MUŽI A - 2.liga

Petr Fleisig, 6.3.2023

BK Lokomotiva Plzeň B - BK Klatovy 81:66 (17:18, 38:30, 58:54)                                                                            SKB Rokycany - BK Klatovy 76:69 (16:15, 33:35, 50:47)

Víkendové zápasy měly společného jmenovatele, získat alespoň jedno vítězství. Bohužel to se nepodařilo a tak o celé letošní sezóně, zda byla úspěšná (záchrana) či neúspěšná (sestup), rozhodne poslední hrací víkend. "Naštěstí" máme vše ve vlastních rukou a uvidíme, zda nám stačí na záchranu jedno nebo dvě vítězství.               Obě utkání na palubovkách soupeřů byly jak přes kopírák. Naprosto vyrovnaný průběh, jednou vedl soupeř, jednou my a obě utkání jsme ztratili v posledních minutách. Důvod je bohužel naprosto jasný! Plzeň měla k dispozici 12 hráčů(včetně pendlů z "Áčka") a Rokycany 10. My jeli do Plzně v osmi resp. do Rokycan v sedmi hráčích. A právě tento nerovnoměrný počet rozhodl o našich dvou porážkách. Ani v jednom utkání jsme nebyli skutečně horší, ale naše oslabená rotace se musela zákonitě projevit. Nemá cenu brečet nad rozlitým mlékem, že máme zraněné(Černý, Kopecký, Čiko) a pracovní povinnosti zase nepustily V. Kubáta. Musíme se na závěrečné kolo dát do kupy, které hrajeme doma, a pořádně zabrat. Stále klukům věřím, jako věřím v budoucnost tohoto mladého kolektivu!!

Proto prosíme fanoušky, aby nás přišli v sobotu 18.3. (Příbram) a v neděli 19.3. (Benešov) podpořit!!

https://cz.basketball/zapas/388702                                                                                                                https://cz.basketball/zapas/388708

Hledáme dobrovolníky Easter cup 2023