Kadeti U17 sahali v Ústí po vítězství

Jindřich Svojanovský, 4.12.2019

Včera, tedy v úterý 3.12. v podvečer, nastoupili naši Kadeti U17 v Ústí nad Labem k sehrání odloženého ligového utkání, které se původně mělo hrát 3.11. Náš tým doprovázel na tento zápas trenér extraligových  U17 BK Loko Plzeň Jaroslav Lejsek. Právě díky jemu zde máme zcela čerstvou rychlou informaci.

Sluneta Ústí nad Labem x BK Klatovy 81:77 (16:20 34:41 54:58)

K odloženému utkání se soupeřem ze severu Čech odjeli klatovští kadeti v počtu devíti hráčů. K tomuto utkání již s naším týmem vyrazili naši odchovanci, kteří působí v extraligové Plzni a cíl byl jasný, vyhrát. Utkání bylo hned od počátku vyrovnané a soupeř nás osobním pressem vyváděl z rovnováhy. Díky dobrému posunu míče jsme si, dokázali tvořit volné střely a náš náskok tak narůstal. Velkou škodou celého zápasu byli individuální chyby v obraně, kdy se nám několikrát stalo, že jsme zaspali a nechali soupeře lehce skórovat volným dvojtaktem.  Neustálá snaha někam šahat nás stála, několik obdržených šestek a my se na to musíme zaměřit v následujícím tréninkovém režimu. Zápas pak nadále plynul a my si udržovali náskok +- 6 bodů. Do závěru jsme šli s náskokem, ale neproměněné šestky v závěru nás srazili a Ústí tak nakonec urvalo výhru o 4 body.

Další zápas nás čeká na hřišti BK Slavoj Litoměřice v pondělí 9. 12.

 

Děkuji tímto jménem BK Klatovy Jardovi za pomoc i skutečně bleskovou informaci v podobě článku. Neodpustím si malou osobní poznámku k některým kmenovým trenérům našeho klubu, kteří si na krátkou informaci o utkáních jimi řízených týmů během uplynulého víkendu ještě nenašli čas.