Mladší žáci U14 míří do Ostravy.

Jindřich Svojanovský, 24.8.2022

Je rozhodně skvělé, že v posledních letech patří náš BK Klatovy  mezi ty kluby, které jsou zvány na prestižní mládežnické turnaje do Ostravy. Je rozhodně skvělé, že se mezi elitou českých  žákovských týmů naši zástupci v konfrontaci s týmy z absolutní české špičky, které vévodí právě domácí několikanásobní mistři ČR posledních letech, neztrácejí a potvrzují tak, že do špičky také patří. Připomeňme např. loňské třetí místo našeho týmu, který zdolal v průběhu turnaje jak domácí rezervu, tak i pražskou Spartu a v boji o třetí místo i Sokol Pražský.

I když se letos zdá být, po odhlášení polských šampiónů, seznam účastníků slabší, může to být ale jen klamný pohled. Turnaj startuje v pátek a náš tým čeká ve 12,00 hod utkání se Šumperkem a v 19,00 pak Sokol Pražský. V sobotu pak hrají naši borci od 12,30 se Sokolem Kbely a v 18,30 změří síly s Havířovem. V neděli je pak ráno čeká  další souboj s mistry ČR v této kategorii, domácími NH Ostrava.

O průběhu turnaje se pokusíme vás průběžně informovat. Držte nám palce!

COME TOGETHER !