Zápasy

13
listopadu
Celostátní liga skupina A, 1.kolo
BK Klatovy - BA Grizzlies Plzeň
BK Klatovy
BA Grizzlies Plzeň
13:00, SH BK Klatovy
37 : 96
(9:18,19:48,28:75)
25
září
Celostátní liga skupina A, 2.kolo
BK Klatovy - Tygři Louny
BK Klatovy
Tygři Louny
16:30, SH BK Klatovy
64 : 76
(15:17,31:29,47:53)
26
září
Celostátní liga skupina A, 3.kolo
BK Klatovy - Levharti Chomutov
BK Klatovy
Levharti Chomutov
09:00, SH BK Klatovy
69 : 84
(22:21,39:39,50:60)
9
října
Celostátní liga skupina A, 4.kolo
BK Klatovy - TJ Sokol Kbely
BK Klatovy
TJ Sokol Kbely
11:00, SH BK Klatovy
80 : 117
(8:41,33:73,58:90)
10
října
Celostátní liga skupina A, 5.kolo
BK Klatovy - Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
15:30, SH BK Klatovy
68 : 83
(13:24,25:47,41:62)
17
listopadu
Celostátní liga skupina A, 6.kolo
Slavoj Litoměřice - BK Klatovy
Slavoj Litoměřice
BK Klatovy
18:00, Hala 6. ZŠ Litoměřice
106 : 61
(25:15,47:24,84:35)
7
ledna
Celostátní liga skupina A, 7.kolo
Sluneta Ústí n. L. - BK Klatovy
Sluneta Ústí n. L.
BK Klatovy
18:00, hala UJEP Ústí nad Labem
84 : 50
(21:14,49:28,63:37)
14
listopadu
Celostátní liga skupina A, 8.kolo
BA Grizzlies Plzeň - BK Klatovy
BA Grizzlies Plzeň
BK Klatovy
11:00, Hala Plzeň Skvrňany
81 : 47
(16:9,37:24,62:29)
27
listopadu
Celostátní liga skupina A, 9.kolo
Levharti Chomutov - BK Klatovy
Levharti Chomutov
BK Klatovy
16:00, Městská sportovní hala - malá Chomutov
106 : 61
(21:6,47:21,84:39)
28
listopadu
Celostátní liga skupina A, 10.kolo
Tygři Louny - BK Klatovy
Tygři Louny
BK Klatovy
10:00, Hala ZŠ Přemyslovců Louny
84 : 59
(16:16,41:34,58:48)
11
prosince
Celostátní liga skupina A, 11.kolo
Sokol Vyšehrad - BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
16:45, Sokolovna Vyšehrad Praha 2
120 : 80
(32:21,59:34,92:56)
12
prosince
Celostátní liga skupina A, 12.kolo
TJ Sokol Kbely - BK Klatovy
TJ Sokol Kbely
BK Klatovy
09:00, ZŠ Albrechtická Praha 19 - Kbely
117 : 51
(27:6,61:20,87:29)
8
ledna
Celostátní liga skupina A, 13.kolo
BK Klatovy - Sluneta Ústí n. L.
BK Klatovy
Sluneta Ústí n. L.
14:30, SH BK Klatovy
73 : 91
(18:24,34:50,56:63)
9
ledna
Celostátní liga skupina A, 14.kolo
BK Klatovy - Slavoj Litoměřice
BK Klatovy
Slavoj Litoměřice
15:00, SH BK Klatovy
62 : 82
(18:14,36:36,48:55)
22
ledna
Celostátní liga play-out A, 1.kolo
Sokol Vyšehrad - BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
16:45, Sokolovna Vyšehrad Praha 2
71 : 42
(20:11,38:15,56:31)
5
února
Celostátní liga play-out A, 3.kolo
BK Klatovy - Levharti Chomutov
BK Klatovy
Levharti Chomutov
14:00, SH BK Klatovy
60 : 84
(15:24,31:37,44:66)
7
dubna
Celostátní liga play-out A, 4.kolo
BK Klatovy - Tygři Louny
BK Klatovy
Tygři Louny
18:30, SH BK Klatovy
48 : 82
(13:21,27:45,38:61)
19
února
Celostátní liga play-out A, 5.kolo
Slavoj Litoměřice - BK Klatovy
Slavoj Litoměřice
BK Klatovy
18:00, Hala 6. ZŠ Litoměřice
120 : 25
(26:6,62:13,92:19)
11
března
Celostátní liga play-out A, 6.kolo
Sluneta Ústí n. L. - BK Klatovy
Sluneta Ústí n. L.
BK Klatovy
18:30, hala UJEP Ústí nad Labem
110 : 42
(30:11,62:19,92:25)
13
března
Celostátní liga play-out A, 8.kolo
BK Klatovy - Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
16:30, SH BK Klatovy
43 : 63
(5:16,14:32,21:45)
26
března
Celostátní liga play-out A, 9.kolo
Tygři Louny - BK Klatovy
Tygři Louny
BK Klatovy
09:00, Hala ZŠ Přemyslovců Louny
97 : 51
(37:19,55:31,75:40)
27
března
Celostátní liga play-out A, 10.kolo
Levharti Chomutov - BK Klatovy
Levharti Chomutov
BK Klatovy
09:00, Městská sportovní hala - malá Chomutov
93 : 60
(16:13,49:24,70:42)
9
dubna
Celostátní liga play-out A, 11.kolo
BK Klatovy - Sluneta Ústí n. L.
BK Klatovy
Sluneta Ústí n. L.
17:00, SH BK Klatovy
30 : 96
(8:31,10:50,22:68)
10
dubna
Celostátní liga play-out A, 12.kolo
BK Klatovy - Slavoj Litoměřice
BK Klatovy
Slavoj Litoměřice
12:00, SH BK Klatovy
60 : 75
(11:15,20:38,43:55)

Poslední zápasy

BK Klatovy
48:82
Tygři Louny
7.4.2022
BK Klatovy
30:96
Sluneta Ústí n. L.
9.4.2022
BK Klatovy
60:75
Slavoj Litoměřice
10.4.2022

Příští zápasy

nejsou žádné další zápasy

Tabulka

1.
Tygři Louny
30
2.
Slavoj Litoměřice
20
3.
20
4.
BK Klatovy
20
5.
Sluneta Ústí n. L.
18
6.
16
7.
16
8.
Levharti Chomutov
15
9.
13
10.
Sokol Vyšehrad
12

Tréninky

pondělí: Hala BK Klatovy, 18:00-19:30
čtvrtek: ZŠ Plánická, 19:00-20:30
pátek: Hala BK Klatovy, 16:30-18:00

Trenéři