U17 kadetky v prvním kole nezazářily, další víkend snad bude lepší

Petr Volmut, 4.10.2022

Předchozí víkend kadetky odehrály první dvojutkání dorostenecké ligy U17. V sobotu jsme odstartovali soutěž se soupeřem ze Sokolova. Nástup do uktání byl velmi vlažný a odrazil se na tom i stav utkání. Až v druhé čtvrtině se nám podařilo otočit stav a postupně si udělat bodový náskok pro vítězství.

V neděli jsme hostili soupeřky z Karlových Varů. Zápas jsme od začátku uchopili za špatný konec a jen sledovali, jak nás soupeřky přehrávají. Stejně, jako v sobotu holky začaly tahat za jeden provaz až v druhé čtvrtině. Kde se nám podařilo soupeřky lehce dohnat. Další snaha byla pouze na začátku třetí čtvrtiny. Nadále jsme utkání pouze dohrávali a bez sebemenší snahy utkání odevzdali.

 

Vše má své příčiny, a tak ani tady to není vyjímkou. Tragická treninková docházka, tréninková morálka, tréninkové nasazení a samotný přístup ke všemu se odrazil do obou utkání. Soutěž, ve které bychom měli kralovat nebo se alespoň ucházet o nejvyšší příčky této skupiny se zatím nerealizuje. Doufejme, že se děvčata proberou a uchopí vše za správnou stranu provazu.

 

Další dvě utkání nás čekají tento víkend.

USK Praha B  8.10. 17:00

Sluneta Ústí n. L.  9.10.   11:00