Zápasy

Nejbližší zápasy

1
prosince
Žáci U14: U14 M: Žákovská liga, skupina A
BK Levharti Chomutov - BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
18:30, Městská sportovní hala - malá
Asztalos Ondřej,
Nesper Jindřich,
2
prosince
Muži: Muži: 2.liga, skupina A
BK Klatovy - Loko Plzeň B
BK Klatovy
Loko Plzeň B
18:45, SH BK Klatovy
Kalabza Lukáš,
Josefus Ondřej,
2
prosince
Junioři U19: U19 M: Celostátní liga, skupina A
Sokol Vyšehrad - BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
17:00, Sokolovna Vyšehrad
Lysov Fedor,
Beran Štěpán,
3
prosince
Minižačky U12: U12 Ž: Krajský přebor, základní část
DBaK - BK Klatovy
DBaK
BK Klatovy
09:00, Sportovní areál Prokopávka Plzeň
Hošťálek Jan,
Šlaisová Veronika,
3
prosince
Junioři U19: U19 M: Celostátní liga, skupina A
BA Sparta Praha - BK Klatovy
BA Sparta Praha
BK Klatovy
09:30, Hala Kuncova
Výborný Dominik,
Bakajsa Michal,
3
prosince
Minižáci U11: U11: Krajský přebor, základní část
BK Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
09:30, SH Plzeň - hala č.4
Buňka Jiří,
Mašek Jakub,
3
prosince
Minižačky U12: U12 Ž: Krajský přebor, základní část
BK Klatovy - Slavoj Tachov
BK Klatovy
Slavoj Tachov
10:45, Sportovní areál Prokopávka Plzeň
Šlaisová Veronika,
Hošťálek Jan,
3
prosince
Minižáci U11: U11: Krajský přebor, základní část
BK Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
11:15, SH Plzeň - hala č.4
Mašek Jakub,
Buňka Jiří,
3
prosince
Žáci U15: U15 M: Žákovská liga, skupina A
BA Sparta - BK Klatovy
BA Sparta
BK Klatovy
11:30, Hala Kuncova
Bakajsa Michal,
Koudela Martin,
3
prosince
Žačky U14: U14 Ž: Žákovská liga, skupina B
TJ Sokol Nusle - BK Klatovy
TJ Sokol Nusle
BK Klatovy
13:00, TJ Sokol Nusle
,
,
3
prosince
Kadetky U17: U17 Ž: Celostátní liga, skupina A
Loko Karlovy Vary - BK Klatovy
Loko Karlovy Vary
BK Klatovy
15:30, SH BK Loko Karlovy Vary
,
,
4
prosince
Kadetky U17: U17 Ž: Celostátní liga, skupina A
BCM Sokolov - BK Klatovy
BCM Sokolov
BK Klatovy
09:30, Tělocvična Gymnázia Sokolov
,
,
4
prosince
Žáci U15: U15 M: Žákovská liga, skupina A
Sokol Pražský - BK Klatovy
Sokol Pražský
BK Klatovy
10:00, Sokol pražský
,
,
4
prosince
Žačky U14: U14 Ž: Žákovská liga, skupina B
HB Basket - BK Klatovy
HB Basket
BK Klatovy
11:30, sportovní hala Zličín
Lysov Fedor,
Beran Štěpán,
4
prosince
Minižáci U13: U13 M: Krajský přebor, základní část
Loko Plzeň - BK Klatovy
Loko Plzeň
BK Klatovy
13:00, SH Plzeň - hala č.4
Buňka Jiří,
,
4
prosince
Junioři U19: U19 M: Celostátní liga, skupina A
Levharti Chomutov - BK Klatovy
Levharti Chomutov
BK Klatovy
14:00, Městská sportovní hala - malá
Pazourek Jaroslav,
Hackl Filip,
4
prosince
Minižáci U13: U13 M: Krajský přebor, základní část
BK Klatovy - BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
14:45, SH Plzeň - hala č.4
Buňka Jiří,
,
10
prosince
Kadeti U17: U17 M: Nadregionální liga, skupina A
BK Klatovy - BK Kladno
BK Klatovy
BK Kladno
SH BK Klatovy
,
,
10
prosince
Ženy: Ženy: Západočeská liga, základní část
BK Klatovy - TJ Slavoj Tachov
BK Klatovy
TJ Slavoj Tachov
SH BK Klatovy
,
,
10
prosince
Žáci U14: U14 M: Žákovská liga, skupina A
BK Klatovy - Sokol Pražský
BK Klatovy
Sokol Pražský
12:00, SH BK Klatovy
,
,
10
prosince
Muži: Muži: 2.liga, skupina A
BK Klatovy - Jiskra Domažlice
BK Klatovy
Jiskra Domažlice
18:00, SH BK Klatovy
,
,
10
prosince
Minižáci U12: U12 M: Krajský přebor, základní část
BK Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
09:30, SH Plzeň - hala č.4
,
,
10
prosince
Minižáci U12: U12 M: Krajský přebor, základní část
BK Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
11:30, SH Plzeň - hala č.4
,
,
11
prosince
Žáci U14: U14 M: Žákovská liga, skupina A
BK Klatovy - Jižní Supi
BK Klatovy
Jižní Supi
09:00, SH BK Klatovy
,
,
11
prosince
Muži: Muži: 2.liga, skupina A
Jiskra Domažlice - BK Klatovy
Jiskra Domažlice
BK Klatovy
10:00, Městská sportovní hala
,
,