Ve středu si to kluci U14/U15 rozdají s SKB Strakonice

Jindřich Svojanovský, 4.9.2022
 Ilustrační foto z turnaje ve Strakonicích v červnu 2018. Ty, kteří se tehdy podíleli na vítězství v turnaji a ve středu nastoupí  najdete na fotografii s č.5 Kodyš, č.22 Šnejdar, č.15 Kmetek, č.18 Veselský, č.23 Šlof Josef, č.6 Kavka, č.8 Pavelec, s diplomem L.Petrovický, s dortem Melka.
Ilustrační foto z turnaje ve Strakonicích v červnu 2018. Ty, kteří se tehdy podíleli na vítězství v turnaji a ve středu nastoupí najdete na fotografii s č.5 Kodyš, č.22 Šnejdar, č.15 Kmetek, č.18 Veselský, č.23 Šlof Josef, č.6 Kavka, č.8 Pavelec, s diplomem L.Petrovický, s dortem Melka.

V přípravě na svá první mistrovská utkání LIGY U15 se naši starší žáci střetnou tuto středu 7.9. od 16,30 hod s týmem stejně starých chlapců ze Strakonic. Oba trenéři, jak hostující Mgr.Janda, tak i domácí Ing.Svojanovský doufají, že jim přípravné utkání pomůže poodhalit na trénincích jen těžko pozorovatelné nedostatky jak v obranné, tak i útočné činnosti jejich týmů. Hráči si budou mít možnost vyzkoušet proti „cizím soupeřům“ účinnost herních systémů a jejich dílčích součástí v podobě cílených, předem nacvičených činností.

V naší sestavě lze očekávat poměrně velké zastoupení hráčů mladších a to jak z U14, tak i z U13. To zejména proto, že už v sobotu 10.9. přivítáme v Klatovech tým Sokola Vyšehrad, se kterým sehrajeme první mistrovské utkání Ligy U14. A navázat na přípravný turnaj v Ostravě a postavit se ve středu proti starším klukům ze Strakonic může našim hráčům jen prospět.

Přípravné utkání BK KLATOVY – SKB STRAKONICE  začne v hale BK v 16,30 hod.

Všichni jste srdečně zváni – i vy si můžete vyzkoušet dopředu fandění, které od vás očekáváme v sobotu.

COME TOGETHER