Děvčata U14 na vítězné vlně

Admin, 6.10.2020
O víkendu na děvčata čekala další dvě utkání žákovské ligy na domácí palubovce. V sobotu jsme přivítaly děvčata z Berouna a v neděli ze Sparty. V sobotním utkání jsme začaly bojovností a po první čtvrtině tým vedl 33:8. Do zápasu zasáhly i děvčata z kategorie U12, které sice už měly v nohách dva vítězné zápasy s Toužimí, ale chuť hrát na velké koše byla velká. 

BK Klatovy : BK Beroun 85:49 (33:8 52:20 69:32)

V neděli už při rozcvičování bylo znát, že oba týmy chtějí vyhrát. Nastoupily jsme k utkání v naší klasické sestavě a od záčátku se bojovalo o každý míč. V poločase jsme odcházeli do šatny s 10b náskokem. Důležité bylo, abychom nezaspaly třetí čtvrtinu, jak u holek bývá zvykem :-). Do čtvrté čtvrtiny jsme vstupovali se 7b náskokem a věděly jsme, že bude rozhodovat každý míč, každá ztráta. Ve čtvrté čtvrtině padly dvě důležité trojky, které tým povzbudily. 

BK Klatovy : BA Sparta Praha 88:69 (21:14 44:34 60:53)

Děvčata mají za sebou 5 utkání a z toho 4 vítězné, věřím, že v takovém nasazení budeme pokračovat i dále. Protože odměna v podobě extraligy je ta největší. Všechny zaslouží velkou pochvalu, protože na palubovce běhá tým, který chce vyhrávat. 

Závěrem bych jen dodala, že kdo věří, vyhrává!