Zápasy

Nejbližší zápasy

29
ledna
Žáci U15: U15 M: Žákovská liga, sk.A
BK Klatovy - Slavoj Litoměřice
BK Klatovy
Slavoj Litoměřice
14:00, SH BK Klatovy
Jodl Jiří,
Kalabza Lukáš,
29
ledna
Žačky U15: U15 Ž: Žákovská liga, sk.A
BK Klatovy - BC Benešov
BK Klatovy
BC Benešov
16:00, SH BK Klatovy
Jodl Jiří,
Kalabza Lukáš,
29
ledna
Junioři U19: U19 M: Celostátní liga, play-out A
Tygři Praha B - BK Klatovy
Tygři Praha B
BK Klatovy
12:00, Sportovní hala Jeneč
Hejduk Jakub,
Syrovátka František,
30
ledna
Žáci U15: U15 M: Žákovská liga, sk.A
BK Klatovy - BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
09:00, SH BK Klatovy
Jodl Jiří,
Kalabza Lukáš,
2
února
Muži B: Muži B: Západočeská liga, základní část
Loko Plzeň "B" - BK Klatovy "B"
Loko Plzeň "B"
BK Klatovy "B"
20:00, SH Plzeň - hala č.4
Galajda Václav,
Kuncl Michal,
3
února
Minižačky U13: U13 Ž: Krajský přebor, základní část
BK Klatovy - DBaK
BK Klatovy
DBaK
17:30, SH BK Klatovy
Tauber Pavel,
Kalabza Petr,
5
února
Minižačky U12: U12 Ž: Krajský přebor, základní část
BK Klatovy (MS) - BA Grizzlies (mix)
BK Klatovy (MS)
BA Grizzlies (mix)
08:30, SH BK Klatovy
,
,
5
února
Minižačky U12: U12 Ž: Krajský přebor, základní část
BK Klatovy (MS) - BA Grizzlies (mix)
BK Klatovy (MS)
BA Grizzlies (mix)
10:15, SH BK Klatovy
,
,
5
února
Žáci U14: U14 M: Žákovská liga, sk.A
BK Klatovy - BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
12:00, SH BK Klatovy
,
,
5
února
Kadeti U17: U17 M: Celostátní liga, play-out A
BK Klatovy - Levharti Chomutov
BK Klatovy
Levharti Chomutov
14:00, SH BK Klatovy
,
,
5
února
Ženy: Ženy: 2.liga, skupina A
BK Klatovy - Sluneta Ústí n. L.
BK Klatovy
Sluneta Ústí n. L.
16:00, SH BK Klatovy
,
,
5
února
Muži: Muži: 2.liga, skupina A
BK Klatovy - Sokol Kbely
BK Klatovy
Sokol Kbely
18:00, SH BK Klatovy
,
,
5
února
Kadetky U17: U17 Ž: Celostátní liga, finálová skupina
BSK TJ Jičín - BK Klatovy
BSK TJ Jičín
BK Klatovy
Sportovní areál Jičín - malá hala
,
,
5
února
Minižáci U12: U12 M: Krajský přebor, Základní část
BK Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
11:15, Sportovní hala SKB
Kalabza Petr,
Vaník Jan,
5
února
Minižáci U12: U12 M: Krajský přebor, Základní část
BK Klatovy - SKB Rokycany (mix)
BK Klatovy
SKB Rokycany (mix)
13:00, Sportovní hala SKB
Kalabza Petr,
Vaník Jan,
6
února
Žáci U14: U14 M: Žákovská liga, sk.A
BK Klatovy - BA Tygři Louny
BK Klatovy
BA Tygři Louny
09:00, SH BK Klatovy
,
,
6
února
Kadeti U17: U17 M: Celostátní liga, play-out A
BK Klatovy - Tygři Louny
BK Klatovy
Tygři Louny
11:00, SH BK Klatovy
,
,
6
února
Ženy: Ženy: 2.liga, skupina A
BK Klatovy - Slovan Litoměřice
BK Klatovy
Slovan Litoměřice
13:00, SH BK Klatovy
,
,
6
února
Muži: Muži: 2.liga, skupina A
BK Klatovy - Slavoj BK Litoměřice B
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice B
15:00, SH BK Klatovy
,
,
6
února
Kadetky U17: U17 Ž: Celostátní liga, finálová skupina
Sokol H. Králové B - BK Klatovy
Sokol H. Králové B
BK Klatovy
10:00, hala Sokol Hradec Králové
,
,