Děvčata U14 přivezla první ligové vítězství

Petr Volmut, 24.9.2018

Děvčata se v sobotu vydala vlakem do hlavní města, kde je čekalo první utkání letošní sezóny. Všichni si moc dobře pomatují loňský výklep 118:18, který jsme dostali cca před rokem. Nyní jsme měli reprízu, kterou jsme nechtěli podcenit.

První čtvrtina nám ukázala, že se nebude jednat o lehké utkání, protože soupeř nám rychle vracel naše vydřené šance. Trestal nás za každou chybu, kterou jsme nesmyslně vytvořili naším spěchem. V druhé čtvrtině byla hra velmi podobná a soupeř si stále držel až 7 bodový náskok. V poločase by nikdo neřekl, že toto utkání bude mi relativně jasný konec, protože soupeř vedl o 5 bodů. Nicméně naše děvčata zabrala především v obraně a povedlo se jim ubránit soupeřky pouze na 5 bodech a v poslední hrací době na 8 bodech, a tak zvítězit o rovných 20 bodů.

Rozhodně není vhodné nasazovat vavřínové věnce a slavit nějaké obrovské úspěchy, ale můžeme slavit pokroky a odměny za tvrdou práci našich děvčat. Doufáme, že děvčata budou mít stejnou chuť po celou sezónu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kdo by měl zájem sledovat veškeré aktivity a výsledky zápasů dívek U12-U14, má možnost být s námi v kontaktu přes Instagram: bkklatovy_divky