To nejlepší nakonec …. kluci se dočkali i svíčkové !

Jindřich Svojanovský, 21.8.2022
Heslo celého týdne i hesla pro jednotlivé dny najdete ve fotogalerii. Toto je ze závěrečného dne a směřuje nejen k hráčům.
Heslo celého týdne i hesla pro jednotlivé dny najdete ve fotogalerii. Toto je ze závěrečného dne a směřuje nejen k hráčům.

Pokud by někdo očekával, že v závěrečném dni již bude vše probíhat v mírném poklidném tempu a hráči budou již myšlenkami na odpoledních soutěžích, kde zejména ti mladší budou chtít před zraky svých nejbližších prezentovat, co vše se během týdne naučili, tak ten se velice hodně mýlí. Stejně jako po celý týden, tak i během pátečního dopoledne trenéři ve svých požadavcích na hráče ani o píď neustoupili.

A kluci makali a odměnou jim bylo obědové menu, které prezentovalo bramborovou polévku s houbami a svíčkovou omáčku s hovězím masem a kynutým knedlíkem. Druhé nejlepší svíčkové na světě se tedy dočkal i trenér Ing.Svojanovský, který jak známo vaří tu nejlepší 😊 😊.

Dieta nedieta, řešilo to stejně jako u kolegů 6 knedlíků a přídavek omáčky. Na bramboračce si pochutnávali i odpůrci hub a pro přídavek svíčkové si šli takřka všichni. Není tedy žádným překvapením, že kolektiv kuchařek školní jídelny ZŠ Plánická obdržel, podobně jako loni, zlatou medaili za skvělou stravu po celý týden soustředění. Tu převzala šéfová týmu kuchařek paní Toušová.

Odpoledne jsme pak zaznamenali jednu z nejpočetnějších návštěv ze strany rodičů ze všech 9 soustředění od srpna 2014. Možnost se předvést dostal každý z hráčů a na každého hráče čekaly hodnotné ceny a suvenýry, které se podařilo opatřit díky vstřícnosti tradičních i nových dárců. Opět patří poděkování fi Barentz, ČEZ,  Horské službě i drobnějším dárcům z řad rodičů. Diplom ze soustředění bude i v dospělosti připomínat jak hráčům, tak i trenérům, kondiční trenérce Marušce i asistentovi O.Fleisigovi společně prožitý týden plný tvrdé práce.

COME TOGETHER !!!