ŽENY VSTOUPÍ DO II.LIGY 24.9. , S TRÉNINKEM ALE ZAČNOU UŽ 1.SRPNA !

Jindřich Svojanovský, 20.7.2016

Podobně jako muži v minulé sezóně, se v té nastávající vracejí po 4 letech do jedné ze dvou skupin II.ligy žen i hráčky BK KLATOVY.  Zda bude  účinkování našeho týmu efektivnější, než tomu bylo v poslední ligové sezóně 2011/2012, kdy si družstvo žen připsalo na své konto během celé sezóny pouze jediné vítězství (s Jabloncem doma 82:73) , naznačí hned první utkání, které naše ženy odehrají na domácí palubovce …. 24.9. přivítají Brandýs n.L. a 25.9. pak Jablonec n.N.

Říká se, že příklady táhnou. Věřme proto, že si členky týmu žen vezmou příklad ze svých mužských  kolegů, kteří více či méně ve II.lize většinou jen  paběrkovali, aby se loni vrátili v plné parádě a vybojovali jedno z nejlepších umístění, které kdy Klatovy ve II.lize dosáhly.

Věřme, že i po stránce organizační, technické i metodické zajistí vedení klubu vše potřebné a již v samotné přípravě udělají hráčky maximum pro to, aby na konci sezóny vládla v klubu s jejich účastí ve II.lize spokojenost.

 

V pondělí 1.srpna 2016 se všechny hráčky, které ještě budou podrobně informovány vedením klubu prostřednictvím mailu, sejdou v 18,00 hod v hale na Husáku, kde budou seznámeny  se záměry vedení klubu a dohodnou se současně jak budou v sezóně společně pracovat. Hned po skončení schůzky, tedy cca od 18,45 do 20,00 proběhne první trénink.

Od 15. do 19.srpna se celému potenciálnímu kádru, tedy i kadetkám U17 s jejichž startem v týmu žen se rovněž kalkuluje i když to bude, s ohledem na shodné termíny mistrovských ligových utkání obtížné, velice zřetelně rýsuje možnost společného soustředění v tělocvičně na Vodojemu a to včetně ubytování a stravování. Právě soustředění by mělo být klíčovým středobodem celé přípravy.

 

Příště:  „Kadetky U17 – stejná písnička – nová sezóna a opět nový trenér.“

Článek o přípravě  týmu kadetek  na ligu U17.