Přijď zkusit basket !!!

Jindřich Svojanovský, 13.9.2021
Desítka nováčků ze středy 8.9. se těší na nové kamarády. Neseď doma a přijď!
Desítka nováčků ze středy 8.9. se těší na nové kamarády. Neseď doma a přijď!

Výzva zveřejněná na webu „sport v okolí“  / https://www.sportvokoli.cz/kalendar-akci/pojd-hrat-basketbal-za-bk-klatovy-3/ nám zatím přinesla několik pozitivních výsledků. Jednak jsme díky zapojení do „Evropského týdne sportu“  získali drobné dárky, které účelně použijeme jako ceny při různých turnajích a soutěžích, které pro děti náš klub pořádá. Hlavní a výrazně důležitější je ale odezva v podobě účasti 10 nových chlapců, kteří si do haly BK na Voříškově ulici č.715 přišli vyzkoušet, co vše basketbal prezentuje.

Ve středu 8.září šlo o již druhé setkaní chlapců narozených v roce 2010 a mladších a jak potvrzují reakce rodičů, všichni kluci už se těší na další zářijovou středu – tentokrát 15.9., kdy se znovu v klatovské basketbalové hale sejdou a společně si zasportují. A organizátor tohoto „Basketbalového skotačení“ pevně věří, že nezůstane jen u těch 10, ale že se v hale objeví i další nové tváře, možná budoucí šampióni.

 

STŘEDA 15.9.   hala BK    15,00 – 16,30   TŘETÍ BASKETBALOVÉ SKOTAČENÍ

Co vzít s sebou je jednoduché – oblečení jako na tělocvik, dobrou náladu a chuť si zasportovat a zasoutěžit s kluky, kteří mohou být brzo i kamarádi vašich synů. Míče všem na setkání zapůjčíme.

Jestliže jsme se při prvních dvou setkáních věnovali zejména driblinku a přihrávkám, dozvěděli jsme se, že si již tuto středu kluci vyzkouší i střelbu na koš. A i to bude hlavně formou hry či soutěže neboť to je to, co kluky baví.

 

RODIČE, NEČEKEJTE PROTO NA ZAČÁTEK ŘÍJNA, KDY BUDE JASNÉ, ZDA ŠKOLNÍ BASKETBALOVÉ KROUŽKY BUDOU ČI NEBUDOU !!

 

Prostě „Co můžeš udělat hned, neodkládej na zítřek !“ Přiveďte svého syna ve středu 15.9. před třetí hodinou odpolední do haly a pak se na vlastní oči budete moci podívat, zda ho budou basketbalové hrátky bavit či ne.

 

Těšíme se na vás i vaše syny.
Ing.Jindřich Svojanovský
hlavní trenér BK Klatovy

Fotogalerie