Turnaj U15 v Pelhřimově v hvězdném obsazení.

Asi nejkvalitněji obsazený předsezónní turnaj chlapců U15 se hrál o víkendu 13 - 14.9. v Pelhřimově. Startovaly zde stříbrné a bronzové týmy z jarního MR U14 v Liberci, výborný tým domácích a kupodivu zbylo místo i na náš tým, který jako jediný z účastníků nebude startovat v lize starších žáků U15. Na fotografiích ze hry jsou často vidět chyby, kterých se zejména v obraně dopouštíme - např. odstoupení ze slabé strany neexistuje, naopak se odstupuje ze silné strany (viz série 4 fotek s akcí písecké 13), všichni při střelbě soupeře koukají na míč místo aby se připravili na obranný doskok, dva až čtyři hráči brání jediného hráče s míčem atd. A vymlouvat se nelze. Fotografie nelžou! Více o turnaji a výsledcích najdete v článku ve zprávách.

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Silnice Klatovy a.s.


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace