Ve štafetě vedle sebe – benjamínek a old star !

Jindřich Svojanovský, 20.11.2020

Jak se přesvědčíte na šesté aktualizaci, nedějí se na tomto světě věci jen tak náhodou. Vše totiž má své zákonitosti, svá pravidla, která určil nemilosrdný čas. Tu druhou větu jsem si nevymyslel, „pamětníci“ populární hudby si jistě vzpomenou na Balíček karet. Použil jsem ji proto, že aniž by to bylo plánované, stalo se něco, co sice mohlo být ve scénáři, ale nebylo. To proto, že de facto žádný scénář neexistuje a do štafety jsou hráči (bohužel nemohu napsat hráčky), zařazováni tak, jak obdržím jejich video.

A dnes se staly hned 2 věci, které jistě stojí za povšimnutí a upozornění. Jednak vítáme ve štafetě prvního ze zástupců těch dříve narozených a to dokonce při pohledu na ty členy BK, kteří se ještě zúčastňují aktivních soubojů se soupeři přímo na palubovce v bojích o mistrovské body, nejstaršího ze všech …. podkošovou oporu týmu mužů „A“ Michala Rolinka. Jde tedy o prvního hráče, který nespadá ani pod vyhlašovatele štafety (= týmy chlapců U11, U12 a U13), kteří již, až na malé výjimky, jsou ve štafetě zapojeni, ani pod „bratrský tým“ kluků U14, kteří byli s mnohými ještě nedávno v jednom týmu. „Osobně jsem velice rád, že Michal dal účastí ve štafetě najevo svůj vztah k našemu klubu. Chápu to nejen jako důkaz vděčnosti za poskytnutou šanci prodloužení úspěšné aktivní kariéry, ale především jako výraz toho, že, dává najevo, že i pro něj platí to, co ho spojuje s dalšími účastníky štafety - COME TOGETHER ! Michale, díky!"

A protože, jak bylo napsáno na začátku, nic se neděje náhodou, shodou okolností Michal přebírá basketbalový míč, tedy naši symbolickou štafetu, od nejmladšího aktivního hráče našeho klubu Matouše Theimera. Ten se s Michalem na hřišti potká možná za pár let v rámci nějakého utkání veteránů BK s mladými nadějemi a nebo vůbec ne. Ale jejich předání štafety už je zaznamenáno „na věčné časy“ 😊.

COME TOGETHER !

Video

Kalendář akcí

<listopad 2020>
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Silnice Klatovy a.s.


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ Lactalis CZ - Mlékárna Klatovy

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace