Žáci starší U15


Soutěž:

Extraliga základní část   
Kvalifikace o ligu skupina A   


Trenéři:

hlavní trenér: Aneta Flaisigová

telefon: 732 988 707

email: anetaflaisigova@seznam.cz

asistent trenéra: Karel Aušprunk

telefon: 605 702 531

email: KarelA18@seznam.cz


Tréninky:

úterý: Husák, 18:00-19:30

středa: CMS, 18:30-20:00

pátek: Husák, 18:15-19:45


Soubory ke stažení:

Osobní list sportovce

Adam Zdeněk

Adam Zdeněk

Datum narození: 2.3.2003

Výška/Váha: 178 / 86

Post:

Baselides Michal

Baselides Michal

Datum narození: 6.8.2003

Výška/Váha: 173 / 60

Post:

Bezděk Jan

Bezděk Jan

Datum narození: 5.4.2003

Výška/Váha: 164 / 68

Post:

Brada Petr

Brada Petr

Datum narození: 2003

Výška/Váha: 145 / 42

Post:

Brož Lukáš

Brož Lukáš

Datum narození: 2003

Výška/Váha: 180 / 61

Post:

Bureš Martin

Bureš Martin

Datum narození: 14.6.2003

Výška/Váha: 178 / 59

Post:

Cepek Jakub

Cepek Jakub

Datum narození: 8.4.2004

Výška/Váha: 162 / 43

Post:

Cepek Vojtěch

Cepek Vojtěch

Datum narození: 8.4.2004

Výška/Váha: 160 / 41

Post:

Frančík Jakub

Frančík Jakub

Datum narození: 18.10.2003

Výška/Váha: 169 / 55

Post:

Franěk Radek

Franěk Radek

Datum narození: 20.9.2003

Výška/Váha: 159 / 51

Post:

Hajdúk Martin

Hajdúk Martin

Datum narození: 6.7.2004

Výška/Váha: 171 / 66

Post:

Heřman Štěpán

Heřman Štěpán

Datum narození: 10.3.2003

Výška/Váha: 174 / 61

Post:

Janda Karel

Janda Karel

Datum narození: 6.5.2003

Výška/Váha: 164 / 45

Post:

Komárek Adam

Komárek Adam

Datum narození: 2003

Výška/Váha: 165 / 51

Post:

Kraml Jiří

Kraml Jiří

Datum narození: 25.11.2004

Výška/Váha: 167 / 48

Post:

Majer Jakub

Majer Jakub

Datum narození: 26.2.2004

Výška/Váha: 171 / 49

Post:

Ouda Martin

Ouda Martin

Datum narození: 31.3.2004

Výška/Váha: 157 / 45

Post:

Pytelka Kryštof

Pytelka Kryštof

Datum narození: 18.1.2003

Výška/Váha: 173 / 54

Post:

Šnor Samuel

Šnor Samuel

Datum narození: 18.2.2003

Výška/Váha: 167 / 61

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
BK Klatovy-BK Kralupy78 : 20(20:9,34:9,56:13)   
Sokol Písek-SŠB Pardubice112 : 28(24:9,55:17,83:21)   
BK Kralupy-Baskeťáci TJ Sokol Josefov34 : 44(16:9,24:17,26:31)   
SŠB Pardubice-BK Klatovy33 : 154(7:47,13:86,23:119)   
Baskeťáci TJ Sokol Josefov-Sokol Písek35 : 100(5:22,12:47,23:68)   
BK Kralupy-SŠB Pardubice53 : 46(18:9,34:19,44:32)   
Baskeťáci TJ Sokol Josefov-BK Klatovy36 : 104(4:21,12:53,28:74)   
Sokol Písek-BK Kralupy82 : 39(17:11,37:21,64:27)   
SŠB Pardubice-Baskeťáci TJ Sokol Josefov39 : 59(13:8,18:26,25:48)   
BK Klatovy-Sokol Písek96 : 64(21:16,47:31,75:53)   
Sokol Pražský-USK Praha82 : 77(19:30,32:54,50:66)   
Slavoj Litoměřice-Lions J. Hradec63 : 68(20:17,25:35,43:52)   
BCM Orli Prostějov-BK Klatovy69 : 62(14:13,34:37,50:45)      
SAM BŠM Brno-Lokomotiva Plzeň78 : 56(24:14,55:21,66:41)   
Kondoři Liberec-Snakes Ostrava94 : 67(32:16,57:28,77:42)   
Synthesia Pardubice-BK Opava83 : 64(17:15,37:34,60:47)   
2.kolo
Sokol Pražský-Lions J. Hradec78 : 50(16:15,46:33,66:43)   
Slavoj Litoměřice-USK Praha70 : 67(13:22,33:36,51:48)   
BCM Orli Prostějov-Lokomotiva Plzeň63 : 53(20:14,35:24,51:34)   
SAM BŠM Brno-BK Klatovy70 : 65(21:18,41:35,58:53)      
Kondoři Liberec-BK Opava82 : 72(24:12,44:34,59:49)   
Synthesia Pardubice-Snakes Ostrava89 : 70(24:13,50:30,76:45)   
3.kolo
USK Praha-Snakes Ostrava65 : 45(20:6,32:18,42:38)   
Lions J. Hradec-BK Opava80 : 72(21:17,41:38,59:60)   
BK Klatovy-Kondoři Liberec49 : 75(10:22,25:43,39:56)      
Lokomotiva Plzeň-Synthesia Pardubice53 : 105(10:36,24:57,42:89)   
Sokol Pražský-BCM Orli Prostějov68 : 77(9:11,22:29,44:50)   
Slavoj Litoměřice-SAM BŠM Brno49 : 75(17:16,24:36,41:58)   
4.kolo
USK Praha-BK Opava62 : 72(21:12,29:31,39:54)   
Lions J. Hradec-Snakes Ostrava80 : 75(23:19,38:40,61:61)   
BK Klatovy-Synthesia Pardubice57 : 86(15:27,25:52,40:67)      
Lokomotiva Plzeň-Kondoři Liberec61 : 60(11:14,27:29,41:47)   
Sokol Pražský-SAM BŠM Brno78 : 76(24:18,38:39,59:60)   
Slavoj Litoměřice-BCM Orli Prostějov36 : 70(9:16,22:36,31:48)   
5.kolo
BCM Orli Prostějov-USK Praha68 : 65(16:18,31:36,54:46)   
SAM BŠM Brno-Lions J. Hradec79 : 76(28:24,50:43,66:58)   
Kondoři Liberec-Sokol Pražský78 : 76(18:19,40:39,53:56)   
Synthesia Pardubice-Slavoj Litoměřice94 : 49(22:21,49:29,78:41)   
Snakes Ostrava-BK Klatovy83 : 65(22:13,44:35,63:53)      
BK Opava-Lokomotiva Plzeň57 : 51(16:11,34:25,46:42)   
6.kolo
BCM Orli Prostějov-Lions J. Hradec88 : 77(17:11,39:35,68:54)   
SAM BŠM Brno-USK Praha58 : 75(22:20,31:35,41:57)   
Kondoři Liberec-Slavoj Litoměřice79 : 48(29:10,47:27,68:35)   
Synthesia Pardubice-Sokol Pražský61 : 60(20:12,38:28,53:39)   
Snakes Ostrava-Lokomotiva Plzeň81 : 55(32:7,45:24,65:40)   
BK Opava-BK Klatovy73 : 48(19:18,30:30,53:35)      
7.kolo
USK Praha-BK Klatovy71 : 65(12:11,24:32,38:46,63:63)      
Lions J. Hradec-Lokomotiva Plzeň78 : 58(21:19,37:29,59:47)   
Sokol Pražský-Snakes Ostrava80 : 59(27:11,43:26,60:34)   
Slavoj Litoměřice-BK Opava77 : 74(18:24,42:40,66:63)   
BCM Orli Prostějov-Kondoři Liberec73 : 90(17:22,36:42,56:73)   
SAM BŠM Brno-Synthesia Pardubice73 : 81(19:19,31:38,52:67)   
8.kolo
USK Praha-Lokomotiva Plzeň70 : 41(28:10,43:17,62:29)   
Lions J. Hradec-BK Klatovy67 : 57(22:14,35:26,53:47)      
Sokol Pražský-BK Opava69 : 46(19:11,34:21,55:31)   
Slavoj Litoměřice-Snakes Ostrava63 : 84(13:17,38:35,47:63)   
BCM Orli Prostějov-Synthesia Pardubice45 : 88(11:30,25:50,30:65)   
SAM BŠM Brno-Kondoři Liberec72 : 71(21:25,38:43,56:60)   
9.kolo
Lions J. Hradec-Sokol Pražský60 : 74(16:27,26:48,39:61)   
USK Praha-Slavoj Litoměřice73 : 72(17:22,29:42,51:54)   
Lokomotiva Plzeň-BCM Orli Prostějov75 : 63(22:9,37:19,53:31)   
BK Klatovy-SAM BŠM Brno67 : 78(13:12,32:34,52:55)      
BK Opava-Kondoři Liberec64 : 53(20:15,43:28,58:42)   
Snakes Ostrava-Synthesia Pardubice63 : 61(9:20,27:35,38:48)   
10.kolo
USK Praha-Sokol Pražský58 : 54(16:19,18:33,36:41,48:48)   
Lions J. Hradec-Slavoj Litoměřice73 : 47(24:17,42:31,64:39)   
BK Klatovy-BCM Orli Prostějov62 : 55(20:18,42:28,48:45)      
Lokomotiva Plzeň-SAM BŠM Brno59 : 68(19:12,29:34,43:48)   
Snakes Ostrava-Kondoři Liberec49 : 55(9:9,24:28,32:44)   
BK Opava-Synthesia Pardubice84 : 86(19:20,41:43,55:60,73:73)   
11.kolo
BK Opava-USK Praha63 : 68(12:14,29:33,41:53)   
Snakes Ostrava-Lions J. Hradec69 : 79(20:23,39:41,51:51)   
Synthesia Pardubice-BK Klatovy95 : 34(34:10,54:16,79:26)      
Kondoři Liberec-Lokomotiva Plzeň85 : 59(24:19,44:30,63:49)   
SAM BŠM Brno-Sokol Pražský74 : 53(23:11,38:26,56:44)   
BCM Orli Prostějov-Slavoj Litoměřice55 : 58(20:8,36:25,44:41)   
12.kolo
Snakes Ostrava-USK Praha55 : 48(12:13,24:26,42:35)   
BK Opava-Lions J. Hradec91 : 53(22:15,43:32,66:41)   
Kondoři Liberec-BK Klatovy84 : 52(22:11,44:26,60:41)   
Synthesia Pardubice-Lokomotiva Plzeň96 : 61(24:17,45:29,68:45)   
BCM Orli Prostějov-Sokol Pražský62 : 79(19:27,31:41,53:65)   
SAM BŠM Brno-Slavoj Litoměřice80 : 39(22:9,38:21,59:31)   
13.kolo
Lions J. Hradec-BCM Orli Prostějov73 : 67(21:18,38:33,56:54)   
USK Praha-SAM BŠM Brno62 : 87(18:22,39:44,54:63)   
Slavoj Litoměřice-Kondoři Liberec58 : 79(10:13,32:33,41:53)   
Sokol Pražský-Synthesia Pardubice56 : 66(11:16,33:28,43:48)   
Lokomotiva Plzeň-Snakes Ostrava52 : 54(9:14,31:28,40:37)   
BK Klatovy-BK Opava62 : 81(17:23,27:37,43:58)      
14.kolo
USK Praha-BCM Orli Prostějov50 : 70(15:20,34:33,44:46)   
Lions J. Hradec-SAM BŠM Brno74 : 85(16:21,31:46,53:66)   
Sokol Pražský-Kondoři Liberec62 : 79(16:23,33:46,51:64)   
Slavoj Litoměřice-Synthesia Pardubice50 : 103(21:24,27:51,38:72)   
BK Klatovy-Snakes Ostrava73 : 42(18:5,36:17,54:27)      
Lokomotiva Plzeň-BK Opava69 : 66(18:16,35:37,50:55)   
15.kolo
Lokomotiva Plzeň-USK Praha77 : 58(22:12,41:30,61:42)   
BK Klatovy-Lions J. Hradec67 : 68(17:16,32:42,50:53)      
BK Opava-Sokol Pražský90 : 77(23:16,49:36,74:58)   
Snakes Ostrava-Slavoj Litoměřice73 : 46(22:8,35:24,49:31)   
Synthesia Pardubice-BCM Orli Prostějov79 : 73(14:24,38:36,55:49)   
Kondoři Liberec-SAM BŠM Brno72 : 67(24:18,42:31,53:55)   
16.kolo
BK Klatovy-USK Praha74 : 55(17:13,40:25,58:41)      
Lokomotiva Plzeň-Lions J. Hradec44 : 58(12:10,21:21,31:38)   
Snakes Ostrava-Sokol Pražský72 : 75(13:13,29:31,50:50)   
BK Opava-Slavoj Litoměřice87 : 60(27:19,50:31,68:46)   
Kondoři Liberec-BCM Orli Prostějov80 : 63(18:14,38:27,58:47)   
Synthesia Pardubice-SAM BŠM Brno84 : 72(16:14,41:27,66:47)   
Pořadí Tým Zápasy Výhry Prohry Skóre Body
1. BK Klatovy 4 4 0 432 : 153 8
2. Sokol Písek 4 3 1 358 : 198 7
3. Baskeťáci TJ Sokol Josefov 4 2 2 174 : 277 6
4. BK Kralupy 4 1 3 146 : 250 5
5. SŠB Pardubice 4 0 4 146 : 378 4

U15 se loučily s extraligou

Datum: 30.4.2017
Počet fotek: 34
Počet zobrazení: 134x
Autor: Ing.Svojanovský

U15 chlapci

Datum: 25.9.2016
Počet fotek: 26
Počet zobrazení: 350x
Autor: Ing.Svojanovský

Easter CUP 2016

Datum: 27.3.2016
Počet fotek: 70
Počet zobrazení: 164x
Autor: Mundl M

U15 v M.Lázních

Datum: 25.1.2015
Počet fotek: 20
Počet zobrazení: 576x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

U15 turnaj v Plzni

Datum: 30.12.2014
Počet fotek: 175
Počet zobrazení: 605x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

u15

Datum: 14.12.2014
Počet fotek: 67
Počet zobrazení: 399x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

U15 mezinárodně

Datum: 9.11.2014
Počet fotek: 241
Počet zobrazení: 581x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

U15 chlapci BK Klatovy - BK Sokolov

Datum: 19.10.2014
Počet fotek: 71
Počet zobrazení: 617x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U15 zdolali i BK Sokolov

Datum: 19.10.2014
Počet fotek: 198
Počet zobrazení: 502x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

U15 porazili Cheb

Datum: 18.10.2014
Počet fotek: 161
Počet zobrazení: 486x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

Turnaj U15 v Pelhřimově v hvězdném obsazení.

Datum: 15.9.2014
Počet fotek: 22
Počet zobrazení: 589x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

BK Klatovy U15 chlapci - Slavoj Tachov

Datum: 18.1.2014
Počet fotek: 48
Počet zobrazení: 830x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

JAVORNÁ 2014

Datum: 29.12.2013
Počet fotek: 6
Počet zobrazení: 667x
Autor: JŠ

TABULKA

1.BK Klatovy8
2.Sokol Písek7
3.Baskeťáci TJ Sokol Josefov6
4.BK Kralupy5
5.SŠB Pardubice4

POSLEDNÍ ZÁPASY

3.6.2017

BK Klatovy78
BK Kralupy20
SŠB Pardubice33
BK Klatovy154

4.6.2017

Baskeťáci TJ Sokol Josefov36
BK Klatovy104
BK Klatovy96
Sokol Písek64

PŘÍŠTÍ ZÁPASY

Neni žádný další zápas

Hlavní partneři BK Klatovy

     

BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Lesní stavby, s.r.o. FINAl KOM s.r.o. Pink Aviation


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. Autosklo Rada Autodoprava Oulehle DEVELOP - start INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. Zeman Color Project Plus Klatovy, s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč HOPFRUIT - ovoce, zelenina, květiny Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

Klatovan ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace