Žáci starší U15

Žáci U15 si dokráčeli pro dvě povinná vítězství

Žáci U15 si dokráčeli pro dvě povinná vítězství

1.11.2017
O uplynulém víkendu čekal klatovské žáky U15 nesnadný soupeř, kterým byla plzeňská Lokomotiva. Pro žádného sportovního fanouška asi nebude… celý článek
U15 vstoupili do sezóny dvěma výhrami nad Pražskými celky

U15 vstoupili do sezóny dvěma výhrami nad Pražskými celky

21.9.2017
O víkendu začínala žákovská liga U15 a do Klatov zavítaly celky z hlavního města. Jednalo se o první zápasy pod taktovkou trenérského dua Karel… celý článek


Soutěž:

Kvalifikace o ligu skupina A   
Žákovská liga skupina A   
Žákovská liga sk. A   


Trenéři:


Tréninky:

úterý: CMS, 18:00-19:30

středa: Vodojem, 16:00-17:30

čtvrtek: Husák, 18:30-20:00

pátek: Vodojem, 16:00-17:30


Soubory ke stažení:

Osobní list sportovce

Adam Zdeněk

Adam Zdeněk

Datum narození: 2.3.2003

Výška/Váha: 178 / 86

Post:

Baselides Michal

Baselides Michal

Datum narození: 6.8.2003

Výška/Váha: 173 / 60

Post:

Bezděk Jan

Bezděk Jan

Datum narození: 5.4.2003

Výška/Váha: 164 / 68

Post:

Brada Petr

Brada Petr

Datum narození: 2003

Výška/Váha: 145 / 42

Post:

Brož Lukáš

Brož Lukáš

Datum narození: 2003

Výška/Váha: 180 / 61

Post:

Bureš Martin

Bureš Martin

Datum narození: 14.6.2003

Výška/Váha: 178 / 59

Post:

Cepek Jakub

Cepek Jakub

Datum narození: 8.4.2004

Výška/Váha: 162 / 43

Post:

Cepek Vojtěch

Cepek Vojtěch

Datum narození: 8.4.2004

Výška/Váha: 160 / 41

Post:

Frančík Jakub

Frančík Jakub

Datum narození: 18.10.2003

Výška/Váha: 169 / 55

Post:

Franěk Radek

Franěk Radek

Datum narození: 20.9.2003

Výška/Váha: 159 / 51

Post:

Hajdúk Martin

Hajdúk Martin

Datum narození: 6.7.2004

Výška/Váha: 171 / 66

Post:

Heřman Štěpán

Heřman Štěpán

Datum narození: 10.3.2003

Výška/Váha: 174 / 61

Post:

Janda Karel

Janda Karel

Datum narození: 6.5.2003

Výška/Váha: 164 / 45

Post:

Komárek Adam

Komárek Adam

Datum narození: 2003

Výška/Váha: 165 / 51

Post:

Kraml Jiří

Kraml Jiří

Datum narození: 25.11.2004

Výška/Váha: 183 / 67

Post:

Majer Jakub

Majer Jakub

Datum narození: 26.2.2004

Výška/Váha: 185 / 60

Post:

Ouda Martin

Ouda Martin

Datum narození: 31.3.2004

Výška/Váha: 157 / 45

Post:

Pytelka Kryštof

Pytelka Kryštof

Datum narození: 18.1.2003

Výška/Váha: 180 / 64

Post:

Šnor Samuel

Šnor Samuel

Datum narození: 18.2.2003

Výška/Váha: 167 / 61

Post:

pouze zápasy BK Klatovy Nejbližší zápas

1.kolo
BK Klatovy-BK Kralupy78 : 20(20:9,34:9,56:13)   
Sokol Písek-SŠB Pardubice112 : 28(24:9,55:17,83:21)   
BK Kralupy-Baskeťáci Josefov34 : 44(16:9,24:17,26:31)   
SŠB Pardubice-BK Klatovy33 : 154(7:47,13:86,23:119)   
Baskeťáci Josefov-Sokol Písek35 : 100(5:22,12:47,23:68)   
BK Kralupy-SŠB Pardubice53 : 46(18:9,34:19,44:32)   
Baskeťáci Josefov-BK Klatovy36 : 104(4:21,12:53,28:74)   
Sokol Písek-BK Kralupy82 : 39(17:11,37:21,64:27)   
SŠB Pardubice-Baskeťáci Josefov39 : 59(13:8,18:26,25:48)   
BK Klatovy-Sokol Písek96 : 64(21:16,47:31,75:53)   
Lokomotiva Plzeň-BK Klatovy58 : 74(13:20,22:43,38:55)      
Sokol Pražský-BSK Modřany - Jižní supi104 : 62(32:8,53:29,80:42)   
BK Pelhřimov-Sokol Písek106 : 44(28:6,51:17,84:33)   
BA Sparta-Sokol Vyšehrad79 : 63(20:21,44:37,57:50)   
2.kolo
Lokomotiva Plzeň-BA Sparta63 : 93(26:21,41:41,50:67)   
BK Klatovy-Sokol Vyšehrad87 : 52(22:15,24:15,21:10,20:12)      
Sokol Pražský-BK Pelhřimov64 : 108(12:31,25:62,45:94)   
BSK Modřany - Jižní supi-Sokol Písek79 : 54(20:13,47:30,61:46)   
3.kolo
Lokomotiva Plzeň-Sokol Vyšehrad68 : 64(16:16,35:35,47:52)   
BK Klatovy-BA Sparta71 : 59(17:14,11:19,23:22,20:5)      
Sokol Pražský-Sokol Písek92 : 42(18:10,38:23,65:34)   
BSK Modřany - Jižní supi-BK Pelhřimov46 : 87(16:22,29:48,41:68)   
4.kolo
BA Sparta-BK Pelhřimov76 : 81(16:14,34:35,59:58)   
Sokol Vyšehrad-Sokol Písek72 : 61(16:18,37:34,62:53)   
Lokomotiva Plzeň-Sokol Pražský45 : 86(14:19,24:42,36:69)   
BK Klatovy-BSK Modřany - Jižní supi77 : 81(17:14,36:43,60:60)   
5.kolo
BA Sparta-Sokol Písek84 : 53(12:11,39:29,62:46)   
Sokol Vyšehrad-BK Pelhřimov70 : 50(19:14,43:30,62:37)   
Lokomotiva Plzeň-BSK Modřany - Jižní supi56 : 91(15:35,29:52,43:74)   
BK Klatovy-Sokol Pražský54 : 76(7:18,15:16,14:22)   
6.kolo
Sokol Pražský-BA Sparta78 : 65(32:17,42:36,62:48)   
BSK Modřany - Jižní supi-Sokol Vyšehrad79 : 66(24:21,41:25,56:48)   
BK Pelhřimov-Lokomotiva Plzeň95 : 49(30:15,57:24,72:37)   
Sokol Písek-BK Klatovy81 : 52(16:15,35:26,55:40)   
7.kolo
Sokol Pražský-Sokol Vyšehrad98 : 39(21:5,36:24,64:34)   
BSK Modřany - Jižní supi-BA Sparta50 : 72(17:20,29:48,40:56)   
BK Pelhřimov-BK Klatovy92 : 71(25:24,42:42,66:53)   
Sokol Písek-Lokomotiva Plzeň75 : 56(20:11,44:22,60:38)   
8.kolo
BK Klatovy-Lokomotiva Plzeň86 : 55(21:11,27:7,24:24)      
BSK Modřany - Jižní supi-Sokol Pražský62 : 86(24:24,35:46,46:66)   
Sokol Písek-BK Pelhřimov57 : 101(19:38,30:58,43:78)   
Sokol Vyšehrad-BA Sparta63 : 70(18:18,35:31,46:53)   
9.kolo
Sokol Vyšehrad-Lokomotiva Plzeň61 : 66(10:13,31:30,47:51)   
BA Sparta-BK Klatovy71 : 49(14:10,40:22,54:43)   
Sokol Písek-Sokol Pražský51 : 77(16:20,23:36,29:56)   
BK Pelhřimov-BSK Modřany - Jižní supi106 : 71(36:18,56:34,83:49)   
10.kolo
BA Sparta-Lokomotiva Plzeň75 : 51(20:13,34:23,52:39)   
Sokol Vyšehrad-BK Klatovy60 : 107(16:24,38:48,54:81)   
BK Pelhřimov-Sokol Pražský101 : 68(28:10,55:29,81:50)   
Sokol Písek-BSK Modřany - Jižní supi78 : 92(22:31,45:46,60:69)   
11.kolo
Sokol Písek-BA Sparta71 : 97(23:30,40:61,53:83)   
BK Pelhřimov-Sokol Vyšehrad86 : 71(27:15,47:35,69:52)   
BSK Modřany - Jižní supi-Lokomotiva Plzeň81 : 50(26:10,42:26,61:32)   
Sokol Pražský-BK Klatovy90 : 58(27:9,44:27,66:42)   
12.kolo
BK Pelhřimov-BA Sparta61 : 59(19:12,33:26,44:41)   
Sokol Písek-Sokol Vyšehrad66 : 43(14:9,28:20,46:32)   
Sokol Pražský-Lokomotiva Plzeň102 : 30(29:10,53:19,74:25)   
BSK Modřany - Jižní supi-BK Klatovy71 : 55(21:19,44:36,60:44)   
13.kolo
Sokol Vyšehrad-Sokol Pražský54 : 76(22:13,30:38,38:52)   
BA Sparta-BSK Modřany - Jižní supi64 : 72(27:18,35:37,45:56)   
BK Klatovy-BK Pelhřimov78 : 76(26:18,37:42,55:64)   
Lokomotiva Plzeň-Sokol Písek48 : 81(10:24,20:41,35:59)   
14.kolo
BA Sparta-Sokol Pražský76 : 78(12:12,29:43,56:59)   
Sokol Vyšehrad-BSK Modřany - Jižní supi43 : 81(6:21,16:37,29:55)   
Lokomotiva Plzeň-BK Pelhřimov62 : 125(21:32,43:62,52:102)   
BK Klatovy-Sokol Písek80 : 61(19:13,43:32,67:45)   
1.kolo
BK Klatovy-Lokomotiva Plzeň61 : 53(16:17,23:37,42:46)   
BK Horejsek Děčín-Kondoři Liberec41 : 65(11:19,23:32,31:56)   
Sokol Písek-BK LIONS J. Hradec126 : 27(33:8,68:17,91:23)   
USK Praha-BA Tygři Louny76 : 50(14:19,28:27,49:44)   
2.kolo
USK Praha-BK Klatovy75 : 49(14:17,35:24,61:41)   
BA Tygři Louny-Lokomotiva Plzeň68 : 58(13:23,28:37,50:48)   
BK Horejsek Děčín-Sokol Písek57 : 82(25:26,31:46,43:64)   
Kondoři Liberec-BK LIONS J. Hradec106 : 43(33:12,56:25,78:34)   
3.kolo
BA Tygři Louny-BK Klatovy54 : 100(19:28,31:49,40:74)   
USK Praha-Lokomotiva Plzeň88 : 47(25:9,52:17,74:28)   
BK Horejsek Děčín-BK LIONS J. Hradec76 : 35(15:8,31:16,52:23)   
Kondoři Liberec-Sokol Písek42 : 74(9:15,19:34,32:57)   
4.kolo
USK Praha-Sokol Písek80 : 54(24:18,42:30,62:43)   
BA Tygři Louny-BK LIONS J. Hradec72 : 52(29:15,41:26,55:38)   
BK Klatovy-BK Horejsek Děčín86 : 47(22:10,52:17,70:31)   
Lokomotiva Plzeň-Kondoři Liberec57 : 88(20:32,29:49,42:69)   
5.kolo
USK Praha-BK LIONS J. Hradec93 : 39(36:9,57:19,76:24)   
BA Tygři Louny-Sokol Písek57 : 67(17:10,27:31,49:53)   
BK Klatovy-Kondoři Liberec80 : 83(20:18,47:41,65:56)   
Lokomotiva Plzeň-BK Horejsek Děčín78 : 54(22:8,49:19,63:37)   
6.kolo
BK Horejsek Děčín-USK Praha51 : 62(15:23,28:28,40:42)   
Kondoři Liberec-BA Tygři Louny100 : 54(29:16,39:32,68:47)   
Sokol Písek-BK Klatovy59 : 70(14:18,30:35,44:54)   
BK LIONS J. Hradec-Lokomotiva Plzeň49 : 97(8:31,14:57,29:79)   
7.kolo
BK Horejsek Děčín-BA Tygři Louny44 : 58(8:12,20:32,37:43)   
Kondoři Liberec-USK Praha100 : 56(23:11,43:30,72:40)   
Sokol Písek-Lokomotiva Plzeň65 : 54(15:14,29:30,45:41)   
BK LIONS J. Hradec-BK Klatovy43 : 123(14:33,27:66,35:93)   
8.kolo
Lokomotiva Plzeň-BK Klatovy85 : 58(21:14,41:24,64:39)   
Kondoři Liberec-BK Horejsek Děčín86 : 24(23:0,39:7,63:18)   
BK LIONS J. Hradec-Sokol Písek44 : 121(7:34,25:63,35:85)   
BA Tygři Louny-USK Praha76 : 58(33:10,47:26,63:44)   
9.kolo
BK Klatovy-BA Tygři Louny0 : 20(0:0)   
Lokomotiva Plzeň-USK Praha33 : 77(7:20,16:42,28:63)   
BK LIONS J. Hradec-BK Horejsek Děčín44 : 86(8:30,22:41,32:62)   
Sokol Písek-Kondoři Liberec76 : 74(13:13,33:31,54:54)   
10.kolo
BK Klatovy-USK Praha52 : 89(15:23,25:51,46:72)   
Lokomotiva Plzeň-BA Tygři Louny81 : 76(11:14,45:24,64:51)   
Sokol Písek-BK Horejsek Děčín87 : 49(20:13,41:25,58:35)   
BK LIONS J. Hradec-Kondoři Liberec32 : 95(7:29,11:65,25:78)   
11.kolo
BK LIONS J. Hradec-USK Praha62 : 97(13:28,27:51,48:77)   
Sokol Písek-BA Tygři Louny89 : 85(28:26,53:40,74:63)   
Kondoři Liberec-BK Klatovy87 : 73(23:19,41:33,62:49)   
BK Horejsek Děčín-Lokomotiva Plzeň32 : 75(6:16,19:41,25:54)   
12.kolo
Sokol Písek-USK Praha94 : 74(16:23,50:38,71:52)   
BK LIONS J. Hradec-BA Tygři Louny46 : 76(8:22,18:39,29:62)   
BK Horejsek Děčín-BK Klatovy40 : 82(8:21,21:41,24:62)   
Kondoři Liberec-Lokomotiva Plzeň80 : 56(24:12,43:27,65:44)   
13.kolo
BA Tygři Louny-BK Horejsek Děčín79 : 49(25:11,40:21,65:29)   
USK Praha-Kondoři Liberec68 : 50(13:6,35:13,55:30)   
Lokomotiva Plzeň-Sokol Písek84 : 85(20:16,37:41,60:59)   
BK Klatovy-BK LIONS J. Hradec96 : 39(28:7,44:17,73:21)   
14.kolo
USK Praha-BK Horejsek Děčín80 : 48(20:12,37:28,59:38)   
BA Tygři Louny-Kondoři Liberec53 : 80(11:22,35:38,43:58)   
BK Klatovy-Sokol Písek71 : 76(14:24,40:40,60:54)   
Lokomotiva Plzeň-BK LIONS J. Hradec102 : 33(22:7,43:15,64:24)   

Easter cup 2018 - U15 hoši vyhlášení

Datum: 1.4.2018
Počet fotek: 18
Počet zobrazení: 172x
Autor: Mundl M

U15 kluci - Děčín / Liberec

Datum: 21.1.2018
Počet fotek: 39
Počet zobrazení: 361x

U15 se loučily s extraligou

Datum: 30.4.2017
Počet fotek: 34
Počet zobrazení: 411x
Autor: Ing.Svojanovský

U15 chlapci

Datum: 25.9.2016
Počet fotek: 26
Počet zobrazení: 558x
Autor: Ing.Svojanovský

Easter CUP 2016

Datum: 27.3.2016
Počet fotek: 70
Počet zobrazení: 366x
Autor: Mundl M

U15 v M.Lázních

Datum: 25.1.2015
Počet fotek: 20
Počet zobrazení: 776x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

U15 turnaj v Plzni

Datum: 30.12.2014
Počet fotek: 175
Počet zobrazení: 780x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

u15

Datum: 14.12.2014
Počet fotek: 67
Počet zobrazení: 583x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

U15 mezinárodně

Datum: 9.11.2014
Počet fotek: 241
Počet zobrazení: 768x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

U15 chlapci BK Klatovy - BK Sokolov

Datum: 19.10.2014
Počet fotek: 71
Počet zobrazení: 854x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

U15 zdolali i BK Sokolov

Datum: 19.10.2014
Počet fotek: 198
Počet zobrazení: 693x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

U15 porazili Cheb

Datum: 18.10.2014
Počet fotek: 161
Počet zobrazení: 666x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

Turnaj U15 v Pelhřimově v hvězdném obsazení.

Datum: 15.9.2014
Počet fotek: 22
Počet zobrazení: 786x
Autor: Ing.Jindřich Svojanovský

BK Klatovy U15 chlapci - Slavoj Tachov

Datum: 18.1.2014
Počet fotek: 48
Počet zobrazení: 1096x
Autor: Rudolf Lang - Klatovan

JAVORNÁ 2014

Datum: 29.12.2013
Počet fotek: 6
Počet zobrazení: 827x
Autor: JŠ

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Silnice Klatovy a.s.


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace