Až se říjen zeptá, co jsi dělal v srpnu ...

Jindřich Svojanovský, 1.8.2019

Rozhodně strach z takové otázky nemusí mít  pětice chlapců, kteří přišli na první avizovaný trénink chlapeckých minižákovských týmů U10, U11 a U12 po červencové prázdninové přestávce. Trenér by sice jistě byl spokojenější z větší účasti, ale lze předpokládat, že s blížícím se termínem tréninkového soustředění budou postupně řady týmu sílit, jak se budou chlapci vracet domů z letních táborů, od babiček či z dovolené s rodiči.

Chlapci si pod přísným dohledem trenéra připomněli jednotlivé basketbalové individuální činnosti, s chutí si zasoutěžili ve střelbě a zaběhali. Měsíc bez basketbalu byl na mnohých znát, ale pro všechny platí, že čím dříve kluci v srpnu začnou, tím dříve a rychleji se do všeho dostanou.  Velkým překvapením byl pro trenéra stále ještě začátečník Honza Krajzingr, na kterém bylo víc než zřetelně vidět, že si vzal k srdci vše, co si přečetl na svém vysvědčení a červenec strávil pilnou prací s míčem pod dohledem otce. Jen tak dál!

Na závěr tréninku přišla chvíle, kterou bude chlapcům připomínat společná fotografie s týmem žen U20 Srbska, které patří k nejžhavějším favoritům klatovského Mistrovství Evropy. Jejich trénink v hale BK navazoval časově na trénink našeho týmu. Kluci by se sice raději vyfotili s našimi děvčaty až jim budou předány zlaté medaile šampiónek, naplní-li se ale papírové předpoklady, není vyloučena alternativa, že kluci se již s mistryněmi Evropy vyfotili. Jednou si možná budou při studování dnešní fotografie říkat … tahle hraje v Jekatěrinburgu, tady ta v Kazani, tahle ve WNBA v L.A. a normálně ve Burges ve Francii,  tady ty dvě už hrály a získaly medaili na OH v Tokiu ….. atd.  A bylo by skvělé, kdyby si tyto informace kluci předávali na nějakém soustředění chlapecké reprezentace ČR.


Kalendář akcí

<srpen 2019>
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Silnice Klatovy a.s.


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice PharmDr. Anna Hánová - Lékárna Nepomuk Kartáčovna Koloveč Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace