Junioři po boji prohráli v Budějovicích o koš

Pavel Naď, 8.3.2020

V sobotu 7.3.2020 nastoupili junioři k zápasu proti BSK v Český Budějovicích. K zápasu odjížděli kluci opět nekompletní a pouze v sedmi hráčích ( Pekárek, Naď, Petrmichl, Vlnas, Hajdúk, Pytlík a Bezděk).Vzhledem k tomu, že první zápas s Budějovicemi doma těsně prohráli, tak se dal očekávat opět vyrovnaný zápas.

To se do puntíku potvrdilo, do poločasu se hrálo vyrovnaně a ve třetí čtvrtině se klukům podařilo soupeři odskočit až na rozdíl 15-ti bodů.  Bohužel ve čtvrté čtvrtině po několika zbytečných chybách se soupeř vrátil zpět do hry a podařilo se mu celý zápas vyhrát rozdílem koše.

Je škoda, že se nepodařilo dobře rozehraný zápas dotáhnout do vítězného konce, ale kluci se rozhodně nemusí za předvedený výkon stydět, nic v zápase nevypustili a vyhrál prostě šťastnější. Oproti minulým zápasům ( v Kadani a doma proti J. Hradci) nastoupil úplně jiný tým, který bojoval a k zápasu přistoupil tak jak bych si představoval a doufám, že budou kluci s tímto přístupem  pokračovat a vše se promítne i opět do úterního zápasu doma proti Sokolovu.

BSK České Budějovice – BK Klatovy   68:66 (14:17,33:31,43:58)

Statistiky zápasu zde:

https://www.cbf.cz/souteze/zapas_329222_soutez_2772.html