U17 Kadetky prodlužují vítěznou šňůru na 6:0

Petr Volmut, 25.10.2021

Kadetky rozšířili svojí vítěznou šňůru o skalp USK B a Sokol Nusle.

Sobotní soupeř byl papírově slabší než my , ale první poločas jsme nedokázali ubránit klíčovou hráčku soupeřek Cahovou, která nám dělala problém především na doskoku. Nicméně se nám podařilo útok směřovat přímo na ni, tak aby si co nejdříve udělala pátou osobní chybu, což se nám povedlo už ve třetí čtvrtině. Posléze jsme začali ještě větším tlakem dorážet na soupeřky a nakonec zvítězit slušným rozdílem 42:88.

 

V neděli jsme odehráli utkání proti oddílovému celku Sokol Nusle, který jsme brali jako jednoho z nejsilnějších soupeřů v naší skupině. Hned na začátku se nám nepodařilo chytit tempo soupeřek a rychle nám utekli. Nicméně se nám v druhé čtvrtině podařilo zlepšit obranu a soupeřkám jsme nedovolili doskakovat svoje střely. V poločase s rozdílem 8 bodů pro soupeřky holky dostaly pokyn pokračovat dál v zodpovědné obraně, což holky splnily a bodově jsme dotáhli soupeřky. Nicméně zápas nebyl vůbec rozhodnutý a nikdo by si netroufal dříve, než minutu před koncem zápasu typnout na vítěze utkání. Ale  trocha střeleckého štěstí se přesunula i na naši stranu na rozdíl prvního poločasu, kde jsme proměnili jedinou střelu za 3b. úspěšností 12/1. Podařilo se nám proměnit zásadní střely, které pomalu zaťukávaly hřebíčky do rakve soupeřek a nám se tak podařilo udolat zatím nejtěžšího soupeře naší skupiny  44:52.

 

Momentálně nás čeká poslední soupeř za 3 týdny, který má momentálně jen jednu těsnou porážku proti Sokol Nusle.

 

Poděkování patří také rodičům za zajištění dopravy.

 

A je třeba ještě vyzdvihnout výkon rozhdočích a to především nedělním, kteří předvedli výborný výkon a ukázali nám ,že to lze pískat kvalitně.

Hledáme dobrovolníky Easter cup 2023