Autoshow Šmucler – BK Klatovy i Divoký Bill.

Jindřich Svojanovský, 3.9.2022

Program 7. ročníku Autoshow fi AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER se konal v Klatovech což bylo výsledkem převzetí společnosti AUTO NEJDL právě jmenovanou plzeňskou společností, která má vedle Plzně i svoji pobočku v Horšovském Týně. Součástí velké show jejímž vyvrcholením bylo vystoupení populární skupiny Divoký Bill byla i prezentace našeho basketbalového klubu. Náš klub, jehož činnost je zdrojem všeobecného názoru, že „Klatovy jsou město zaslíbené basketbalu“, byl jediným klubem města, který dostal k prezentaci nabídku a také ji logicky využil.

Co vše se improvizovaně v časově omezeném prostoru odehrálo na pódiu při prezentaci těch, kteří se z naší strany na akci podíleli, najdete na přiloženém videu. Ohlasy naší prezentace, aniž bychom vás chtěli ve vašem názoru ovlivňovat, byly velice pozitivní. Divákům, kterých bylo na začátku pátečního odpoledne poskrovnu a kteří nás během Autoshow kontaktovali, vadil pouze fakt, že nás pořadatelé nezařadili časově blíže k Divokému Billovi. Snad si pořadatelé příštího Autoshow v Klatovech tyto názory vezmou k srdci stejně jako budou muset zvážit, zda je páteční časné odpoledne, kdy je většina popuce ještě v zaměstnání, vhodným dnem pro obdobnou propagační a prezentační akci.

Pozn. V případě, že se vám níže přiložené video neotevře, najdete ho i na:                 https://www.youtube.com/watch?v=gyzwWbmINT4

Video