Minižačky v Holýšově neuspěly

Stanislav Křiváček, 23.11.2009

V úterý 17.11.2009 vyjely minižačky na dohrání dvojzápasu s Holýšovem, který byl odložen kvůli nemoci klatovských děvčat. Naše děvčata minulou sezonu s Holýšovem ani jednou neprohrála, ale tentokrát přecenila své síly a podcenila soupeře. Do první čtvrtiny prvního zápasu sice vztoupila děvčata vyborně a vydržela tempo Holýšova, ale druhou čtvrtinu se začínalo tempo pořád zvyšovat a s tím i bodový náskok Holýšova, který už se do konce zápasu nepodařilo stáhnout. Naše děvčata, jako vždy nestačila v obraně, ale také jim dělalo problém vyvézt balon do útoku. Nevyvarovali jsme se špatného driblinku, přihrávek a doskoku.

V druhém zápase děvčata zaspala hned na začátku při první čtvrtině, která zkončila tragicky 20:2 pro Holýšov. Ale i tak to děvčata nevzdávala a snažila se to dohnat svou bojovností. Zlepšila hlavně doskakování, jak v útoku, tak v obraně, ale také přihrávky. Bohužel driblink a hlavně obrana zůstává i nadále naší slabinou. Svoji premiéru na palubovce si vyzkoušely Daňková a Broukalová.

Výsledky : TJ Klatovy : BKK Holýšov

1. zápas : 23 : 50

2. zápas : 32 : 65

Sestava a body:

Vaštová 16, Kloudová 15, Ulrichová 7,Petrušková 4, Makrlíková 4, Struhárová 3, Holá K. 3, Vizingerová 2, Johánková 1, Šilarává, Křiváčková, Holá J., Broukalová, Daňková