Kluci U 11 - první body za vítězství v KP

Pavel Naď, 16.10.2022

Kluci U 11 měli o víkendu odehrát čtyři utkání ( dvě v Rokycanech a dvě doma proti Toužimi). Vzhledem  k počtu kluků na středečním tréninku a omluvenkách jsem rozhodl o tom, že sobotní zápasy se přeloží o týden a na sobotu. Ale vzhledem k tomu, že to vypadalo, že na neděli by mělo být kluků minimálně devět, tak jsem Toužim o přeložení nežádal. Jaké bylo moje překvapení, když marodka se ještě rozrostla a na nedělní zápasy jsem měl pouze sedm kluků – Matouše Theimera, Honzu Vosku, Davyda Bondarenka, Karla Větrovce, Štěpána Janovského,  Kryštofa Soukupa a Dana Dvořáka.

Ve 12:00 hodin tak pouze   „ sedm statečných „ nastoupilo proti Sokolu Toužim ( převážně dívčí tým), což ovšem nijak nesnižuje výkon kluků.  Oproti zápasům proti BK LOKO Plzeň bylo vidět, že kluci na sobě již zapracovali, snažili se plnit pokyny trenéra, ale s přibývající únavou se kupily chyby. Přesto kluci oba své zápasy dovedly do vítězných konců .  Výhra o 15, resp. 16 bodů kluky doufám nabudí, nemluvě o cenných  čtyřech bodech do tabulky KP.

Všech sedm kluků musím pochválit především za veliké nasazení – žádný míč nebyl ztracen, kluci bojovali jako lvi.

Příští týden slibuje, že by se i na tréninky měli vrátit marodi a snad i noví hráči. Budeme se snažit opět během týdne zapracovat na zlepšení, abychom byli v Rokycanech soupeři alespoň vyrovnaní.

Všem „ sedmi statečným“ musím ještě jednou poděkovat a doufám, že je vítězsvtí povzbudí do dalšího se zlepšování a marodi se rovněž zapojí s ještě větší vervou.