Basketbalové skotačení a Školní basketbalové kroužky

Jindřich Svojanovský, 5.9.2022

Pozor ! Pozor!

Níže uvedené řádky jsou adresovány dívkám, chlapcům a zejména pak jejich rodičům.

Věřme, že už je pryč doba, kdy byly zcela nesmyslně a především, jak se později ukázalo, zcela bez očekávaného efektu zakazovány  nejen školní sportovní kroužky ale zavíraly se celé  školy a také haly, tělocvičny i další sportoviště.

Po této „době temna“, jak jsem si covidové období sám nazval, ve vztahu k pravidelnému sportování, které je základem pro tvorbu přirozené imunity, se opět zvyšuje zájem dětí a mládeže o sport. A jsem rád, že mohu konstatovat, že úspěšné výsledky, které náš klub i přes covidové klacky pod nohama dosáhl, že se aktuálně setkáváme s velkým zájmem o basketbal.

Sice se budu již možná po sté opakovat, ale Klatovy jsou městem basketbalu ! Tak to bylo, je a já věřím, že i bude.

 

Máme krásnou halu a její dveře jsou otevřené pro všechny dívky a chlapce bez ohledu na věk. Na těchto klubových internetových stránkách je takřka nevyčerpatelné množství informací jak o minulosti, ta i o současnosti v našem basketbalovém klubu. A dnes vám, v souvislosti se startem tradičního projektu Basketbalové skotačení i blížícího se zahájení činnosti školních basketbalových kroužků, přinášíme pod tímto článkem i informativní video. V něm, kromě všeho potřebného, najdete i aktuálně velice atraktivní odpovědi na otázku „Co pro vás znamená basketbal?“ A to z úst těch, kteří nás právě v těchto dnech reprezentují na Mistrovství Evropy v basketbalu, jehož jedna kvalifikační skupina probíhá v Praze.

Ti, kteří by přiložené video nemohli otevřít, ti ho najdou také zde: https://youtu.be/DIK9JfNuwUg

Více také najdete zde:  https://www.sportvokoli.cz/kalendar-akci?eventLister-filter%5BsportIds%5D%5B0%5D=12&eventLister-filter%5BlocationId%5D=552 a také tady:

https://www.sportvokoli.cz/sportovni-kluby?clubLister-filter%5BlocationId%5D=20199&clubLister-filter%5BuserLocation%5D=&clubLister-filter%5BsportIds%5D%5B0%5D=12&clubLister-filter%5Byouth%5D=0&clubLister-filter%5Bring%5D=1&clubLister-filter%5Bhandicap%5D=0

 

Přiveďte své děti k nám do klubu nebo do školního basketbalového kroužku a v krátkém čase poznáte, že jste zvolili nejlépe, jak jste jen mohli.

Video