Mládé lvice se v Klatovech utkají s mezinárodní konkurencí

Stanislav Křiváček, 30.6.2022
Oficielní plakát Poháru města Klatov 2022
Oficielní plakát Poháru města Klatov 2022

Již za tři týdny se v Klatovech bude opět konat zajímavá basketbalová akce. Po loňském FIBA Challengeru přivítá naše město první ročník mezinárodní turnaje "Pohár města Klatov" pro kategorii juniorek U18. Jsme moc rádi, že turnaj vzalo pod svojí záštitu naše město a cílem pořadatelů bude vybudovat v Klatovech tradici další pravidelné významné sportovní události jako jsou Easter Cup nebo MČR veteránů.

Turnaj bude sloužit jako poslední příprava před odjezdem na ME této kategorie. Kromě naší reprezentace se turnaje zúčastní velmi silné týmy Finska, Izraele a Srbska. Zápasy turnaje se budou hrát ve dnech 22. až 24.7 v prostorách CMS Klatovy. Přesný program zápasů vám přineseme v nejbližší době po odsouhlasení ze strany ČBF.

Zveme k návštěvě všechny příznivce sportu!