Muži "A" poslední zápasy sezóny

Stanislav Křiváček, 13.3.2019

Klatovské družstvo mužů se o tomto víkendu rozloučilo s II. ligou. V sobotu na palubovku do Klatov dorazilo družstvo Sluneta Ústí nad Labem, které slouží jako rezerva mužského „A“ týmu Slunety. I když domácí vstoupily do utkání velmi dobře a s hostujícími hráči drželi krok, což se projevilo i na výsledku po první čtvrtině, kdy bylo skóre vyrovnané 21:21. Ovšem od druhé čtvrti se již začala projevovat kvalita hostujícího družstva a stoupající únava domácích, kteří sice nastoupili v 10 hráčích, ale sílou lavičky se nemohli rovnat té hostující.
„Předposlední domácí utkání v této sezóně jsme sice prohráli, ale klukům nemám až na malé detaily co vytknout. Prostor dostali všichni hráči a ukázali, že svými kvalitami jistě na druhou ligu mají. Jsme velmi mladé družstvo, které vesměs celou sezónu sbírá zkušenosti, a několikrát jsme ukázali, že i se silnými týmy umíme zahrát dobře, a proto věřím, že se budeme stále posouvat vpřed.“ Komentoval utkání trenér klatovského družstva Zdeněk Chalupecký.

V nedělním utkání družstvo klatovských přivítalo na své palubovce družstvo Litoměřic. Domácí měli hostům co vracet, když na jejich půdě prohráli, jen o 3 body.
Domácí do utkání vstoupili koncentrovaně a díky výborné obraně a rychlým protiútokům jasně opanovali první čtvrtinu 31:10. Zbytek utkání byl již jasně v režii domácích, a i když hosté vyhráli třetí čtvrtinu 9:16, domácí si zbytek zápasu nenechali utéct a jasně zvítězili a s letošní sezónou se rozloučili vítězně.
„ Chtěl bych klukům poděkovat, že jsme dnes dokázali zvítězit, i když již v podstatě o nic nešlo a se sezónou se rozloučili vítězně. I dnešní vítězství nic nemění na našem konečném desátém místě. Velkým pozitivem je to, že dnešní utkání v podstatě odehráli jen „mladí“, kdy po vzájemné domluvě zůstali „staří“ víceméně celý zápas na lavičce. Klukům musím za celou sezónu poděkovat, zejména těm, které jsme mohli o víkendu.“ zhodnotil trenér Zdeněk Chalupecký.

Kalendář akcí

<květen 2019>
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13
141516171819
202122232425
(4)
26
(3)
27
28293031  

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Silnice Klatovy a.s.


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace