ČR vs. Belgie Vítězně a U14Ž U TOHO!

Petr Volmut, 11.2.2018

V sobotu 10.2.  měla děvčata možnost reprezentovat klub BK Klatovy a zúčastnit se reprezentačního utkání v kvalifikaci o ME žen v roce 2019. Díky skvělým místům přímo za košem soupeře, jsme měli výborný výhled a možnost sledovat vše opravdu detailně. Celé utkání děvčata sledovala s velkým obdivem a aktivně se zapojila do podpory našich reprezentantek.

Po utkání se děvčata neohroženě vrhla do davu fanoušků, kteří bojovali o podpisy našich hrdinek. A díky neostýchavosti našich klatovským nadějí, pro nás Tereza Pecková ochotně sehnala část týmu, abychom udělali společnou a také vítěznou fotku s našimi reprezentkami.

 

Pro děvčata to byl jistě velký zážitek, který se často neopakuje a doufejme, že to pro ně bude i motivace do další práce, a třeba jít v jejich šlépějích. Děvčatům budeme držet palce v dalším utkání proti Německu 14.2.

 

Děvčata se také setkala s naší klatovskou odchovankyní, hráčkou ŽBL a reprezentantkou U18 Barborou Holubovou, která se s námi ochotně vyfotila a seznámila se s děvčaty, protože některé ji ještě osobně nepotkaly. Bára nastoupí do utkání v úterý 13.2. od 16 hod a ve středu od 15 hod proti Německu. Obě utkání máte možnost sledovat na TVcom.