiva Plzeň73 : 61(20:19,37:30,60:41)   
8.kolo
BK Klatovy-Lokomotiva Plzeň90 : 51(29:12,49:31,76:42)   
BA Sparta-BK Kladno96 : 58(21:9,45:24,70:41)   
BK SLUNETA Ústí n.L.-Válečníci Děčín55 : 76(9:14,25:37,41:53)   
Slavoj Litoměřice-BK Chomutov47 : 60(18:11,30:26,36:51)   
9.kolo
Slavoj Litoměřice-Lokomotiva Plzeň2.3.2019, 14:30Hala 6. ZŠ   
BK Chomutov-BK Klatovy2.3.2019, 18:00Městská sportovní hala   
BK SLUNETA Ústí n.L.-BK Kladno23.2.2019, 14:30hala UJEP   
Válečníci Děčín-BA Sparta2.3.2019, 18:00ARMEX Sportcentrum   
10.kolo
BK Chomutov-Lokomotiva Plzeň3.3.2019, 12:00Městská sportovní hala   
Slavoj Litoměřice-BK Klatovy3.3.2019, 09:30Hala 6. ZŠ   
Válečníci Děčín-BK Kladno24.2.2019, 11:00ARMEX Sportcentrum   
BK SLUNETA Ústí n.L.-BA Sparta3.3.2019, 09:00hala UJEP   
11.kolo
BK SLUNETA Ústí n.L.-BK Chomutov25.2.2019, 17:30hala UJEP   
Válečníci Děčín-Slavoj Litoměřice16.3.2019ARMEX Sportcentrum   
BA Sparta-Lokomotiva Plzeň16.3.2019Hala BA Sparta   
BK Kladno-BK Klatovy16.3.2019Hala 5. ZŠ Kladno   
12.kolo
Válečníci Děčín-BK Chomutov17.3.2019ARMEX Sportcentrum   
BK SLUNETA Ústí n.L.-Slavoj Litoměřice6.3.2019, 16:00hala UJEP   
BK Kladno-Lokomotiva Plzeň17.3.2019Hala 5. ZŠ Kladno   
BA Sparta-BK Klatovy17.3.2019Hala BA Sparta   
13.kolo
Slavoj Litoměřice-BK Kladno30.3.2019Hala 6. ZŠ   
BK Chomutov-BA Sparta30.3.2019, 16:00Městská sportovní hala   
BK Klatovy-Válečníci Děčín30.3.2019SH BK Klatovy   
Lokomotiva Plzeň-BK SLUNETA Ústí n.L.30.3.2019Tělocvična 28. ZŠ   
14.kolo
BK Chomutov-BK Kladno31.3.2019, 10:00Městská sportovní hala   
Slavoj Litoměřice-BA Sparta31.3.2019Hala 6. ZŠ   
Lokomotiva Plzeň-Válečníci Děčín31.3.2019Tělocvična 28. ZŠ   
BK Klatovy-BK SLUNETA Ústí n.L.31.3.2019SH BK Klatovy   
1.kolo
BK Klatovy-BK SLUNETA Ústí n.L.90 : 73(24:16,54:39,75:53)      
Lokomotiva Plzeň-BK Chomutov59 : 65(13:21,38:33,49:49)   
2.kolo
BK Chomutov-BK Klatovy47 : 89(13:19,25:49,36:66)      
BK SLUNETA Ústí n.L.-Lokomotiva Plzeň94 : 54(16:11,42:18,69:32)   
3.kolo
BK SLUNETA Ústí n.L.-BK Chomutov95 : 35(27:14,53:24,77:33)   
Lokomotiva Plzeň-BK Klatovy53 : 63(13:20,21:38,30:55)   
1.kolo
BK Klatovy-Sokol Pražský49 : 97(17:20,23:41,35:71)   
BŠ Tygři Praha-USK Praha70 : 79(20:21,34:44,50:69)   
BK Kladno-BK Chomutov94 : 48(25:16,41:25,62:41)   
BK LIONS J. Hradec-Sokol Písek65 : 98(17:30,32:60,47:81)   
2.kolo
BK Klatovy-BK LIONS J. Hradec57 : 67(10:10,26:30,43:46)   
Sokol Pražský-Sokol Písek106 : 54(24:15,53:30,80:37)   
BŠ Tygři Praha-BK Kladno154 : 43(35:22,82:27,118:38)   
USK Praha-BK Chomutov62 : 51(14:10,34:26,50:41)   
3.kolo
BK Klatovy-Sokol Písek65 : 93(9:30,19:55,38:78)   
Sokol Pražský-BK LIONS J. Hradec105 : 56(30:14,50:35,86:44)   
BŠ Tygři Praha-BK Chomutov116 : 55(32:19,56:34,84:46)   
USK Praha-BK Kladno108 : 37(23:9,52:16,80:30)   
4.kolo
BK LIONS J. Hradec-BK Kladno96 : 43(20:12,49:17,68:24)   
Sokol Písek-BK Chomutov114 : 40(27:14,65:19,92:29)   
BK Klatovy-BŠ Tygři Praha55 : 92(11:30,30:54,44:71)      
Sokol Pražský-USK Praha87 : 68(16:22,48:35,64:50)   
5.kolo
BK LIONS J. Hradec-BK Chomutov88 : 54(25:17,51:25,69:42)   
Sokol Písek-BK Kladno95 : 47(28:7,47:18,69:32)   
BK Klatovy-USK Praha71 : 62(13:21,39:29,56:43)      
Sokol Pražský-BŠ Tygři Praha109 : 58(29:13,54:30,84:42)   
6.kolo
BŠ Tygři Praha-BK LIONS J. Hradec73 : 61(23:13,41:26,52:47)   
USK Praha-Sokol Písek69 : 60(12:18,29:31,42:48)   
BK Kladno-BK Klatovy56 : 86(17:30,27:46,44:69)      
BK Chomutov-Sokol Pražský21 : 161(3:37,5:87,13:119)   
7.kolo
BŠ Tygři Praha-Sokol Písek77 : 93(21:17,37:41,64:69)   
USK Praha-BK LIONS J. Hradec98 : 36(31:9,48:17,74:24)   
BK Kladno-Sokol Pražský53 : 104(8:26,22:54,35:76)   
BK Chomutov-BK Klatovy50 : 114(10:27,16:55,42:73)      
8.kolo
Sokol Pražský-BK Klatovy137 : 53(32:13,70:26,99:41)   
USK Praha-BŠ Tygři Praha71 : 51(19:12,30:25,55:41)   
BK Chomutov-BK Kladno71 : 69(12:12,28:28,47:46)   
Sokol Písek-BK LIONS J. Hradec83 : 55(20:14,44:20,65:42)   
9.kolo
Sokol Písek-BK Klatovy114 : 62(29:12,67:26,97:41)   
BK LIONS J. Hradec-Sokol Pražský39 : 85(13:22,22:40,31:59)   
BK Chomutov-BŠ Tygři Praha63 : 70(14:15,30:32,49:52)   
BK Kladno-USK Praha41 : 92(12:26,25:52,29:68)   
10.kolo
BK LIONS J. Hradec-BK Klatovy92 : 58(18:12,44:25,65:40)   
Sokol Písek-Sokol Pražský66 : 58(17:16,30:29,47:44)   
BK Kladno-BŠ Tygři Praha50 : 117(9:40,22:71,34:92)   
BK Chomutov-USK Praha62 : 58(15:15,35:35,50:44)   
11.kolo
BK Chomutov-BK LIONS J. Hradec43 : 70(8:25,23:36,37:57)   
BK Kladno-Sokol Písek48 : 102(9:31,23:57,35:83)   
USK Praha-BK Klatovy81 : 60(28:16,51:31,62:44)   
BŠ Tygři Praha-Sokol Pražský68 : 90(11:27,33:52,50:77)   
12.kolo
BK Kladno-BK LIONS J. Hradec51 : 75(13:21,22:39,31:54)   
BK Chomutov-Sokol Písek44 : 87(16:21,22:48,32:72)   
BŠ Tygři Praha-BK Klatovy136 : 73(43:10,66:32,107:53)   
USK Praha-Sokol Pražský75 : 86(26:21,42:44,67:54)   
13.kolo
Sokol Písek-BŠ Tygři Praha87 : 60(27:20,60:34,77:48,)   
BK LIONS J. Hradec-USK Praha42 : 78(18:16,28:41,30:65)   
Sokol Pražský-BK Kladno130 : 44(32:0,61:16,89:38)   
BK Klatovy-BK Chomutov66 : 55(14:20,32:26,49:39)      
14.kolo
BK LIONS J. Hradec-BŠ Tygři Praha73 : 77(16:21,37:46,51:62)   
Sokol Písek-USK Praha86 : 52(27:12,46:29,65:38)   
BK Klatovy-BK Kladno89 : 72(20:14,43:35,68:58)      
Sokol Pražský-BK Chomutov120 : 48(26:14,64:22,91:33)   
Pořadí Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. Válečníci Děčín 8 8 0 701 : 399 16
2. BA Sparta 8 7 1 669 : 468 15
3. BK Klatovy 8 5 3 672 : 506 13
4. BK SLUNETA Ústí n.L. 8 5 3 574 : 531 13
5. Lokomotiva Plzeň 8 3 5 534 : 641 11
6. BK Chomutov 8 2 6 419 : 575 10
7. Slavoj Litoměřice 8 1 7 419 : 636 9
8. BK Kladno 8 1 7 464 : 696 9

Easter cup 2018 - U15 hoši vyhlášení

Datum: 1.4.2018
Počet fotek: 18
Počet zobrazení: 215x
Autor: Mundl M

U15 kluci - Děčín / Liberec

Datum: 21.1.2018
Počet fotek: 39
Počet zobrazení: 411x

U15 se loučily s extraligou

Datum: 30.4.2017
Počet fotek: 34
Počet zobrazení: 446x
Autor: Ing.Svojanovský

U15 chlapci

Datum: 25.9.2016
Počet fotek: 26
Počet zobrazení: 604x
Autor: Ing.Svojanovský

Easter CUP 2016

Datum: 27.3.2016
Počet fotek: 70
Počet zobrazení: 396x
Autor: Mundl M

U15 v M.Lázních

Datum: 25.1.2015
Počet fotek: 20
Počet zobrazení: 804x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

U15 turnaj v Plzni

Datum: 30.12.2014
Počet fotek: 175
Počet zobrazení: 815x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

u15

Datum: 14.12.2014
Počet fotek: 67
Počet zobrazení: 626x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

U15 mezinárodně

Datum: 9.11.2014
Počet fotek: 241
Počet zobrazení: 803x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

U15 chlapci BK Klatovy - BK Sokolov

Datum: 19.10.2014
Počet fotek: 71
Počet zobrazení: 894x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U15 zdolali i BK Sokolov

Datum: 19.10.2014
Počet fotek: 198
Počet zobrazení: 725x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

U15 porazili Cheb

Datum: 18.10.2014
Počet fotek: 161
Počet zobrazení: 702x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

Turnaj U15 v Pelhřimově v hvězdném obsazení.

Datum: 15.9.2014
Počet fotek: 22
Počet zobrazení: 811x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

BK Klatovy U15 chlapci - Slavoj Tachov

Datum: 18.1.2014
Počet fotek: 48
Počet zobrazení: 1135x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

JAVORNÁ 2014

Datum: 29.12.2013
Počet fotek: 6
Počet zobrazení: 856x
Autor: JŠ

TABULKA

1.Válečníci Děčín16
2.BA Sparta15
3.BK Klatovy13
4.BK SLUNETA Ústí n.L.13
5.Lokomotiva Plzeň11
6.BK Chomutov10
7.Slavoj Litoměřice9
8.BK Kladno9

POSLEDNÍ ZÁPASY

14.2.2019

BK Klatovy90
Lokomotiva Plzeň51

16.2.2019

Lokomotiva Plzeň57
BK Klatovy108

PŘÍŠTÍ ZÁPASY

9.kolo - 2.3.2019

BK Chomutov18:00
BK Klatovy

10.kolo - 3.3.2019

Slavoj Litoměřice09:30
BK Klatovy

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Silnice Klatovy a.s.


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace