Ohlédnutí za sezónou kadetů U17

Jiří Mužík, 28.6.2017

Ohlédnutí za uplynulou sezónou očima Petra Kučery

Letošní sezónu jsme započali pod vedením trenéra Václava Forsta kvalifikací v Praze. Kvalifikace dopadla nad veškerá očekávání a do ligy jsme postoupily z prvního místa. Do sezóny jsme tedy nastupovali s velkými ambicemi porazit každého soupeře. Bohužel pro nás jsme ale přišli o naše dlouhé hráče (Mach, Baselides), kteří odešli do Plzeňské Lokomotivy a také o Černého, který hraje extraligu U17 v Písku. Ve skutku oslabené sestavě jsme si tedy dali za hlavní cíl nesestoupit z ligy. 
Od začátku sezóny bylo vidět, že kluci co odešli na hostování tvořili nedílnou součást naší hry. O tom, že to bez nich nebude jednoduché jsme se přesvědčili hned při prvním zápase. Jak na treninky, tak i na utkání se nás scházelo málo. Tento problém byl ještě markantnější při zranění hlavního rozehrávače Radka Kohouta, který se zranil na kvalifikaci. Dalo se mluvit o velkém štěstí, když jsme se na treninku sešli alespoň na hru 5 na 5. O trénování herních systémů ani nemluvě. Ale i přes to se nám všechno povedlo a na konci sezóny jsme se dostali mimo sestupové pozice, čímž jsme zajistili ligovou účast našim nástupcům z týmu trenéru Nadě a Fleisiga. 
Závěrem bych pouze rád poděkoval jak všem hráčům, rodičům, tak hlavně našim trenérům Michalu Turečkovi, Zdeňkovi Chalupeckému a všem ostatním co se na naší ligové sezóně podíleli a pomohli nám jí dotáhnout do "úspěšného konce.

Hledáme dobrovolníky Easter cup 2023