MUŽI A - 2.liga(katastrofální víkend)

Petr Fleisig, 28.11.2022

BC Benešov : BK Klatovy 90:84 (23:13, 53:37, 65:61)

BK Příbram 2000 : BK Klatovy 98:86 (15:29, 47:40, 78:61)

Obrovské zklamání zavládlo v našem tým po tripu v Benešově a Příbrami. Místo toho, abychom potvrdili stoupající formu po našem infarktovém vítězství s Rokycany, jsme opět spadli z "hrušky" na zem.

V sobotu nám utekl první poločas a po zlepšení výkonu ve druhém jsme se dokonce dostali v 37.minutě do jednobodového vedení , byli skutečně v laufu a domácí těžko hledali recept na naši útočnou lavinu. Nikdy se nevymlouvám, ale tady musím. V tento okamžik do zápasu zasáhla vyšší moc. V hale najednou byl cítit kouř a z jednoho světla se začal valit dým!! Utkání bylo na 5. minut přerušeno, domácí si odpočinuli, nabrali sil, my vypadli z tempa a utkání smolně prohráli!!!

V neděli jsme si chtěli spravit po sobotě chuť a do utkání vlétli přímo excelentně!! Snová první čtvrtina plná pestrého útoku(rychlý protiútok, střelba, akce), nádhera toto pozorovat. To je můj sen, čím se chceme prezentovat. Proto nechápu, co se s kluky stalo od druhé čtvrtiny! Místo toho, abychom domácí dorazili a zvítězili výrazným rozdílem ZKRAT, VÝBUCH, FIASKO!!! Jako kdyby měli v hlavě vypínač a konec. Domácí nás ve druhé čtvrtce přejeli o 21 bodů a my nebyli schopni tuto lavinu zastavit! Toto utkání jsme prohráli hlavou a já nevím proč?! Nechci jmenovat, ale pokud do utkání dají srdce a nasazení pouze tři hráči, to je sakra málo!! Takže dvě prohry a co bohužel víc, na marodku nám přibyli další dva hráči, celkem již ze základní rotace pět(to jsem ještě nezažil!!!!), a páteční utkání s Loko Plzeň B je ohroženo! Vlastně i poslední dvojkolo s Domažlicemi, protože to jsou zranění dlouhodobější.

https://cz.basketball/zapas/388646

https://cz.basketball/zapas/388653