Úspěšné firmy pomáhají úspěšným sportovcům

Jindřich Svojanovský, 11.9.2017

V kulturním civilizovaném světě je zcela standardní, že úspěšné firmy a úspěšní sportovci k sobě mají velice blízko. U vrcholových sportovců je to zcela běžné, spolupráce s malými kluby navíc takovými, které se orientují zejména na širokou mládežnickou základnu a sportování dospělých je jen jakousi nadstavbou, to zase tak standardní a běžné nebývá. O to více nás těší, že právě náš basketbalový klub dosahuje dlouhodobě, zejména v oblasti práce s mládeží,  velice dobrých výsledků v podobě úspěšné reprezentace našeho města a že naše aktivity nacházejí odezvu mezi významnými firmami a společnostmi, které v Klatovech i  klatovském regionu působí.

Mnozí obyvatelé Klatov i návštěvníci našeho města se během uplynulých 12 měsíců mohli setkávat s automobilem ŠKODA FABIA, který byl BK Klatovy vzat do dlouhodobého pronájmu od   firmy AUTONEJDL a který sloužil zejména našemu americkému hráči a trenérovi Kyle Nelsonovi při jeho „klatovské misi“.

A nejinak tomu bude i v sezóně 2017/2018, která již doslova buší na dveře neboť již o tomto víkendu se starší žáci U15 poperou o první mistrovské body se soupeři ze Sokola Vyšehrad a pražské Sparty. V minulých dnech byla mezi společností AUTONEJDL s.r.o. a BK Klatovy z.s. uzavřena smlouva, na základě které bude nová ŠKODA FABIA s logy obou smluvních partnerů na bocích vozidla sloužit zejména trenérům školních basketbalových kroužků v Janovicích, Švihově, Měčíně a samozřejmě, že také v Klatovech, stejně jako trenérům mládežnických týmů klubu a v neposlední řadě i sekretáři klubu, k lepšímu zabezpečování jejich činnosti. Přejme si, aby spolupráce přinesla oběma stranám to, co si od ní slibují – firmě AUTONEJDL další spokojené zákazníky a našim trenérům mnoho bezproblémových kilometrů na cestách za basketbalem.

Kalendář akcí

<červen 2018>
PoÚtStČtSoNe
    123
4
5678910
11121314151617
18
192021222324
252627282930 

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Pink Aviation


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. Autodoprava Oulehle DEVELOP - start INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. Zeman Color Project Plus Klatovy, s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč HOPFRUIT - ovoce, zelenina, květiny Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace