Junioři U19 - domácí výhra s BK Sokolov

Pavel Naď, 12.3.2020

V úterý 10.3.2020 nastoupili junioři U19 asi ke svému poslednímu utkání v letošní sezoně. Soupeřem jim byl silný tým ze Sokolova.  Ačkoliv nastoupili opět v silně pozměněné sestavě (Šimon Pekárek, Petr Naď, Matouš Vlnas, Štěpán Heřman, Vítek Petrmichl, Adam Ťupa  a Honza Bezděk), tak se soupeře, který přijel ve 12-ti hráčích nezalekli. Kluci bojovali a mimo první čtvrtiny soupeře přehrávali a to především dobrou obranou a bojovností. Odměnou jim bylo zasloužené vítězství.

Klukům chci poděkovat za přístup k utkání. Pokračovali ( i v pozměněné sestavě) ve výkonu, který předvedli v sobotu v Č. Budějovicích a až na drobné nedostatky ( které ovšem vyplývají ze hry) jsem byl s jejich výkonem spokojen byl bych velmi rád, kdyby s takovýmto nasazením a přístupem k zápasům dále pokračovali.

Bohužel, jak je výše uvedeno, se asi z důvodu nařízení vlády o nouzovém stavu,  jednalo nejspíše o poslední utkání letošní sezony.  Zatím není jasné, jak dále bude sezona pokračovat a co bude v sezoně příští.  Rozhodně klukům chci poděkovat za předvedené výkony zejména v posledních dvou zápasech a věřím, že ve svých dobrých výkonech budou pokračovat i v sezoně příští.

Závěrem ještě sděluji, že vzhledem k vyhlášení nouzového stavu na území ČR ( vyhlášeného nařízením vlády ČR – které plně respektuji) ruším veškeré tréninky družstva U19 do odvolání.

BK Klatovy – BK Sokolov   79:71 (17:19,47:34,62:50)

Statistiky zápasu zde:

https://www.cbf.cz/souteze/zapas_329227_soutez_2772.html