Štafeta získala reprezentační punc !

Jindřich Svojanovský, 21.11.2020

Jsou to pane věci. Na jedné straně lze říci, že stará láska nerezaví a vztah k mateřskému klubu nevymazala ani aktuálně pátá sezóna v ŽBL, na straně druhé včerejší smutné konstatování kolegy trenéra, že jeho svěřenci mají „jiné priority než reprezentaci BK Klatovy". O té druhé straně svým způsobem i vypovídá nezájem teenagerů a také dívčí části našeho klubu o účast ve štafetě.

Věnujme se ale „té první straně“ a přivítejme mezi účastníky štafety BK Klatovy první zástupkyni té krásnější poloviny normálního lidstva. Přivítejme hráčku, která své první basketbalové krůčky absolvovala v mládežnických týmech našeho klubu, aby se pak v sezóně 2015/2016 vydala na cestu působení v nejvyšší české ženské basketbalové lize, kdy postupně oblékala dres Strakonic, KP Brno a dnes působí v předním českém týmu BKL Slavia Praha. A jako první odchovankyně našeho klubu oblékla v Lotyšsku na nedávné kvalifikaci o účast na ME dres  reprezentačního „A“ týmu žen.

Ano, vítáme do štafety odchovankyni našeho klubu a novopečenou českou reprezentantku

Barboru Holubovou !!!

Báře zůstala její skromnost o čemž svědčí i její nesmělé, takžka neslyšitelné COME TOGETHER. Dovede však dýchat pro tým a také nezapomíná, že se na špičkovou výkonnostní úroveň dostala díky péči  klatovských trenérů, kteří ji na sportovní kariéru skvěle připravili. Neodpustím si poznamenat, že by si to, čeho si je Bára velmi dobře vědoma, měli  být vědomi  ti, kteří z našeho klubu zamířili do vyšších basketbalových pater, zatím však zdaleka ne takových, v jakých se dnes pohybuje Bára.

COME TOGETHER !

Video

Kalendář akcí

<listopad 2020>
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Hlavní partneři BK Klatovy

     

Lesní stavby, s.r.o. FINAL KOM s.r.o. BARENTZ DRAGON PRESS s.r.o. Elektro Efekt s.r.o. Atelier U5 s.r.o. Pekárny a Cukrárny Klatovy Auto Nejdl Silnice Klatovy a.s.


Partneři BK Klatovy

ESIO s.r.o. VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o. GTBC CZ s.r.o. INOX KT s.r.o. Vaněk Welding s.r.o. AND1 basketking.cz Řeznictví a uzenářství Herejk Apartmány Bašta Sušice Greiner Penzion Arberwald - Woodpecker House Restaurant ELEKTRO market Klatovy Eurovia Cs, A.s., Oblast Čechy Západ Lactalis CZ - Mlékárna Klatovy

Mediální partneři BK Klatovy

ŠumavaNET.CZ FILMpro Klatovský deník
BK Klatovy
Voříškova 715
339 01, Klatovy 3
IČ: 22850490
č.ú.: 241338205/0300 ČSOB Klatovy
www.basketbal-klatovy.cz
BK.Klatovy@seznam.cz
©2013 BK Klatovy

Administrace